Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Spam zona (offtopic textovi)

Ići dole 
+24
ATOS
ticar
rtomek
Gagic
acca
milun
salle55
farmacy
jevca5
ax00
Despot
Luckyboy
MILAN
GoranKac
mime30
stamil
Sale77-Nis
Srdjan
LOGOPED
Vasa
Laza
dr.nenad86
sudimnja
malinois
28 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Bogdanik

Bogdanik


Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Leskovac

Spam zona (offtopic textovi) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 4 Icon_minitimeSub Feb 26, 2011 1:24 pm

marjan pirot ::
Sigurno se pitate ko sam Ja pošto sam iz Pirota.Moj hobi su ptica i njihovo gajenje u kućnim uslovima .Član sam društva za zaštitu i odgoj ptica ''BAGDALA''iz Kruševca.Mada me dosta odgajivača faune evrope zna(to jes ČEŠLJUGARA) ali ja sam i odgajivač :patuljastih kokinkina,paunova,akvarijumskih ribica i imam kućnog zaštitnika od nepoželjnih gostiju NLTerijera.
Dobro dosli , Vasi se tektkstovi i dalje koriste kao biblija za uzgoj stiglica (cesljugar) ! Nadam se da neki od njih moze uciniti ovaj forum jos bogatijim !
Nazad na vrh Ići dole
Marjan

Marjan


Broj poruka : 1557
Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 45
Lokacija : Pirot, R. Srbija.

Spam zona (offtopic textovi) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 4 Icon_minitimeSub Feb 26, 2011 1:55 pm

Pozdrav Nenade lepo je dobiti takve hvale pogotovu od ljudi koji veoma slicno misle kao Ja,zalazu za iste stvari oko legalizacije faune evrope i svih ptica sa CITES liste.
Nazad na vrh Ići dole
Marjan

Marjan


Broj poruka : 1557
Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 45
Lokacija : Pirot, R. Srbija.

Spam zona (offtopic textovi) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 4 Icon_minitimeSub Feb 26, 2011 2:21 pm

Bolje vas naso BOGDANIK !Sto se tekstova o odgoju cesljugara tice mozda u skorije vreme sada cu se zadrzati na patuljastim kokinkinama i paunovima .Ali spremam veliko iznenadjenje za citaoce avi faune.Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
milun

milun


Broj poruka : 133
Datum upisa : 25.01.2011
Godina : 57
Lokacija : Osecina

Spam zona (offtopic textovi) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 4 Icon_minitimeSub Feb 26, 2011 2:51 pm

i ja samo da nadjem ko ce da mi objasni kako da postavim slike pa da vidite sta je stiglic pusten na slobodu a on nece da ode pa nece jos nasao zensku ,pa se legao u blizini....prava prica za verovali ili ne...poz.
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Spam zona (offtopic textovi) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 4 Icon_minitimeSub Feb 26, 2011 3:11 pm

marjan pirot ::
Pozdrav Nenade lepo je dobiti takve hvale pogotovu od ljudi koji veoma slicno misle kao Ja,zalazu za iste stvari oko legalizacije faune evrope i svih ptica sa CITES liste.



Sve hvale si zasluzio decenijskim radom, jos jednom dobrodosao, drago mi je da si resio da podelis iskustva sa nama i na ovom mestu.
A sto se tice tog iznenadjenja u avifauni jedva cekamo da procitamo nesto dobro o fauni..........




Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Bogdanik

Bogdanik


Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Leskovac

Spam zona (offtopic textovi) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 4 Icon_minitimeSub Feb 26, 2011 5:53 pm

A da li se neki tekstovi , stari , mogu postaviti ovde da obogate ovaj forum !
Nazad na vrh Ići dole
milun

milun


Broj poruka : 133
Datum upisa : 25.01.2011
Godina : 57
Lokacija : Osecina

Spam zona (offtopic textovi) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 4 Icon_minitimeNed Feb 27, 2011 10:26 am

Rea ..ali oni su ipak svi pticari zar ne ...znaci nas je,, NAJ VISE" ha ha Spam zona (offtopic textovi) - Page 4 265488
Nazad na vrh Ići dole
milun

milun


Broj poruka : 133
Datum upisa : 25.01.2011
Godina : 57
Lokacija : Osecina

Spam zona (offtopic textovi) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: aaaaaaaaaaaaaaaaaa   Spam zona (offtopic textovi) - Page 4 Icon_minitimeNed Feb 27, 2011 1:20 pm

[img][You must be registered and logged in to see this image.] [/img]

[img][You must be registered and logged in to see this image.] [/img]
Nazad na vrh Ići dole
rade

rade


Broj poruka : 175
Datum upisa : 07.01.2011

Spam zona (offtopic textovi) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 4 Icon_minitimeSre Apr 13, 2011 10:03 pm

[url=[You must be registered and logged in to see this image.] ][You must be registered and logged in to see this image.] [/url]
Nazad na vrh Ići dole
rade

rade


Broj poruka : 175
Datum upisa : 07.01.2011

Spam zona (offtopic textovi) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 4 Icon_minitimeSre Apr 13, 2011 10:07 pm

rade ::
[url=[You must be registered and logged in to see this image.] ][You must be registered and logged in to see this image.] [/url]
dva losa dodavanja sa mobilnog
Nazad na vrh Ići dole
Luckyboy
General
General
Luckyboy


Broj poruka : 1626
Datum upisa : 20.12.2009
Lokacija : Smed.Palanka Šumadija

Spam zona (offtopic textovi) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 4 Icon_minitimeSre Apr 13, 2011 11:04 pm

Rade,ovo je tema upoznavanje Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
rade

rade


Broj poruka : 175
Datum upisa : 07.01.2011

Spam zona (offtopic textovi) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa   Spam zona (offtopic textovi) - Page 4 Icon_minitimeČet Apr 14, 2011 12:17 pm

Izvini Luckyboy nesto probam pa sam slucajno confused
Nazad na vrh Ići dole
braneOS

braneOS


Broj poruka : 201
Datum upisa : 22.12.2010
Godina : 37
Lokacija : osijek

Spam zona (offtopic textovi) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 4 Icon_minitimePon Jul 25, 2011 11:53 pm

znaci vec gotovo je jos malo ti u drustvu Smile))dugo si izdrzao:)))
Nazad na vrh Ići dole
braneOS

braneOS


Broj poruka : 201
Datum upisa : 22.12.2010
Godina : 37
Lokacija : osijek

Spam zona (offtopic textovi) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 4 Icon_minitimePon Jul 25, 2011 11:57 pm

kad stizes da mi pomognes plocice poljepit u pticarniku..da i od tebe ima neke koristi:P:P:Psvi te cekaju pitaju za tebe ja prosto neznam sta da im kazem:)
Nazad na vrh Ići dole
Sale77-Nis

Sale77-Nis


Broj poruka : 939
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Nis -Srbija

Spam zona (offtopic textovi) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 4 Icon_minitimeUto Jul 26, 2011 12:02 am

Drugari ovo nije tema za to!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
braneOS

braneOS


Broj poruka : 201
Datum upisa : 22.12.2010
Godina : 37
Lokacija : osijek

Spam zona (offtopic textovi) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: balbalbalbal   Spam zona (offtopic textovi) - Page 4 Icon_minitimeUto Jul 26, 2011 12:16 am

nemam chat pa moram ovako:)neznam jel ga ostali imaju al ja ga nemam:))
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Spam zona (offtopic textovi) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Spam zona (offtopic textovi)
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Razno-
Skoči na: