Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!

Ići dole 
+24
rade
nebojsa
Aleksa
Marjan
Rea
Luckyboy
Laza
vrscanin
gorany82
Srdjan
BORA
mime30
Don
sasaznas
jecham
Alex
sestoperac
Bogdanik
micko
grujo
Sale77-Nis
dr.nenad86
Danijel
rtomek
28 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Icon_minitimeUto Avg 23, 2011 11:13 pm

Ja sam jutros popunio, odpstampao i odneo u drustvo kao primer ....... Ja sam mogao na licu mesta popuniti i posle popunjenu tabelu odstampati.

Sada vec problema nema.......... Very Happy


Pozdrav cheers


Nazad na vrh Ići dole
Aleksa

Aleksa


Broj poruka : 207
Datum upisa : 22.03.2010
Godina : 48
Lokacija : Beograd

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Icon_minitimeSre Avg 24, 2011 12:16 am

evo sada možete preuzeti PDF formular koji možete popunjavati
Nazad na vrh Ići dole
micko

micko


Broj poruka : 47
Datum upisa : 10.08.2010
Godina : 49
Lokacija : Sombor

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Icon_minitimeSre Avg 24, 2011 11:26 am

Citat :
Aleksa: ...na novom sajtu će stajati PDF verzija koja će moći da se popuni online i tako odštampa

Pozdrav Aleksa, cela ova moja primedba je i išla samo u tom smeru da se pojednostavi postupak popunjavanja. Ne želim više da dužim na ovu temu jer mislim da će biti resena. Sve najbolje.
Nazad na vrh Ići dole
micko

micko


Broj poruka : 47
Datum upisa : 10.08.2010
Godina : 49
Lokacija : Sombor

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Icon_minitimeSre Avg 24, 2011 11:32 am

Svaka čast Aleksa, o tome sam pričao ! cheers
Nazad na vrh Ići dole
rade

rade


Broj poruka : 175
Datum upisa : 07.01.2011

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Icon_minitimeSre Avg 24, 2011 12:48 pm

cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Icon_minitimeSre Avg 24, 2011 1:28 pm

Nema da nema Cool


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
grujo

grujo


Broj poruka : 146
Datum upisa : 13.04.2010
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Icon_minitimeČet Avg 25, 2011 10:04 am

Samo moze da nestane Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Aleksa

Aleksa


Broj poruka : 207
Datum upisa : 22.03.2010
Godina : 48
Lokacija : Beograd

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Icon_minitimePon Sep 12, 2011 2:50 am

Pozdrav!

Voleo bih da čujem vaše komentare vezane za sadašnji sajt.
Sve sugestije su dobrodošle i u cilju su poboljšanja onoga što eventualno nije dobro.
Još nesto, trenutno na sajtu nema linka za ovaj Forum, ali to je samo trenutno i o tome sam razgovarao sa Lakijem, tako da će i to već sutra biti na sjtu.

Nazad na vrh Ići dole
Aleksa

Aleksa


Broj poruka : 207
Datum upisa : 22.03.2010
Godina : 48
Lokacija : Beograd

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Icon_minitimePon Sep 12, 2011 4:07 pm

Evo, sada je i Forum na sajtu!
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Icon_minitimeUto Sep 13, 2011 1:55 am

Akeksa dosta clanova u adresarima fali jer to tvoja greska ili je namerno tako ?
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Icon_minitimeUto Sep 13, 2011 2:01 am

Rea ::
Akeksa dosta clanova u adresarima fali jer to tvoja greska ili je namerno tako ?


KAo clan UO SOF-a i kao clan komisije za izradu sajta i amrketinga SOF-a, mogu ti odgovoriti na postavljeno pitanje. To nije Aleksina greska niti moze biti, adresar na sajtu je postavljen iz adresara koji se radio 2009 god..

Na sastanku UO SOF-a 10.09.2011 god, u Nisu je dogovoreno da se u izvestaju obaveste sve clanice SOF-a, da sto pre poslaju timu za izdradu sajta vazeci adresar clanova, jer je SOF sada dobio mnogo vise clanova nego u 2009 godini, dobio nekoliko novih udruzenja u svojim redovima, a bice ih jos, to ce biti iznenadjenje za sve vas.........
Ove godine ce se SOF prosiriti, tj. dobice nekoliko novih clanica, ali o tome i ostalim pikanterijama kada dodje vreme za to.......


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
rtomek

rtomek


Broj poruka : 721
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 49
Lokacija : SU-V-SRB

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Icon_minitimeUto Mar 04, 2014 7:55 pm

poštovani odgajivači želim da vas obavestim da smo preduzeli određene korake oko ažuriranja sajta SOF -a i trudićemo se u narednom periodu da ona bude to što je prvenstveno i njegova funkcija : mesto gde se može doći da zvaničnih informacija ! www.sof.rs
pozdrav Roby
Nazad na vrh Ići dole
Pepikg

Pepikg


Broj poruka : 212
Datum upisa : 29.10.2011
Godina : 49
Lokacija : Kragujevac

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Icon_minitimePon Nov 17, 2014 5:05 pm

Sajt Robi ništa...osim obavesti o državnom prvenstvu,izgleda da nijedna druga izložba nije održana...
Pogledajte Hrvatski ornitološki sajt.
Mi nemamo napisan kalendar izložbi za ovu godinu,rezultate sa održanih,slike,prstenovi stigli(nisu)...azuriranje imena članova u udruženjima članicama Sof.Neka društva su ugašena,i dalje su na strani Sof-a...
Sve u svemu,informacije koje pristižu od vas u Sof-u su loše,ili je samo za odabrane i odredjeni krug ljudi.
Vreme je informatike i ne treba da me predsednik društva poziva(sve nas u društvu) da bi preneo neku informaciju,važnu ili nevažnu.I njega košta telefon da svakog ponaosob poziva,a svi imamo internet......ništa zlonamerno,samo konstatacija na osnovu vidjenog stanja.
Nazad na vrh Ići dole
pajja

pajja


Broj poruka : 57
Datum upisa : 25.02.2014
Godina : 55
Lokacija : SUBOTICA 064/294-25-45

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Icon_minitimeUto Nov 18, 2014 9:16 am

Čista istina! Pepikg je 100% u pravu!
Nazad na vrh Ići dole
rtomek

rtomek


Broj poruka : 721
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 49
Lokacija : SU-V-SRB

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Icon_minitimeSre Nov 19, 2014 9:53 pm

pozdrav Pepikg !
možda ti je iskrslo da vidiš ali spisak izložbi ( kalendar izložbi ) je okačen na sajt pre oko mesec dana!
što se tiče izložbi koje se održavaju : sve što nam društva pošalju mi okačimo ..onda sad možeš da vidiš šta nam je poslato - NIŠTA niti pozivi niti izveštaji ,ali to je već nezainteresovanost samih organizatora na šta nemogu da utičem ali veruj mi da bi mi bilo drago da je drugačije ..pošto sajt služi baš za to da se objavjuju te informacije , tako da svaki član ima pravo da objavjuje svoje manifestacije ..ali šta je tu je !!
Adresar se trenutno obnavja !! poslati su mailovi društvima , određen je rok dokle treba da povrate podatke !! baš me zanima koliko njih će to uraditi , mada je to prvenstveno u njihovom interesu , mi ćemo sa zadovoljstvom okačit na sajt !

informisanje članstva ide preko zapisnika sa sastanaka Uo i Skupštine što šaljemo poštom !! to što ti kažeš da "svi imaju interenet " moram ti reći jedan zanimljiv podatak !! hteli smo kako bi uštedeli da umesto pošte odnosno klasičnog pisma koristimo elekrtonsku poštu ( mail ) od oko 50 društava samo se njih petnajstak opredelilo za mail !!! svi ostali čekaju poštara !! tako da nije to baš tako da svi imaju mail nažalost po nekoj našoj proceni oko 30-35% članstva koristi internet što proizilazi i od strukture članstva, gde ima poprilično starijih ljudi koji se ne snalaze u sajber svetu !

da završim SLAŽEM se sa tvojom konstatacijom da bi moglo više informacija da se servira preko sajta .... ali za to treba i konstruktivnije članstvo ...koje nama dostavja materijale izveštaje i slično !!

svakom slučaju hvala na stavu !! nije na odmet da nas neko povremeno malo razdrma !!

ptičarski pozdrav Roby Tomek
Nazad na vrh Ići dole
Pepikg

Pepikg


Broj poruka : 212
Datum upisa : 29.10.2011
Godina : 49
Lokacija : Kragujevac

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 11:17 am

Pozdrav..

Naravno,ništa zlonamerno od mene,samo konstatacija,
I pomozi mi...gde je kalendar izložbi za 2014 god na sajtu,sad sam pretraživao...nisam našao?
Ima za 2013 godinu, a i to je objavljeno na sajtu nakon 2013 godine...
Nazad na vrh Ići dole
Marjan

Marjan


Broj poruka : 1557
Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 45
Lokacija : Pirot, R. Srbija.

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 12:44 pm

http://sof.rs/kalendar-izlozbi-2014-2015#
Nazad na vrh Ići dole
Бамбус

Бамбус


Broj poruka : 60
Datum upisa : 29.10.2012
Godina : 56
Lokacija : Лесковац

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 8:12 pm

[img]ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Fjdhfc[/img]
Nazad na vrh Ići dole
stosic

stosic


Broj poruka : 46
Datum upisa : 06.06.2010
Lokacija : Beograd - Bujanovac

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Icon_minitimePet Dec 12, 2014 1:19 am

rtomek ::
....
što se tiče izložbi koje se održavaju : sve što nam  društva pošalju mi okačimo ..onda sad možeš da vidiš šta nam je poslato - NIŠTA  niti pozivi niti izveštaji ,ali  to je već nezainteresovanost samih organizatora  na šta nemogu da utičem ali veruj mi da bi mi bilo drago da je drugačije ..pošto sajt služi baš za to da se objavjuju te informacije , tako da svaki član ima pravo da objavjuje svoje manifestacije ..ali šta je tu je !!

da završim  SLAŽEM se sa tvojom konstatacijom da bi moglo više informacija da se servira preko sajta .... ali za to treba i konstruktivnije članstvo ...koje nama dostavja materijale izveštaje i slično !!

svakom slučaju hvala na stavu !! nije na odmet da nas neko povremeno malo razdrma !!

ptičarski pozdrav Roby Tomek

Mi iz udruzenja smo poslali 2 maila sa informacijama o predstojecim takmicenjima  i nista  nije objavljeno na sajtu , zasto?

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 2m3sbac
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» NOVI ZVANICNI SAJT S.O.F-a
» Koristan sajt - Uradi sam

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Sajt SOF-a-
Skoči na: