Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Istine o PPFE

Ići dole 
+34
rade
milannish
Ninoslav84
Luckyboy
MILAN
drozd
Džoni
milos0205
pedja cb
ticar
salle55
slavishab
Aleksa
klokkende
nebojsa
Rale
Srdjan
Marjan
mime30
bastard kv
Rea
Bogdanik
KUM
Lale
Gasa NS
grujo
Vasa
Danijel
szigics
Laza
rtomek
vlada nish
dr.nenad86
Sale77-Nis
38 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
Aleksa

Aleksa


Broj poruka : 207
Datum upisa : 22.03.2010
Godina : 48
Lokacija : Beograd

Istine o PPFE - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 11 Icon_minitimeNed Maj 15, 2011 12:36 am

Ne znam kakvo je misljenje ostalih clanova Foruma, ali ja mislim da ova tema zaista nema vise nikakvog smisla. Dobro je da ostane u istoriji Foruma, ali dalje diskusije su definitivno samo pricanje u prazno, ponavljanje jednog te istog...
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 11 Icon_minitimeNed Maj 15, 2011 12:36 am

Rea ::
Kume znamo mi da si ti dobio informaciju o desavanjima cheers samo tebi i tvojima ne vredi odavno a neki ce da se uskoro istrtljaju sami ali i onda ce kasno biti i za njih . cheers
Izgleda uzivate da vucete i postene ljude sa sobom na dno Basketball


Ma nema veze, protok informacija ide u oba smera, samo malko vise na ovamo......

A sto se tice skupstine danas su nove clanice koje su bile na prijemu u SOF konstantovale da je danas odrzan veliki cas demokratije na skupstini SOF-a, doticni predstavnici su bili clanovi saveza sitnih zivotinja i bili aktivni ucesnici na njihovim skupstinama i oni danas uporedili i izneli svoja iskustva i javno izrekli da je odrzan VELIKI CAS DEMOKRATIJE, kako se treba voditi i rukovoditi skupstina.......


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Laza

Laza


Broj poruka : 1208
Datum upisa : 20.12.2009
Godina : 36
Lokacija : Svilajnac

Istine o PPFE - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 11 Icon_minitimeNed Maj 15, 2011 12:37 am

Bolje da postoji jedna tema za izduvavanje nego da se svuda po forumu to provlaci kao sto se i radilo pre ove teme. Za sad ostaje ovako.
Nazad na vrh Ići dole
KUM

KUM


Broj poruka : 170
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 45
Lokacija : Krusevac

Istine o PPFE - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 11 Icon_minitimeNed Maj 15, 2011 1:02 am

Aleksa ::
Ne znam kakvo je misljenje ostalih clanova Foruma, ali ja mislim da ova tema zaista nema vise nikakvog smisla. Dobro je da ostane u istoriji Foruma, ali dalje diskusije su definitivno samo pricanje u prazno, ponavljanje jednog te istog...

"Daj coveku vlast da vidis kakav je!"

Interesantno je da se kod nas ljudi cim se dokopaju nekog oblika vlasti odmah bi da nesto zabranjuju, gase...

Polako prijatelju neka titula prespava, a ovde lepo diskutujemo, ne koristimo vulgarne reci nevredjamo se, postuju se Pravila foruma...

Pohvale za Administraciju Foruma!
Nazad na vrh Ići dole
Aleksa

Aleksa


Broj poruka : 207
Datum upisa : 22.03.2010
Godina : 48
Lokacija : Beograd

Istine o PPFE - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 11 Icon_minitimeNed Maj 15, 2011 1:07 am

ako si zeleo, mogao si to da razumes kao poziv da diskutujemo o necemu sto je daleko vaznije od onoga o cemu jedino pises ovde.
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 11 Icon_minitimeNed Maj 15, 2011 1:09 am

KUM ::
Aleksa ::
Ne znam kakvo je misljenje ostalih clanova Foruma, ali ja mislim da ova tema zaista nema vise nikakvog smisla. Dobro je da ostane u istoriji Foruma, ali dalje diskusije su definitivno samo pricanje u prazno, ponavljanje jednog te istog...

"Daj coveku vlast da vidis kakav je!"

Interesantno je da se kod nas ljudi cim se dokopaju nekog oblika vlasti odmah bi da nesto zabranjuju, gase...

Polako prijatelju neka titula prespava, a ovde lepo diskutujemo, ne koristimo vulgarne reci nevredjamo se, postuju se Pravila foruma...

Pohvale za Administraciju Foruma!


Tako je KUME , ovde na ovom forumu se postuju pravila, dok kod tvog sefa, bi ti bio banovan kako bela lala poodavno... Ovde se lepo diskutuje i istina uvek ispliva, vi nesto izmislite mi lepo demantujemo, nardo se zanima citajuci i to je to....

I ovo je jos jedan dodatni cas demokratije koji odavno traje, a danas je odrzano malo bolje predavanje na tu temu...

Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Aleksa

Aleksa


Broj poruka : 207
Datum upisa : 22.03.2010
Godina : 48
Lokacija : Beograd

Istine o PPFE - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 11 Icon_minitimeNed Maj 15, 2011 1:12 am

...Admin je upravo potvrdio da je ovo mesto za "izduvavanje" - sa cime se apsolutno slazem!
poenta je bila da se malo vise okrenemo necemu sto je za nas odgajivace bitnije od (ne)ispravnosti nekog Udruzenja - to ce ubrzo izaci na videlo.
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 11 Icon_minitimeNed Maj 15, 2011 6:16 pm

Juce smo dobili u SOF jos dve nove clanice tj. dva udruzenja, a sinoc kasno mi se javio covek koji hoce da osnuje svoje udruzenje u svom mestu i posle da zatrazi da se primi u savez tako da se SOF svake godine siri za po koju nopvu clanicu.
SOF redovno i konstantno na svakoj skupstini povecava broj clanica, ove godine smo primili dve nove clanice, sledece godine ocekujemo jos, vec ostvareni neki kontakti , ljudi znaju sada jedinu i pravu istinu i znaju stya znaci SRPSKA ORNITOLOSKA FEDERACIJA koja postoji preko 50 godina.

Nego ovo je bio samo mali uvod,
a za kraj kao slag na tportu jos jedna neistina koju su plasirali doticni zvanicnicici iz doticnog udruzenja... Da ne bi vise brinuli o nama i da im se ne bi ljudi vise smejali evo jos jednog linkica pa pogledajte.......

SOF se odavno preregistrovao, vase lazi vec svima postaju razonoda uz kaficu....
https://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=605f0e4a02&view=att&th=12ff3f93bead4327&attid=0.1&disp=inline&zw


Pozdrav svima cheers
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Istine o PPFE - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 11 Icon_minitimePet Maj 20, 2011 4:56 am

Doticni se raspadaju i pucaju po savovima . Toliko su u kolapsu da im je i forum polu mrtav . Ili se naj verivatnije sastaju po kafanama i livadama kako bi vodili diskusije cheers Istine o PPFE - Page 11 34324 Istine o PPFE - Page 11 508808
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 11 Icon_minitimePet Maj 20, 2011 1:46 pm

Rea ::
Doticni se raspadaju i pucaju po savovima . Toliko su u kolapsu da im je i forum polu mrtav . Ili se naj verivatnije sastaju po kafanama i livadama kako bi vodili diskusije cheers Istine o PPFE - Page 11 34324 Istine o PPFE - Page 11 508808



Ja im zelim svu srecu ovog sveta, vise oni nisu nikom zanimljivi, dok su nam bili malo smo se poigravali njima, da pomisle da im pridajemo znacaja...

P.s samo mi je zao postenih i ispravnih pticara koji su pod strahom i pretnjama poverovali nekim funkcionercicima i uradili ono sta je od njih trazeno. Sve je to moglo drugacije da se odigra da je veliki brat ostavio sujetu po strani i malo nas slusao, kako i sta ide i kojim redom, sve je moglo biti drugacije, ali sami su odgovorni za sebe, veliki broj njiohvih odgajivaca je vec sve videlo, i vec krenuli da traze neko driugo resenje .




Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
KUM

KUM


Broj poruka : 170
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 45
Lokacija : Krusevac

Istine o PPFE - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 11 Icon_minitimePet Maj 20, 2011 2:15 pm

Gospodo ima te li vi nekakve dokaze za ove price, sve ovo je samo TRALALALALA,
ili je ovo jedini nacin da prekrijete licne neuspehe. Cinjenice su da polovina drustava nekadasnjeg SOF-a nepostoji vise gde su sada ti ljudi razmisljajte vi, ona druga polovina koja koja sada sacinjava SOF ima duplo manje clanstvo nego nekada, gde su ti odgajivaci razmisljajte vi. Ona cetvrtina nekadasnjeg Sof-a ste sada vi to su CINJENICE i lako proverljive.

Ko je kriv zbog ovakvog razvoja situacije? Ima ih dosta po mom misljenju najvise su krivi oni koji nisu prihvatili udruzenje koje je pre godinu ipo dana bilo jedino legalno udruzenje pticara u Srbiji, krivi su oni koji su te legalne pticare nazivali kriminalcima i drugim "epitetima" oni koji su mislili da od njih zavisi zivot na planeti Zemlji i da su jedino oni iznad Zakona, na srecu velikog broja odgajivaca ispostavilo se da su oni to umisljali, da ubuduce niko odgajivacima nece smeti da uzima kes na ruke da im naplacuje usluge po tri puta skupljim cenama od trzisnih...

Ako je to uopste bitno odgovorno mogu da potvrdim da se clanstvo udruzenja konstantno uvecava i da je samo prosle nedelje uclanjeno cetrdesetak novih clanova,

Lazima se sluze oni koji na skupstini tvrde da imaju proverene informacije da je udruzenje PPFE za 2011 narucili 400 prstenova Very Happy

Ja ih pozdravljam i neka zive u nadi i snovima!
Nazad na vrh Ići dole
salle55

salle55


Broj poruka : 259
Datum upisa : 27.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Rača

Istine o PPFE - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 11 Icon_minitimePet Maj 20, 2011 2:20 pm

Moje udruzenje ima 1743clanova verujete li u to?
Nazad na vrh Ići dole
salle55

salle55


Broj poruka : 259
Datum upisa : 27.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Rača

Istine o PPFE - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 11 Icon_minitimePet Maj 20, 2011 2:24 pm

Moje udruzenje ima 1743 clanova al vam ne dam dokaz za to isto kao sto ppfe nema dokaz da imaju dosta clanova...
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 11 Icon_minitimePet Maj 20, 2011 2:27 pm

Xaxxaxa, e Kume Kume, odavno te nije bilo, ili nisi imao dozvolu sefa......


Plasirao si nekoliko lazi ovde na forumu, i sve smo dokqazali i potvrdili da su notorne lazi, pa se sakrijes neko vreme, pa opet nesto smislis, ajd oladi sa ovim starima, i vrapcima si dosadio sa "legalnim udruzenjem".... Very Happy To ne pije vodu, ni kao da se drustva nisu preregistrovala, a sa skupstine SOF-a si dobio pogresan izvestaj preko sef-a, jesu pominjane vase alkice, ali ne u tom smislu vec u smislu da necete moci na izlozbama da ucestvujete, to idi prenesi clanovima, i kazi kako tim vasim "legalnim " alkama nece moci da ucestvuju na izlozbama, to ti i tvoj sef objasnite preostalim clanovima.... Very Happy

To tebe neka brine, nemoj ti za SOF da brines, SOF je postajao mnogo pre vas, a postajace i posle vas, budi siguran u to...

I jos jednom, ne znam s kojim pravom ucestvujes u ovim pticarskim temama , kad ti izgleda nisi ni pticar, ne vidoh ni jednu tvoju mudru rec a kamo li sliku tvojih ptica na pticarskim temama, od koga se krijes, od sefa mozda, ili od nas, kao da mi ne znamo ko si..... E bre Miki , Miki.... Cool


Ajd lepo da te vidimo koji si pticar, predstavi se u temi predvidjenoj za to, ako imas smelosti, i ako su uopste pticar, jer dalje polemisanje oko ozbiljnih trema ,s tvoje strane padaju u vodu... Jako si neozbiljan, jakoooooo.....
Ne ide vam to u prilog, ovde se ceni struka, a ne rekla kazala, vodite malo racuna o vasem udruzenju, nemoj date ja ucim, kako seradi pozitivan marketing....


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Bogdanik

Bogdanik


Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Leskovac

Istine o PPFE - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 11 Icon_minitimePet Maj 20, 2011 2:31 pm

Vidim ja da se nesto veliko kod njih sprema, kriza svu da u svetu pa dosla i kod njih. Vec mesec dana nemaju novu TEZU za sakupljanje clanstva i vec 2 nedelje niko nije SPAMOVAO na mail, to su jedini dokazi da je kriza uzela maha i kod velikog brata i sestre !
A 40 clanova se uclanilo u moje drustvo samo dana kada je odrzan sastanak drustva o legalizaciji, sto je povecanje brojnosti clanstva za 100 %. Broj onih koji su samo prijavili ptice na 2 lista i otisli, a nase su komsije i prijatelji a nisu clanovi, broj vise niko ne zna.

Zato sto SOF ne radi sa brojkama, vec sa ljudima.
Nazad na vrh Ići dole
Sale77-Nis

Sale77-Nis


Broj poruka : 939
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Nis -Srbija

Istine o PPFE - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 11 Icon_minitimePet Maj 20, 2011 2:55 pm

Kume ja moram da ti kazem nesto po srpski posto ovo sve ne razumes TRT!!!!! TRT!!!!
Nazad na vrh Ići dole
KUM

KUM


Broj poruka : 170
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 45
Lokacija : Krusevac

Istine o PPFE - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 11 Icon_minitimePet Maj 20, 2011 2:59 pm

Sale77-Nis ::
Kume ja moram da ti kazem nesto po srpski posto ovo sve ne razumes TRT!!!!! TRT!!!!

xaxaxaxa predpostavljam da je ovo trebalo da bude smesno Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
KUM

KUM


Broj poruka : 170
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 45
Lokacija : Krusevac

Istine o PPFE - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 11 Icon_minitimePet Maj 20, 2011 3:58 pm

dr.nenad86 ::
Xaxxaxa, e Kume Kume, odavno te nije bilo, ili nisi imao dozvolu sefa......


Plasirao si nekoliko lazi ovde na forumu, i sve smo dokqazali i potvrdili da su notorne lazi, pa se sakrijes neko vreme, pa opet nesto smislis, ajd oladi sa ovim starima, i vrapcima si dosadio sa "legalnim udruzenjem".... Very Happy To ne pije vodu, ni kao da se drustva nisu preregistrovala, a sa skupstine SOF-a si dobio pogresan izvestaj preko sef-a, jesu pominjane vase alkice, ali ne u tom smislu vec u smislu da necete moci na izlozbama da ucestvujete, to idi prenesi clanovima, i kazi kako tim vasim "legalnim " alkama nece moci da ucestvuju na izlozbama, to ti i tvoj sef objasnite preostalim clanovima.... Very Happy

To tebe neka brine, nemoj ti za SOF da brines, SOF je postajao mnogo pre vas, a postajace i posle vas, budi siguran u to...

I jos jednom, ne znam s kojim pravom ucestvujes u ovim pticarskim temama , kad ti izgleda nisi ni pticar, ne vidoh ni jednu tvoju mudru rec a kamo li sliku tvojih ptica na pticarskim temama, od koga se krijes, od sefa mozda, ili od nas, kao da mi ne znamo ko si..... E bre Miki , Miki.... Cool


Ajd lepo da te vidimo koji si pticar, predstavi se u temi predvidjenoj za to, ako imas smelosti, i ako su uopste pticar, jer dalje polemisanje oko ozbiljnih trema ,s tvoje strane padaju u vodu... Jako si neozbiljan, jakoooooo.....
Ne ide vam to u prilog, ovde se ceni struka, a ne rekla kazala, vodite malo racuna o vasem udruzenju, nemoj date ja ucim, kako seradi pozitivan marketing....


Pozdrav cheers

Ja imam drugaciju informaciju, da si upravo ti "odgovorno" tvrdio iz "pouzdanih izvora" da je udruzenje PPFE narucilo 400 alkica da ste pretili drustvima po Srbiji da ko prizna nase alkice da ce te podnositi krivicne prijave neznam samo na osnovu kog Zakona i zasto su to alkice udruzenja PPFE (koje priznaje ministarstvo) nelegalne?
Jesi li tvrdio da je udruzenje narucilo 400 alkica?
Koliko je to alkica narucio SOF?
Nema razloga da ljudi ostanu uskraceni za te podatke.

Pozdran!
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 11 Icon_minitimePet Maj 20, 2011 4:40 pm

KUM ::
dr.nenad86 ::
Xaxxaxa, e Kume Kume, odavno te nije bilo, ili nisi imao dozvolu sefa......


Plasirao si nekoliko lazi ovde na forumu, i sve smo dokqazali i potvrdili da su notorne lazi, pa se sakrijes neko vreme, pa opet nesto smislis, ajd oladi sa ovim starima, i vrapcima si dosadio sa "legalnim udruzenjem".... Very Happy To ne pije vodu, ni kao da se drustva nisu preregistrovala, a sa skupstine SOF-a si dobio pogresan izvestaj preko sef-a, jesu pominjane vase alkice, ali ne u tom smislu vec u smislu da necete moci na izlozbama da ucestvujete, to idi prenesi clanovima, i kazi kako tim vasim "legalnim " alkama nece moci da ucestvuju na izlozbama, to ti i tvoj sef objasnite preostalim clanovima.... Very Happy

To tebe neka brine, nemoj ti za SOF da brines, SOF je postajao mnogo pre vas, a postajace i posle vas, budi siguran u to...

I jos jednom, ne znam s kojim pravom ucestvujes u ovim pticarskim temama , kad ti izgleda nisi ni pticar, ne vidoh ni jednu tvoju mudru rec a kamo li sliku tvojih ptica na pticarskim temama, od koga se krijes, od sefa mozda, ili od nas, kao da mi ne znamo ko si..... E bre Miki , Miki.... Cool


Ajd lepo da te vidimo koji si pticar, predstavi se u temi predvidjenoj za to, ako imas smelosti, i ako su uopste pticar, jer dalje polemisanje oko ozbiljnih trema ,s tvoje strane padaju u vodu... Jako si neozbiljan, jakoooooo.....
Ne ide vam to u prilog, ovde se ceni struka, a ne rekla kazala, vodite malo racuna o vasem udruzenju, nemoj date ja ucim, kako seradi pozitivan marketing....


Pozdrav cheers

Ja imam drugaciju informaciju, da si upravo ti "odgovorno" tvrdio iz "pouzdanih izvora" da je udruzenje PPFE narucilo 400 alkica da ste pretili drustvima po Srbiji da ko prizna nase alkice da ce te podnositi krivicne prijave neznam samo na osnovu kog Zakona i zasto su to alkice udruzenja PPFE (koje priznaje ministarstvo) nelegalne?
Jesi li tvrdio da je udruzenje narucilo 400 alkica?
Koliko je to alkica narucio SOF?
Nema razloga da ljudi ostanu uskraceni za te podatke.

Pozdran!


XAXxaxax, KUme kume.......... Lose su ti preneli, ako ti bar prenose neka ti prenesu sta i kako kaze jedan pticar, a ja te i dalje pozivam da se ti lepo javis u temi o pticarenju, da vidimo mi kolika si to pticarska velicina ili samo obican folirant ( filozof ) , ali cim ne smes ti sinko moj nemas sta da pokazes, jaki ste vi na recima, lazima, i obmanama, na delima jock........

Ja sam na skupstini SOF-a jasno i glasno potvrdio kao delegat Niskog drustva "GAJ" odluku UO SOF-a koja je donesena na jednom sastanku UO SOF-a da bi svi delegati to znali i bili upoznati sto su svi potvrdili dasu vec upoznati o vasim aktivnostima i delima, jer od viska glava ne boli, sto vise puta ponovimo ljudima je jasnije, da su vase alke u SOF-u ravne obelezavajucim alkicama, i to je istina, ja se vas ne plasim, ( vi meni samo radite pozitivan marketring i bas vam Hvala, dajte mi ziroracun da vam uplatim od studentskog kredita koju kintu) pa da krijem sta sam rekao, ime ili svoje ptice kao ti ..... Sto su svi delegati svih udruzenja potvrdili, sto mi je naravno bas drago, da svi vec znaju, cela Srbija...

A clanstvo u SOF-u se svake godine povecava ( ove godine dva nova drustva) sledece po mojim saznanjima isto toliko ako ne i ivse, i to vas boli, pa mi ti tu drzis neke besede o polovinama i cetvrtimama, nemoj ti da birnes za nas SOF, idi objasni Miki ljudima sta ce sa tim vasim alkama i sto nece moci s njima na izlozbe... Very Happy A SOF nece podnostiti krivicne prijave nismo mi PPFE, jer ljudi postuju odluke i statut SOF-a, pa ce primenjivati sve to, i vas eliminisati sa svih takmicenja. Jer ste najlegalniji.........

Dalje , kriza je evidentna, od skupstine je proslo skoro 10 dana, a vi jos niste smislili ni jednu laz i intrigu, niste poslali ni jedan nebulozan mejl, zabrinjavajuce je to sve, ljudi su navikli u popodnevnim casovima da uz kaficu citaju vase gluposti i da se siti smeju...


A to koliko je alkica naruiceno... Pazi da ti ne kazem.........

Na toj istoj skupstini je blagajnik SOF-a je u izvetsaju procitao koliko je alkica ukupno naruceno iz celog SOF-a, a mogu ti reci vise stotina hiljada.....
Naravno da ljudi kod nas nikad ne ostaju uskraceni za bilo koje podatke, svaki delegat je glasno i jasno cuo o kolicini alkica koja je narucena i preneo u svojim maticnim udruzenjima, a sto ti nisu preneli, da li namerno ili slucajno, bas me briga, ja necu da ti kazem, duzan sam samo svojim odgajivacima iz udruzenja kao delegat Niskog drustva da to sve prenesem ili kao clan UO SOF_a bilo kom clanu SOF-a, a tebi...... necu , idi pitaj te sto ti prenose poluinformacije a mozda se i oni poigravaju vama...... Razz



Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
KUM

KUM


Broj poruka : 170
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 45
Lokacija : Krusevac

Istine o PPFE - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 11 Icon_minitimePet Maj 20, 2011 9:16 pm

Iako rado diskutujemo o pticama i pticarenju to sebi nemogu da dozvolim pogotovo kada me na to pozivas ti "STRUCNJAK","VELIKI PTICAR" koji vredja sve ostale pticare koji nisu u udruzenju sa DR NENAD, za koga su svi ostali kriminalci i lopovi a samo su on i njegov "ser" zlatni i nevini, zaista porazavajuce pogotovu za osobu koja se potpisuje sa DR jer ako na isti nacin ubuduce budes gledao na pacijente( ko su, odakle su)...

Tako da kada jednog dana budes sazreo, kada se budes izvinuo velikom broju pticara i meni, koje si vredjao, mozda i prodiskutujemo na tu temu.

Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Marjan

Marjan


Broj poruka : 1557
Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 45
Lokacija : Pirot, R. Srbija.

Istine o PPFE - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 11 Icon_minitimePet Maj 20, 2011 9:34 pm

Kume pišeš o nekim izvinjenjima, a kada će mo S...n i Ja da dobijemo izvinjenje.Jer Vi ste nas prijavili u ministarstvo kao kriminalce , a Mi PISANIM DOKUMENTIMA dokazali što na SUD-u ,što na licu mesta prilikom dve kontrole,da smo ispravni po svim vašim klevetama.A dobro se zna koje rezultate smo postigli u sveri SRPSKOG ptičarstva a i šire.Pa zato te pozivam da se prestaviš u nekoj temi o odgoju ptica . Pa onda da diskutujemo o pticama i odgoju .
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 11 Icon_minitimePet Maj 20, 2011 9:34 pm

KUM ::
Iako rado diskutujemo o pticama i pticarenju to sebi nemogu da dozvolim pogotovo kada me na to pozivas ti "STRUCNJAK","VELIKI PTICAR" koji vredja sve ostale pticare koji nisu u udruzenju sa DR NENAD, za koga su svi ostali kriminalci i lopovi a samo su on i njegov "ser" zlatni i nevini, zaista porazavajuce pogotovu za osobu koja se potpisuje sa DR jer ako na isti nacin ubuduce budes gledao na pacijente( ko su, odakle su)...

Tako da kada jednog dana budes sazreo, kada se budes izvinuo velikom broju pticara i meni, koje si vredjao, mozda i prodiskutujemo na tu temu.

Pozdrav!


Xaxaxxaxa, ma nemoj ti meni Kume da drzis pridike, molio bih te.... Ko si ti u zemlji Srbiji i avikulturi.
Ti izbegavas odgovre da das, a pravis se filozof, daj ti sinak ptice mi da vidimo, nije li te sramota vise, imas li ti moral ????

Ja jesam pticar, moje ptice su na forumu i po izlozbama, nekoliko puta sam bio Drzavni prvak zemlje Srbije i da...... strucnjak jesam, za razliku od tebe, jer kao zmija noge krijes svoje ptice i svoje "znanje" , nije ti prosla ni ova fora....
Sve vase lazi ste zaboravili koje ste opvde iznoslili, sve smo demantovali, zastrasivali ste ljude da ce im iz ministarstva odgovorni ljudi kao hajduci oduzimati ptice, i vi se nazivate pticarima...... A sta ce biti sa svim clanovima, postenim i vredim iz PPFE, sta ste im obecali za izlozbe, zamolio bi te za odgovor?

A sto se tice tih koja ja prozivam.... Oni su se sakrili u misije rupe, nema ih javno da se oni meni jave, a ti kao njiohv drveni advokat mi se javljas.........Smesno.......
Tebi cu i mozda i da se izvinim kada budem video tvoje znanje i tvoje ptice, ali slaba vajda, prozivam te vec 6 meseci javno , a ti se nesto krijes........Njima ( rukovodstvu PPFE) necu sigurno,( gledao sma klipove i svasta nesto jos) jer se krivolovcima ne zivinjavam, ja sam odgajivac i sudija SRPSKE ORNITOLOSKE FEDERACIJE i ispod casti mi je da sa takvima i opstim.

A za ostale pametne i ciste odgajivace koje ste obanuli, lazima i prevarama ,za njih nikada nista nisam rekao, a i u predhodnim postovima sam izrazio zaljenje zato sto su poverovali obmanama i pretnjama...

A za vase rukovodstvo, znaju oni ko sam i sta sam, znamo se mi odlicno, i hvala Bogu da me oni mrze i da su ljubomorni na SOF jer imaju i razlog za to, jer na onim klipovima i presudama suda, ne stoje bas dobrooo....

A kako cu ja i sta cu sa pacijentima, tebe ne treba da bude briga, za to su zaduzenii moji profesori i mentori....


Pozdrav
cheers
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Istine o PPFE - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 11 Icon_minitimePet Maj 20, 2011 9:46 pm

Za diskusiju o pticama treba i imati ptice !! A kako da diskutuje KUM sa vama o pticarstvu kada je za par pticica morao da moljaka rukovodstvo doticnog udruzenja . dali su stecene legalmo mezna ni on sam ! cheers
Nazad na vrh Ići dole
KUM

KUM


Broj poruka : 170
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 45
Lokacija : Krusevac

Istine o PPFE - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 11 Icon_minitimePet Maj 20, 2011 10:01 pm

Ne pridikujem ja tebi nista ti si punuletna osoba i moras biti svestan svega sto napises,
samo prosle godine je u akcijama udruzenja ucestvovalo nekoliko hiljada dece koja su od strane clanova udruzenja edukovani o pticama, fauni evrope, odnosu coveka prema pticama...clanovi udruzenja su ucestvovali u velikom broju akcija zastite zivotinja, njihovo zbrinjavanje i vracanje u prirodu, vrsena je prehrana ptica u zimskom periodu...svi clanovi su to radili na volonterskoj bazi i niodkoga nisu trazili hvala ali nisu zasluzili da ih tamo neko naziva kriminalcima,lopovima...
To sto ti mozda imas licni problem sa nekim ljudima iz udruzenja nedaje ti za pravo da vredjas sve ostale!

Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Marjan

Marjan


Broj poruka : 1557
Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 45
Lokacija : Pirot, R. Srbija.

Istine o PPFE - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 11 Icon_minitimePet Maj 20, 2011 10:10 pm

Kume da li to Vi mene diskriminišete kad na moja pitanja ne dajete nikakve odgovore ili ih neznate!A ima ih i od ranije (da potsetim strana 7).
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Istine o PPFE - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 11 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Istine o PPFE
Nazad na vrh 
Strana 11 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Razno :: Zabava-
Skoči na: