Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

  Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica

Ići dole 
+35
Ondrej
momoks
zozi
žako
ATOS
jecham
nebojsa
srxa
veterinarboki
Sale77-Nis
Dalibor Vasic
slavishab
Srdjan
mica
Laza
Rale
KUM
mime30
pedja cb
salle55
Luckyboy
ticar
rtomek
fuz80
klokkende
Djuka
milos0205
Marjan
drozd
Rea
dr.nenad86
Danijel
rade
Bogdanik
Aleksa
39 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Marjan

Marjan


Broj poruka : 1557
Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 45
Lokacija : Pirot, R. Srbija.

 Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica    Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Icon_minitimeUto Maj 24, 2011 11:34 pm

Izgleda da moja izjava od pre nekoliko dana sve više ima smisla,jer u Ministarstvu su SOF-u prepoznali kao pravog partnera od struke!!!A ona glasi-LJudi(pravi ptičari) ovo je stvarnost ,a sve ostalo bajka.Pa zato SOF-a je jedina prava veza sa COM od samog postojanja pa sve do današnjih dana, a traje ni manje ni više, već pedeset i šest godina.
Nazad na vrh Ići dole
Aleksa

Aleksa


Broj poruka : 207
Datum upisa : 22.03.2010
Godina : 48
Lokacija : Beograd

 Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica    Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Icon_minitimeUto Maj 24, 2011 11:40 pm

Vi ste u vecoj euforiji od mene! Smile Ali pridruzujem se!!!
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

 Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica    Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Icon_minitimeUto Maj 24, 2011 11:40 pm

Ja sam sve cula juca i to iz prve ruke i aleksi nije zameriti sto je toliko uzbudjen !
Pricasmo ja i ti Marijane i rekosmo da ce pravda biti zadovoljena uskoro .
Jos su jednom predsednici udruzenja pri SOFu pokazali svoju kolegijalnost , humanost i vrednocu cheers
Nazad na vrh Ići dole
Aleksa

Aleksa


Broj poruka : 207
Datum upisa : 22.03.2010
Godina : 48
Lokacija : Beograd

 Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica    Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 26, 2011 1:25 am

Još jednom bih zamolio sve koji šalju dokumenta za legalizaciju da OBAVEZNO iskopiraju "Prijave za evidentiranje primeraka strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta divljih životinja u zatočeništvu"
Nazad na vrh Ići dole
Bogdanik

Bogdanik


Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Leskovac

 Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica    Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 26, 2011 11:00 pm

Zaduzeni za prijave u mom drustvu su propustili informaciju da treba kopija prijave, a ja sam srecom informisan sa ovog foruma pa sam ne samo prijavu vec i sve izjave iskopirao i jedini u ovom poslednjem kontigentu imao kopiju. Posto sam licno nosio kontigent Predsedniku, on rece da moja kao jedina nece biti vracena.
Nazad na vrh Ići dole
milos0205

milos0205


Broj poruka : 253
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 57
Lokacija : Beograd

 Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica    Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Icon_minitimePet Maj 27, 2011 8:12 am

Nece ni jedna biti vracena ali trebaju foto kopije
Nazad na vrh Ići dole
Aleksa

Aleksa


Broj poruka : 207
Datum upisa : 22.03.2010
Godina : 48
Lokacija : Beograd

 Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica    Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Icon_minitimePet Maj 27, 2011 12:14 pm

kao sto kaze milos0205, ni jedna prijava nece biti vracena, ali time sto saljete kopiju PRIJAVA, olaksavate i sebi i nama
Nazad na vrh Ići dole
Bogdanik

Bogdanik


Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Leskovac

 Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica    Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Icon_minitimePet Maj 27, 2011 3:21 pm

Da li to znaci da cete kopirati one koje nisu kopirane? Da li pregledate svaku prijavu ponaosob i proveravate da je sve potrebno popunjeno? Da li ce overene kopije prijemnim pecatom biti vracene drustvima ? Molim odg na sva 3 pitanja ako moze.
Nazad na vrh Ići dole
Aleksa

Aleksa


Broj poruka : 207
Datum upisa : 22.03.2010
Godina : 48
Lokacija : Beograd

 Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica    Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 29, 2011 9:17 pm

pregledao sam svaku prijavu. ispravio sta je trebalo i kopija (ili neki neki drugi dokument) ce biti vraceni drustvima.
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

 Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica    Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 02, 2011 1:34 am

Legalizacija zavrsena, tj. prvi deo legalizacije smo odradili kako treba, svako je imao sanse da prijavi svoje ptice i da udje u proces legalizacije kao i vecina zemalja u nasem okruzenju i u Eu.

Idemo dalje, ovo je jedan deo posla, nastavljamo dalje sa priblizavanjem Evropskim standardima a samim tim i legalizacijom nasih ljubimaca i polako ali sigurno i mi kao i vecina clanica COM-a cemo moci legalno sa tim domistifikovanim pticama na izlozbe bez bilo kakvih bojazni, da li ce neko kome ovo sve nije hobi poslati inspekciju i pokusati da minira izlozbu kojekakvim nebuloznim prijavama.

Ja sam licno zadovoljan kako je legalizacija odradjena u mom udruzenju i svih 85 ljudi koji su usli u proces legalizacije.

Od tih 85 ljudi koji su preko drustva "GAJ" usli u proces legalizacije njih 56 su clanovi udruzenja a ostalih 29 nisu, ali smo kao pravi pticari izasli tim ljudima, ljubiteljima ptica u susret i podelili im besplatno dokumenta i objasnili im sve oko procesa legalizacije i javnog poziva koje je ministarstvo uputilo gradjanima.


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

 Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica    Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Icon_minitimePet Jun 03, 2011 1:16 am

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Sto se tice legalizacije zasticenih i strogo zasticenih vrsta ptica prvi deo posla je odradjen kako treba u roku, sada idemo dalje. Jos dosta posla nas ceka ka ispunjenju nasih ciljeva ali o svemu tome cete biti obavesteni blagovremeno.

Posle zavrsene prijave zasticenih i strogo zasticenih vrsta ptica situacija je ovakva :

Drustva koja su prosledila svu prikupljenu dokumentaciju Srpskoj Ornitoloskoj Federaciji, odgovorno lice iz SOF-a je uz pomoc clanova udruzenja i predsednika SOF-a sve to uredno pregledalo i u ime SOF-a predalo predmete u ministarstvu.

Broj odgajivaca i ljubitelja ptica koji su preko SOF-a predali dokumentaciju je preko 2.000, a broj prijavljenih ptica je preko 30.000. To su prve preliminarne informacije iz SOF-a.

SRPSKA ORNITOLOSKA FEDERACIJA JE JOS JEDNOM DOKAZALA NA DELU OZBILJNOST, TRANSPARENTNOST, STRUCNOST, EFIKASNOST I KOLEGIJALNOST PREMA SVIM LJUDIMA DOBRE VOLJE, ISKRENIM LJUBITELJIMA PTICA, BEZ BILO KAKVE RAZLIKE DA LI SU U SOF-U ILI NE.

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 18
Datum upisa : 23.05.2011
Godina : 53
Lokacija : Zrenjanin

 Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica    Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 16, 2011 2:11 pm

Pozdrav !! Ja za sad nisam clan ni jednog drustva ali sam ispunio i poslao formulare za legalizaciju u ministarstvo , to je bilo jos 27. 05.2011 ali jos nisam dobio nikakav odgovor .Dali to mozda znaci da su moji formulari negde zagubljeni u posti ili ministarstvu treba vise vremena da odradi sve zahteve ? U kom roku ste vi dobijali odgovore ? (pitanje za ostale pticare koji su podneli prijave).
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

 Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica    Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 16, 2011 3:21 pm

Djuka ::
Pozdrav !! Ja za sad nisam clan ni jednog drustva ali sam ispunio i poslao formulare za legalizaciju u ministarstvo , to je bilo jos 27. 05.2011 ali jos nisam dobio nikakav odgovor .Dali to mozda znaci da su moji formulari negde zagubljeni u posti ili ministarstvu treba vise vremena da odradi sve zahteve ? U kom roku ste vi dobijali odgovore ? (pitanje za ostale pticare koji su podneli prijave).


Pozdrav Djuka,
u mom udruzenju svako ko je predao papire za izdavanje dozvole za drzanje zasticenih i strogo zasticenih vrsta ptica dobio je istog trena pecat tj. stambilj ministarstva na fotokopiji dokumenta gde se vidi sta je prijavio i broj tih prijavljenih ptica.

To svakom odgajivacu koji je preko mog drustva predao zahteve daje velidan dokaz da je u procesu obrade predmeta koje je poslao i da je otpoceo sa legalizacijom.

Ljubitelji i simpatizeri koji nisu predali dokumenta preko udruzenja su dobili za tri dana povratnu in formaciju i stambilj ministarstva na fotokopiji dokumenata.

Tako je je u mom udruzenju i Nisu, a koliko znam i u celoj SRPSKOJ ORNOTILOSKOJ FEDERACIJI, svi koji su predali imaju dokaz o tome i mogu mirno da spavaju.


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 18
Datum upisa : 23.05.2011
Godina : 53
Lokacija : Zrenjanin

 Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica    Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 16, 2011 6:32 pm

dr.nenad86 ::
Djuka ::
Pozdrav !! Ja za sad nisam clan ni jednog drustva ali sam ispunio i poslao formulare za legalizaciju u ministarstvo , to je bilo jos 27. 05.2011 ali jos nisam dobio nikakav odgovor .Dali to mozda znaci da su moji formulari negde zagubljeni u posti ili ministarstvu treba vise vremena da odradi sve zahteve ? U kom roku ste vi dobijali odgovore ? (pitanje za ostale pticare koji su podneli prijave).


Pozdrav Djuka,
u mom udruzenju svako ko je predao papire za izdavanje dozvole za drzanje zasticenih i strogo zasticenih vrsta ptica dobio je istog trena pecat tj. stambilj ministarstva na fotokopiji dokumenta gde se vidi sta je prijavio i broj tih prijavljenih ptica.

To svakom odgajivacu koji je preko mog drustva predao zahteve daje velidan dokaz da je u procesu obrade predmeta koje je poslao i da je otpoceo sa legalizacijom.

Ljubitelji i simpatizeri koji nisu predali dokumenta preko udruzenja su dobili za tri dana povratnu in formaciju i stambilj ministarstva na fotokopiji dokumenata.

Tako je je u mom udruzenju i Nisu, a koliko znam i u celoj SRPSKOJ ORNOTILOSKOJ FEDERACIJI, svi koji su predali imaju dokaz o tome i mogu mirno da spavaju.


Pozdrav cheers

I sta sad ja da radim ?? Proslo je dvadeset dana odkako sam ja poslao papire i jos nista !!
Nazad na vrh Ići dole
klokkende




Broj poruka : 70
Datum upisa : 29.12.2009
Godina : 52
Lokacija : Uzice

 Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica    Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 16, 2011 7:33 pm

Pa kako si predao papire, preko nekog udruzenja ili samostalno?
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

 Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica    Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 16, 2011 8:28 pm

Stvarno ne znam sta da ti kazem.... Verovatno to nije ni u ministarstvu cim toliko nema odgovora....

Znam ljude iz Nisa koji su sami poslali papire preporuceno s povratnicom i za tri dana imali to u rukama..........



Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 18
Datum upisa : 23.05.2011
Godina : 53
Lokacija : Zrenjanin

 Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica    Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 16, 2011 9:55 pm

klokkende ::
Pa kako si predao papire, preko nekog udruzenja ili samostalno?

Pa samostalno , poslao sam na adresu ministarstva za sumarstvo i .....
Nazad na vrh Ići dole
fuz80
egzoticar u usponu



Broj poruka : 532
Datum upisa : 18.06.2010

 Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica    Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 16, 2011 9:59 pm

i ja sam samostalno poslao prijavu i jos nisam dobio odgovor
Nazad na vrh Ići dole
klokkende




Broj poruka : 70
Datum upisa : 29.12.2009
Godina : 52
Lokacija : Uzice

 Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica    Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 16, 2011 10:04 pm

Pa zovi Ministarstvo i pitaj, sta ti drugo preostaje! A da nisi promasio adresu na koju si poslao? Zar nije trebalo poslati na Ministarstvo zivotne sredine, rudarstva i prostornog planiranja?
http://www.ekoplan.gov.rs/src/CITES-Opste-informacije-566-c66-content.htm?_sector_id=5&_sm_id=61
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 18
Datum upisa : 23.05.2011
Godina : 53
Lokacija : Zrenjanin

 Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica    Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 16, 2011 10:11 pm

klokkende ::
Pa zovi Ministarstvo i pitaj, sta ti drugo preostaje! A da nisi promasio adresu na koju si poslao? Zar nije trebalo poslati na Ministarstvo zivotne sredine, rudarstva i prostornog planiranja?
http://www.ekoplan.gov.rs/src/CITES-Opste-informacije-566-c66-content.htm?_sector_id=5&_sm_id=61

Eeee bas tamo . Evo sad gledam kopiju prijava (ja sam namestio dve kopije , poslao sam originale i jednu kopiju a jednu kopiju sam ostavio meni kod kuce ) . Dole na dnu stranica je adresa : Ministarstvo zivotne sredine rudarstva i prostornog planiranja , Omladinskih Brigada #1 11070 Novi Beograd . E tu sam slao !!!
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

 Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica    Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 16, 2011 10:16 pm

Sada sam zvao neke ljude koje poznajem, koji su samostalno slali, oni su poslali preporuceno sa povratnicom i dobili za tri dana nazad i pecatirano sve sto su poslali.

Jel si slao preporuceno ili obicno????


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 18
Datum upisa : 23.05.2011
Godina : 53
Lokacija : Zrenjanin

 Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica    Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 16, 2011 10:20 pm

dr.nenad86 ::
Sada sam zvao neke ljude koje poznajem, koji su samostalno slali, oni su poslali preporuceno sa povratnicom i dobili za tri dana nazad i pecatirano sve sto su poslali.

Jel si slao preporuceno ili obicno????


Pozdrav cheers

Preporuceno ali bez povratnice .

A gde bi ja to mogao da se obratim za informacije , jel ovde ??

CITES - Контакти

Контакт информације:

Сектор за заштиту природних ресурса
(надлежни управни орган за CITES)
e-пошта: cites@ekoplan.gov.rs
телефон: 011-3121624
факс: 011-2691746

ili ovde ?

Сектор за контролу и надзор
(надлежни надзорни орган за CITES)
e-пошта: inspekcija@ekoplan.gov.rs
телефон: 011-2287343
факс: 011-2287691
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

 Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica    Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 16, 2011 10:24 pm

Zovi onaj kontak i informacije koji imas pa se raspitaj. Onaj drugi ti je za nesto drugo.


P.s trebao si ta dokumenta obavezno preporuceno sa povratnicom da posaljes.......... Izgleda da je u tome problem.....



Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
rtomek

rtomek


Broj poruka : 721
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 49
Lokacija : SU-V-SRB

 Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica    Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 16, 2011 10:24 pm

011-3121624

pozdrav ..ovaj broj zovi !!!!!

pozdrav ROBY
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 18
Datum upisa : 23.05.2011
Godina : 53
Lokacija : Zrenjanin

 Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica    Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 16, 2011 10:27 pm

dr.nenad86 ::
Zovi onaj kontak i informacije koji imas pa se raspitaj. Onaj drugi ti je za nesto drugo.


P.s trebao si ta dokumenta obavezno preporuceno sa povratnicom da posaljes.......... Izgleda da je u tome problem.....



Pozdrav cheers

Hvala na pomoci !!

Poslacu im mail pa cemo videti sta ce se izdesavati .
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





 Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica    Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih vrsta ptica
Nazad na vrh 
Strana 2 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Problematika drzanja (gajenja) zasticenih vrsta ptica - uopsteno
» Legalizacija drzanja ptica faune Evrope
» Medjugradska izlozba ptica Drustvo za zastitu i odgoj ptica,,SLAVUJ” iz Beograda, 21.11- 24.11.2013.
» Koja je ovo vrsta ?
» SPISAK VRSTA PAPAGAJA KOJE TREBA PRIJAVITI !!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Legalizacija strogo zaštićenih i zaštićenih ptica i ptica sa CITES-a-
Skoči na: