Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis

Ići dole 
+33
koja42
zoran ptice pjevice
Džoni
Aleksa
micko
SrdjanKG
ticar
fuz80
Rea
bastard kv
Marjan
akimak
grujo
jevca5
Bogdanik
zozi
Alexandar
jecham
Rale
Laza
santini
Srdjan
Vasa
Luckyboy
vecos
BOCKA
malinois
rtomek
Danijel
Sale77-Nis
Ivan_NIsh
milannish
dr.nenad86
37 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
micko

micko


Broj poruka : 47
Datum upisa : 10.08.2010
Godina : 49
Lokacija : Sombor

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Icon_minitimePon Sep 12, 2011 9:28 am

Pozdrav i iz Sombora.

Evo posle prespavane noci da se i ja javim. Kako je Robika rekao bilo je EKSTAAAAAAAAA. Hvala ptičarima iz Društva "Gaj" na pozivu kao i na gostoprimstvu. Pokazali ste se kao pravi domaćini i drugari i bilo je jako lepo biti proteklog vikenda sa vama. Posebno bih se zahvalio Nenadu koji nas je dva dana ugostio i potrudio da sve bude besprekorno. Takođe se nadam da će se ovakva druženja nastaviti i da ćemo i mi biti u mogućnosti da vam uzvratimo gostoprimstvo.


Vidimo se cheers
Nazad na vrh Ići dole
micko

micko


Broj poruka : 47
Datum upisa : 10.08.2010
Godina : 49
Lokacija : Sombor

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Icon_minitimePon Sep 12, 2011 10:05 am

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Nesao
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Img4291xa
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Img4293w
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Img4295s
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Icon_minitimePon Sep 12, 2011 1:50 pm

Zahvaljujem se jos jednom svim gostima na recima hvale, pozitivnim komentarima i poklonima koji ce nas dugo godina podsecati na ovo druzenje i na nase drage goste.

Evo nekih slika sa sastanka UO SOF-a i druzenja u dustvu "GAJ"
RAdni deo sastanka UO SOF-a i clanova komisija.
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 20110910121931
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 20110910140904
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 20110910121949

MAlo opusteniji deo......
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 20110910184402
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 20110910182742

Kako to red i protokol nalazu, kao domacin morao sam odrzati kratki govor, zahvaliti se gostima na svemu i pozeleti im prijatnu veceru. ( tekst nisma unapred spremio , za 40. rodjendan drustva spremicu unapred tekst )
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Img3436yn
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 20110910190546
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Img3445yj
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Nesao
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Img4291xa
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Img3451yo

Pozle zvanicnog dela, opusteno druzenje i pticarenje je trajalo do kasno u noc, svima nam je prijala pticarska atmosfera u basti drustva "GAJ", nikom se nije islo kuci......
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 20110910203311
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 20110910210738
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 20110910210527
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 20110910210534
Ja medju egzotasima........
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 20110910210505
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 20110910221451
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 20110910221531
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Img4293w
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 20110910195222


Jos jednom hvala svima, bilo nam je lepo druziti se s' vama !!!!!


Veliki pozdrav iz Nisa, pticarima zemlje Srbije cheers








Nazad na vrh Ići dole
Srdjan

Srdjan


Broj poruka : 287
Datum upisa : 02.02.2010
Godina : 49
Lokacija : Niš

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Icon_minitimePon Sep 12, 2011 2:09 pm

Bilo je super , što je već Robi reko a mi ostali se slažemo da ovakvo druženje u ovolikom broju iz cele Srbije do sada nije bilo. Toliko je bilo lllooššee da se ekipa rastala posle ponoći pa sad vidite kako je bilo.
Priči nikad kraja.
Ovom prilikom bih i ja da se zahvalim svima koji su prisustvovali ovom prelepom druženju.
Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
Aleksa

Aleksa


Broj poruka : 207
Datum upisa : 22.03.2010
Godina : 48
Lokacija : Beograd

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Icon_minitimePon Sep 12, 2011 3:58 pm

o, pa vama vidim bas bilo dobro!
pa posto je bilo dobro, mora da se ponovi! Smile
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Icon_minitimePon Sep 12, 2011 4:14 pm

Aleksa ::
o, pa vama vidim bas bilo dobro!
pa posto je bilo dobro, mora da se ponovi! Smile


Naravno da ce se ponoviti kolega, ali sledeci put sa tobom, ovog puta si u Nisu dobio veliki minus kod mene u dnevniku ali ako to anuliram sa onim sto si postigao i odradio za sve pticare u Srbiji u Beogradu, onda imas plus sa tackom Cool Laughing

Evo jednom slikom cu svima zagolicati mastu, novo druzenje koje je okvirno zakazano se vec u najvece sprema, a mozete sami predpostaviti sta se sprema.........
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 20110910184717


Pozdrav iz Nisa........ cheers
Nazad na vrh Ići dole
Marjan

Marjan


Broj poruka : 1557
Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 45
Lokacija : Pirot, R. Srbija.

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Icon_minitimePon Sep 12, 2011 4:44 pm

Juče sam napisao:,,Tom prilikom Predsednici Somborskog -Vladimir Oparnica i sekcije ptičara Subotice-Robert Tomek su uručili prikladne poklone Predsedniku ,,GAJA,,dr.Nenadu Radojčiću.Sa željom da prijateljstvo tih udruženja bude na još boljem nivou,,.
A trebalo je Podpresednik Somborskog društva i Predsednik Sudijske organizacije priSOF-u Vladimir Oparnica!Ovom prilikom izvinjavam se Predsedniku Somborskog društva Hajošević Dejanu!
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Icon_minitimePon Sep 12, 2011 5:15 pm

marjan pirot ::
Juče sam napisao:,,Tom prilikom Predsednici Somborskog -Vladimir Oparnica i sekcije ptičara Subotice-Robert Tomek su uručili prikladne poklone Predsedniku ,,GAJA,,dr.Nenadu Radojčiću.Sa željom da prijateljstvo tih udruženja bude na još boljem nivou,,.
A trebalo je Podpresednik Somborskog društva i Predsednik Sudijske organizacije priSOF-u Vladimir Oparnica!Ovom prilikom izvinjavam se Predsedniku Somborskog društva Hajošević Dejanu!


Greske se desavaju, ko radi taj i gresi, ko mnogo radi mnogo i gresi, predsednik Somborskog udruzenja je Blanusa Goran koga ovim putem pozdravljam i ocekujem u sto skorije vreme da nas poseti na nekom od narednih pticarskih druzenja u Nisu ....!

Sada smo sve dileme otklonili, i ispravili gresicice.....

Pozdrav iz Nisa cheers
Nazad na vrh Ići dole
Džoni

Džoni


Broj poruka : 18
Datum upisa : 02.05.2011
Lokacija : Nis

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Icon_minitimePet Sep 23, 2011 3:30 pm

Svaka čast rukovodstvu i članovima društva "GAJ" , ovo je lepo videti, skoro celi Saveza na jendom mestu, bravo !
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Icon_minitimeUto Okt 11, 2011 3:04 pm

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "GAJ"- Nis sa zadovoljstvom vas obavestava da organizuje VI Medjunarodnu Izlozbu Ptica od 02.11.2011 do 06.11.2011god.


Svaki odgajivac clan Saveza ima pravo ucesca..... Ocenu ptica vrsice Medjunarodne O.M.J i Savezne sudije S.O.F-a i H.O.S-a.



RASPORED IZLOŽBE

02.11.2011.(sreda)……..........13:00 -20 časova – PRIJEM EKSPONATA


03.11.2011.(četvrtak)………..08-14 časova – OCENA EKSPONATA
17 časova – SVEČANO OTVARANJE IZLOŽBE
17-20 časova – OTVORENO ZA POSETU
Za malinoe prjem ptica od 13:00 do 19:00 časova. Takmičenje malino kanarinaca će se obaviti u hotelu „ELEGANCE” Ul. Vojvode Tankosića br.28 (Preko puta Doma Zdravlja Niš.)
Za sve informacije oko takmičenja malino kanarinaca obratiti se gosp.Tomi Živadinoviću na tel. 064/833-2-666.


04.11.2011.(petak)……… 08- 16h OCENA KANARINACA PESME MALINOA

08-20 časova – OTVORENO ZA POSETU NA OTVORENOM DELU IZLOZBE


05.11.2011.(subota)……... PRIJEM KANARINACA PESME “SRPSKI PEVAČ SLAVUJAR” od 08:00h do 09:00h, ocenjivanje počinje od 9 :30
Prijem i ocena kanarinaca pesme „srpski pevač slavujar” izvršiće se u prostorijama društva „GAJ”-Niš u ul. Zetska br. 10.

08-20časova – OTVORENO ZA POSETU NA OTVORENOM DELU IZLOŽBE



06.11.2011 ( nedelja)
oko 11 časova – DODELA MEDALJA, PEHARA I DIPLOMA
13 časova – ZATVARANJE IZLOŽBE I IZDAVANJE EKSPONATA, GDE ĆE PREDNOST IMATI ODGAJIVAČI IZ UDALJENIJIH MESTA STANOVANJA.



Pticarski pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Srdjan

Srdjan


Broj poruka : 287
Datum upisa : 02.02.2010
Godina : 49
Lokacija : Niš

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Icon_minitimeČet Okt 13, 2011 10:48 am

Pripreme su u punom jeku,podele zadataka su pale sve u svemu zahuktali smo se.
Neću da odajem pojedinosti ali biće ovo izložba za pamćenje i prepričavanje. Zato Vas ovom prilikom pozivam u ime organizacionog odbora da uzmete učešća .
Ko nedođe biće mu žao ... affraid
Nazad na vrh Ići dole
Bogdanik

Bogdanik


Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Leskovac

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Icon_minitimePet Okt 14, 2011 12:44 am

Imam jedno pitanje, ne znam kakva je praksa, da li ce biti mozda instalirani zvucni prenos pevanja ptica kod takmicenja kanarinaca pesme malinoa i slavujara. Ne pitam za video, samo zvuk. Ako niste planirali, mozda promenite organizaciju, jer nije mnogo tesko organizovati a puno znaci.
Hvala
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Icon_minitimePet Okt 14, 2011 1:12 am

Bogdanik ::
Imam jedno pitanje, ne znam kakva je praksa, da li ce biti mozda instalirani zvucni prenos pevanja ptica kod takmicenja kanarinaca pesme malinoa i slavujara. Ne pitam za video, samo zvuk. Ako niste planirali, mozda promenite organizaciju, jer nije mnogo tesko organizovati a puno znaci.
Hvala


Ptice ce se na nasoj medjunarodnoj nizlozbi samo uzivo slusati, a na nekim drugim ( da ne optkrivam sada sve) i slusati i gledati preko neta.........



Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Bogdanik

Bogdanik


Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Leskovac

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Icon_minitimePet Okt 14, 2011 2:17 am

Ja mislim na pevanje ptica tokom ocenjivanja ?
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Icon_minitimePet Okt 14, 2011 2:19 am

Bogdanik ::
Ja mislim na pevanje ptica tokom ocenjivanja ?


I ja sito mislim na kanarince pesme..........

U zvanicnom pozivu svi su dobili obavestenje da ce biti organizovano preslusavanje ptica. Uzivo a ne preko neta.......

Postoji ideja i za to, ali necu otkrivati detalje, cucete uskoro sve..........


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Bogdanik

Bogdanik


Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Leskovac

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Icon_minitimePet Okt 14, 2011 1:32 pm

Da li ce biti izlaganja faune, cites ptica i bastarda?
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Icon_minitimeSub Okt 15, 2011 12:39 am

Bogdanik ::
Da li ce biti izlaganja faune, cites ptica i bastarda?



Videcemo............. Ima nekih koji imaju dozvole za drzanje, uzgoj i izlaganje, pa je moguce da ce uzeti ucesce na nasoj medjunarodnoj izlozbi........

Sto se tice papirologije, u svim inspekcijama smo dobili odgovore i resenja za organizaciju izlozbe, tako da, je organizacija krenula bas kako treba.......... Odgajivaci ce morati da imaju svu potrebnu papirologiju koju smo poslali u pozivima da bi kad nas prijave "kolege" a cekamo ih, inspekcija izadju po prijavi, naprave zapisnik o ispravnom stanju, navedu da je organizator pre nehgo sto je krenuo sa organizacijom, posetio sve nadlezne inspekcije i napravio dogovo oko potrebne papirologije.....

P.s. jel ces ti prijaviti slavujare na izlozbi????

Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Bogdanik

Bogdanik


Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Leskovac

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Icon_minitimeSub Okt 15, 2011 1:38 am

Mozda cu prijaviti, clan sam u drustvu pri Sofu i imam pravo na to.
Steta je sto mene kontrola jos nije posteila i nema dozvolu za drzanje inace bi imali sampionskog carduelis carduelis balcanica.
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Icon_minitimeSub Okt 15, 2011 1:54 am

Bogdanik ::
Mozda cu prijaviti, clan sam u drustvu pri Sofu i imam pravo na to.
Steta je sto mene kontrola jos nije posteila i nema dozvolu za drzanje inace bi imali sampionskog carduelis carduelis balcanica.
Pozdrav


Naravno cim si clan pri drustvu u SOF-u imas pravo na to, to ti niko ne moze osporiti.

A sto se tice dozvole, moras imati dozvolu za drzanje, gajenje i izlaganje.. A takvih ima, pa ce oni ako budu zeleli izlagati i...........


A sa slavujarima, mozes, jer ce biti i slavujara i malinoa, u drustvu imas kompletne informacije oko propozicija i ostalih detalja.....


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
malinois

malinois


Broj poruka : 58
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 53
Lokacija : Klek Hrvatska

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Icon_minitimeČet Okt 27, 2011 7:15 pm

Pozdrav svim forumasima

Dugi niz godina sam u prijateljskim odnosima sa drustvom GAJ Nis i veselim se predstojecoj izlozbi .

Pozvan sam da ocjenim kanarince pjesme malino i to mi je ČAST odraditi u Nisu .

Posao ce se odraditi po zanatu al DRUZENJE mora biti prioritet .

Vidim da postoji interes za malinoe pa kao sudac stavljam se na raspolagane a kao covjek za druzenje Very Happy

Provest cu nekoliko dana u NIŠ Very Happy i slobodne svi zainteresirani za malinoe mogu me kontaktirati ,spreman sam pomoci savjetom ili komentarom pjesme .

Meni kao sucu ne smeta da uzgaivaci prisustvuju ocjenjivanju ,naravno ako to prostor i organizator dozvoljava .

VIDIMO SE USKORO drunken drunken
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Icon_minitimePon Okt 31, 2011 2:08 pm

Oxooooo, profesore dotoreee, zvanicno je delegiranje proslo i drago mi je sto cemo se videti u Nisu, sto ces biti moj gost i nastaviti tradiciju dobre saradnje nasih saveza i sudijskih organizacija. A vas pevace ocekuje naporan posao, alkohola nema, slatkisi mogu ali ovo ne...... Cool


Bice mi cast i zadovoljstvo druziti se sa pticarima sve vreme izlozbe, jer ce ovo biti nas pticarski praznik.

Jutros sam sa podpredsednikom drustva obisao sve nadlezne inspekcija grada Nisa da proverimo da li su iz ministarstva iz Boegrada dobili nase zahteve koji smo direktno gore slali, obnovio stare konatake i utvrdili nacelne dogovore koji smo sa njima imali, sve potvrde iz Bg-a su stigle, lokalne inspekcije dobile nasa dokumenta i zahteve i kao stop i prilici jednoj medjunarodnoj izlozbi ptica, bice sve kako treba po PS-u.

Predstavnika svih nadleznih inspekcija ce biti svih dana na izlozbi, sto mi je posebno drago, jer sve mora biti po PS-u radi nasih kolega "nepticara " koji su se vec potrudili da pokusaju da nam napakoste, ali to jedino i mogu, ko gubi ima pravo da se ljuti.

Sto s etice same izlozbe, kavezi su vec postavljeni u stalazama jos u subotu 29.10 , sve numerisano, sve postavljeno sa svim pratecim instrumentima, hranilicama i pojilicama takodje, tako dafer play borba moze da pocne......

Dobrodosli ste svi, ocekujemo vas, zelim vam prijatan boravak u nasem gradu, lep provod i puno dobrih utisaka na izlozbi.


Pozdrav iz Nisa cheers

Nazad na vrh Ići dole
zoran ptice pjevice

zoran ptice pjevice


Broj poruka : 58
Datum upisa : 05.03.2010
Godina : 53
Lokacija : banja luka

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Icon_minitimePon Okt 31, 2011 9:09 pm

Doktore vidimo se... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Icon_minitimePon Okt 31, 2011 11:59 pm

zoran ptice pjevice ::
Doktore vidimo se... Very Happy


Ocekujemo vas u nasem lepom gradu da se malo druzimo i pticarimo, a kad se steknu uslovi i takmicimo sto vecem broju u regionu.


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Bogdanik

Bogdanik


Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Leskovac

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Icon_minitimeUto Nov 01, 2011 1:18 pm

Ima li prijavljene faune i bastarda ? Imas li tu informaciju.
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Icon_minitimeUto Nov 01, 2011 2:49 pm

Citacete zapisnik inspekcija, za sve koje to interesuje........

Ja se katalogom i prijavama ptica ne bavim, to radi tim strucnjaka koje sam ja imenovao i postavio da rade te psoelove, ja se samo krupnim poslovima bavim i resavam...



Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis   Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis - Page 5 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Drustvo za zastitu i odgajanje ptica "Gaj",Nis
Nazad na vrh 
Strana 5 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» Klub za zaštitu i odgoj ptica "Sombor" iz Sombora
» Udruženje za zaštitu i odgoj ptica "Slavuj" Kragujevac
» Društvo za zaštitu i odgoj ptica "Slavuj"- Beograd
» Društvo za zaštitu i odgoj ptica pevačica “Bagdala”Kruševac
» Udruzenje za zastitu i odgoj ptica "KRAGUJ"-Kragujevac

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Udruženja SOF-a-
Skoči na: