Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Spam zona (offtopic textovi)

Ići dole 
+24
ATOS
ticar
rtomek
Gagic
acca
milun
salle55
farmacy
jevca5
ax00
Despot
Luckyboy
MILAN
GoranKac
mime30
stamil
Sale77-Nis
Srdjan
LOGOPED
Vasa
Laza
dr.nenad86
sudimnja
malinois
28 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
farmacy




Broj poruka : 62
Datum upisa : 03.11.2010
Godina : 60
Lokacija : Vučje, Leskovac, Srbija

Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Icon_minitimePon Feb 21, 2011 7:24 pm

u svoje ime i ime onih koji su se primili na pricu o karotiniranju. bacili ste udicu nama novima, a ,,somovi,, se upecali. da smatram to kao ,,vatreno krstenje,, ili ..... Embarassed jocolor
Nazad na vrh Ići dole
Sale77-Nis

Sale77-Nis


Broj poruka : 939
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Nis -Srbija

Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Icon_minitimePon Feb 21, 2011 10:11 pm

Kolega moj Farmacy izvini stvarno sto je doslo do zabune ja sam kriv Embarassed,jer sam se zezao sa JEVCOM 5 jer smo u istom klubu i znamo se pa se malo i salimo a ti nemoj niti bilo ko drugi da shvatite da smo hteli da vas zezamo ili bilo sta drugo stvarno mi je zao sto je ovako ispalo smatraj ovo kao "VATRENO KRSTENJE" ,IDEMO DALJE cheers
Nazad na vrh Ići dole
farmacy




Broj poruka : 62
Datum upisa : 03.11.2010
Godina : 60
Lokacija : Vučje, Leskovac, Srbija

Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Icon_minitimeUto Feb 22, 2011 8:38 pm

Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 508808 Ok brate. Nema problema. Samo nisam mogo da ne primetim. Znas jednom ste i svi vi pocinjali.
Pozdrav!!!
Nazad na vrh Ići dole
acca

acca


Broj poruka : 35
Datum upisa : 20.01.2011
Godina : 45
Lokacija : surdulica

Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Icon_minitimeUto Feb 22, 2011 8:54 pm

ma i mi pocetnici nismo sami ja pratim temu i samo cekam da se ubacim ali ako tako pomazete nije OK
Nazad na vrh Ići dole
milun

milun


Broj poruka : 133
Datum upisa : 25.01.2011
Godina : 57
Lokacija : Osecina

Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Icon_minitimeUto Feb 22, 2011 9:11 pm

rekoh li ti Sale da te ni dunav ne moze oprati ha ha Evil or Very Mad Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Laza

Laza


Broj poruka : 1208
Datum upisa : 20.12.2009
Godina : 36
Lokacija : Svilajnac

Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Icon_minitimeUto Feb 22, 2011 10:15 pm

acca ::
ma i mi pocetnici nismo sami ja pratim temu i samo cekam da se ubacim ali ako tako pomazete nije OK

Ako citate malo po forumu lepo je objasnjeno koje se ptice karotiniraju kakve su to ptice i sama genetika o njima.
Postoje sale izmedju clanova foruma jer se vecina nas zna licno, ne vidim zasto se siri problematika sada ako je Sale vec razjasnio.
Nazad na vrh Ići dole
Sale77-Nis

Sale77-Nis


Broj poruka : 939
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Nis -Srbija

Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Icon_minitimeUto Feb 22, 2011 10:55 pm

Ok ja neznam po koji put da se izvinjavam vise jer izgleda da vi neznate za salu pa ako je ovo uvreda onda evo opet da se izvinim ali svemu dodje kraj i na tarabu pise da je p....a pa sto je ne j.....e,odma ste se nasli prozvanim i uvredjenim ja ninakoji nacin nikog nisam prozvao niti uvredio pa da ni dunav nemoze da me opere,a svi ste odgajivaci i druzeljubivi jludi valjda !!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
acca

acca


Broj poruka : 35
Datum upisa : 20.01.2011
Godina : 45
Lokacija : surdulica

Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 23, 2011 9:03 am

e pa malo sale i od nas Sale ja sam zahvalan tebi ti znas i zasto ,pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
milun

milun


Broj poruka : 133
Datum upisa : 25.01.2011
Godina : 57
Lokacija : Osecina

Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 23, 2011 4:52 pm

Sale sto se mene tice ja sam se samo salio, sto se dunava tice to je onako zargonski sala kao sala i nista vise ,jer sam video da se situcija zaostrila bez razloga.Ja sam shvatio sta je u pitanju pa se nadam da i ti mene shvatas...pozdrav svima.,,.NEMA LJUTIS"
Nazad na vrh Ići dole
farmacy




Broj poruka : 62
Datum upisa : 03.11.2010
Godina : 60
Lokacija : Vučje, Leskovac, Srbija

Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 23, 2011 6:14 pm

Laughing Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 29168 Smile Ma, Ok Sale, nikakav problem da bi sad poneki raspaljivali vatru. Sve je u najboljim namerama receno, al znas kad nesto pocinjes onda uoijas ko sundjer. Nikakvih zamerki na vasu salu. Ne uzimaj to k srcu, nema frke . Dugujes nam neku ,, tajnu uzgoja,, za oprostaj. bounce bounce bounce
Nazad na vrh Ići dole
Laza

Laza


Broj poruka : 1208
Datum upisa : 20.12.2009
Godina : 36
Lokacija : Svilajnac

Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 23, 2011 6:23 pm

dosta offtopica
Nazad na vrh Ići dole
farmacy




Broj poruka : 62
Datum upisa : 03.11.2010
Godina : 60
Lokacija : Vučje, Leskovac, Srbija

Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 23, 2011 6:33 pm

Ok, izvini Lazo!
Nazad na vrh Ići dole
Gagic




Broj poruka : 16
Datum upisa : 29.01.2010

Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 23, 2011 9:49 pm

Tomek menta . Eszkoz es a madarak tul jo
???


Poslednji izmenio Luckyboy dana Sre Feb 23, 2011 11:34 pm, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Zamolio bi te da pišeš na Srpskom jeziku,hvala)
Nazad na vrh Ići dole
salle55

salle55


Broj poruka : 259
Datum upisa : 27.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Rača

Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 23, 2011 10:12 pm

Nisam video sta se desava,ja mislim da bi trebalo Saleta na vesala zbog ovoga,hahaha.A sto se boje tice,guldovi obozavaju sucanje omogucite im da izadju na suncanje kad pozele i dobice boju bez problema a ja sam to resavao i selektivnim cupanjem.I danas mlade cim odvojim pocupam na grudima da nebih cekao mitatenje da utvrdim pol ma da u 90 posto slucajeva cim operjaju znam koji je pol bez mitarenja ali mi je sigurno cupanjem,Lacky zna za to sve...
Nazad na vrh Ići dole
Sale77-Nis

Sale77-Nis


Broj poruka : 939
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Nis -Srbija

Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 23, 2011 10:16 pm

salle55 ::
Nisam video sta se desava,ja mislim da bi trebalo Saleta na vesala zbog ovoga,hahaha.A sto se boje tice,guldovi obozavaju sucanje omogucite im da izadju na suncanje kad pozele i dobice boju bez problema a ja sam to resavao i selektivnim cupanjem.I danas mlade cim odvojim pocupam na grudima da nebih cekao mitatenje da utvrdim pol ma da u 90 posto slucajeva cim operjaju znam koji je pol bez mitarenja ali mi je sigurno cupanjem,Lacky zna za to sve...
Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 131206 pirat
Nazad na vrh Ići dole
salle55

salle55


Broj poruka : 259
Datum upisa : 27.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Rača

Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa   Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 23, 2011 10:27 pm

E ne moze to tako mi ce da ti sudimo kako i sta.Salim se naravnoo.pozz
Nazad na vrh Ići dole
rtomek

rtomek


Broj poruka : 721
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 49
Lokacija : SU-V-SRB

Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Icon_minitimeČet Feb 24, 2011 4:42 pm

pozdrav hvala svima !!!!

P.S Lackyboy!!! i ja bih zamolio ili makar na mađarskom da ja razumem jer ovo što je napisano ni JA nerazumem hahahhahahahahahh Very Happy Very Happy

pozdrav ROBY
Nazad na vrh Ići dole
Gagic




Broj poruka : 16
Datum upisa : 29.01.2010

Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Icon_minitimeČet Feb 24, 2011 10:36 pm

kiválok a madarak és a volijérek Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Laza

Laza


Broj poruka : 1208
Datum upisa : 20.12.2009
Godina : 36
Lokacija : Svilajnac

Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Icon_minitimeČet Feb 24, 2011 10:51 pm

Gagic ::
kiválok a madarak és a volijérek Very Happy

Opomena pred ban
Nazad na vrh Ići dole
ticar

ticar


Broj poruka : 432
Datum upisa : 31.12.2009
Godina : 39
Lokacija : Zadar,hr

Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Icon_minitimePet Feb 25, 2011 4:01 am

Laza ::
Gagic ::
kiválok a madarak és a volijérek Very Happy

Opomena pred ban

zašto opomena pred,a jesi brate ko bjesni pas.samo strašiš ljude zato niko i ne piše.
Nazad na vrh Ići dole
ATOS

ATOS


Broj poruka : 200
Datum upisa : 12.02.2011
Godina : 50
Lokacija : tu i tamo

Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Icon_minitimePet Feb 25, 2011 9:29 am

ni meni nije jasno zasto opomena kad se ta recenica prevodi na srpski :

besprekorne i lepe ptice i volijere. je znacaj

znaci kolega samo pohvalio ptice i volijere, ali malo na nekulturan nacin , zbog toga sto je pisao na madarskom i pretpostavljam da ima mnogo citalaca ovog foruma koji ne znaju jezik, ovakve poruke bi trebalo slati u privatnim porukama .

na kraju svi mi gresimo ,mozda je to i krenulo da se pise kao privatna poruka ....
Nazad na vrh Ići dole
rtomek

rtomek


Broj poruka : 721
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 49
Lokacija : SU-V-SRB

Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Icon_minitimePet Feb 25, 2011 12:41 pm

mislim da ovo nema veze sa temom ...jezik foruna je pravilo koje se treba poštovati !!! molio bih da postovi koji su off ..prebace u off topik ..hvala
pozdrav ROBY
Nazad na vrh Ići dole
Laza

Laza


Broj poruka : 1208
Datum upisa : 20.12.2009
Godina : 36
Lokacija : Svilajnac

Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Icon_minitimePet Feb 25, 2011 4:01 pm

ATOS ::
ni meni nije jasno zasto opomena kad se ta recenica prevodi na srpski :

besprekorne i lepe ptice i volijere. je znacaj

znaci kolega samo pohvalio ptice i volijere, ali malo na nekulturan nacin , zbog toga sto je pisao na madarskom i pretpostavljam da ima mnogo citalaca ovog foruma koji ne znaju jezik, ovakve poruke bi trebalo slati u privatnim porukama .

na kraju svi mi gresimo ,mozda je to i krenulo da se pise kao privatna poruka ....

Taj koji je napisao to je lazno predstavljen na forumu i vec nekoliko puta banovan tako da nije samo u pitanju to sto pise na madjarskom nego sto mu je jednostavno zanimljivo da zafrkava ovde narod Smile

Nego da se vratimo na temu bounce
Nazad na vrh Ići dole
ATOS

ATOS


Broj poruka : 200
Datum upisa : 12.02.2011
Godina : 50
Lokacija : tu i tamo

Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa   Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Icon_minitimePet Feb 25, 2011 5:01 pm

ok slazem se , sve ovo da se brise odavde ,da se ne kvari fantastican izled ovog sajta ,meduvremenu sam pravilno informisan

hvala!
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Icon_minitimeSub Feb 26, 2011 12:29 am

marjan pirot ::
Sigurno se pitate ko sam Ja pošto sam iz Pirota.Moj hobi su ptica i njihovo gajenje u kućnim uslovima .Član sam društva za zaštitu i odgoj ptica ''BAGDALA''iz Kruševca.Mada me dosta odgajivača faune evrope zna(to jes ČEŠLJUGARA) ali ja sam i odgajivač :patuljastih kokinkina,paunova,akvarijumskih ribica i imam kućnog zaštitnika od nepoželjnih gostiju NLTerijera.


Pozdrav gosn Marijane, dobro dosao na ovaj nas forum, drago mi je da te je ipak nesto privuklo da se registrujes ovde i da si sa nama u pravom jatu....

A da....... i kad se kaze Pirot, svi pravi pticari pomisle na tebe, naravno.......... cheers


Pozdrav iz Nisa i dobro dosao............ cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Spam zona (offtopic textovi)   Spam zona (offtopic textovi) - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Spam zona (offtopic textovi)
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Razno-
Skoči na: