Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Istine o PPFE

Ići dole 
+34
rade
milannish
Ninoslav84
Luckyboy
MILAN
drozd
Džoni
milos0205
pedja cb
ticar
salle55
slavishab
Aleksa
klokkende
nebojsa
Rale
Srdjan
Marjan
mime30
bastard kv
Rea
Bogdanik
KUM
Lale
Gasa NS
grujo
Vasa
Danijel
szigics
Laza
rtomek
vlada nish
dr.nenad86
Sale77-Nis
38 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 16 Icon_minitimeČet Maj 26, 2011 11:18 pm

KUM ::
ticar ::
KUM ::
Nismo deca pa da se plasimo babarogama pricamo o ozbiljnim stvarima,
Na osnovu cega ti tvrdis da oduzimanja ptica nece biti?
Na osnovu toga sto vam je neki salterski sluzbenik rekao"Ma nece to biti bas tako pa mi smo civilizovani mi ce mo to raditi na kulturan nacin da neboli mnogo..."
Da li ce te se ponovo kao savez ogradjivati od takvih odgajivaca i po ko zna koji put ostavljati ljude da se sami brane i snalaze zbog zabluda u koje ste ih uvlacili?


Pozdrav!

hoće,bit će oduzimanja ako ti budeš prijavljivao susjede i kolege,inaće drukčije neće.
i kod nas su prijetili svim i svačim,a na kraju ništa od toga jer postoji samo 3 inspektora u cijeloj državi,koji svakih 5 godina dodu u moj grad i obiđu 3-4 uzgajivača.a da ne pričam da svaka druga kuća ima po jednog grdelina ili baštarda.
i policija je zadužena za to ali oni bez DOJAVE ne idu po kućama.
zato ne mlati praznu slamu i ne misli da je to njima u ministarstvu nešto o čemu će oni brinuti,prijave će uzeti i prijave mladih će uzeti,jednom godišnje će provjeriti stanje u kompjuteru,tj izbrisat će one koji uredno ne prijavljivaju mlade.ali neće slati policiju ni inspektore odma kod onih koji ne prijavljuju redovno,
ja nisam prijavio mlade već 2 godine,došao je dopis kome je ukinuto pravo za uzgoj ali mi nikada nitko nije došao na kuću niti neće.

ti si umislio da je to svato pismo.bože me sačuvaj budale.

Da ti kazem nesto iskreno ZABOLE me i za tebe i za to kako je kod tebe!!!
I sta se tebe tice kako je kod nas mi ce mo se raspravljati prijavljivati diskutovati...
a ti bi trebalo malo da obratis paznju na recnik koji koristis da te nebih oterao u tri llijepe....


Obrati paznju na ponasanje..........

Na forumu rekla akzala terajte ljude koji pricaju istinu i sirite i dalje mrznju.. Ovde necete.........


Ovo je najjaci pticarski forum u Srbiji, ali pticarski, zapamti KUMe moj........


Podrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
drozd




Broj poruka : 24
Datum upisa : 02.05.2011
Lokacija : V.Banja

Istine o PPFE - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 16 Icon_minitimeČet Maj 26, 2011 11:19 pm

ali ako je tako to je bilo samo u tvom drustvu.

jesu li ``ti neki`` i ostala drustva pri sof.-u koja to nisu radila.
Nazad na vrh Ići dole
ticar

ticar


Broj poruka : 432
Datum upisa : 31.12.2009
Godina : 39
Lokacija : Zadar,hr

Istine o PPFE - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 16 Icon_minitimeČet Maj 26, 2011 11:21 pm

KUM ::
ticar ::
KUM ::
Nismo deca pa da se plasimo babarogama pricamo o ozbiljnim stvarima,
Na osnovu cega ti tvrdis da oduzimanja ptica nece biti?
Na osnovu toga sto vam je neki salterski sluzbenik rekao"Ma nece to biti bas tako pa mi smo civilizovani mi ce mo to raditi na kulturan nacin da neboli mnogo..."
Da li ce te se ponovo kao savez ogradjivati od takvih odgajivaca i po ko zna koji put ostavljati ljude da se sami brane i snalaze zbog zabluda u koje ste ih uvlacili?


Pozdrav!

hoće,bit će oduzimanja ako ti budeš prijavljivao susjede i kolege,inaće drukčije neće.
i kod nas su prijetili svim i svačim,a na kraju ništa od toga jer postoji samo 3 inspektora u cijeloj državi,koji svakih 5 godina dodu u moj grad i obiđu 3-4 uzgajivača.a da ne pričam da svaka druga kuća ima po jednog grdelina ili baštarda.
i policija je zadužena za to ali oni bez DOJAVE ne idu po kućama.
zato ne mlati praznu slamu i ne misli da je to njima u ministarstvu nešto o čemu će oni brinuti,prijave će uzeti i prijave mladih će uzeti,jednom godišnje će provjeriti stanje u kompjuteru,tj izbrisat će one koji uredno ne prijavljivaju mlade.ali neće slati policiju ni inspektore odma kod onih koji ne prijavljuju redovno,
ja nisam prijavio mlade već 2 godine,došao je dopis kome je ukinuto pravo za uzgoj ali mi nikada nitko nije došao na kuću niti neće.

ti si umislio da je to svato pismo.bože me sačuvaj budale.

Da ti kazem nesto iskreno ZABOLE me i za tebe i za to kako je kod tebe!!!
I sta se tebe tice kako je kod nas mi ce mo se raspravljati prijavljivati diskutovati...
a ti bi trebalo malo da obratis paznju na recnik koji koristis da te nebih oterao u tri llijepe....

istina boli one koji govore neistinu.
a zakon je kod vas prekopiran od nas jer smo najbliža zemlja koja je to uvela pa ne kenjaj.

a što se tiće TERANJA.teraj nos meni u guzicu.tamo manje smrdi nego tebi ispod nosa.
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 16 Icon_minitimeČet Maj 26, 2011 11:23 pm

drozd ::
ali ako je tako to je bilo samo u tvom drustvu.

jesu li ``ti neki`` i ostala drustva pri sof.-u koja to nisu radila.

Ne nisu naravno.....
Ti neki , nisu pticari, vec kesolovci.........

Na skupstini SOF-a je svako drustvo dobilo preporuku da svim ljubiteljima izadje u susret, ja sma kao delegat to preneo u maticnom udruzenju i sproveo u delo....

Znam da je vecina udruzenja tako i radila, imam dosta takvih informacija.......


Poslaji mi na pm ili napisi ovde, koje je udruzenje u pitanju i ko licno nije hteo da podeli obrasce ljubiteljima i simpatizerima, da proverim....


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
grujo

grujo


Broj poruka : 146
Datum upisa : 13.04.2010
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo

Istine o PPFE - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 16 Icon_minitimePet Maj 27, 2011 10:13 am

Uh ovde se bas zahuktalo scratch
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa

nebojsa


Broj poruka : 108
Datum upisa : 06.06.2010
Godina : 46
Lokacija : Kruševac

Istine o PPFE - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 16 Icon_minitimePet Maj 27, 2011 12:05 pm

Ma društvance iz PPFE se ponadalo da će doći do kvalitetnih ptica time što će pravim i dokazanim odgajivačima ispekcija da oduzmima ptice pa će njima kao "iskusnim ptičarima i dokazanim zaštitnicima" da poveri na čuvanje oduzete primerke. Kao i mnogo puta do sada neko ih je doveo u zabludu, no svakako njihov je problem što su lakoverni, i što misle da je Zakon onakav kako ga oni tumače, a ne onakav kako je napisan!

Narod lepo kaže: Nema leba bez motike!
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 16 Icon_minitimePet Maj 27, 2011 2:14 pm

Nem leeba bez motike, a neko ga hoce po svaku cemu, pa NEMAAAAA.......

Njima da daju ptice na zbrinjavanje............. Very Happy U kujnu i na terasu na milost i nemolostu........ U najmanju ruku smesno....
Pa sluzbenici iz ministarstva su skolovani ljudi kao svi mi, ucili su skolu za toliko, ni njih ne mogu preci ovi iz Propale Propagande Funkcionericica Ekonomista.....


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Istine o PPFE - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 16 Icon_minitimeČet Jun 02, 2011 4:34 pm

Hahah Nesoo pa mozda od debelog nauce dobro da pevaju haha a ako neki i ugiba nece ga bude steta hah
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 16 Icon_minitimePon Jul 04, 2011 12:01 am

Kume tebi javno upozorenje i opomena, ako budes nastavio da teras svoju pricu bices ljubazno uklonjen sa foruma........

Ti koji postavljas i promovses neka udruzenja koja nisu koja nisu pozeljna ovde, ni vecini odgajivaca na najjacem forumu u Srbiji si javno opomenut, tako da imas to u vidu......

Ovaj forum ne promovise ljude koji su hvatali ptice, objavljivali klipove javno, krsli zakon zemlje Srbije i unistavali avifaunu u zemlji Srbiji. Tim licima ovde mesta nema, ovde su pristuni odgajivaci SRPSKE ORNITOLOSKE FEDERACIJE i svi ljubitelji prirode.

Hvala na razumevanju.........


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 16 Icon_minitimePon Jul 04, 2011 12:33 am

Tema je istina o PPFE, o onim delima i krivodelima koja cinjenjna od strane predstvanika PPFE, a ne oglasavanje i reklamiranje bilo kod udruzenja , skupa gradjana ili nekog kvazi saveza...

Zato to KUME postuj, jer pristupanjem na forumu moras postovati pravila, vise puta smo te pustali, da ti se ljudi smeju, i dosadio si nam vise, ovo je ozbiljan forum.

Ljudi sa crne liste, koji unistavaju AVIFAUNU zemlje Srbije, ne mogu da budu na jednom ozbiljnom i jakom forumu kao sto je AVIKULTURA.........

Ti KUME imas svoj forum, pa izvoli tamo pisi sta god budes zeleo, jer tamo istina nije mogla da dodje do izrazaja, gde si pisali posteni i cenjeni odgajivaci zemlje Srbije, pa sad izvoli tamo, zivite u jednoumlju i obmanama.....

Hvala na razumevanju.........


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
drozd




Broj poruka : 24
Datum upisa : 02.05.2011
Lokacija : V.Banja

Istine o PPFE - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 16 Icon_minitimePon Jul 04, 2011 10:21 pm

ne razumem sto ste coveku obrisali post.

nije to bila reklama, vec informacija svim pticarima da je osnovan novi savez Srbije za ocuvanje i odgoj zasticenih vrsta zivotinja.

svidjalo se to vama ili ne odgajivaci imaju pravo da budu obavesteni.

necete valjda da sakrijete to od njih. svako ima pravo da bude informisan, a dali se nekome taj savez svidja ili ne, dali je dobar ili ne o tome se moze komentarisati.

ako i ovaj moj post dozivi istu sudbinu kao i oni KUM-ovi. dokazace da neko ovde zeli odgajivace da drzi u mraku i jednoumlju.

pozdrav svima.
Nazad na vrh Ići dole
MILAN

MILAN


Broj poruka : 320
Datum upisa : 26.08.2010
Godina : 32
Lokacija : BEZDAN

Istine o PPFE - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 16 Icon_minitimePon Jul 04, 2011 10:28 pm

Ne bih želeo da ulazim u raspravu, pa ću zato biti kratak u ovoj temi.
Dobra "roba" ne mora nigde da se reklamira, njen kvalitet prepoznaju sami korisnici...primer za SOF
A ovaj tzv. "Srpski Savez" se reklamira na svakom ćošku-sto potvrdjuje koliko su NE kvalitetni, stigli su i do dnevne stampe, ima ih na lokalnim tv stanicama, na radio stanicama, fb, mozda imaju i svoj sajt i sve to im bilo malo pa dosli ovde nas da zajebavaju.
Moje ponasanje nije takve prirode da vređam nekoga, ali sta ti pojedinci rade to nije za verovati dosta je nama u Srbiji bilo podela, ne razumem koji je cilj stvaranja nekog saveza, pored postojećeg SOF-a koji funkcionise na teritoriji cele drzave.
Da li za cilj imaju samo provokacije ? ili je jos nesto u pitanju.
Nazad na vrh Ići dole
drozd




Broj poruka : 24
Datum upisa : 02.05.2011
Lokacija : V.Banja

Istine o PPFE - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 16 Icon_minitimePon Jul 04, 2011 10:33 pm

Milane, nesto sto postoji tek tri dana a ima ga u svim tim medijima koje si naveo verovatno nesto vredi.
a koji je cilj stvaranja ce mo verovatno saznati iz ciljeva tog saveza.

a kao sto rekoh dali je kvalitetan ili ne ostavimo ljudima da sami prosude.

rano je bilo sta govoriti.
Nazad na vrh Ići dole
Luckyboy
General
General
Luckyboy


Broj poruka : 1626
Datum upisa : 20.12.2009
Lokacija : Smed.Palanka Šumadija

Istine o PPFE - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 16 Icon_minitimePon Jul 04, 2011 10:35 pm

Ovaj forum je od svog osnivanja promovisao SOF,bio uz SOF i ostao uz SOF.
Novoformirani savez ima svoje pristalice i svoj forum za promociju.
Mislim da je to dovoljan odgovor i tebi i KUM-u.
Nazad na vrh Ići dole
drozd




Broj poruka : 24
Datum upisa : 02.05.2011
Lokacija : V.Banja

Istine o PPFE - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 16 Icon_minitimePon Jul 04, 2011 10:40 pm

pa ko tu sad deli ljude i Srbiju na vase i njihove?

na bilo kom forumu treba da ima pristalica bilo koje opcije jer samo tako mozemo izaci iz jednoumlja i podele.

ne delite Srbiju ljudi.

na tom drugom forumu sam video mnoge koji promovisu SOF. pa im niko ne brise postove. ljudi polemisu i hvale ili kude nekoga i neka ih tako i treba.

ipak je ovo demokratska zemlja.
Nazad na vrh Ići dole
Laza

Laza


Broj poruka : 1208
Datum upisa : 20.12.2009
Godina : 36
Lokacija : Svilajnac

Istine o PPFE - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 16 Icon_minitimePon Jul 04, 2011 11:03 pm

drozd ::


na tom drugom forumu sam video mnoge koji promovisu SOF. pa im niko ne brise postove. ljudi polemisu i hvale ili kude nekoga i neka ih tako i treba.


Istine o PPFE - Page 16 265488 Istine o PPFE - Page 16 265488 Istine o PPFE - Page 16 265488 Istine o PPFE - Page 16 265488 Istine o PPFE - Page 16 265488 Istine o PPFE - Page 16 265488

e kad bi znao... da je ovaj forum nastao bas zbog nedemokratskog ponasanja njihovog foruma, svi smo bili tamo ali smo mi ``skrenuli`` sa puta pa smo sada ovde... vidis i sam kakve su stvari a po postovima vidim da si neupucen, ako ti se ne svidja kako je ovde niko te ne tera da budes tu, to je demokratija. Ovo ti je javna opomena da ne provociras clanove ovog foruma. Ocigledno je da nisi obavesten o svemu i zbog toga te molim da ne uskaces u vatru i polemiku koja je mnogo iznad nas. Stice se utisak da si njihov izaslanik... Ko zeli da bude u udruzenju ppfe neka bude ali nece biti promocije na OVOM FORUMU, demokratija je bas to ! Kada na svom forumu mogu da postavljam uslove !!!

Pozdrav svima i dosta vise sa ovom pricom o ppfe, smorila je i previse.
Nazad na vrh Ići dole
Laza

Laza


Broj poruka : 1208
Datum upisa : 20.12.2009
Godina : 36
Lokacija : Svilajnac

Istine o PPFE - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 16 Icon_minitimePon Jul 04, 2011 11:08 pm

I jos jednu stvar zelim da dodam a koju mnogi ne znate a promovisete i branite ppfe kao da je umiljato jagnje,
Sva imena na ovom forumu koja su obojena u narandzasto i u zeleno su banovani sa tog foruma zbog toga sto smo izrazili svoja misljenja da ne moze preko SOF-a da se rade neke stvari !

to je cinjenica koju ce vam potvrditi svi ovde na forumu
Nazad na vrh Ići dole
drozd




Broj poruka : 24
Datum upisa : 02.05.2011
Lokacija : V.Banja

Istine o PPFE - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 16 Icon_minitimePon Jul 04, 2011 11:15 pm

izvini, ja sam mislio da je ovo forum ljubitelja ptica i odgajivaca.
nisam znao da je TVOJ. ali ok, to sto je tebi demokratija u svetu se zove diskriminacija.

vi ste temu nazvali ISTINA O PPFE. a sve ono sto sam napisao je cista istina, ali izgleda da je vasa istina samo ono sto se Vama svidja.
ako je tako obrisite celu temu, a ne samo ono sto vam se ne svidja.

ali ako je dotle doslo necu vise da pisem istine, mozda ce tako biti prihvatljivije.

i jos nesto, nikoga ja nisam provocirao ni vredjao i nisam prekrsio nijedno pravilo foruma. u tim pravilima ne pise da nesmem pisati istine koje se nekima ne svidjaju.

pozdrav za sve pticare.

Nazad na vrh Ići dole
milos0205

milos0205


Broj poruka : 253
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 57
Lokacija : Beograd

Istine o PPFE - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 16 Icon_minitimePon Jul 04, 2011 11:21 pm

drozd ::
Milane, nesto sto postoji tek tri dana a ima ga u svim tim medijima koje si naveo verovatno nesto vredi.
a koji je cilj stvaranja ce mo verovatno saznati iz ciljeva tog saveza.

a kao sto rekoh dali je kvalitetan ili ne ostavimo ljudima da sami prosude.

rano je bilo sta govoriti.

Kako onda mozes da tvrdis da vredi kad postoji samo 3 dana, o kakvom mraku ti govoris jednoumlju ... pojasni mi molim te bas me zanima. U kojim medijima se govorilo o tom savezu, u lokalnim medijima ili regionalnim ili na nivou drzave? Hvala unapred na odgovoru!
Nazad na vrh Ići dole
Bogdanik

Bogdanik


Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Leskovac

Istine o PPFE - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 16 Icon_minitimePon Jul 04, 2011 11:25 pm

Nazalost drozde ti si "otvorio oci" veoma kasno. Nisi procitao deo tog foruma koji je obrisan, takodje do skoro u 10 top postera 5 su bili banovani.
Prvo da kazem da se ne slazem sa Milanom, jer nesto sto se reklamira masovno na svim medijima, nazalost postaje prodavanije od kvalitetnijeg jer je to prosto ponasanje potrosaca. Postoje ljudi koji nisu upuceni u celu problematiku, koji nisu culi ni videli i nemaju gde da vide sta su sve kvazi radili i koji su sistem vrednosti imali do pre godinu dana. Ja nemam nista protiv njih i njihoih udruzivanja, ali imam protiv spama na mom mejlu koji ne mogu da iskljucim zbog bana, takodje imam protiv sto se skenirani Standard SOfa pojavio bez odobrenja na njihovom sajtu, a mislim da SOF mora da reaguje na to umesto mene.
Sa jeseni ce poceti izlozbe, pa ce se videti ko sta radi, ko daje a ko zgce, mi cemo da izlazemo ptice a oni divlje i egzoticne zivotinje, valjda vukove, zirafe i veprove Very Happy.
Nazad na vrh Ići dole
drozd




Broj poruka : 24
Datum upisa : 02.05.2011
Lokacija : V.Banja

Istine o PPFE - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 16 Icon_minitimePon Jul 04, 2011 11:27 pm

ja nisam tvrdio da vrede, vidis da pise ``verovatno``.
a koliko mi se cini KUM je postavio slike iz VECERNJIH NOVOSTI i jos nekih casopisa u zemlji i snimke sa televizija ali je obrisano. ako bas zelis mogu da pronadjem i postavim ali se plasim da ce me banovati, a ako se uskracuje ljudima da iznose svoje misljenje i istine to jeste jednoumlje druze.
Nazad na vrh Ići dole
Bogdanik

Bogdanik


Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Leskovac

Istine o PPFE - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 16 Icon_minitimePon Jul 04, 2011 11:28 pm

Mada mozda jedan od ljudi koji se loguju kroz drozda je i sam veliki brat Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
drozd




Broj poruka : 24
Datum upisa : 02.05.2011
Lokacija : V.Banja

Istine o PPFE - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 16 Icon_minitimePon Jul 04, 2011 11:34 pm

Bogdanik ::
Mada mozda jedan od ljudi koji se loguju kroz drozda je i sam veliki brat Very Happy

heheh vi bre svuda vidite neku zaveru.
ne brini, neznam ko je veliki brat ali sigurno nije kroz moj nik.

a sto se tice tvog prethodnog posta zar ptice pevacice faune nisu divlje i zasticene zivotinje.
a rekao bih i da su kanarinci egzoticne.

Nazad na vrh Ići dole
Bogdanik

Bogdanik


Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Leskovac

Istine o PPFE - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 16 Icon_minitimePon Jul 04, 2011 11:37 pm

busted
Nazad na vrh Ići dole
milos0205

milos0205


Broj poruka : 253
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 57
Lokacija : Beograd

Istine o PPFE - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 16 Icon_minitimePon Jul 04, 2011 11:39 pm

Vidis druze danas u svetu elektronskih medija i raznih programa za montazu obradu slike zvuka sve je moguce ali ako TI kazes da je tako za sada verujem dok ne proverim. Ali to sto ti pises i kazes ne mora da znaci i da je istina, mozes iznositi svoje misljenje ali tvrditi da je to samo istina NE. Tvrdilo se da je zemlja ravna, na kraju ispade da nije. MIsljenje ili istina?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Istine o PPFE - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 16 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Istine o PPFE
Nazad na vrh 
Strana 16 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Razno :: Zabava-
Skoči na: