Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis

Ići dole 
+33
koja42
zoran ptice pjevice
Džoni
Aleksa
micko
SrdjanKG
ticar
fuz80
Rea
bastard kv
Marjan
akimak
grujo
jevca5
Bogdanik
zozi
Alexandar
jecham
Rale
Laza
santini
Srdjan
Vasa
Luckyboy
vecos
BOCKA
malinois
rtomek
Danijel
Sale77-Nis
Ivan_NIsh
milannish
dr.nenad86
37 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Sale77-Nis

Sale77-Nis


Broj poruka : 939
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Nis -Srbija

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Icon_minitimePet Feb 18, 2011 7:37 pm

Mnogi bi voleli da takve glasine budu stvarnost ali ...............mi se druzimo,radimo i cinimo sve sto je za dobrobit drustva"GAJ",jer mi svi

dolazimo i odlazimo a "GAJ" ostaje uvek jaci nego sto je bio!!!!!!!!!!
pozdrav od clana upravnog odbora!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Icon_minitimePet Feb 18, 2011 7:47 pm

Tako je dragi clanovi Uo drustva za zastitu i odgajanje ptica "GAJ"-Nis, pozdrav svim nasim pravim drugarima koju su uvek uz nas, i sa kojima saradjujemo..... Gaj je jos u ono vreme SFRJ bio na glasu a mi ( sadasnje rukovodstvo se trudimo da tako i sada bude) ........

P.s evo do sada sam bio na vezi i sa predsednikom drustva Aleksandrom Jovanovicem , pozdrvlja sve prijatelje avikulture u Srbiji, uskoro ce biti i on u ovoj temi i licno ce pozdraviti sve ljubitelje ptica u zemlji Srbiji i sire.......

Pozdrav svim nasim drugarima od sekretara drustva za zastitu i odgajanje ptica "GAJ"-Nis i clana UO drustva "GAJ"-Nis........... cheers
Nazad na vrh Ići dole
jevca5

jevca5


Broj poruka : 106
Datum upisa : 21.05.2010
Godina : 54
Lokacija : svrljig/nis

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Icon_minitimePet Feb 18, 2011 9:21 pm

zozi ::
ne niste me razumeli hteo sam samo da provererim
da li je tacno posto sam tako cuo ... SAMO NAPREDDD
POZDRAV>SLAVUJARI KG.......
mislim da ce vam ovo biti najbolji odgovor , koliko se mrzimo i tucemo svakog utorka.
evo podatka iz proslog utorka:
http://img01.imagecanon.com/img.php?view=d12cc466dad3320b959b99ec3761960d
http://img01.imagecanon.com/img.php?view=cf45c67379f821f525019fe1b7bffddf
http://img01.imagecanon.com/img.php?view=5be447874a45d066965f31d3f15c2f3c

vecina clanova GAJ a se sastaje radi druzenja a ne radi tuce i neznam koji de... je mogao da prosiri takvu dezinformaciju.(to nije lepo sa njegove strane)

pozdrav od jevca.
Nazad na vrh Ići dole
rtomek

rtomek


Broj poruka : 721
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 49
Lokacija : SU-V-SRB

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Icon_minitimePet Feb 18, 2011 9:31 pm

pa vi drugari iz Gaja i nemorate na sastanak tu na forumu imate kvorum za odlučivanje ....hahhahah svaka čast i pozdrav

ROBY
Nazad na vrh Ići dole
zozi

zozi


Broj poruka : 148
Datum upisa : 05.04.2010
Godina : 41
Lokacija : kragujevac

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Icon_minitimePet Feb 18, 2011 9:45 pm

nisam mislio nista loseee ljudi ..

posdravv
cheers
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Icon_minitimeSub Feb 19, 2011 1:11 am

rtomek ::
pa vi drugari iz Gaja i nemorate na sastanak tu na forumu imate kvorum za odlučivanje ....hahhahah svaka čast i pozdrav

ROBY


Xaxaxaxxa, tako je cika Rpby, ima nas svugde, mozemo i ovde na chetu da drzimo sastanak, taman kvorum je tu............ Very Happy


Pozdrav za sve nase prijatelje......... cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
grujo

grujo


Broj poruka : 146
Datum upisa : 13.04.2010
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Icon_minitimeSub Feb 19, 2011 11:21 am

Bravo za drustvo "Gaj" cheers
Nazad na vrh Ići dole
Bogdanik

Bogdanik


Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Leskovac

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Icon_minitimeSub Feb 19, 2011 1:36 pm

Nenada sto ti je plavo ovo levo oko ? Izgleda da to ne moze bas svako da vidi ! Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 508808 lol!
Nazad na vrh Ići dole
Danijel

Danijel


Broj poruka : 939
Datum upisa : 29.12.2009
Godina : 43
Lokacija : Srbija-Vranje

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Icon_minitimeSub Feb 19, 2011 2:56 pm

Ako mu je stvarno plavo onda ga je neko definitivno gadjao sakom. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Icon_minitimeSub Feb 19, 2011 2:59 pm

Imate slike pa se uverite.............
Na svetu sto bi naglasio da propraganda kaze, nije istina........... Very Happy Very Happy Very Happy



Pozdrav iz Nisa.......... cheers
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Icon_minitimeSub Feb 19, 2011 3:02 pm

Bogdanik ::
Nenada sto ti je plavo ovo levo oko ? Izgleda da to ne moze bas svako da vidi ! Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 508808 lol!


To koje je plavo sam ostavio kuci, imam dva leva oka, tako da mogu da menjam........ Very Happy farao

A to mogu samo da vide oni sa dobro poznatog mesta iz rubrike "rekla-kazala" .............. Very Happy



Pozdrav iz Nisa cheers
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Icon_minitimeUto Mar 29, 2011 1:22 am

U nedelju 27.03.2011 god drustvo za zastitu i odgajanje ptica "GAJ"-Nis je uzelo ucesce na tradicionalnom saboru lovaca u Leskoviku kraj Nisa. Kako smo u subotu imali Skupstinu Sudijske organizacije u Beogradu resili smo nedelju da ostavimo za odmaranje, druzenje i pticarenje uz ice i pice..
Inace vreme odlicno, uz dobro vino, prave zaljubljenike u prirodu i price o pticama vreme zacas proleti...

Predsednik drustva "GAj" i predsednik nadzornog odbora u akciji..... Imali su zadatak da spreme dva razlicita jela a mi da procenimo koje je bolje.......
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Sdc10893

Ekipa na okupu, da se nesto slucajno ne izostavi.......
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Sdc10905bb

Ekipa zaduzena za kotlic broj 1.
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Sdc10903i

Ova ekipa iza, zaduzena za pice, da bude ladno.... Ko zmice.......
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Sdc10894x

Neki su ugrabili malo vremena i da odmore.......
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Sdc10895v


Kotlic broj 1. kupus s mesom.......
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Sdc10896

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Sdc10904z

Kotlic broj 2. , lovacki gulas.... a u njemu povrce i zacini sa nekoliko razlicitih vrsta mesa......
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Sdc10897gk

Malo zelenisa zbog vitamina i zastitnih materija.......
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Sdc10898s




Ovog puta nasi dragi gosti iz Vranja nisu mogli da nam dodju u goste, da se druzimo i pticarimo, ali sledeceg puta im necemo oprostiti, nema izostanaka sa casova... Evil or Very Mad Very Happy Razz



Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Danijel

Danijel


Broj poruka : 939
Datum upisa : 29.12.2009
Godina : 43
Lokacija : Srbija-Vranje

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Icon_minitimeUto Mar 29, 2011 8:31 am

E sad jos vise zalim sto nisam prisustvovao ovako lepom druzenju ali sledeci put ima da nadohnadimo izgubljene casove. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Vasa
YA HABIBI YA AEINI
Vasa


Broj poruka : 1395
Datum upisa : 28.03.2010
Godina : 38
Lokacija : Srbija-Vranje RS 7-64

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Icon_minitimeSre Mar 30, 2011 4:51 pm

Neso moji Vranjanci iz "Fazan" Vranje su bili 3 u spremanju, bio sam pozvan sa njihove strane a i sa tvoje ali nisamo mogli ovaj put, ali mislim da ce biti puno novih momenata koji ce biti zabelezeni kao sto mi znamo....

pozdrav Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Icon_minitimeSre Mar 30, 2011 5:07 pm

Normalno Vaso, tu smo da se druzimo i pticarimo, a tek smo pocheli..........

Sledeci put vas ocekujemo da budete nasi gosti.....



Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Icon_minitimePon Maj 02, 2011 3:07 pm

Drustvao "GAJ"-Nis poziva sve pticare, ljubitelje ptica da prisustvuju sastanku Uo drustva "GAJ" -Nis 04.05.2011 od 18 h, tema legalizacija i evidentiranje zasticenih i strogo zasticenih vrsta ptica...

Poziv vazi za sve postene i prave pticare koje interesuje ova problematika oko legelizacije i prijave zasticenih i strogo zasticenih vrsta ptica ministarstvu, a ne samo za clanove drustva "GAJ"-Nis.


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
akimak

akimak


Broj poruka : 25
Datum upisa : 22.03.2011
Godina : 42
Lokacija : niš

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Icon_minitimeUto Maj 03, 2011 1:08 am

Čekaj me ako me nema-počni bez mene
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Icon_minitimeUto Maj 03, 2011 1:14 am

Xaxxaxa, nema da nema........... Cool
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Icon_minitimeČet Jun 02, 2011 1:35 pm

Proces prijavljivanja zasticenih i strogo zasticenih vrsta ptica zavrsen.

Jedan deo posla ka legalizaciji smo odradili. Sada mozemo da odahnemo i da odmorimo malo od svega pa u nove pobede.

Ja licno sam i vise nego zadovoljan odzivom i prijavom zasticenih i strogo zasticenih vrsta ptica u drustvu "GAJ"-Nis iako sam i dalje umoran od svega.
Nisam mogao da poverujem u nekim situacijama kada su ljudi dolazili da se raspituju oko problematike prijavljivanja ptica, da je medju njima bilo dosta stranackih funkcionera, funkcionerskog vrha grada Nisa, policajaca, inspektora, direktora privatnih klinika, nacelnika bolnica, univerzitetskih profesora ekonomskog fakulteta, medicinskog fakulteta, tahnickih fakulteta, pravnog fakulteta, bilo je dosta javnih licnosti i obicnih neksponiranih gradjana a sve nas zajedno spaja ljubav prema pticama, nebitno ko je ko i ko je sta bitno je da u srcu ima osecaj za ptice i gaji ljubav prema njima. Drustvo "GAJ" je dobilo u svojim redovima dosta zvucnih imena i pojacalo svoje redove intelektualnom elitom koja zivot znaci. A drustvo "GAJ" ce pokusati da spoji sve te ljude na zajednickom cilju, uzdizanja avikulture u Srbiji na jedan visi nivo.

Dosta ljudi nas je posetilo, raspitivalo se za proces prijavljivanja ptica ministarstvu a zadnjih 15 dana sam svakodnevno bio u udruzenju sa saradnicima od 17 h do 21h, ponekad nisu svi mogli da stanu u udruzenje koliko je bilo zainteresovanih, uz dobar marketing to nije moglo da izostane.

Stvari stoje ovako :

Ukupno prijavljenih clanova i ljubitelja ptica preko drustva "GAJ" ministarstvu je 85. Od tih 85 ljudi 56 su clanovi naseg udruzenja a ostalih 29 ili 34,1% od ukupnog broja su ljubitelji ptica kojima je drustvo "GAJ" izaslo u susret. Besplatno smo svima podelili obrasce za prijavu, drustvo im je pomoglo savetima oko popunjavanja obrazaca i dokumenmata, i drustvo je o svom trosku poslalo sva njihova dokumenta ministarstvu iako nisu clanovi, mi nikoga nismo primoravali na uclanjenje, mi smo pravi pticari, i tako smo se i ponasali, slusali smo apel predsednika SOF-a , Slobodana Kulica da se svakom coveku ko zatrazi pomoc u udruzenjima pri SOF-u izadje u susret i adekvatno se pomogne oko svega- besplatno.

Sto se tice broja prijavljenih ptica preko drustva "GAJ" nasih 56 clanova je prijavilo oko 1300 ptica a ostalih 29 koji su simpatizeri drustva "GAJ" i ljubitelji ptica prijavili oko 350 ptica, sto ukupno iznosi 85 ljudi prijavilo preko 1650 ptica ministarstvu zivotne sredine, rudarstva i prostornog planiranja preko drustva "GAJ"-Nis koje je sve prijave poslalo odgovornom licu SOF-a koji je sve prijave predao u ministarstvo.

Drustvo "GAJ" i ja u svoje licno ime se javno zahvaljujemo clanu UO SOF-a, gospodinu Aleksandru Cajicu na zainteresovanosti, angazovanju i strpljenju oko predavanja dokumenata u ministarstvu u ime svih nas.


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sale77-Nis

Sale77-Nis


Broj poruka : 939
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Nis -Srbija

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Icon_minitimeČet Jun 02, 2011 8:45 pm

Sve cestitke gos.Cajicu i smoje strane na nesebicnom zalaganju!
Nazad na vrh Ići dole
Marjan

Marjan


Broj poruka : 1557
Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 45
Lokacija : Pirot, R. Srbija.

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Icon_minitimeČet Jun 02, 2011 9:07 pm

Pozdrav za člana upravnog odbora SOF-a gospodina inače diplomiranog inžinjera šumarstva Aleksandra Čajića.Sve pohvale!!! Like a Star @ heaven king Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Icon_minitimePet Jun 03, 2011 1:29 am

Moji odgajivaci- clanovi drustva "GAJ"-Nis i obicni gradjani, ljubitelji ptica koji su preko drustva "GAJ" predali dokumentaciju u procesu legalizacije su dobili potvrdu i stambilj ministarstva na predmet da su u procesu legalizacije i da su se uredno odazvali pozivu za legalizaciju zasticenih i strogo zasticenih vrsta ptica, svi odgajivaci to sada imaju u dzepu i svih 85 ljudi sada moze mirno da spava i da uziva u svom hobiju.




Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
bastard kv




Broj poruka : 24
Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 52
Lokacija : kraljevo

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Icon_minitimePet Jun 03, 2011 3:13 pm

i mi u kraljevu smo dobili potvrde samo napred ovo je tek uvod pozdrav za sof i clanice sofa
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Icon_minitimePon Jun 06, 2011 1:09 am

U četvrtak 09.06.2011 god. će se održati Izborna Skupštinu društva za zaštitu i odgajanje ptica “GAJ”-Niš u prostorijama društva “ GAJ”-Niš, ul. Zetska br. 10, sa početkom od 17h.

Pozivaju se svi članovi društva da uzmu učešće u radu Skupštine a i zainteresovani građani, ljuitelji ptica jer će biti dosta korisnih informacija oko rada udruženja, tekućih pitanja, rasporeda i planiranja izložbi u 2011 god. i naravno legalizacije zaštićenih i strogo zaštičenih vrsta ptica.



Srdačan pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Marjan

Marjan


Broj poruka : 1557
Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 45
Lokacija : Pirot, R. Srbija.

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Icon_minitimeČet Jun 09, 2011 7:34 pm

četvrtak 09.06.2011 god. Održana je Izborna Skupština društva za zaštitu i odgajanje ptica “GAJ”-Niš u prostorijama društva “ GAJ”-Niš, ul. Zetska br. 10, sa početkom od 17h.Za novog Predsednika izabran je dr.Nenad Radojčić.Više o skupštini sutra ,jer je u toku proslava sa svim pratećim događajima P.S.iMA I TRUBAČA!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis
Nazad na vrh 
Strana 3 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» Klub za zaštitu i odgoj ptica "Sombor" iz Sombora
» Udruženje za zaštitu i odgoj ptica "Slavuj" Kragujevac
» Društvo za zaštitu i odgoj ptica "Slavuj"- Beograd
» Društvo za zaštitu i odgoj ptica pevačica “Bagdala”Kruševac
» Udruzenje za zastitu i odgoj ptica "KRAGUJ"-Kragujevac

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Udruženja SOF-a-
Skoči na: