Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Istine o PPFE

Ići dole 
+34
rade
milannish
Ninoslav84
Luckyboy
MILAN
drozd
Džoni
milos0205
pedja cb
ticar
salle55
slavishab
Aleksa
klokkende
nebojsa
Rale
Srdjan
Marjan
mime30
bastard kv
Rea
Bogdanik
KUM
Lale
Gasa NS
grujo
Vasa
Danijel
szigics
Laza
rtomek
vlada nish
dr.nenad86
Sale77-Nis
38 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
Lale

Lale


Broj poruka : 35
Datum upisa : 01.12.2010

Istine o PPFE - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 10 Icon_minitimeNed Maj 08, 2011 10:08 pm

Ja sam jednom se registrovao na doticni forum i kada sam video sta se zbiva zbrisao odande i bes kajanja i tako je po mom saznanju dosta njih i ucinilo . Ali mi nije jasno odakle vam pravo da saljete poruke ljudima , ja to smatram jednim vidom uznemiravanja i opet nemam samo ja takvo misljenje . Pojedinima ste slali i poruke slicnog sadrzaja i tipa putem mobilnog telefona gde vam je jedan clan uzvratio ovim recima NOSITE SE U TRI LEPE MATERINE i prekinite da me uznemiravate . Taj covek je bio vas clan ali je ubrzo uvideo o kakvoj se bandi radi . Pa vam za ovu godinu nije uplatio ni clanarinu i nema ocito nameru . Ja sam licno video poruku na telefonu koju ste mu poslali kao i odgovor koji ste dobili .
Jos jedna stvar kako vi ocekujete da budete ravnopravni i delite zakon . Poznato je da je vas debeli tata od pojedinih clanova trazio da za korist udruzenja obavljaju prljave poslove . Iako je policajac , dokazi postoje sacuvani su . Podpredsednik udruzenja skoro ne tako davno je bio na sudu i jos je njegova krivicna u fioci u toj istoj zgradi postupak jos nije zavrsen .

Pa sad hajde da popustamo lopove i proneveritelje iz corke pa da im damo ravnopravnost u zoni finansija ( to je samo jedan primer kao i ovo gore sto sam navodio )

Bujna je vasa masta i mastanje je gratis ali prekinite da zamlacujete narod i spletkarite i punite ljudima postu . Nikada necete biti clanica SOFa jer kao prvo to ne zasluzujete a kao drugo krivolovci nemogu da dele zakon pticarstva . Dzaba vam sto se ljubite i delite priznanja sa jednim od predsednika udruzenja koje pripada SOFu .
Vama visi iznad glave satara a njemu noz .
Nazad na vrh Ići dole
KUM

KUM


Broj poruka : 170
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 45
Lokacija : Krusevac

Istine o PPFE - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 10 Icon_minitimeNed Maj 08, 2011 10:26 pm

To sto nekima smeta druge raduje! Udruzenje koristi internet, telekomunikacije, televiziju... za iformisanje svojih clanova. Nekima smeta ISTINA razumljivo jer su na drugoj strani veliki broj ljudi je upravo zahvaljujuci ovakvim nacinima informisanja saznao za ogroman broj zakonskih propisa, postupak legalizacije, za razne malverzacije koje se desavaju u svetu pticarstva koje su uvek bile potkrepljene cinjenicama i dokazima Udruzenje ima status pravnog lica tako da svako ko smatra da je ostecen moze da se obrati nadleznim institucijama ali isto tako oni koji javno vredjaju clanove ovog udruzenja pogotovo u sredstvima informisanja bez argumenata i dokaza moraju da podnesu teret i tezinu Zakona i suoce se vise stotina prijava koje ce biti podnete protiv lica koja misle da mogu da rade sta hoce!
"Nije teko biti fin!"
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Istine o PPFE - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 10 Icon_minitimeNed Maj 08, 2011 10:35 pm

KUM ::
To sto nekima smeta druge raduje! Udruzenje koristi internet, telekomunikacije, televiziju... za iformisanje svojih clanova. Nekima smeta ISTINA razumljivo jer su na drugoj strani veliki broj ljudi je upravo zahvaljujuci ovakvim nacinima informisanja saznao za ogroman broj zakonskih propisa, postupak legalizacije, za razne malverzacije koje se desavaju u svetu pticarstva koje su uvek bile potkrepljene cinjenicama i dokazima Udruzenje ima status pravnog lica tako da svako ko smatra da je ostecen moze da se obrati nadleznim institucijama ali isto tako oni koji javno vredjaju clanove ovog udruzenja pogotovo u sredstvima informisanja bez argumenata i dokaza moraju da podnesu teret i tezinu Zakona i suoce se vise stotina prijava koje ce biti podnete protiv lica koja misle da mogu da rade sta hoce!
"Nije teko biti fin!"


Hahaha vi ocito imate neizlecive komplekse . Nisi kume opovrnu ono sto sam ispisao ali zato kao da si se pijan uhvato plota , pa jedno te isto

ali ovo ti je naj komicnije...

javno vredjaju clanove ovog udruzenja pogotovo u sredstvima informisanja bez argumenata i dokaza moraju da podnesu teret i tezinu Zakona i suoce se vise stotina prijava koje ce biti podnete protiv lica koja misle da mogu da rade sta hoce!

Pa vasi pojedinci jos nisu zavrsili sudske procese za krivicna dela za koje se terete !!

hahaha da covek ne poveruje da ocito imate problema razno raznih slucajeva haha
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Istine o PPFE - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 10 Icon_minitimeNed Maj 08, 2011 10:37 pm

Sto se mene nehvatas ?? ja imam sve sto treba ...
Nazad na vrh Ići dole
Lale

Lale


Broj poruka : 35
Datum upisa : 01.12.2010

Istine o PPFE - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 10 Icon_minitimeNed Maj 08, 2011 10:42 pm

Rea ::
Sto se mene nehvatas ?? ja imam sve sto treba ...


Pa on od tebe i Nenada bega kao da mu zmija pojela nogice. Batali ga Rea daleko su oni na dnu . Ni naciji post nije odgovorio konkretno nego izokola i naokola .
jasno je da ni on sam neveruje vise u ono sto pise .
Nenad ga proziva u post o pticama . Tebe demantuje i nekomentarise a meni prosipa m... za bubrege .
pa i slepac vidi ko je sta je i sta se zbiva !
Nazad na vrh Ići dole
Bogdanik

Bogdanik


Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Leskovac

Istine o PPFE - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 10 Icon_minitimeNed Maj 08, 2011 11:29 pm

Kako vam nije dosadno, zar nemate pametnija posla? Nemojte ovaj forum da pretvorite u Radio Mileva, a prethodnih dana sam procitao fascinantne stvari. Svaka cast, verujem da ste dobro prolazili na pismenim sastavima do cetvrtog razreda ...
Nazad na vrh Ići dole
Džoni

Džoni


Broj poruka : 18
Datum upisa : 02.05.2011
Lokacija : Nis

Istine o PPFE - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 10 Icon_minitimeNed Maj 08, 2011 11:41 pm

Ne mogu da verujem. Nisam znao da je Milan koji je držao minizoo u mom komšiluku otvorio i društvo za zaštitu ptica.

On..????

Onda je sve moguće u Srbiji, zemlji čuda.... affraid

Nazad na vrh Ići dole
Srdjan

Srdjan


Broj poruka : 287
Datum upisa : 02.02.2010
Godina : 49
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 10 Icon_minitimePon Maj 09, 2011 12:04 pm

T je veća zarada predpostavljam.
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa

nebojsa


Broj poruka : 108
Datum upisa : 06.06.2010
Godina : 46
Lokacija : Kruševac

Istine o PPFE - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 10 Icon_minitimePet Maj 13, 2011 8:32 am

A za KUM-a televizor!

Istine o PPFE - Page 10 Sofapr
Nazad na vrh Ići dole
Laza

Laza


Broj poruka : 1208
Datum upisa : 20.12.2009
Godina : 36
Lokacija : Svilajnac

Istine o PPFE - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 10 Icon_minitimePet Maj 13, 2011 5:03 pm

Konacno je i SOF platio 500 dindzi udruzenju PPFE da resi sve probleme, eto sad ne mogu vise da pljuju sof Smile
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Istine o PPFE - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 10 Icon_minitimePet Maj 13, 2011 5:17 pm

Lazo trci kod cure da te stipka mene stipkaju moju mozda i ovo ne postoji izmislio Nebojsa haha
Nazad na vrh Ići dole
Laza

Laza


Broj poruka : 1208
Datum upisa : 20.12.2009
Godina : 36
Lokacija : Svilajnac

Istine o PPFE - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 10 Icon_minitimePet Maj 13, 2011 6:54 pm

Igrala se deca u paint-u Smile
Nazad na vrh Ići dole
klokkende




Broj poruka : 70
Datum upisa : 29.12.2009
Godina : 52
Lokacija : Uzice

Istine o PPFE - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 10 Icon_minitimeSub Maj 14, 2011 9:35 am

nebojsa ::
A za KUM-a televizor!


Malo je televizor za nebuloze koje su ovde iznosene!
Nazad na vrh Ići dole
rtomek

rtomek


Broj poruka : 721
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 49
Lokacija : SU-V-SRB

Istine o PPFE - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 10 Icon_minitimeSub Maj 14, 2011 10:51 pm

pozdrav

Evo nekog mog utiska sa današnje skupštine gde su prisustvovali i neki članovi PPFE koji su inače po nekim društvima pri SOF-u ..i koji si kako kažu posle plasiranih dezinformacija od strane PPFE pristupili u to udruženje ...pa sad neznaju na čemu su .....mnoge zanimljivosti pričali ljudi ....

a Prisustvovalo je skupštini i nekoliko momaka koji su isto iz tog tabora ..koji su sasvim OK momci ...što mi potvrđuje samo moje navode da ima tamo mnogo časnih i kvalitetnih ljudi koji su i ovom prilikom mogli da se uvere u neistinite navode koji dolaze iz rukovodstva PPFE .....

ali vreme će da pokaže ko je šta radio ....i zašto ....


Pozdrav Roby
Nazad na vrh Ići dole
Sale77-Nis

Sale77-Nis


Broj poruka : 939
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Nis -Srbija

Istine o PPFE - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 10 Icon_minitimeSub Maj 14, 2011 11:06 pm

Dobro kazes Robi vreme ce pokazati a to vreme dolazi ubrzo!!!!!
pametni su to momci sigurno ali su bili zaslepljeni pricama i obecanjima da ce biti legalni ako se prikljuce tom drustvu ali.............
Nazad na vrh Ići dole
KUM

KUM


Broj poruka : 170
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 45
Lokacija : Krusevac

Istine o PPFE - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 10 Icon_minitimeSub Maj 14, 2011 11:22 pm

Roby odkud clanovi PPFE-a na skupstini sof-a? To su druze clanovi SOF-a koji stvari gledaju realno, to su iskreni ljubitelji prirode koji se nesebicno zalazu za ocuvanje iste, to su ljudi koji dobro znaju ko je udruzenje PPFE i kakvi su njegovi ciljevi, nisu oni dosli da bi culi necije misljenje o PPfe-u vec da bi preneli poruku da je SOF izgubio kredibilitet u pticarskom svetu Srbije zbog nemarnog odnosa prema svojim clanovima.

Cestitke za registraciju!
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Istine o PPFE - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 10 Icon_minitimeSub Maj 14, 2011 11:22 pm

cheers Polako se vidi ko je ko i sta je sta , pravda je spora ali sigurna a ko se zadnji smeje naj sladje se smeje . cheers

Roby cestitke za tv reportazu cheers
Nazad na vrh Ići dole
rtomek

rtomek


Broj poruka : 721
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 49
Lokacija : SU-V-SRB

Istine o PPFE - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 10 Icon_minitimeSub Maj 14, 2011 11:37 pm

KUMe to su ljudi izmanipulisani ...što su sami i rekli !!!! i da su se učlanili u PPFE delom zbog straha koji im je serviran od strana PPFE , ali su i dalje ostali članovi pri društvima pri Sof-u ...i baš zato i došli da se uvere šta se dešava .....mislim da nisu pogrešili ..da su došli


Rea hvala ima ovih dana nekoliko TV i radio emisija u kojima sam učestvovao ...

pozdrav ROBY
Nazad na vrh Ići dole
KUM

KUM


Broj poruka : 170
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 45
Lokacija : Krusevac

Istine o PPFE - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 10 Icon_minitimeNed Maj 15, 2011 12:12 am

Nemoj da podcenjujes te ljude tvrdeci da je sa njima lako manipulisati to su obrazovani ljudi sa poprilicnim iskustvom, znaci clanovi PPFE na skupstini SOF-a?

Da se ja pitam preispitao bi upravni odbor, moguce je da i u njemu ima onih sa "dvojnim drzavljanstvom" ili bar skrivenim zeljama. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 10 Icon_minitimeNed Maj 15, 2011 12:16 am

KUM ::
Nemoj da podcenjujes te ljude tvrdeci da je sa njima lako manipulisati to su obrazovani ljudi sa poprilicnim iskustvom, znaci clanovi PPFE na skupstini SOF-a?

Da se ja pitam preispitao bi upravni odbor, moguce je da i u njemu ima onih sa "dvojnim drzavljanstvom" ili bar skrivenim zeljama. Very Happy



xaxxaxa, Kume ajd idi gledaj televizor....

Sve vase lazi smo razotkrili, i idemo dalje, a to sto je Roby rekao, znas ti sta on prica, ne pravi se naivan....

SOF je danas dobio dve nove clanice i u proteklom periodu na celokupnom niovu nekoliko hiljada clanova, za tvoju informaciju, a to sto vi tonete, niko vam nije kriv...

A sto su ljudi dosli, pa dosli su da cuju istinu, jer vam ne veruju, a nisu oni iz PPFE, oni su clanovi SOF-a, ja danas cuo da se PPFE raspao na komadice male, malecne.......... Very Happy


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 10 Icon_minitimeNed Maj 15, 2011 12:20 am

nebojsa ::
A za KUM-a televizor!

Istine o PPFE - Page 10 Sofapr


Kume sta je ovo, a.....

Igrala se deca......... Shocked Shocked Shocked Laughing Cool


Pozdrav, drago mi je da polako padate , tonete i propadate i da vas polako ljudi provaljuju...


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
KUM

KUM


Broj poruka : 170
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 45
Lokacija : Krusevac

Istine o PPFE - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 10 Icon_minitimeNed Maj 15, 2011 12:28 am

SOF je danas dobio dve nove clanice i u proteklom periodu na celokupnom niovu nekoliko hiljada clanova, za tvoju informaciju, a to sto vi tonete, niko vam nije kriv...





Ako su to primeri kako izgledaju drustva po pitanju brojnosti clanova, mogu da ti kazem da bi smo u nekim selima u okolini Kragujevca mogli da formiramo desetak takvih udruzenja. A za ovih nekoliko hiljada clanova svaka cast nemam reci!

pozdrav!


Nazad na vrh Ići dole
KUM

KUM


Broj poruka : 170
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 45
Lokacija : Krusevac

Istine o PPFE - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 10 Icon_minitimeNed Maj 15, 2011 12:30 am

dr.nenad86 ::
nebojsa ::
A za KUM-a televizor!

Istine o PPFE - Page 10 Sofapr


Kume sta je ovo, a.....

Igrala se deca......... Shocked Shocked Shocked Laughing Cool


Pozdrav, drago mi je da polako padate , tonete i propadate i da vas polako ljudi provaljuju...


Pozdrav cheers

Krajnje je vreme bilo da ovakva organizacija postane legitimna i u skladu sa Zakonom sa malim zakasnjenjem ali... Cestitam sto ste postali registrovani!!!
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Istine o PPFE - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 10 Icon_minitimeNed Maj 15, 2011 12:31 am

Kume znamo mi da si ti dobio informaciju o desavanjima cheers samo tebi i tvojima ne vredi odavno a neki ce da se uskoro istrtljaju sami ali i onda ce kasno biti i za njih . cheers
Izgleda uzivate da vucete i postene ljude sa sobom na dno Basketball
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 10 Icon_minitimeNed Maj 15, 2011 12:33 am

Hvala Kume , hvala, da ti se vrati, vis kako mozes da budes dobar.....Nego mi krenuli sa procesom jos 12.06.2011 god....

Imas pice za ovo sto si konstatovao..... Very Happy cheers


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Istine o PPFE - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 10 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Istine o PPFE
Nazad na vrh 
Strana 10 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 21  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Razno :: Zabava-
Skoči na: