Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Istine o PPFE

Ići dole 
+34
rade
milannish
Ninoslav84
Luckyboy
MILAN
drozd
Džoni
milos0205
pedja cb
ticar
salle55
slavishab
Aleksa
klokkende
nebojsa
Rale
Srdjan
Marjan
mime30
bastard kv
Rea
Bogdanik
KUM
Lale
Gasa NS
grujo
Vasa
Danijel
szigics
Laza
rtomek
vlada nish
dr.nenad86
Sale77-Nis
38 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 13 Icon_minitimeSub Maj 21, 2011 12:55 am

drozd ::
ovde pise da nisu nadjene zasticene vrste sto znaci da nisje bilo FE. a domestifikovane vrste sa kraja zapisnika mogu biti kanarinci.
Ipak je kum u pravu da nisi imao FE. pri kontroli.

ali bih voleo da vidim i tu legalnost KUMA koji isto tvrdi da je legalan.

ne rekoste mi nista za zahtev za izdavanje dozvola za odgoj i cuvanje.

Pozzz, drozd..

A ja bih voleo prvo da vidim tog KUMA da postavi sliek tih ptica koje ima, i da li ima , da li je pticar uopste, a ne da se krije iza nekih nikova, ko zna mozda on nije ni pticar, mozda je neki filozof, a hoce da postavlja pticarstvo na noge... Sramno i bedno........
NAslusao sma se ja takvih prica u raznim ustanovama........


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Marjan

Marjan


Broj poruka : 1557
Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 45
Lokacija : Pirot, R. Srbija.

Istine o PPFE - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 13 Icon_minitimeSub Maj 21, 2011 1:04 am

Drozd epa vidiš moja i i druga prijava na drugu adresu su slične ali S...n je na SUD-u dokazao da devet štiglića prstenovani alkama 2,7mm izdatih od SOF u vremenskom periodu od 2004 pa do 2010 itekako potiču iz legalnog odgoja.Zvanični dokument SUD-a je i poslat u ministarstvo sada kada su za te iste ptice i podneti zahtevi za legalizaciju.A jA NISAM MORAO DA DOKAZUJEM NA SUDU JER SAM PISANIM DOKUMENTIMA DOKAZAO MOJU ISPRAVNOST JOŠ NA SAMOJ IZVRŠENOJ KONTROLI 1 PUT A NARAVNO I 2 PUT.
Nazad na vrh Ići dole
KUM

KUM


Broj poruka : 170
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 45
Lokacija : Krusevac

Istine o PPFE - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 13 Icon_minitimeSub Maj 21, 2011 1:09 am

Marijane jedno pitanje prijatelju da li je SOF izdavao alkice za FE u tom periodu?
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 13 Icon_minitimeSub Maj 21, 2011 1:11 am

KUM ::
Marijane jedno pitanje prijatelju da li je SOF izdavao alkice za FE u tom periodu?


Xaxaxxaxa, e breee KUME , gde su ti ptice, izbegavas, da priznas da si filozof, d ati sinak nisi ni pticar, sto te sramota od toga, ko prizna pola mu se prasta......

Ajd ti meni KUME kazi, jel znas mozda sta se obelezava alkicom 2,5mm i 2,7mm???
Kazes da ces postaviti pticarstvo Srbije na zdrave noge, ajd odgovori na pitanje???


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
KUM

KUM


Broj poruka : 170
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 45
Lokacija : Krusevac

Istine o PPFE - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 13 Icon_minitimeSub Maj 21, 2011 1:14 am

Dr cekaj malo sad me interesuju ovi pitotski domestifikovani stiglici ovo je veliki napredak za pticarstvo!

Nazad na vrh Ići dole
drozd




Broj poruka : 24
Datum upisa : 02.05.2011
Lokacija : V.Banja

Istine o PPFE - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 13 Icon_minitimeSub Maj 21, 2011 1:14 am

marjan pirot ::
Drozd epa vidiš moja i i druga prijava na drugu adresu su slične ali S...n je na SUD-u dokazao da devet štiglića prstenovani alkama 2,7mm izdatih od SOF u vremenskom periodu od 2004 pa do 2010 itekako potiču iz legalnog odgoja.Zvanični dokument SUD-a je i poslat u ministarstvo sada kada su za te iste ptice i podneti zahtevi za legalizaciju.A jA NISAM MORAO DA DOKAZUJEM NA SUDU JER SAM PISANIM DOKUMENTIMA DOKAZAO MOJU ISPRAVNOST JOŠ NA SAMOJ IZVRŠENOJ KONTROLI 1 PUT A NARAVNO I 2 PUT.

neznam za tog drugog ali tvrdim da ne postoji sansa da je bilo kome neko dao dokument da su mu ptice legalne.
moguce je da pise da su ptice iz vestackog odgoja sto ne znaci da su legalne jer ni sam odgoj nije bio legalan.
i nebitno je kojim alkama su alkirane jer i te alke nisu bile legalne.
alke 2.7 koje ste narucivali preko drustava su bile namenjene egzotama a ne FE. to znas i sam da se ne lazemo. i ja sam ih narucivao. a znas i sam da u zakonu takodje postoji termin nelegalno alkiranje.
a sto se tebe tice videli smo da u momentu provere kod tebe nisu nadjene ptice FE. znaci da ih tada nisi posedovao.

nego KUM se ne javlja da pokaze svoju legalnos koja je tvrdim ista ko i vasa.
Nazad na vrh Ići dole
KUM

KUM


Broj poruka : 170
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 45
Lokacija : Krusevac

Istine o PPFE - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 13 Icon_minitimeSub Maj 21, 2011 1:18 am

Drozd neznam kakav dokaz zelis nerazumem sta hoces?
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 13 Icon_minitimeSub Maj 21, 2011 1:20 am

Kum nece ni da se javi....

E moj drozde............

Ja ga prozivam 6 meseci da vidimo te ptice i da vidimo da li je uopste covek iz naseg hobija, a on, nema ga, pravi se da ne vidi to... Izgleda da nema veze sa avikulturom i ornitolokulturom, ima neku pticu na desktop-u i on je pticar....A on hoce da nesto u Srbiji postavlja na noge, cudooooo i dosta neozbiljno , kao i uvek.....



Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Marjan

Marjan


Broj poruka : 1557
Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 45
Lokacija : Pirot, R. Srbija.

Istine o PPFE - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 13 Icon_minitimeSub Maj 21, 2011 1:20 am

Ma Kume izgleda da ne razumeš SRPSKI odgajivač je na SUD-u dokazao i dobio oslobađajuću presudu ,jer je dokazao da su štiglići iz sopstvenog odgoja ,da potiču od ptica koje su u posedu bile još onda kada nisu bile zaštićene a kamo li strogo zaštićena vrsta . Presuda je poslata sa prijavama u Ministarstvo. Lično sam je odneo .Zato molim te nemoj više da tvrdiš nešto što neznaš .A ako neznaš pitaj svog Presednika On je upoznat sa tim . I mogu ti reći da ga je mnogo žao istine .Jer se je nadao suprotnom ishodu tog slučaja.
Nazad na vrh Ići dole
ticar

ticar


Broj poruka : 432
Datum upisa : 31.12.2009
Godina : 39
Lokacija : Zadar,hr

Istine o PPFE - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 13 Icon_minitimeSub Maj 21, 2011 2:06 pm

marjan pirot ::
Ma Kume izgleda da ne razumeš SRPSKI odgajivač je na SUD-u dokazao i dobio oslobađajuću presudu ,jer je dokazao da su štiglići iz sopstvenog odgoja ,da potiču od ptica koje su u posedu bile još onda kada nisu bile zaštićene a kamo li strogo zaštićena vrsta . Presuda je poslata sa prijavama u Ministarstvo. Lično sam je odneo .Zato molim te nemoj više da tvrdiš nešto što neznaš .A ako neznaš pitaj svog Presednika On je upoznat sa tim . I mogu ti reći da ga je mnogo žao istine .Jer se je nadao suprotnom ishodu tog slučaja.

isto tako je bilo i kod nas,čovjek je godinama uzgajao štigliće i dok još nisu bili zaštićeni,uredno ih je prstenovao sa prstenima,2.7mm,kad je prijavio ministarstvu 30-tak štiglića oni su naravno poslali inspektoricu,kad je došla i vidila da nijedan štiglić nije bez prstena odmah je dobio dozvolu za uzgoj i čak pohvalu što se kod njega nije našao niti jedan štiglić bez prstena.jedini on je u to vrijeme imao trajnu dozvolu za uzgoj.

a mi ostali smo prijavljivali neobilježene ptice,pa čak i ja,za koje smo dobili obilježavajuče prstene.a inspekcija nikad nije došla nikad,jer smo prijavili po 2-3 para.a vi tamo se ponašate koda ste dva naroda,sramotno.

a najviše me nasmijava podatak da je UDRUŽENJE PPFE (iz cijele srbije)naručilo 400 prstenova.jako smiješno jer samo moja udruga od 38 aktivnih članova naruči preko 2500 prstena,oko 2000 za kanarince i oko 500 za divlje ptice.
toliko o tom VELIKOM udruženju.
Nazad na vrh Ići dole
Danijel

Danijel


Broj poruka : 939
Datum upisa : 29.12.2009
Godina : 43
Lokacija : Srbija-Vranje

Istine o PPFE - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 13 Icon_minitimeSub Maj 21, 2011 2:15 pm

ticar ::
marjan pirot ::
Ma Kume izgleda da ne razumeš SRPSKI odgajivač je na SUD-u dokazao i dobio oslobađajuću presudu ,jer je dokazao da su štiglići iz sopstvenog odgoja ,da potiču od ptica koje su u posedu bile još onda kada nisu bile zaštićene a kamo li strogo zaštićena vrsta . Presuda je poslata sa prijavama u Ministarstvo. Lično sam je odneo .Zato molim te nemoj više da tvrdiš nešto što neznaš .A ako neznaš pitaj svog Presednika On je upoznat sa tim . I mogu ti reći da ga je mnogo žao istine .Jer se je nadao suprotnom ishodu tog slučaja.

isto tako je bilo i kod nas,čovjek je godinama uzgajao štigliće i dok još nisu bili zaštićeni,uredno ih je prstenovao sa prstenima,2.7mm,kad je prijavio ministarstvu 30-tak štiglića oni su naravno poslali inspektoricu,kad je došla i vidila da nijedan štiglić nije bez prstena odmah je dobio dozvolu za uzgoj i čak pohvalu što se kod njega nije našao niti jedan štiglić bez prstena.jedini on je u to vrijeme imao trajnu dozvolu za uzgoj.

a mi ostali smo prijavljivali neobilježene ptice,pa čak i ja,za koje smo dobili obilježavajuče prstene.a inspekcija nikad nije došla nikad,jer smo prijavili po 2-3 para.a vi tamo se ponašate koda ste dva naroda,sramotno.

a najviše me nasmijava podatak da je UDRUŽENJE PPFE (iz cijele srbije)naručilo 400 prstenova.jako smiješno jer samo moja udruga od 38 aktivnih članova naruči preko 2500 prstena,oko 2000 za kanarince i oko 500 za divlje ptice.
toliko o tom VELIKOM udruženju.

Konacno jedan pametan post.
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 13 Icon_minitimeSub Maj 21, 2011 3:29 pm

ticar ::
marjan pirot ::
Ma Kume izgleda da ne razumeš SRPSKI odgajivač je na SUD-u dokazao i dobio oslobađajuću presudu ,jer je dokazao da su štiglići iz sopstvenog odgoja ,da potiču od ptica koje su u posedu bile još onda kada nisu bile zaštićene a kamo li strogo zaštićena vrsta . Presuda je poslata sa prijavama u Ministarstvo. Lično sam je odneo .Zato molim te nemoj više da tvrdiš nešto što neznaš .A ako neznaš pitaj svog Presednika On je upoznat sa tim . I mogu ti reći da ga je mnogo žao istine .Jer se je nadao suprotnom ishodu tog slučaja.

isto tako je bilo i kod nas,čovjek je godinama uzgajao štigliće i dok još nisu bili zaštićeni,uredno ih je prstenovao sa prstenima,2.7mm,kad je prijavio ministarstvu 30-tak štiglića oni su naravno poslali inspektoricu,kad je došla i vidila da nijedan štiglić nije bez prstena odmah je dobio dozvolu za uzgoj i čak pohvalu što se kod njega nije našao niti jedan štiglić bez prstena.jedini on je u to vrijeme imao trajnu dozvolu za uzgoj.

a mi ostali smo prijavljivali neobilježene ptice,pa čak i ja,za koje smo dobili obilježavajuče prstene.a inspekcija nikad nije došla nikad,jer smo prijavili po 2-3 para.a vi tamo se ponašate koda ste dva naroda,sramotno.

a najviše me nasmijava podatak da je UDRUŽENJE PPFE (iz cijele srbije)naručilo 400 prstenova.jako smiješno jer samo moja udruga od 38 aktivnih članova naruči preko 2500 prstena,oko 2000 za kanarince i oko 500 za divlje ptice.
toliko o tom VELIKOM udruženju.


To ticare legendo.........

Vi ste na vreme najurili najlegalnijeg s vaseg foruma , onog sto luduje po livadama s mrezama, vi ste ga prvi provalili, svaka vam cast....
Imas gemist kad se budemo videli uskoro... A i svi moderatori i admini sa tog foruma....



Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 13 Icon_minitimeSub Maj 21, 2011 4:38 pm

Evo malo strucnosti nekih "funkcionericca" sa livada ....

Nekih velikih straucnjaka i mudraca, imaju talenat oponasanja ( ali neuspesnog) stiglica.........


Najveci stiglic na svetu........ "Najlegalniji u svetu".........


Xaxaxxaxaa, i ovi ovakvi da postavljaju pticarstvo u Srbiji na noge, tesko si ga tom pticarstvu....




Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sale77-Nis

Sale77-Nis


Broj poruka : 939
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Nis -Srbija

Istine o PPFE - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 13 Icon_minitimeSub Maj 21, 2011 7:43 pm

dr.nenad86 ::
Evo malo strucnosti nekih "funkcionericca" sa livada ....

Nekih velikih straucnjaka i mudraca, imaju talenat oponasanja ( ali neuspesnog) stiglica.........


Najveci stiglic na svetu........ "Najlegalniji u svetu".........


Xaxaxxaxaa, i ovi ovakvi da postavljaju pticarstvo u Srbiji na noge, tesko si ga tom pticarstvu....


Ja nesto smesnije i ludje nisam vido skoro, jer ovaj normalan?
Imali neki doktor za ovo!!!


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 13 Icon_minitimeSub Maj 21, 2011 7:55 pm

Ma ima doktori, to nikad ne fali.....

Nije ovo nista ima toga jos, jos, krecemo od onih blazih...........

Ali polako, eto malo razonode za narod, velika strucnost funkcionera sa livada i panjaka.......Pa procenite sami, ko koga odje........

I ovakvi hoce da postavljaju pticarstvo na noge, e Srbijo moja..... medju sljivama......

A sad pozdrav do sutra, odoh na neku svadbu, a vi se zanimajte malo s doticnima........

Cujemo sutra kad se razboravim........
cheers
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 13 Icon_minitimeSub Maj 21, 2011 8:05 pm

Evo ajd posto sma lepo raspolozen, da castim jos kojim klipom funkcionera sa livada i pasnjaka........

Ovo je pocetna cena, od nekih koji ce da postavljaju pticarstvo u Srbiji na noge, a najbitnije je da se lepe pare uzmu i da se narod malo zamajava, kako su to dusebriznici, e moji vi...........

Sta vi mislite da li je ovo realna cena za ovu pticu???

Ja mislim da je malo, bar 500 eura bi trebao covek da trazi, peva pa ubija.......
A da li je to legalna ptica???? Procenite sami.......



Polako ali sigurno sve isplivava na povrsinu....

Kako su me profesori ucili na sudskoj medicini, ni jedan lopov ne moze da sakrije dokaze, moze da pokusa, a ako ste dobar lekar pronacicete sve, i dokazati istinu, koja uvek dodje do izrazaja i ispliva na povrsinu.....

Pozdrav do sutra, uzivajte u pesmi od 100 jevrica cheers
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Istine o PPFE - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 13 Icon_minitimeSub Maj 21, 2011 9:44 pm

hahah nema sta izvezbao se haha na terenu cheers
Nazad na vrh Ići dole
milos0205

milos0205


Broj poruka : 253
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 57
Lokacija : Beograd

Istine o PPFE - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 13 Icon_minitimeSub Maj 21, 2011 11:15 pm

Sale77-Nis ::
dr.nenad86 ::
Evo malo strucnosti nekih "funkcionericca" sa livada ....

Nekih velikih straucnjaka i mudraca, imaju talenat oponasanja ( ali neuspesnog) stiglica.........


Najveci stiglic na svetu........ "Najlegalniji u svetu".........


Xaxaxxaxaa, i ovi ovakvi da postavljaju pticarstvo u Srbiji na noge, tesko si ga tom pticarstvu....


Ja nesto smesnije i ludje nisam vido skoro, jer ovaj normalan?
Imali neki doktor za ovo!!!


Pozdrav cheers



Sta je ovo na kraju a UUUUUUUUUUUUUUUU
Nazad na vrh Ići dole
Danijel

Danijel


Broj poruka : 939
Datum upisa : 29.12.2009
Godina : 43
Lokacija : Srbija-Vranje

Istine o PPFE - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 13 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 1:44 am

Izgleda da je to precednik udruzenja PPFE. Very Happy

A ovo drugo ako lipce ce ga ima za uspomenu. Very Happy Very Happy Very Happy

Joj Neso al si me nasmejao.
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa

nebojsa


Broj poruka : 108
Datum upisa : 06.06.2010
Godina : 46
Lokacija : Kruševac

Istine o PPFE - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 13 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 8:32 am

Mene samo čudi da su dali takvo ime svom udruženju, da su se setili pa dali ime "Jedini Legalni", mogli ljudi lepo da okupe mnogo veće članstvo, a samim tim ne da bi bili jedino legalni u hvatanju faune evrope, već bi bili za sve na ovom svetu jedini legalni, bili bi bre jedini legalni ma čak i kad prdnu, a o zviždanju, itd. da i ne pričam. Padne tako nekom tamo na pamet da legalno prolazi autom na crveno svetlo na semaforu, on kontaktira gospodu iz "Jedinog Leglnog" udruženja a zatim da 1000 diži i zauzvrat dobije "jedino legalnu" priznanicu, "jedino legalnu" člansku kartu i može da prolazi na sva crvena svetla ovog sveta bez konsekvenci pošto je drug član "Jedinog Legalnog" udruženja.
Nazad na vrh Ići dole
KUM

KUM


Broj poruka : 170
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 45
Lokacija : Krusevac

Istine o PPFE - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 13 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 11:06 pm

nebojsa ::
Mene samo čudi da su dali takvo ime svom udruženju, da su se setili pa dali ime "Jedini Legalni", mogli ljudi lepo da okupe mnogo veće članstvo, a samim tim ne da bi bili jedino legalni u hvatanju faune evrope, već bi bili za sve na ovom svetu jedini legalni, bili bi bre jedini legalni ma čak i kad prdnu, a o zviždanju, itd. da i ne pričam. Padne tako nekom tamo na pamet da legalno prolazi autom na crveno svetlo na semaforu, on kontaktira gospodu iz "Jedinog Leglnog" udruženja a zatim da 1000 diži i zauzvrat dobije "jedino legalnu" priznanicu, "jedino legalnu" člansku kartu i može da prolazi na sva crvena svetla ovog sveta bez konsekvenci pošto je drug član "Jedinog Legalnog" udruženja.


Zabrinjava tvoj nacin rezonovanja! Moj ti je savet da se raspitas, posetis sastanak udruzenja u tvom gradu, informises se... a ne da lupas gluposti!!!

Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 13 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 11:18 pm

Oxooo, pa des ti legalni i najlegalniji kume, sta ima, nema te na forumu, vidim logujes se a ne kuckas, nista....

Ajde daj te tvoje ptice da vidimo covece, predstavi se kao covek, ako si uopste pticarrrrrr, sto se tolko plasis............. Ako nemas nista lepo kazi, oprosticemo ti.....



Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
KUM

KUM


Broj poruka : 170
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 45
Lokacija : Krusevac

Istine o PPFE - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 13 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 11:27 pm

dr.nenad86 ::
Oxooo, pa des ti legalni i najlegalniji kume, sta ima, nema te na forumu, vidim logujes se a ne kuckas, nista....

Ajde daj te tvoje ptice da vidimo covece, predstavi se kao covek, ako si uopste pticarrrrrr, sto se tolko plasis............. Ako nemas nista lepo kazi, oprosticemo ti.....



Pozdrav cheers

Sto prijatelju tebe toliko brine sta i ko sam ja? Zasto je to bitno? Mozda sam samo ljubitelj prirode, orintolog, politicar, pravnik...
Ti si javna licnost na funkciji i podlozan si kritici i moraces to da izdrzis a ja sam "duh koji hoda", neko zeljan istine i uvek cu je iznositi nek` se zna.

Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Marjan

Marjan


Broj poruka : 1557
Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 45
Lokacija : Pirot, R. Srbija.

Istine o PPFE - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 13 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 11:31 pm

He he he!!! scratch
Nazad na vrh Ići dole
KUM

KUM


Broj poruka : 170
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 45
Lokacija : Krusevac

Istine o PPFE - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 13 Icon_minitimeNed Maj 22, 2011 11:35 pm

marjan pirot ::
He he he!!! scratch

Pozdrav Marijane kako su "pirotski domestifikovani stiglici" Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Istine o PPFE - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 13 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Istine o PPFE
Nazad na vrh 
Strana 13 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 21  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Razno :: Zabava-
Skoči na: