Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Spam zona (offtopic textovi)

Ići dole 
+24
ATOS
ticar
rtomek
Gagic
acca
milun
salle55
farmacy
jevca5
ax00
Despot
Luckyboy
MILAN
GoranKac
mime30
stamil
Sale77-Nis
Srdjan
LOGOPED
Vasa
Laza
dr.nenad86
sudimnja
malinois
28 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
MILAN

MILAN


Broj poruka : 320
Datum upisa : 26.08.2010
Godina : 32
Lokacija : BEZDAN

Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 16, 2011 12:28 pm

Vasa ::
MILAN ::
Pošto je ovo patuljasta rasa, ona ima svoju neku granicu koja iznosi oko 60 kg, ja ih ne tovim i nekoljem tako da se ne trudim da oborim neki rekord, ali ajd eto oprasila mi se nazimica sa sve prasićima jedno 30 kg Very Happy tezine....hahhah...golemo bre...
A za kvalitet mesa ću ti odgovoriti ovako sa pitanjem :
Pa jel mi u Srbiji možemo nesto da drzimo, a da nemislimo na klanje i hranu ????????? naravno šala

Neki procenjuju 50-50 % masti-meso, tako da je masnije, ali ta mast je bez horesterola-zdrava....kažu da je mnogo ukusno..kao što rekoh ja ih ne koljem i ne jedem...to sam čuo od onih koji redovno kolju..

Pozdrav sa severa !


Milane izvini ali ja svinju volim samo iz jednog razloga a to je zbog mesa... I love you
U stvari to im je i svrha da daju meso i prasice, a u zadnje vreme je postao hit da se drzi vijetnamska svinja u stanu, ali to jr affraid affraid
Ja bih cuvao vijatnamce ali kad dostigne neku tezinu naravno zna se sta dalje ali prasice ostavim i tako u krug kao sto se i radi.
E sad reci ti meni sta radis sa starim svinjama ili kad ti nestane prostora a ne koljes ih???
Prodajes ih?? E vidis to je vec komercijala, tako da o ljubavi necemo pricati kad su svinje u pitanju.

Izvini za moj komentar ali volim da kazem sta mislim...

Pozdrav cheers
Neljutim se ja Vaso, nek piše ko šta hoće, ali umesto Vijetnamaca ja jedem voćee Wink
Kad nesto zavolis to nemožeš zaklati, da bi me razumeo, evo jedan primer...Imas psa-najbolji čovekov prijatelj, kad ti dosadi kolji i psi se jedu na Tajlandu....šalim se, to je samo primer, do sada sam uvek prodavao prasad, ponekad-kao sad udarila kriza pa prodaja stala, cena se spusti pa se proda, ali opet ne deli se za dz jer se ipak nesto i ulozi u njih....
Da bih finansirao ptice i ptičarstvo-hobi, povećao sam broj Vijetnamaca da bih imao stalnu ponudu...na taj način donekle mogu da se izborim sa ovom zajebanom krizom...jbg udarila kriza-udri i ti nju...
Pozdrav cheers
A zar nije veća ljubav kad prodas prase, nego da ga utovis i zakoljes....???
Nazad na vrh Ići dole
Vasa
YA HABIBI YA AEINI
Vasa


Broj poruka : 1395
Datum upisa : 28.03.2010
Godina : 38
Lokacija : Srbija-Vranje RS 7-64

Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 16, 2011 3:04 pm

Ja bih tu imao dve ljubavi , ljubav prema pecenom prasetu i ljubav prema novcu od prodatih prasica Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Luckyboy
General
General
Luckyboy


Broj poruka : 1626
Datum upisa : 20.12.2009
Lokacija : Smed.Palanka Šumadija

Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 16, 2011 3:11 pm

Vasa ::
Ja bih tu imao dve ljubavi , ljubav prema pecenom prasetu i ljubav prema novcu od prodatih prasica Very Happy
Svaka ti je ka u Njegoša Very Happy Laughing
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 16, 2011 3:20 pm

Vasa ::
Ja bih tu imao dve ljubavi , ljubav prema pecenom prasetu i ljubav prema novcu od prodatih prasica Very Happy



VAso ja bi tu naso i trecu vrstu ljubavi ( ljubav prema psima) , ukrstio bi ih sa divljom, pa bi obucavali kerove.....

p.s. moracu u skorije vreme jedno da izvrtim na razanj, da vidimo kakve su, to do sada nisam okusio.......



Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
MILAN

MILAN


Broj poruka : 320
Datum upisa : 26.08.2010
Godina : 32
Lokacija : BEZDAN

Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 16, 2011 8:12 pm

Ima uvek skoro čitave godine...... Wink Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 16, 2011 8:27 pm

Oxoooo, kad dodjemo u Sombor na izlozbu, videcemo sta imas, a Vaso cuvamo dok nam ne dossadi, pa ce organizujemo jedan ornitolosko-lovacki sastanak u Nisu..... Cool


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Vasa
YA HABIBI YA AEINI
Vasa


Broj poruka : 1395
Datum upisa : 28.03.2010
Godina : 38
Lokacija : Srbija-Vranje RS 7-64

Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 16, 2011 9:52 pm

Ne ne bih je ja diro, nego interesuje me bas da vidim to sto ljudi pricaju da je pola pola , pola mesa pola slanine, e pa zato bih ja napravio obdukciju .... No
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: blabalbalb   Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 16, 2011 10:07 pm

Vaso ja zavrsio skoro sudsku medicinu, cele nedelje gledao obdukcije i naucio, tako da ako ti treba obducent tu sam da proverimo kod Vijetnamskih svinja koliko procenata odpada na masti......



Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Despot




Broj poruka : 7
Datum upisa : 06.02.2011

Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 06, 2011 4:41 pm

Ja hocu da saznam kako da parim par rozela? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
ax00




Broj poruka : 87
Datum upisa : 27.01.2011
Godina : 26
Lokacija : Beograd

Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 06, 2011 5:15 pm

despote trebao bi prvo da se predstavis, u temi namenjenoj za to Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Despot




Broj poruka : 7
Datum upisa : 06.02.2011

Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 06, 2011 5:43 pm

xD znao bi...Sto nebi znao?? lol!
Nazad na vrh Ići dole
ax00




Broj poruka : 87
Datum upisa : 27.01.2011
Godina : 26
Lokacija : Beograd

Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: dddddddddddddddd   Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 06, 2011 5:57 pm

despote ovo ti nije fb pa da saljes ovakve znake .!. ili slicne...ponasaj se malo ovde su svi stariji od nas imaj malo postovanja(izvinjavam se svima sto ovo pisem u ovoj temi)
Nazad na vrh Ići dole
jevca5

jevca5


Broj poruka : 106
Datum upisa : 21.05.2010
Godina : 54
Lokacija : svrljig/nis

Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 20, 2011 10:01 pm

Sale posto vidim da se razumes u egzote dali treba da karotiniram mlade guldove jos u gnezdu ili kasnije da bi dobili crvene maske?

pozdrav od jevca.
Nazad na vrh Ići dole
Sale77-Nis

Sale77-Nis


Broj poruka : 939
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Nis -Srbija

Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 20, 2011 10:01 pm

papayajamaica ::
Da li guldovi smeju da jedu kivi, narandze i slicno?
ja nikad nisam favao to voce jer ima mnogo vode u sebi i moze doci do proliva,od voca dajem samo jabuke.
Nazad na vrh Ići dole
Sale77-Nis

Sale77-Nis


Broj poruka : 939
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Nis -Srbija

Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 20, 2011 10:03 pm

jevca5 ::
Sale posto vidim da se razumes u egzote dali treba da karotiniram mlade guldove jos u gnezdu ili kasnije da bi dobili crvene maske?

pozdrav od jevca.
Mozes Jevco ja sam jednog karotinirao i davidis kakva mu je crvena glava cu ti pokazem!!!!!!!!! hehehehe
Nazad na vrh Ići dole
farmacy




Broj poruka : 62
Datum upisa : 03.11.2010
Godina : 60
Lokacija : Vučje, Leskovac, Srbija

Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 20, 2011 11:01 pm

hvala ti komsija sale na pomoci. ja imam neku crvenu hranu (kao sto je jajcana samo jednolicna =bas crvena) mogu li nju da dajem za karotiniranje pticama i vredi li to za zebice. mislim hoce li kod njih biti nekakve promene kao sto si reko kod guldova?
Nazad na vrh Ići dole
salle55

salle55


Broj poruka : 259
Datum upisa : 27.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Rača

Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 20, 2011 11:16 pm

Ja se izvinjavam al prosto ne mogu da verujem.Ja od 1994-e gajim guldove i nisam cuo da ih neko katutinira,zbog ceka ne kapiram?
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 20, 2011 11:16 pm

Sale77-Nis ::
jevca5 ::
Sale posto vidim da se razumes u egzote dali treba da karotiniram mlade guldove jos u gnezdu ili kasnije da bi dobili crvene maske?

pozdrav od jevca.
Mozes Jevco ja sam jednog karotinirao i davidis kakva mu je crvena glava cu ti pokazem!!!!!!!!! hehehehe


Xaxxaxa, i ja se slazem sa tvrdnjom....... Mozda cak konsultujemo jos nekog po tom pitanju............



Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
stamil

stamil


Broj poruka : 73
Datum upisa : 06.03.2010
Godina : 37
Lokacija : Niš-Srbija

Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 20, 2011 11:34 pm

Pa dajem im se karotin za jarku crvenu glavu!!!! affraid
Nazad na vrh Ići dole
Sale77-Nis

Sale77-Nis


Broj poruka : 939
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Nis -Srbija

Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Icon_minitimePon Feb 21, 2011 11:39 am

salle55 ::
Ja se izvinjavam al prosto ne mogu da verujem.Ja od 1994-e gajim guldove i nisam cuo da ih neko katutinira,zbog ceka ne kapiram?
E ovako da stavimo tacku ja se izvinjavam svima jer se guldovima nedaje karotin, ovo su neke interne sale izmedju nas koje nas asociraju na neke dogadjaje, jer neki su svatili osbiljno da dajem karotin,guldovima niti bilo kojim drugim egzotama sem kapucinerima se nedaje karotin,izvinjavam se svima ovo je ozbiljna tema medjutim mi smo je malo pretvoroli u nesto neozbiljno ali tu smo i da se salimo malo! komsija farmacy neoj da dajes karotiniranu hranu guldovima!
Nazad na vrh Ići dole
jevca5

jevca5


Broj poruka : 106
Datum upisa : 21.05.2010
Godina : 54
Lokacija : svrljig/nis

Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Icon_minitimePon Feb 21, 2011 6:13 pm

Sale77-Nis ::
salle55 ::
Ja se izvinjavam al prosto ne mogu da verujem.Ja od 1994-e gajim guldove i nisam cuo da ih neko katutinira,zbog ceka ne kapiram?
E ovako da stavimo tacku ja se izvinjavam svima jer se guldovima nedaje karotin, ovo su neke interne sale izmedju nas koje nas asociraju na neke dogadjaje, jer neki su svatili osbiljno da dajem karotin,guldovima niti bilo kojim drugim egzotama sem kapucinerima se nedaje karotin,izvinjavam se svima ovo je ozbiljna tema medjutim mi smo je malo pretvoroli u nesto neozbiljno ali tu smo i da se salimo malo! komsija farmacy neoj da dajes karotiniranu hranu guldovima!

pa sto mi ne kazes odma .
el nece da im bude nista za ovih nekoliko dana sto sam im davao? Laughing Laughing Laughing Laughing

pozdrav od jevca
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Icon_minitimePon Feb 21, 2011 6:15 pm

Stvarno, ja sma mislio da se ipak daje........ Very Happy


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
milun

milun


Broj poruka : 133
Datum upisa : 25.01.2011
Godina : 57
Lokacija : Osecina

Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Icon_minitimePon Feb 21, 2011 6:30 pm

Sale ne moze te ni dunav oprati kakvu pometnju napravi,zamalo i ja ne poce da dajem karotin..resio da dobijem ,,CRVENOG" gulda Very Happy Very Happy Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
milun

milun


Broj poruka : 133
Datum upisa : 25.01.2011
Godina : 57
Lokacija : Osecina

Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Icon_minitimePon Feb 21, 2011 6:36 pm

razlika je u tome sto je jedan guld crvenoglavi a drugi je zutoglavi ili sa narandzastom glavom zavisi kako je ko zove....pogledaj slike na pocetku pa ces videti u cemu je stvar.
Nazad na vrh Ići dole
milun

milun


Broj poruka : 133
Datum upisa : 25.01.2011
Godina : 57
Lokacija : Osecina

Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Icon_minitimePon Feb 21, 2011 6:49 pm

da o njima se uci sve vreme ..treba biti samo uporan i nema problema.Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Spam zona (offtopic textovi)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Razno-
Skoči na: