Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis

Ići dole 
+33
koja42
zoran ptice pjevice
Džoni
Aleksa
micko
SrdjanKG
ticar
fuz80
Rea
bastard kv
Marjan
akimak
grujo
jevca5
Bogdanik
zozi
Alexandar
jecham
Rale
Laza
santini
Srdjan
Vasa
Luckyboy
vecos
BOCKA
malinois
rtomek
Danijel
Sale77-Nis
Ivan_NIsh
milannish
dr.nenad86
37 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
rtomek

rtomek


Broj poruka : 721
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 49
Lokacija : SU-V-SRB

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Icon_minitimeČet Jun 09, 2011 7:40 pm

ohohohooooo čestitke iz bratskog Subotičkog klubaaaa Neši i svima iz društva Gaj.....
pozdrav Roby
Nazad na vrh Ići dole
milannish

milannish


Broj poruka : 248
Datum upisa : 23.12.2009
Godina : 44
Lokacija : Niš

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Icon_minitimeČet Jun 09, 2011 11:01 pm

Upravo tako, danas je odrzana godisnja skupstina i izmedju ostalog izabran je novi predsednik NENAD RADOJCIC, ovom prilikom mu od srca cestitam i zelim puno uspeha na novoj funkciji u predstojecem periodu.
Evo nekoliko slika
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Sdc11430s
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Sdc11431g
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Sdc11432a
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Sdc11433k
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Sdc11434d
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Sdc11435k
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Sdc11437y
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Sdc11436

Nazad na vrh Ići dole
Bogdanik

Bogdanik


Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Leskovac

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Icon_minitimeČet Jun 09, 2011 11:25 pm

Cestitam doktore, sta reci osim da opet pomeras neke starosne granice u srpskom pticarstvu. Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Icon_minitimePet Jun 10, 2011 2:02 am

rtomek ::
ohohohooooo čestitke iz bratskog Subotičkog klubaaaa Neši i svima iz društva Gaj.....
pozdrav Roby


Hvala cika Roby, hvala..... Pozdrav i bratskom Subotickom drustvu tj. sekcji pticara da budem precizniji od mene licno i mojih clanova... Do sada smo imali izuzetno dobru saradnju nasa dva udruzenja, spajali smo pticarski sever i jug, tako ce biti i nadalje, nikakve prepreke nas ne mogu spreciti u tome.

Moji clanovi ocekuju poziv za Drzavni sampionat od Subotickog udruzenja u 2011 god, imali smo i diskusiju i o tome na Skupstini.... Nasu podrsku imate, da proslavite kako dolikuje godisnjicu vaseg udruzenja........... Very Happy cheers


Re: Bogdanik, hvala i tebi na pohvalama.....

P.s. Sto se tice granica, na mladjima svet ostaje, godine nisu merilo znanja, danas mladi imaju vizije, ideje, zelje i volje da rade, a neko to treba da prepozna, usmeri, predlozi, i dobije dobitnu kombinaciju za pobpoljsanje avikulture uopste....

Re MArijan:
O skupstini vise reci sutra....
Samo me interesuje kako si saznao expresno tu informaciju, nije proslo ni 5 minuta od glasanja kada je informacije objavljena na forumu..... Cool

Pozdrav svim postenim kolegama pticarima i ljubiteljima ptica iz NIS-a
cheers
Nazad na vrh Ići dole
Danijel

Danijel


Broj poruka : 939
Datum upisa : 29.12.2009
Godina : 43
Lokacija : Srbija-Vranje

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Icon_minitimePet Jun 10, 2011 8:09 am

Cestitke Nesi i sa moje strane i u ime naseg kluba ,,Kolibri" iz Vranja. Kockice se polako sklapaju, tako da ce biti zesce u godinama koje dolaze. Very Happy
Jos jenom cestitke i pozdrav iz Vranja. cheers
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Icon_minitimePet Jun 10, 2011 10:54 am

Pozdrav momcima iz drustva GAJ u moje ime i ime pticara iz Sremske Mitrovice cheers
Nazad na vrh Ići dole
fuz80
egzoticar u usponu



Broj poruka : 532
Datum upisa : 18.06.2010

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Icon_minitimePet Jun 10, 2011 9:25 pm

sve pohvale i od mene i sve najbolje u daljem radu Smile
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Icon_minitimeSub Jun 11, 2011 2:16 am

Jos jednom hvala svim kolegama i kolegenicama na iskrenim cestitkama i pohvalama upucenim preko foruma, skajpa, FB i telefona.....

Veliko mi je zadovoljstvo i cast da kao predsednik predtsvljam drustvo sa visedeceniskom tradicijom. Jos za vreme one velike Juge za drustvo "GAJ" se znalo u celom savezu, nasi delegati su bili uvek cenjeni u savezu i pticarskom svetu, i do dana danasnjeg to se tako odrzalo.
Posebno mi je drago da su juce na skupstini su bili prisutni i osnivaci drustva "GAJ"-Nis, gospodin Miladin Miladinovic, nas pocasni predsednik, za koga je cula cela pticarska elita toga vremena, i gosn Toma Zivadinovic doajen Niskog, Srpskog i Jugoslovenkog pticarstva koji je jos uvek aktivan takmicar, i jos veliki broj clanova drustva i simpatizera. Svi oni su stali uz mene i moje ideje i planove, sto mi pricinjava veliku cast i zadovoljstvo i daje dodatnu snagu da radim jos vise da opravdam poverenje tih ljudi koji su stali uz mene.

Velika je obaveza biti na celu jednog takvog drustva i odrzati sve to sto je drustvo "GAJ" do sada bilo ali poverenje clanova moram opravdati, jer mi je skupstina dala neograniceno poverenje da ja kao predsednik sastavim tim ( UO ) sa kojim cu postici najbolje rezultate, to do sada ni jedan predsednik nije imao, jednoglasno je skupstina podrzala mene, moje ideje i planove sto me posebno raduje, tj. nije bas cela skupstina, Smile jedan glas uzdrzan , tj. nisam hteo da glasam za samog sebe, iz principa.

Sta reci, juce je u drustvu "GAJ" bilo sve u znaku broja 9, mozda sam zato imao srece............. Jer je to moj srecni broj, mada ja ne verujem u to........... 9 godina sam clan UO drustva "GAJ", moj maticni broj u drustvu je 9, novi Uo ima 9 clana, 2009 sam polozio za saveznog sudiju za kanarince boje i bastarde, 2009 bio najbolje plasirani odgajivac u drustvu "GAJ" , skupstina je odrzana 9. juna...... Ko zna......... Juce je bio moj dan.... Salim se naravno........ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
grujo

grujo


Broj poruka : 146
Datum upisa : 13.04.2010
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Icon_minitimeSub Jun 11, 2011 11:05 am

Nenade neka ti je sa srećom,mislim da si i zaslužio to mesto jer ipak mi mladji smo puni elana i mozemo pokrenuti neke stvari a kod tebe je to bas izražajno u zadnje vreme.Veliki pozdrav za društvo "Gaj" predstavnike i sve članove a posebno za gosp.Tomu Živadinovića.
Samo napred i nedaj da se budućnost je pred tobom cheers
Nazad na vrh Ići dole
rtomek

rtomek


Broj poruka : 721
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 49
Lokacija : SU-V-SRB

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Icon_minitimeSub Jun 11, 2011 2:21 pm

Predsedniče ..molio bi da predstaviš novi UO "Gaja" ..hvala

pozdrav Roby
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Icon_minitimeNed Jun 12, 2011 12:17 am

rtomek ::
Predsedniče ..molio bi da predstaviš novi UO "Gaja" ..hvala

pozdrav Roby


Pozdrav cika Roby, odmah cim sam izabran za predsednika drustva predlozio sam i napravio spisak mojih 9 kandidata za clanove novog Uo sa kojima ja zelim da saradjujem i vodim drustvo, ali ipak konstitutivna sednica Uo drustva "GAJ" je u utorak u rednovnom terminu od 18 h, po statutu moramo i to da ispostujemo, jer cu iskljucivo raditi po statutu i pravilnicima koje smo doneli na skupstini, i tek tada ce se znati konacan sastav Uo, a spisak ce biti objavljen naravno, ....... Very Happy


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
ticar

ticar


Broj poruka : 432
Datum upisa : 31.12.2009
Godina : 39
Lokacija : Zadar,hr

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Icon_minitimeNed Jun 12, 2011 4:42 am

nekužim ja tu ništa,pa što nije predsjednik drštva Gaj Niš Aleksandar Jovanović
Nazad na vrh Ići dole
milannish

milannish


Broj poruka : 248
Datum upisa : 23.12.2009
Godina : 44
Lokacija : Niš

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Icon_minitimeNed Jun 12, 2011 2:23 pm

Ticar, procitaj predhodne postove Wink
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Icon_minitimeUto Jun 14, 2011 9:39 pm

rtomek ::
Predsedniče ..molio bi da predstaviš novi UO "Gaja" ..hvala

pozdrav Roby


Evo izvestaja i spiska clanova Uo sa konstituvne sednice novog Uo drustva za zastitu i odgajanje ptica "GAJ"-Nis :

Nenad Radojicic - predsednik................

Predlozio sledeci UO drustva "GAJ" za naredni period od dve godine i novokonstituisani Uo jednoglasno prihvatio sve predloge za raspodelu funkcija i stalnih komisija drustva "GAJ"-Nis :

* Aleksandar Jovanovic- podpredsednik drustva "GAJ"- Nis i predsednik komisije za zastitu ptica

* Milan Djorjdevic- sekretar drustva "GAJ" -Nis

* Goran Mitrovic- Blagajnik drustva "GAJ"-Nis

* Ivica Marjanovic- predsednik disciplinske komisije

*Ljubisa Blagojevic- predsednik ekonomske komisije

*Dragi Marinkovic- predsednik komisije za odgajanje ptica koje se takmice po C.O.M-u

*Aleksandar Krstic- predsednik komisije za odgajanje kanarinaca sa nametnutom pesmom

* Aleksandar Ilic- clan Uo i zamenik sekretara

* Dragan Dimitrijevic- clan Uo

To je moj drim tim do 2013 god.


Pozdrav iz Nisa cheers
Nazad na vrh Ići dole
Marjan

Marjan


Broj poruka : 1557
Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 45
Lokacija : Pirot, R. Srbija.

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Icon_minitimeUto Jun 14, 2011 10:31 pm

Pozdrav,srećno i sve pohvale za Nenada i sve članove UO-društva,,GAJ,,Niš.
Nazad na vrh Ići dole
SrdjanKG

SrdjanKG


Broj poruka : 442
Datum upisa : 18.02.2010
Godina : 52
Lokacija : Resnik,KG - SRB 10 2

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Icon_minitimeUto Jun 14, 2011 10:34 pm

Pozzz za Gaj i zelim vam puno uspeha u radu ( u sta nesumnjam)!
Nazad na vrh Ići dole
Vasa
YA HABIBI YA AEINI
Vasa


Broj poruka : 1395
Datum upisa : 28.03.2010
Godina : 38
Lokacija : Srbija-Vranje RS 7-64

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Icon_minitimeSre Jun 15, 2011 8:41 pm

Epa presednice neka Vam je sa srecom i da vodis drustvo kao sto je to radio tvoj predhodnik gospodin Aleksandar.
Ove godine da se pobratimite sa dobra drustva kao sto je "Kolibri" Vranje pa da nastavimo sa lepim susretima i druzenjima

pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Icon_minitimeČet Jun 16, 2011 12:32 am

Hvala svima na lepim i iskrenim zeljama i podrsci koju pruzate drustvu "GAJ" i meni licno..........
Trudicemo se kao drustvo da prosirimo saradnju sa vecim brojem drustava u Srbiji iz SOF-a, i trudicemo se da koliko god mozemo radimo na unapredjenju avikulture u Srbiji i ojacavnaju svojih redova sto se odgajivaca tice, nesebicnoj pomoci svakom clanu koga nesto muci i strucnim edukacijama u kojima ce ucestvovati sudije SRPSKE ORNITOLOSKE FEDERACIJE i ljudi zi struke, veterinari i ornitolozi svakog meseca u nasim prostorijama za sve clanove, ljubitelje ptica i simpatizere........cheers


P.s Vaso..........Hvala na cestitkama...... ne otkrivaj polozaj............ Razz


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Marjan

Marjan


Broj poruka : 1557
Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 45
Lokacija : Pirot, R. Srbija.

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Icon_minitimeSub Sep 10, 2011 11:03 pm

Danas u prostorijama društva ,,GAJ,,iz Niša održana je svečanost povodom ,,svega,,39 godina uspešnog postojanja i rada pomenutog udruženja .Kako je bilo?Lepo organizovano i pretvoreno u delo,a pre svega prava ptičarska svečanost ,koju svaki pravi ptičar može poželeti . Pa zato još jedamput se zahvaljujem pozivu rukuvotstvu na takvu svečanost .
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Img3435n
Nazad na vrh Ići dole
Marjan

Marjan


Broj poruka : 1557
Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 45
Lokacija : Pirot, R. Srbija.

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Icon_minitimeSub Sep 10, 2011 11:12 pm

Tom prilikom Predsednici Somborskog -Vladimir Oparnica i sekcije ptičara Subotice-Robert Tomek su uručili prikladne poklone Predsedniku ,,GAJA,,dr.Nenadu Radojčiću.Sa željom da prijateljstvo tih udruženja bude na još boljem nivou.
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Img3445yj
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Img3451y
Nazad na vrh Ići dole
Marjan

Marjan


Broj poruka : 1557
Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 45
Lokacija : Pirot, R. Srbija.

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Icon_minitimeSub Sep 10, 2011 11:20 pm

Kako i dolikuje Predsednik društva ,,GAJ,, je održao govor i poželeo svima nama prisutnima lepo druženje i uspešne sezone u odgoju i prestojećim takmičenjima.Naravno tu je usledio i govor Predsednika SOF-a Slobodana Kulića o svim dosadošnjim aktivnostima SOF-a.
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Img3449j
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Img3440pc
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Img3436yn
Nazad na vrh Ići dole
Danijel

Danijel


Broj poruka : 939
Datum upisa : 29.12.2009
Godina : 43
Lokacija : Srbija-Vranje

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Icon_minitimeSub Sep 10, 2011 11:34 pm

Marijane svaka cast na izvastaju. Ovo je bilo tako ekspresno da si i mene iznenadio. Very Happy Naravno u pozitivnom smislu, druzenje je bilo stvarno na nivou.
Sve cestitke precedniku i ljudima koji su ucestvovali u organizaciji. cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sale77-Nis

Sale77-Nis


Broj poruka : 939
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Nis -Srbija

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Icon_minitimeNed Sep 11, 2011 7:59 pm

Evo ovom prilikom bi hteo svim gostima iz Subotice,Sombora,Backe Palanke,Leskovca,Vranja,Sremske Mitrovice,......sto su dosli na proslavi povodom 39.god.rada drustva GAJ iz Nisa.Nadam se da su se repo proveli a mi kao domacini da se nismo obrukali.
Nazad na vrh Ići dole
rtomek

rtomek


Broj poruka : 721
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 49
Lokacija : SU-V-SRB

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Icon_minitimeNed Sep 11, 2011 11:34 pm

pozdrav svima !!

Zahvaljujem se u svoje i u ime mog društva na svemu ...bilo je EXTRAAA druženje ...ma sve je bilo super šta da vam kažem ....mislim da u biliskoj prošlosti nije bilo ovako druženje gde je svoje učešće uzelo toliko udruženja i pojedinaca zapravo iz cele Srbije da vas podsetim bilo je prisutno delegata iz 7 društva i naravno domaćin bio osmi ..ja nepamtim ovako nesti ....a zaključak je da nema sumnje budućnost Avikulturizma u Srbiji ..je zagarantovana ..hval vam još jednom

poz ROBY
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Icon_minitimePon Sep 12, 2011 12:58 am

Posle nekoliko neprospavanih noci evo i mene.

Kao predsedik drustva za zastitu i odgajanje ptica “GAJ”-Nis dugujem veliku zahvalnost u ime drustva koje predstavljam i u svoje licno ime svim gostima koji su se odazvali nasem pozivu i dosli kod nas u goste da ispostuju drustvo “GAJ” kao drustvo koje se kroz istoriju trudilo da spaja sve clanice i clanove dobre volje u jednu jaku organizaciju kao sto je SOF i mene kao najmladjeg predsednika Ornitolodkog drustva u Srbiji , i ucinili nam veliku cast i zadovoljstvo da ih ugostimo u prostorijamam drustva GAJ i da svi zajedno proslavimo 39-ti rodjendan drustva “GAJ”.

U ime drstva “GAJ” i svoje licno ime bi se zahvalio clanovima UO Srpske Ornitoloske Federacije na prihvatanju poziva da se UO SOF-a simbolicno odrzi na dan drustva “GAJ” u Nisu u zgradi nekadasnje Drzavne Bezbednosti, predsedniku SOF-a Slobodanu Kulicu, predsedniku Sudijske organizacije SOF-a Vladimiru Oparnici, predsedniku Subotickog udruzenja- sekcije pticara Tomek Robertu, sekretaru Somborskog udruzenja gosn Micku, clanu udruzenja u Somboru Vladi Oparnici, predsednici udruzenja iz Sremske Mitrovice gospodji Marini Jovanovic, clanu Apatinskog udruzenja gospodinu dr Slobodanu Ivicu iz Velike Plane, predsedniku udruzenja u Vranju gosn Zarev Danijelu i clanovima UO drustva “Kolibri” i nasim dragim gostima iz Backe Palanke, gosn Raletu i njegovoj lepsoj polovini, gostu iz Pirota gosn. Marijanu Stanijevu, iz Doljevca nasem kolegi Igoru, iz Leskovca gosn Bati Stankovicu, nasim dragim gostima i velikim prijateljima iz Gradskih Opstina koje podrzavaju i sponzorisu drustvo “GAJ” i ostalim gostima koji su nam uvelicali slavlje povodom 39-og rodjendana drustva.

Pre svega veliku zahvalnost dugujem i svojim clanovima UO drustva “GAJ” koji su podrzali moju ideju i zajednickim snagama sproveli to u delo, da simbolicno na dan drustva “GAJ” okupimo pticarsku elitu i vidjenije pticare zemlje Srbije u Nisu. I uspeli smo u tome po pohvalama i recima hvale nasih gostiju koje stizu za svih strana, i ja kao domacin i kao najmladji predsednik jednog Ornitoloskog drustva u Srbiji moram biti ponosan na to, jer kao sto je vec Robi rekao, u skorijoj proslosti se ne pamti jedno ovakvo pravo pticarsko i drugarsko druzenje, retko ko moze necim slicnim da se pohvali.
Jedno je sigurno, Nis je 10.09.2011 godine bio centar pravog, kvalitetnog i onog pozitivnog-profesionalnog pticarstva u Srbiji.


Jos jednom hvala svima, vidimo se dogodine da u vecem broju i svecanije proslavimo jubilarni 40-ti rodjendan drustva "GAJ".



Slike sa sastanka SOF-a i druzenja u drustvu "GAJ" bice ujutru, kad se malo odmorim i kada ih prebacim u komp....




Pozdrav cheers

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis
Nazad na vrh 
Strana 4 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» Klub za zaštitu i odgoj ptica "Sombor" iz Sombora
» Udruženje za zaštitu i odgoj ptica "Slavuj" Kragujevac
» Društvo za zaštitu i odgoj ptica "Slavuj"- Beograd
» Društvo za zaštitu i odgoj ptica pevačica “Bagdala”Kruševac
» Udruzenje za zastitu i odgoj ptica "KRAGUJ"-Kragujevac

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Udruženja SOF-a-
Skoči na: