Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara)

Ići dole 
+14
rade
Marjan
Rea
Luckyboy
Srdjan
nebojsa
Laza
Sale77-Nis
Alexandar
micko
Santa
Danijel
dr.nenad86
rtomek
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara)   Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 06, 2010 11:54 pm

Bravo za kolege iz Subotice... Roby svaka cast , ipak si ti buduci......... Cool




Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa

nebojsa


Broj poruka : 108
Datum upisa : 06.06.2010
Godina : 46
Lokacija : Kruševac

Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara)   Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 07, 2010 8:44 am

Svaka čast Roby, sad mi nije ni čudno što Subotica ima toliki broj uzgajivača kvalitetnih ptica.

Mišljenja sam da ste izabrali pravi način za promociju društva kao i za regrutaciju budućih uzgajivača, ljubitelja ptica i životinja. Od sto deteta koja se taj dan druže sa pticama, desetoro će početi da radi nešto oko ptica, dok će jedno od tih deset deteta sasvim sigurno izrasti u velikog ljubitelja i uzgajivača ptica.
Nazad na vrh Ići dole
rtomek

rtomek


Broj poruka : 721
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 49
Lokacija : SU-V-SRB

Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara)   Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 20, 2010 7:54 pm

pozdravvvv

Ova naša akcija obeležavanja svetsog dana životinja završila se kako smo se i nadali .....naš izveštaj postavjen je na sajtu svetske organizacije cheers cheers cheers http://www.worldanimalday.org.uk/2010/EUROPE/EventsReport.asp cheers cheers
pozdrav ROBY
Nazad na vrh Ići dole
Sale77-Nis

Sale77-Nis


Broj poruka : 939
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Nis -Srbija

Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara)   Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 20, 2010 10:13 pm

Sta drugo da kazem momci nego svaka vam cast predstavili ste Srbiju u pravom svetlu a mi svi drugi bi trebali da se stidimo Embarassed .jos jednom sve pohvale i cestitke cheers
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara)   Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 21, 2010 12:37 am

Bravo cika Roby , samo napred, tako i treba.....

Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
rtomek

rtomek


Broj poruka : 721
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 49
Lokacija : SU-V-SRB

Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara)   Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 16, 2010 10:31 pm

Pozdrav za sve ljubitelje Avikulture

Pozivam vas da posetite našu izložbu koja će se održati krajem novembra od 26-28 . Naročito pozivam sve izlagače , takmičare da prijave svoje ptice pa da se takmičimo malo da vidimo ko je šta odhranio kvalitetno..

Sve potrebne informacije kao i prijavni materijal možete skinuti sa sajta sekcije http://www.sekcija-pticara.rs/

očekujemo vas .i dobro nam došli
pozzdrav ROBY
Nazad na vrh Ići dole
Srdjan

Srdjan


Broj poruka : 287
Datum upisa : 02.02.2010
Godina : 49
Lokacija : Niš

Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara)   Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 17, 2010 8:36 pm

Vidimo se u Subotici.
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara)   Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 18, 2010 12:17 am

Ja dolazim, spremite Markove bastrade, da ih ocenim..... Po mogucstvu da budu zapeceni, da spricer dobro legne posle toga...... Embarassed




Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Luckyboy
General
General
Luckyboy


Broj poruka : 1626
Datum upisa : 20.12.2009
Lokacija : Smed.Palanka Šumadija

Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara)   Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 23, 2010 10:42 pm

Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Suplakat003
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara)   Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 24, 2010 12:06 am

Veliki pozdrav organizatoru izlozbe, puno srece svim izlagacima i ucesnicima na izlozbi.....

Olovka je naostrena a iz Nisa stizu puni transporteri..........



Pozdrav do skorog vidjenja...... cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sale77-Nis

Sale77-Nis


Broj poruka : 939
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Nis -Srbija

Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara)   Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 24, 2010 2:52 pm

Neso stizu puni transporteri ali stize i puno Nislija imamo organizovan prevoz busom znaci jedno 50 pticara i dolaze i kolima pa se vidimo tamo a organizatoru zelim da lepo prodje izlozba!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara)   Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 24, 2010 4:19 pm

Zajedno smo jaci, taman da poteramo za Nis pehare, diplome i medalje....

Ako se ponove rezutati koje je postiglo drustvo "GAj" Nis u Sremskoj Mitrovici bice mi potrebna pomoc da to sve transportujem do Nisa...



Pozdrav, radujem se toj izlozbi, tamo sam polozio pripravnicki ispit za sudiju, za Suboticu me vezu samo lepe uspomene, rado odlazim na tu izlozbu znajuci da ce biti puno dobrih druzenja, pticarenja i novih poznanstava....


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
rtomek

rtomek


Broj poruka : 721
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 49
Lokacija : SU-V-SRB

Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara)   Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 28, 2010 7:29 pm

Pozdrav svim ljubiteljima Avikulture u Srbiji a posebno onima koji su sa svojim učešćem uveličali ovu našu manifestaciju " HVALA SVIMA KOJI SU BILI " nadam se da smo bili dobri domaćini ( sem mene jer ja sam bio toliko zauzet da ......) i da ste iz našeg grada sa severa Bačke otišli sa zadovoljni !!!
Bilo je tu mnogih forumaša ..mnogih koji će možda tek biti pa se nadam slikama , utiscima ... a i je kad se malo sredim postaviću neke zanimljive detalje ove manifestacije.

Naravno da ni ova kao ni druge manifestacijue ovakvog tipa u zadnje vreme nemogu da prođu bez prijava " LJUBITLJA ŽIVOTINJA "( samo neznam kako da nazovem tu masu ljudi od više hiljada koja su iz cele zemlje a i iz okolnih država danas bili tu i na ovaj način reprezentivali svoju nesebičnu odanost ovim divnim stvorenjima ) !!!
Bile su prisutne razne inspekcije bilo je i nekoliko oduzetih zaštićenih vrsta životinja na berzi !!! Na naše iznenaženje predstavnici državnih službi su bili izuzetno korektni i u višečasovnom razgovoru zapravo nije bilo nikakvih nesuglasica jer svi smo mi zato da se ova oblast uredi pa i ovom prilikom smo dokazali i uverili državu da su nam namere usmerena na rešavanje problema iskrene za zadovoljstvo odgajivača a naravno i države.

Pozz ROBY
Nazad na vrh Ići dole
Sale77-Nis

Sale77-Nis


Broj poruka : 939
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Nis -Srbija

Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara)   Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Icon_minitimePon Nov 29, 2010 8:21 pm

Manifestacija koja je odrzana u Subotici na opste odusevljenje svih ljubitelja ptica i ostalih sitnih zivotinja protekla je u najboljem redu svaka cast domacinima na organizaciji tog skupa bilo je i nas 50-ak iz Nisa,Jagodine,Cuprije,..... koji smo nasim odlaskom dali jedan pecat takvom dogadjaju.Ovom prilikom zelim da pozdravim sve forumase i ostale prijatelje sa drugih foruma sa kojima sam se vido i malo popricao nadam se dace iduce godine biti bar duplo vise ptica!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara)   Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Icon_minitimePon Nov 29, 2010 8:38 pm

Pozdrav za Robija kao i sve forumase !! ja nazalost nisam mogla da vam se pridruzim ida budem tamo sa vama . sa nekim sam se cula preko telefona i nadam se da vam je preneo moje pozdrave i lepe zelje . Jako mi je drago da je ova manifestacija uspela i obecala sam svoj dolazak za sledecu . Pozdrav za sve one koji su realizovali sam dogadjaj kao i one koji su u njemu ucestvovali dali kao izlagaci ili samo posetioci , sve jedno .

Bitno i naj vaznije da je sigurno bilo prelepo i da ste se lepo druzili !!! cheers
Nazad na vrh Ići dole
Luckyboy
General
General
Luckyboy


Broj poruka : 1626
Datum upisa : 20.12.2009
Lokacija : Smed.Palanka Šumadija

Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara)   Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Icon_minitimePon Nov 29, 2010 9:03 pm

Subotičko udruženje je svetli primer kako se radi,na izložbi je bilo angažovano 40 ljudi iz ptičarske sekcije.Poneka društva i ne broje toliko ljudi koliko su oni imali uključenih oko izložbe.
Šta reći o njima nego samo pohvale,upoznao sam dosta njih i mogu reći da sam za 2 dana boravka tamo nailazio samo na srdačnost i gostoljubivost.
Ovom prilikom bih javno zahvalio Robiju Tomeku na gostoprimstvu koje mi je pružio,njegovoj supruzi koja je trpela nas konje koji smo samo o pticama pričali,Marku Šarčeviću i njegovoj lepošoj polovini,koja je brinula da ne ostanemo gladni Very Happy ,DrNeandu86 što nije hrkao i Bati što mu nisam bio interesantan Laughing


Poslednji izmenio Luckyboy dana Sub Apr 02, 2011 11:31 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara)   Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Icon_minitimePon Nov 29, 2010 11:46 pm

XAxaxxaxaxaxa............... Razz

Dr.nenad86 ne hrche........ Twisted Evil


Pozdrav mojim domacinima i svim ljudima iz Subotickog drustva, dali su pravi primer kako se radi a i kako se jaca udruzenja organizuju, pomazu i unapredjuju pticarstvo u Srbiji....

Hvala lepo svima, dolazimo i sledece godine, ali sa mnogo vise ptica iz klase hibrida i faune Evrope....



Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
rtomek

rtomek


Broj poruka : 721
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 49
Lokacija : SU-V-SRB

Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara)   Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Icon_minitimePon Feb 07, 2011 10:24 pm

Pozdrav Svima !!!

Eto jedan kratak izveštaj sa današnjeg sastanka " sekcije-ptičara "

Ovaj današnji sastanak nije bio uobičajan , jer smo imali goste iz Laboratorije za genetiku zivotinja
Katedra za Biologiju
Fakultet veterinarske medicine
Univerzitet u Beogradu
predavanje o “Odredjivanju pola kod ptica putem molekularnih markera”
odnosno DNK analizom su bili
Jevrosima Stevanovic, doktor bioloskih nauka, docent
Milos Vucicevic, doktor veretinarske medicine, doktorant
Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Dnk008

oko 60 naših članova je bilo prisutno kao i gosti iz bratskog Somborskog kluba i udruženja Riparia . Pošto je ova metodologija određivanja polova kod ptica novitet u našoj državi sa velikom pažnjom smo slušali na koji način se sve to radi ali što je za nas najbitnije je " način uzorkovanja " što je jedan od ključnih stvari za uspešnost same analize , samo predavanje je trajalo oko sat vremena a i svi prisutni su mogli postaviti pitanja pa čak i predložili neka rešanja koja su proistekla iz iskustva iz ranijeg perioda dok su mnogi odgajivači analizu radili u inostranstvu. Neki su čak već sad doneli neka pera koja su odmah i poslata na analizu.
U drugom delu sastanka primljena su 11 nova člana , i podeljeni su pehari koje su naši članovi osvojili na državnom prvenstvu u Somboru ! Naše udruženje ja na ovoj izložbi učestvovali sa 104 ptice a osvojili smo 8 prvih, 8 drugit i 8 trećih mesta .
posle sastanka se fino najeli pasulja i popili po pivce i izpričali se .....

pozdrav ROBY

Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Dnk005

Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Dnk009
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara)   Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Icon_minitimeUto Feb 08, 2011 12:10 am

Svaka cast kolegama iz Subotickog drustva na ovakvom edukativnom sastanku........ cheers



Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
rtomek

rtomek


Broj poruka : 721
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 49
Lokacija : SU-V-SRB

Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara)   Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Icon_minitimePon Mar 07, 2011 12:29 am

Pozdrav drugari ptičari , eto novog provoda kod nas, naša sekcija organizuje eto već petu ptičarsku zabavu na koju pozivamo sve dobronamerne ljude da nam se pridruže !!



pozz ROBY
Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Balm
Nazad na vrh Ići dole
rtomek

rtomek


Broj poruka : 721
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 49
Lokacija : SU-V-SRB

Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara)   Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 02, 2011 10:32 pm

pozdrav drugari !!!

Eto da vam u par reči , dočaram atmosferu sa V ptičarskog bala koja je održana 1.04.2011 u sali Jelena uz prisutnih 140 gostiju !!! Bilo je ovo ponovo jedno fantastično druženje ptičara iz celog okruženja kao gosti od prve zabave do danas bili su nam drugari iz Sombora, po prvi put iz Apatina , naši članovi iz Sente, Novog Kneževca, Kanjiže , Čantavira ....
pored dodele priznanja za naj člana sekcije , najuspešnijih izlagača bila je organizovana i bogata tombola pa pošto je 1 april dan muškaraca ..svi muškarci su dobili prigodne poklone ...po jednu varnjaču Very Happy ...svirka , ples i zezanje je trajalo do ranih jutarnjih sati posle čega smo " jako umorni " otišli svojim kućama
Bilo je to ponovo jedno exxxxtra druženje i već čekamo kad će biti sledeći !!!!

pozdrav Roby
Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 2011bal011
Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Csoport
Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 2011bal023
Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Apatin
Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Sombor
Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 54846916
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara)   Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 02, 2011 11:04 pm

Veliki pozdrav kolegama i velikim prijateljima iz Subotice, svaka cast momci.........

Puno mi je zao sto nisam mogao da budem sa vama i da se sa svima vama dobro provedem ali i ja sam slavio bratov 18-ti rodjendan. Sledece godine sam sa vama ako me budete opet pozvali.



Pozdrav svim kolegama pticarima iz Subotice, a poseban pozdrav Marku,Ibiki, tebi Roby i tvojoj Evi. Prava ste ekipa...........



Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sale77-Nis

Sale77-Nis


Broj poruka : 939
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Nis -Srbija

Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara)   Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 03, 2011 3:56 pm

Drugari svaka cast za organizaciju i druzenje i lep provod nema sta cista 10-ka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Nazad na vrh Ići dole
rtomek

rtomek


Broj poruka : 721
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 49
Lokacija : SU-V-SRB

Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara)   Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 01, 2011 9:12 pm

POZIV NA SASTANAK !!

Pozivaju se svi zainteresovani odgajivači ( bez obzira dali su članovi bilo kojeg društva !!!) na sledeći sastank sekcije-ptičara Subotice , koja će biti posvećena procesu popisivanja žaštićenih ptica koja je u toku !!
09. 05. 2011 g. u ponedeljak u 18.00 časova u klubskim prostorijama u ul. Mirka Bogovića (kod golubčije pijace)

S poštovanjem
TOMEK ROBERT

Nazad na vrh Ići dole
rtomek

rtomek


Broj poruka : 721
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 49
Lokacija : SU-V-SRB

Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara)   Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Icon_minitimeUto Maj 10, 2011 12:23 am

Pozdrav Drugari !!

Evo završen je sastanak koji smo najavili i mogu da kažem da je bio više nego uspešan , primili smo 18 novih članova a prisustvovalo je oko 120 ljudi naravno ne samo članova , ali po obećanju odradićemo sve i onima koji nisu naši članovi ....
sastananak smo održali u dve ture pošto više od 60-70 ljudi nestane u našu klubsku salu , jedino što sam morao ponekad da podmažem grlo sa jelen pivom da mi lakše ide priča sve je bilo extra ..nadam se da su ljudi razumeli šta i kako i da će u naredne dve nedelje odraditi sve kako treba ......ali ako ne tu smo naravno da pomognemo !!

pozdrav ROBY
Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 96527566
Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 87869706
Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 33930049
Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 21479740
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara)   Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara) - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Udruzenje odgajivaca sitnih zivotinja Subotica (Sekcija pticara)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Drustvo odgajivaca sitnih zivotinja "Nais"
» SAVEZ ODGAJIVAČA SITNIH ŽIVOTINJA REPUBLIKE SRBIJE
» SAVEZ ODGAJIVAČA SITNIH ŽIVOTINJA REPUBLIKE SRBIJE
» Sekcija ptičara Subotice - Novosti
» SEKCIJA ODGAJIVAČA STIGLIĆA PESME SOF-a

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Udruženja SOF-a-
Skoči na: