Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Istine o PPFE

Ići dole 
+34
rade
milannish
Ninoslav84
Luckyboy
MILAN
drozd
Džoni
milos0205
pedja cb
ticar
salle55
slavishab
Aleksa
klokkende
nebojsa
Rale
Srdjan
Marjan
mime30
bastard kv
Rea
Bogdanik
KUM
Lale
Gasa NS
grujo
Vasa
Danijel
szigics
Laza
rtomek
vlada nish
dr.nenad86
Sale77-Nis
38 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 12 Icon_minitimePet Maj 20, 2011 10:10 pm

KUM ::
Ne pridikujem ja tebi nista ti si punuletna osoba i moras biti svestan svega sto napises,
samo prosle godine je u akcijama udruzenja ucestvovalo nekoliko hiljada dece koja su od strane clanova udruzenja edukovani o pticama, fauni evrope, odnosu coveka prema pticama...clanovi udruzenja su ucestvovali u velikom broju akcija zastite zivotinja, njihovo zbrinjavanje i vracanje u prirodu, vrsena je prehrana ptica u zimskom periodu...svi clanovi su to radili na volonterskoj bazi i niodkoga nisu trazili hvala ali nisu zasluzili da ih tamo neko naziva kriminalcima,lopovima...
To sto ti mozda imas licni problem sa nekim ljudima iz udruzenja nedaje ti za pravo da vredjas sve ostale!

Pozdrav!

JA sam se lepo ogradio ( jer ima casnih i postenih ljudi,), a ti se vrati na neke porethodne postove pa ces procitati, I NE NAGADJAJ VISE, MOLIO BI TE, KAO STO SI DO SADA RADIO, SAQ ONIM SVIM GLUPOSTIMA KOJE SI PISAO SOF-a, a od onoga sto sam video, ( klipovi i cuo jos sto sta ) ja te krivolovce i zlocince napadam, tako da........... To sam kazao.......

I da jesam punoletna osoba, tvoji funkcioneri su mi pustili nekoliko prijava vec, i sve u inspekciji lepo demantovao, sam isao kao punoletna osoba, oni se ljudi sada smeju kad god se vidimo, i kazu da je Srpski narod vrlo pametan narod i nisu dzabe smislili onu narodni, SVAKI LOPOV KAZE DRZ LOPOVA, DA BI PRAVI LOPOV MOGAO DA POBEGNE....


A tebe kume, jos jednom prozivam da se javis da vidimo tebe kao pticara jer si ovako dosta neozbiljan.... Jer nema smisla vise da se javljas ovde, ako samo ptice cuvas u kompu.


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Istine o PPFE - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 12 Icon_minitimePet Maj 20, 2011 10:21 pm

Kukuuuuuuuuu pa niko vam nije sporio rad sa decom . Ali ne tisti vas bilo sta vec cilj da urusite SOF i pticare u njemu kao i one koji stoje na celu ove organizacije . Od kada to pa ima da sami nekadasnji prestupnici sada nesto rade posteno i u interesu drugih ?
Vrlo smesno i duhovito..... nazalost jednom prestupnik uvek ce ostati prestupnik neki losi maniri se nemogu iskoreniti .
ja samo jos uvek neznam koliko ces dugo da se drzis te svoje jedne te iste price u koju nazalost vise neveruje niko .
Sto nekazes KUME kako ste u Indjiji prosli ? Ko bosi po trnju videli da nemoze da bude po vasem da hvala bogu ima edukovanih i obrazovanih ljudi , koji su se bavili zakonom i pticarenjem kada si i ti i tvoji celnici jos piskii u pesku .
E Miki Miki za tebe sam verovala da si covek od karaktera i principa ali nazalost sam e prevarila.
Nazad na vrh Ići dole
KUM

KUM


Broj poruka : 170
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 45
Lokacija : Krusevac

Istine o PPFE - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 12 Icon_minitimePet Maj 20, 2011 10:48 pm

Rea ::
Kukuuuuuuuuu pa niko vam nije sporio rad sa decom . Ali ne tisti vas bilo sta vec cilj da urusite SOF i pticare u njemu kao i one koji stoje na celu ove organizacije . Od kada to pa ima da sami nekadasnji prestupnici sada nesto rade posteno i u interesu drugih ?
Vrlo smesno i duhovito..... nazalost jednom prestupnik uvek ce ostati prestupnik neki losi maniri se nemogu iskoreniti .
ja samo jos uvek neznam koliko ces dugo da se drzis te svoje jedne te iste price u koju nazalost vise neveruje niko .
Sto nekazes KUME kako ste u Indjiji prosli ? Ko bosi po trnju videli da nemoze da bude po vasem da hvala bogu ima edukovanih i obrazovanih ljudi , koji su se bavili zakonom i pticarenjem kada si i ti i tvoji celnici jos piskii u pesku .
E Miki Miki za tebe sam verovala da si covek od karaktera i principa ali nazalost sam e prevarila.


Prva stvar Rea da racistimo zablude ja nisam osoba za koju mislis da sam!!

Druga stvar nikada nije bio cilj udruzenja da se unisti SOF a pogotovu odgajivaci koji su u sofu ja bi voleo da vidim bilo ciju izjavu da napada odgajivace samo zato sto su clanovi SOF-a, naprotiv licno imam visoko misljenje o tim ljudima veliki broj njih su moji prijatelji, cilj je da se pticarski svet u SRbiji postavi na zdrave noge gde ce pticarstvo uredjivati Zakon a ne "serovi","generali","onaj moj mali"...

To sto vi pisete da svako ko je nekada pogresno parkirao auto, vise nikada nesme da vozi nije po Zakonu, ljudi se kaznjavaju da bi shvatili svoje greske, oni nastavljaju da zive i ravnopravni su clanovi drustva svidelo se to nekome ili ne,

Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Marjan

Marjan


Broj poruka : 1557
Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 45
Lokacija : Pirot, R. Srbija.

Istine o PPFE - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 12 Icon_minitimePet Maj 20, 2011 10:54 pm

Kume gde sam Ja ,šta je sa mojim pitanjima !Pa Vi mene diskremenišete! Sad
Nazad na vrh Ići dole
KUM

KUM


Broj poruka : 170
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 45
Lokacija : Krusevac

Istine o PPFE - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 12 Icon_minitimePet Maj 20, 2011 11:07 pm

marjan pirot ::
Kume gde sam Ja ,šta je sa mojim pitanjima !Pa Vi mene diskremenišete! Sad

Nema diskriminacije druze samo nepostizavam Very Happy

Iskren da budem nisam bas sto posto upoznat sa tvojim slucajem, to sto je kod tebe dolazila inspekcija to je dobro po tebe, koliko mi je poznato narusavao si ugled udruzenja, tvrdio si da si legalan jer si clan drustva pri sofu da ti imas dozvolu za odgoj FE...Mozda je i neistina ali imam informaciju da kada su dosli kod tebe da si sve ptice sakrio i da si izjavio da nedrzis nista od FE vec samo zivinu.
Sto se tice tvog pticarskog umeca po onom sto znam preko svojih prijatelja SVAKA CAST!
Kad se vec ubacujes u diskusiju da li bi bio voljan da iskreno odgovoris koliko su clanova tvog maticnog udruzenja "Bagdala" osudjivana sa nelegalno posedovanje i stavljanje u promet zasticenih vrsta?


Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Istine o PPFE - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 12 Icon_minitimePet Maj 20, 2011 11:21 pm

KUM ::
Rea ::
Kukuuuuuuuuu pa niko vam nije sporio rad sa decom . Ali ne tisti vas bilo sta vec cilj da urusite SOF i pticare u njemu kao i one koji stoje na celu ove organizacije . Od kada to pa ima da sami nekadasnji prestupnici sada nesto rade posteno i u interesu drugih ?
Vrlo smesno i duhovito..... nazalost jednom prestupnik uvek ce ostati prestupnik neki losi maniri se nemogu iskoreniti .
ja samo jos uvek neznam koliko ces dugo da se drzis te svoje jedne te iste price u koju nazalost vise neveruje niko .
Sto nekazes KUME kako ste u Indjiji prosli ? Ko bosi po trnju videli da nemoze da bude po vasem da hvala bogu ima edukovanih i obrazovanih ljudi , koji su se bavili zakonom i pticarenjem kada si i ti i tvoji celnici jos piskii u pesku .
E Miki Miki za tebe sam verovala da si covek od karaktera i principa ali nazalost sam e prevarila.


Prva stvar Rea da racistimo zablude ja nisam osoba za koju mislis da sam!!

Druga stvar nikada nije bio cilj udruzenja da se unisti SOF a pogotovu odgajivaci koji su u sofu ja bi voleo da vidim bilo ciju izjavu da napada odgajivace samo zato sto su clanovi SOF-a, naprotiv licno imam visoko misljenje o tim ljudima veliki broj njih su moji prijatelji, cilj je da se pticarski svet u SRbiji postavi na zdrave noge gde ce pticarstvo uredjivati Zakon a ne "serovi","generali","onaj moj mali"...

To sto vi pisete da svako ko je nekada pogresno parkirao auto, vise nikada nesme da vozi nije po Zakonu, ljudi se kaznjavaju da bi shvatili svoje greske, oni nastavljaju da zive i ravnopravni su clanovi drustva svidelo se to nekome ili ne,

Pozdrav!



Kume nemoj da brkaz zabe i babe ! Vozack prekrsaj i ono krivicno delo za koje se otuzuju i terete clanovi tvog udruzenja , nije isto i nigde u svetu nije isto . Ovde ste kao pljunuli lovu ministarstvu i dobili saglasnost za rad udruzenja dok negde drugde dobili biste samo velike zatvorske kazne i zabranu prilaska pticama za citav zivot . O tome ti ja govorim A ti opet jedno te isto
Ali jednoga dana i to ce se okoncati .
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 12 Icon_minitimePet Maj 20, 2011 11:23 pm

KUM ::
Rea ::
Kukuuuuuuuuu pa niko vam nije sporio rad sa decom . Ali ne tisti vas bilo sta vec cilj da urusite SOF i pticare u njemu kao i one koji stoje na celu ove organizacije . Od kada to pa ima da sami nekadasnji prestupnici sada nesto rade posteno i u interesu drugih ?
Vrlo smesno i duhovito..... nazalost jednom prestupnik uvek ce ostati prestupnik neki losi maniri se nemogu iskoreniti .
ja samo jos uvek neznam koliko ces dugo da se drzis te svoje jedne te iste price u koju nazalost vise neveruje niko .
Sto nekazes KUME kako ste u Indjiji prosli ? Ko bosi po trnju videli da nemoze da bude po vasem da hvala bogu ima edukovanih i obrazovanih ljudi , koji su se bavili zakonom i pticarenjem kada si i ti i tvoji celnici jos piskii u pesku .
E Miki Miki za tebe sam verovala da si covek od karaktera i principa ali nazalost sam e prevarila.


Prva stvar Rea da racistimo zablude ja nisam osoba za koju mislis da sam!!

Druga stvar nikada nije bio cilj udruzenja da se unisti SOF a pogotovu odgajivaci koji su u sofu ja bi voleo da vidim bilo ciju izjavu da napada odgajivace samo zato sto su clanovi SOF-a, naprotiv licno imam visoko misljenje o tim ljudima veliki broj njih su moji prijatelji, cilj je da se pticarski svet u SRbiji postavi na zdrave noge gde ce pticarstvo uredjivati Zakon a ne "serovi","generali","onaj moj mali"...

To sto vi pisete da svako ko je nekada pogresno parkirao auto, vise nikada nesme da vozi nije po Zakonu, ljudi se kaznjavaju da bi shvatili svoje greske, oni nastavljaju da zive i ravnopravni su clanovi drustva svidelo se to nekome ili ne,

Pozdrav!


Kume , o cemu ti???
Vi da postavite pticarstvo u Srbiji na zdrave noge......... C c c c , koji cinizam.........


Ti bre covece nemas ni ptice, samo na kompu, ne smes da se javis u pticasrke teme....
Nemam komentara.... Strasno............

A to sto vama smeta "taj neki mali", to je vas problem vi koliko ste veliki svi mi znamo.....


Kume, jos jednom te kao pravog i postenog pticara kako se predstavljhas da vise ne precutkujes to i da postavis tvoje ptice na forum i da se predstavis u temi, to je osnov kulture...... I nemoj vise to da ignorises i plasiras one tvoje cuvene provale......

PREDSTAVI SE U TEMI PREDVIDJENOJ ZA TO I DA TE VIDIMO NA DELU, SINKO STAVI TI SLIKE TVOJIH PTICA PA ONDA POSTAVLJAJ NESTO ILI NEKOGA na noge.........



Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
KUM

KUM


Broj poruka : 170
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 45
Lokacija : Krusevac

Istine o PPFE - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 12 Icon_minitimePet Maj 20, 2011 11:27 pm

HAHAHAHA !!! Very Happy

Optuzujes ministarstvo za korupciju? affraid

Osoba na koju se pozivas je prekrsajno kaznjavana a ne krivicno ali dzaba ja to tebi objasnjavam...
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Istine o PPFE - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 12 Icon_minitimePet Maj 20, 2011 11:36 pm

Hhaha E jos jedan dokaz koliko je ljudski um plitak Niko ovde nije rekao da je ministarstvo korumpirano .
Sto se tice ostalog znam ja ko si i ko je kako kaznjavan u udruzenju , samo sto nazalost tebi to ne vredi objasnjavati . Treba tu podosta vijuga mozdanih da bi se to shvatilo tako da ti je naj bolje da zahtevas da cujes istinu od onih koje reprezentujes ovde .
Nazad na vrh Ići dole
Marjan

Marjan


Broj poruka : 1557
Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 45
Lokacija : Pirot, R. Srbija.

Istine o PPFE - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 12 Icon_minitimePet Maj 20, 2011 11:41 pm

Kume živinu gajim i sa uspehom izlažem a osvojim i poneki šampionski pehar, to možeš da vidiš i u temama predviđenim za to,ali ona nije bila na spisku prijave već FE(kod S....a i na moj račun)ali u ZAPISNICIMA STOJI nešto drugačije nego što ti kažeš. Mada i SUD je bio jasan- ptice iz sopstvenog odgoja,glasno i jasno prstenovane alkama 2,7mm izdate od SOF-u.Pa vidi na stranu 8 ako neveruješ.To što se tiče članova ,,BAGDALE,, Vi bi trebali bolje da znate, jer većina odgajivača su Vaši sugrađani,sa kojima se viđate svakodnevno, i naravno razmenjujete PTIČARSKO ISKUSTVO, ako ste pravi PTIČAR a pre svega ODGAJIVAČ.A Ja znam šta se je radilo po Pirotskim poljima ,video lično,a ima mnogo svedoka koji su spremni da posvedoče ako zatreba ,a Vi sami postavljali na Vaš forum ta dela( hvatanje strogo zaštićenih ptica FE i nudili nedozvoljena srestva za hvatanje istih za 350 dinara).Naravno tu je i izjava Vašeg Predsednika o PRIHVATILIŠTU za koje zna i inspektor.Ali mi nije jasno dali je vaše prihvatilište legalno.Ovde su lična pitanja od strane S....a i moja.Za druge neznam i ne interesuje me . Jer moj stav je jasan ko je načinio bilo koje krivično delo treba da bude i adekvatno kažnjen.
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 21, 2011 12:03 am

Kume ptice na videlo, ne pravi se blesav..................


Ne pokusavaj da izbegnbes to, ako si toliki frajer sinko moj, da vidimo tebe kao pticara....
Predstavi se kao covek u temi predvidjenoj za to i postavi slike ptica, jer ovako si smesan svima, ne izbegavaj to.... Mi ne padamo na te tvoje fore i fazone......

Da vidimo mi o cemu ti to pricas, kad ces postaviti pticarstvo na zdrave noge u Srbiji.......... Very Happy Very Happy Very Happy Slabo ce ti proci to ovde, ni sam u to ne verujes.....


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
KUM

KUM


Broj poruka : 170
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 45
Lokacija : Krusevac

Istine o PPFE - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 21, 2011 12:04 am

marjan pirot ::
Kume živinu gajim i sa uspehom izlažem a osvojim i poneki šampionski pehar, to možeš da vidiš i u temama predviđenim za to,ali ona nije bila na spisku prijave već FE(kod S....a i na moj račun)ali u ZAPISNICIMA STOJI nešto drugačije nego što ti kažeš. Mada i SUD je bio jasan- ptice iz sopstvenog odgoja,glasno i jasno prstenovane alkama 2,7mm izdate od SOF-u.Pa vidi na stranu 8 ako neveruješ.To što se tiče članova ,,BAGDALE,, Vi bi trebali bolje da znate, jer većina odgajivača su Vaši sugrađani,sa kojima se viđate svakodnevno, i naravno razmenjujete PTIČARSKO ISKUSTVO, ako ste pravi PTIČAR a pre svega ODGAJIVAČ.A Ja znam šta se je radilo po Pirotskim poljima ,video lično,a ima mnogo svedoka koji su spremni da posvedoče ako zatreba ,a Vi sami postavljali na Vaš forum ta dela( hvatanje strogo zaštićenih ptica FE i nudili nedozvoljena srestva za hvatanje istih za 350 dinara).Naravno tu je i izjava Vašeg Predsednika o PRIHVATILIŠTU za koje zna i inspektor.Ali mi nije jasno dali je vaše prihvatilište legalno.Ovde su lična pitanja od strane S....a i moja.Za druge neznam i ne interesuje me . Jer moj stav je jasan ko je načinio bilo koje krivično delo treba da bude i adekvatno kažnjen.

Druze to sto ti godinama izvodis FE tebe ne oslobadja odgovornosti za posedovanje i stavljanje u promet za nelegalno obelezavanje i za nelegalan uzgoj FE sve ovo je u suprotnosti sa Zakonom koji je vazeo u trenutku kada si ti imao kontrolu, to sto te je maticno udruzenje pre svega, drzalo u zabludi tako sto ti je dalo cl.kartu na kojoj pise"sekcija FE" a to je bilo u suprotnosti sa zakonom, ti si jednostavno trebao da se pozoves na to i bio bi oslobodjen jer si objektivno bio u zabludi! Drustvo ti je izdalo takvu cl.kartu savez je organizovao izlozbe na kojima su ucestvovale te ptice da kada bi ljudi dosli u probleme savez i drustva bi se ogradjivali od tih odgajivaca. Jeda stari odgajivac iz tvog udruzenja koji posle afere"Tadicka" tesko oboleo jer se udruzenje ogradilo od njega pa je bio primoran da se mesecima sam, bolestan bez icije pomoci vuce po sudovima samo govori o odnosu drustva i saveza prema clanovima.
To sto su tvoje ptice FE alkirane alkicama 2.7 i izdate od SOF-a sudija nece ni da razmatra prijatelju jer se u Zakonu ama bas nigde nespominje ni dimenzija alke niti SoF za to mozes da dobijes samo po neku pohvalu od kolega i nista vise.

Pozdrav!!!
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 21, 2011 12:13 am

KUM ::
marjan pirot ::
Kume živinu gajim i sa uspehom izlažem a osvojim i poneki šampionski pehar, to možeš da vidiš i u temama predviđenim za to,ali ona nije bila na spisku prijave već FE(kod S....a i na moj račun)ali u ZAPISNICIMA STOJI nešto drugačije nego što ti kažeš. Mada i SUD je bio jasan- ptice iz sopstvenog odgoja,glasno i jasno prstenovane alkama 2,7mm izdate od SOF-u.Pa vidi na stranu 8 ako neveruješ.To što se tiče članova ,,BAGDALE,, Vi bi trebali bolje da znate, jer većina odgajivača su Vaši sugrađani,sa kojima se viđate svakodnevno, i naravno razmenjujete PTIČARSKO ISKUSTVO, ako ste pravi PTIČAR a pre svega ODGAJIVAČ.A Ja znam šta se je radilo po Pirotskim poljima ,video lično,a ima mnogo svedoka koji su spremni da posvedoče ako zatreba ,a Vi sami postavljali na Vaš forum ta dela( hvatanje strogo zaštićenih ptica FE i nudili nedozvoljena srestva za hvatanje istih za 350 dinara).Naravno tu je i izjava Vašeg Predsednika o PRIHVATILIŠTU za koje zna i inspektor.Ali mi nije jasno dali je vaše prihvatilište legalno.Ovde su lična pitanja od strane S....a i moja.Za druge neznam i ne interesuje me . Jer moj stav je jasan ko je načinio bilo koje krivično delo treba da bude i adekvatno kažnjen.



Druze to sto ti godinama izvodis FE tebe ne oslobadja odgovornosti za posedovanje i stavljanje u promet za nelegalno obelezavanje i za nelegalan uzgoj FE sve ovo je u suprotnosti sa Zakonom koji je vazeo u trenutku kada si ti imao kontrolu, to sto te je maticno udruzenje pre svega, drzalo u zabludi tako sto ti je dalo cl.kartu na kojoj pise"sekcija FE" a to je bilo u suprotnosti sa zakonom, ti si jednostavno trebao da se pozoves na to i bio bi oslobodjen jer si objektivno bio u zabludi! Drustvo ti je izdalo takvu cl.kartu savez je organizovao izlozbe na kojima su ucestvovale te ptice da kada bi ljudi dosli u probleme savez i drustva bi se ogradjivali od tih odgajivaca. Jeda stari odgajivac iz tvog udruzenja koji posle afere"Tadicka" tesko oboleo jer se udruzenje ogradilo od njega pa je bio primoran da se mesecima sam, bolestan bez icije pomoci vuce po sudovima samo govori o odnosu drustva i saveza prema clanovima.
To sto su tvoje ptice FE alkirane alkicama 2.7 i izdate od SOF-a sudija nece ni da razmatra prijatelju jer se u Zakonu ama bas nigde nespominje ni dimenzija alke niti SoF za to mozes da dobijes samo po neku pohvalu od kolega i nista vise.

Pozdrav!!!



Kume ne pricaj gluposti vise, ne lazi i ne zloupotrebljavaj clanove zakona, koje ti sam tumacis na neki cudni nacin, samo tebi znanom..... Very Happy


Pre jedno 5,6 ili desetak godina kad vi niste ni postajali, kad niste znali sta su to ptice FE, clanovi u udruzenjima u SOF-u su IZLAGALI LEGALNO PTICE NA IZLOZBAMA......

Postojala je jedna teta Aleksandra TAdic koja je kao vi prijavljivala izlozbe , minirala pticare u zemlji Srbiji, i slala prijave protiv izlagaca koji su izlagali FE.

Jel znas kako su se svi procesi na sudu zavrsavali??

Ne znas, cim lupas gluposti kao otvoren prozor........

SVI PROCESI KOJI SU BILI POKRENUTI PROTIV NASIH ODGAJIVACA SU ZAVRSENI U KORIST ODGAJIVACA I SOF-a a protiv te teta Aleksandre je SOF podneo vise desetina tuzbi za uzmeiravanje, lazno predstavljanje i na kraju podignuta je optuznica koliko sam cuo protiv iste, i ona prebegla iz Srbije, vi ste krenuli tim putem, ni vas koji pokusavate da zamazete oci javnosti ne ceka bolja sudbina.......

Ako nesto ne znas sinko mojjjj, lepo pitaj nije sramota, ne lupetaj vise, to je velika sramota....

Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Marjan

Marjan


Broj poruka : 1557
Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 45
Lokacija : Pirot, R. Srbija.

Istine o PPFE - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 21, 2011 12:20 am

Kume ti ne čitaš moje prethodne postove nego pišeš nešto što nema veze sa mojim postovima. Pogledaj stranu 7 i 8.Zaključak može da vidi svako. S....n i Ja smo dokazali SUD-u i kontrolorima kakve ptice posedujemo i zvanično imamo zapisnike u kojima piše ptice iz legalnog odgoja. Sviđalo se Vama ili ne to je tako i o tome nema šta da se raspravlja. Dokazao sam moju ispravnost dva puta po vašim prijavama,a S...n i na SUD-u,a da znaš SOF i klub su i tekako stali iza nas u odbranu i dokazivanju naše ispravnosti.
Nazad na vrh Ići dole
KUM

KUM


Broj poruka : 170
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 45
Lokacija : Krusevac

Istine o PPFE - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 21, 2011 12:21 am

Pa ako smatras da je uslovna kazna uz novcanu kaznu u korist odgajivaca onda ok. Ja neznam kako su okoncani svi slucajevi ali za pojedine odlicno znam, pored troskova za odbranu koje su odgajivaci placali verovatno su super prosli. Isto tako verujem da je bilo i onih koji su u tom trenutku bili finansiski i politicki bolje potkovani oni su mozda i bolje prosli ali to je samo odraz odnosa saveza prema odgajivacima!

Opet koristis krupne reci i vredjas nema razloga

Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 21, 2011 12:28 am

KUM ::
Pa ako smatras da je uslovna kazna uz novcanu kaznu u korist odgajivaca onda ok. Ja neznam kako su okoncani svi slucajevi ali za pojedine odlicno znam, pored troskova za odbranu koje su odgajivaci placali verovatno su super prosli. Isto tako verujem da je bilo i onih koji su u tom trenutku bili finansiski i politicki bolje potkovani oni su mozda i bolje prosli ali to je samo odraz odnosa saveza prema odgajivacima!

Opet koristis krupne reci i vredjas nema razloga

Pozdrav!

To je istina KUme , i nemoj to da te vredja, znam da istina boli ali pomiri se sa tim.

Izneli ste vise neistina , sve ovde servirano preko tebe, mi se pigravamo vama da se ljudi malo smeju, lagao si za njih izgleda, prodavao maglu i slicno, danas pricas nekek nebuloze koje sam ja "izgovorio" na skupstini, a nismam , ja sto kazem kazao sam, ne plasim se vas , vise puta ste pokusali da mi naudite, ali niste mi ni do clanaka, uvek sve bude kako treba, i uvek vam se ljudi od struke smeju, kad se pokaze prava istina i cinjenicno stanje...


Bas mi je drago sto sramotis PPFE, radis kontramarkenitg u nasu korist a ljudi Vam se smeju, garantujem ti imunitet kao u "Velikom Bratu" za ovu nedelju, a za sledecu videcmo, ako budes dobar ili ako te veliki brat ne zameni....


KUME PTICEEE da vidimo MIKI mi to, ti zigleda nisi pticar vec neki padobranac, cim se toliko plasis, ili nemas sta da poakzes, ili cuvas ptice u katastrofalnim uslovima.... Pa se plasis da tebi ti isti zakoni koje spominjes ne dodju glave, a?????? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
KUM

KUM


Broj poruka : 170
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 45
Lokacija : Krusevac

Istine o PPFE - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 21, 2011 12:29 am

marjan pirot ::
Kume ti ne čitaš moje prethodne postove nego pišeš nešto što nema veze sa mojim postovima. Pogledaj stranu 7 i 8.Zaključak može da vidi svako. S....n i Ja smo dokazali SUD-u i kontrolorima kakve ptice posedujemo i zvanično imamo zapisnike u kojima piše ptice iz legalnog odgoja. Sviđalo se Vama ili ne to je tako i o tome nema šta da se raspravlja. Dokazao sam moju ispravnost dva puta po vašim prijavama,a S...n i na SUD-u,a da znaš SOF i klub su i tekako stali iza nas u odbranu i dokazivanju naše ispravnosti.

Izvini Marijane ali ti pricas neistinu, detaljno sam sve pregledao i nigde ali NIGDE ne pise da ti posedujes ptice iz legalnog odgoja, samo na jednom mestu sam procitao da su inspektori konstatovali da ti neposedujes jedinke zasticenih i strogo zasticenih vrsta sto opravdava onu tvrdnju koju sam naveo da si ptice krio a nevidim razlog zasto bi to radio ako si bio legalan?

Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
KUM

KUM


Broj poruka : 170
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 45
Lokacija : Krusevac

Istine o PPFE - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 21, 2011 12:33 am

Dr ako si nesto rekao nema razloga da porices izgovorio si to pred dosta ljudi ti si "zvanicnik" i moras stajati iza svake reci kada budem obradio audio zapis sa skupstine znacemo vise detalja Wink
Nazad na vrh Ići dole
drozd




Broj poruka : 24
Datum upisa : 02.05.2011
Lokacija : V.Banja

Istine o PPFE - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 21, 2011 12:35 am

e par dana sam uredno citao sve sto pisete i cudom se cudio.
sve laz do lazi.
ovaj jadni (``kriminalac``) KUM se sam bori protiv vetrenjaca.

svi ste vi drugovi moji i dalje nelegalni. sumnjam da je bilo ko od vas poslao ministarstvu zahtev za izdavanje dozvola za odgoj i cuvanje zasticenih vrsta po clanu 131. zakona. za koji je rok istekao 10.03.2011. a to sto sada prijavljujete ptice samo je ihformacija da ih posedujete a ako ste hteli da nastavite da ih odgajate onda ste to trebali uraditi.

A bas bih voleo da vidim taj zapisnik gde Marjanu pise da su ptice LEGALNOG odgoja. i voleo bih da mi gosn. Marjan objasni po kom je to zakonu.

hvala
Nazad na vrh Ići dole
Marjan

Marjan


Broj poruka : 1557
Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 45
Lokacija : Pirot, R. Srbija.

Istine o PPFE - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 21, 2011 12:35 am

Enlarge this image



_________________
Pravda je spora ali dostižna.A ptice DAR BOGA svim pravim ljubiteljima i odgajivačima!!! Čitaj do kraja!
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 21, 2011 12:41 am

KUM ::
Dr ako si nesto rekao nema razloga da porices izgovorio si to pred dosta ljudi ti si "zvanicnik" i moras stajati iza svake reci kada budem obradio audio zapis sa skupstine znacemo vise detalja Wink


Tako je Kume legendo........... cheers

Ja sam rekao da alkica PPFE i ptice tako obelezene nece moci na izlozbama............ I iza toga stojim naravno, nisam ja ti ili bilo koji tvoj "funkcionercic" sa livade......

A vi ste malo lagali ljude za crvenu da cete ici na svetskim izlozbama cak, sa tim alkicama, to nikako niste smeli.

Ja kad kazem nesto tako je.

Ja nsiam ti, ti izmislis nesto, mi te razotkrijemo, a ti pobegnes neko vreme, pa dodjes da sejes pamet, kao ti neki pticar... DA vidimo mi sinko tebe s pticama... NE smes, a.... EJJJ bre MIKi MIKI......

KAko te bre nije sramota, ti nesto pricas, a ne smes da se predstavis, eto tvoje ozbiljnosti, bas se uklapas u profil PPFE, a od slika ni s.......


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Marjan

Marjan


Broj poruka : 1557
Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 45
Lokacija : Pirot, R. Srbija.

Istine o PPFE - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 21, 2011 12:43 am

https://2img.net/r/ihimizer/i/zatecenostanje.jpg/Čitaj do kraja!A ko su ptice nelegalne zašto stojidomistificirane vrste!
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 21, 2011 12:45 am

marjan pirot ::
https://2img.net/r/ihimizer/i/zatecenostanje.jpg/Čitaj do kraja!A ko su ptice nelegalne zašto stojidomistificirane vrste!

Ma dzabe ti to njima objasnjavas Marijane.......


Oni salju inspekcije ljudima, ejjjjjj.......... Koja je to pamet, i oni s epredstavljaju kao pticari i kao dusebriznici, kako li vas niej sramota....



Tako je radila i teta Aleksandra.......... A svi znamo kako se to zavrsilo......... Very Happy


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
drozd




Broj poruka : 24
Datum upisa : 02.05.2011
Lokacija : V.Banja

Istine o PPFE - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 21, 2011 12:51 am

ovde pise da nisu nadjene zasticene vrste sto znaci da nisje bilo FE. a domestifikovane vrste sa kraja zapisnika mogu biti kanarinci.
Ipak je kum u pravu da nisi imao FE. pri kontroli.

ali bih voleo da vidim i tu legalnost KUMA koji isto tvrdi da je legalan.

ne rekoste mi nista za zahtev za izdavanje dozvola za odgoj i cuvanje.
Nazad na vrh Ići dole
KUM

KUM


Broj poruka : 170
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 45
Lokacija : Krusevac

Istine o PPFE - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 21, 2011 12:55 am

marjan pirot ::
https://2img.net/r/ihimizer/i/zatecenostanje.jpg/Čitaj do kraja!A ko su ptice nelegalne zašto stojidomistificirane vrste!

hahaha druze bas si me nasmejao do ovog trenutka sam imao visocije misljenje o tebi lepo pise "nisu pronadjene zasticene i strogo zasticene vrste ptica.U volijerama su pronadjene samo alohtone vrste(domistifikovane vrste) i t...
Za tvoju informaciju gotovo nigde u EU Carduelis Carduelis(Stiglic) nije priznat kao domestifikovana vrsta ali zato u Pirot je sve moguce ako si se za to licno izborio ja ti CEstitam!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Istine o PPFE - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 12 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Istine o PPFE
Nazad na vrh 
Strana 12 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Razno :: Zabava-
Skoči na: