Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!

Ići dole 
+24
rade
nebojsa
Aleksa
Marjan
Rea
Luckyboy
Laza
vrscanin
gorany82
Srdjan
BORA
mime30
Don
sasaznas
jecham
Alex
sestoperac
Bogdanik
micko
grujo
Sale77-Nis
dr.nenad86
Danijel
rtomek
28 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Bogdanik

Bogdanik


Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Leskovac

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Icon_minitimePon Dec 27, 2010 3:23 pm

Ja sam vec postavio pitanje pre neki dan u drugoj temi !
Nazad na vrh Ići dole
vrscanin




Broj poruka : 41
Datum upisa : 19.09.2010
Lokacija : Vrsac

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Icon_minitimePon Dec 27, 2010 11:20 pm

Da a sto nema prstenja?Dali jos niko nije dobio ili je to praksa samo kod nekih?
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Icon_minitimePon Dec 27, 2010 11:49 pm

Bice svega....... Al ne samo za nekek kao negde, vec za sve........ Very Happy


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
vrscanin




Broj poruka : 41
Datum upisa : 19.09.2010
Lokacija : Vrsac

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Icon_minitimeUto Dec 28, 2010 12:03 am

Pa do sad nije bilo bas tako ali neznam dal ce se nesto promeniti?!
Ipak ko je kraj vatre taj se bolje ugreje zar ne?
Nazad na vrh Ići dole
Laza

Laza


Broj poruka : 1208
Datum upisa : 20.12.2009
Godina : 36
Lokacija : Svilajnac

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Icon_minitimeUto Dec 28, 2010 12:05 am

vrscanin ::
Pa do sad nije bilo bas tako ali neznam dal ce se nesto promeniti?!
Ipak ko je kraj vatre taj se bolje ugreje zar ne?
Pojasni mi sta si hteo ovim da kazes.
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Icon_minitimeUto Dec 28, 2010 12:08 am

vrscanin ::
Pa do sad nije bilo bas tako ali neznam dal ce se nesto promeniti?!
Ipak ko je kraj vatre taj se bolje ugreje zar ne?



Nisam bas siguran da je tako, u normalnim organizacijama i drustvima postoji red i statut koji se postuje, niko ne gleda licne interese, a ako govorimo o nekom tamo udruzenju u pokusaju onda je sve moguce.... Vi to bolje znate od nas..... Cool



Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
rtomek

rtomek


Broj poruka : 721
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 49
Lokacija : SU-V-SRB

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Icon_minitimeUto Dec 28, 2010 12:14 am

pozdrav

DA gospodo ima nekih tehničkih problema oko alkica , ova je prva godina da se naručuju iz Belgije , pa pošta , pa carina i sve ostalo pa još nije sve razrađeno pa ima nekog raskoraka ali se nadam da će se ovih dana sve rešiti ...to su informacije koje ja imam , a ima ko je zadužen za to pa nek rešava ...

pozdrav ROBY
Nazad na vrh Ići dole
grujo

grujo


Broj poruka : 146
Datum upisa : 13.04.2010
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Icon_minitimeUto Dec 28, 2010 9:26 am

Cime mi onda da alkiramo ptice,a da budu priznate na takmicenjima ?
A zbog nekih raskoraka treba mnogi da ispastaju,to se trebalo predvideti ranije jer su alke narucene jos krajem avgusta!
Nazad na vrh Ići dole
Bogdanik

Bogdanik


Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Leskovac

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Icon_minitimeUto Dec 28, 2010 8:18 pm

Ja o drugoj turi i da ne pricam, doci ce do juna !
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Icon_minitimeUto Dec 28, 2010 10:43 pm

Docice sve to uskoro, ne brinite brigu....
Po poslednjim informacijama, 25.12 su poslate iz Belgije , uskoro ce biti u Srbiji....


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Luckyboy
General
General
Luckyboy


Broj poruka : 1626
Datum upisa : 20.12.2009
Lokacija : Smed.Palanka Šumadija

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Icon_minitimePon Apr 25, 2011 12:41 am

Novosti na sajtu SOF-a
http://sof.rs/index.html
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 02, 2011 10:27 pm

Nadam se da vam se promena svidja u pozitivnom smislu iako to jos nije bas sve zavrseno . Na sajtu mozete postavljati pitanja u vezi pticarstva koja licno odlaze na meil gospodina Slobodana kulica naseg predsednika.
Nazad na vrh Ići dole
Marjan

Marjan


Broj poruka : 1557
Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 45
Lokacija : Pirot, R. Srbija.

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 02, 2011 11:16 pm

Šta reći za sajt SOF-a nego tako treba neka se zna i u ELEKTRONSKOM FORMATU ko je ko u sveri ptičarstva SRBIJE.I ko prestavlja sve odgajivače u COM-u Sve pohvale samo napred!!! Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven king Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
Aleksa

Aleksa


Broj poruka : 207
Datum upisa : 22.03.2010
Godina : 48
Lokacija : Beograd

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Icon_minitimeNed Avg 21, 2011 12:47 pm

Pozdrav svima!

Novi sajt S.O.F-a je u završnoj fazi izrade.

Potrebna je pomoć!!!

Zamolio bih sve koji imaju skener da skeniraju naslovne strane AviFaune (one brojeve koje imaju) i pošalju mi ih na mail aleksandar.cajic@gmail.com a ja ću ispisati sadžraje i proslediti dalje onima koji rade sajt.
Nazad na vrh Ići dole
Aleksa

Aleksa


Broj poruka : 207
Datum upisa : 22.03.2010
Godina : 48
Lokacija : Beograd

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Icon_minitimeNed Avg 21, 2011 1:22 pm

Hvala Marjanu iz Pirota!
Završili smo i ovaj deo vezan za sajt.
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Icon_minitimeNed Avg 21, 2011 4:04 pm

Hvala Makiju i od mene....... cheers


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Bogdanik

Bogdanik


Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Leskovac

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Icon_minitimeNed Avg 21, 2011 4:30 pm

Da li ce to mozda na novom sajtu postojati i stari brojevi Avifaune da mogu da se citaju, ili ce to samo biti pobrojana stara izdanja sa sadrzajem?
Nazad na vrh Ići dole
micko

micko


Broj poruka : 47
Datum upisa : 10.08.2010
Godina : 49
Lokacija : Sombor

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Icon_minitimePon Avg 22, 2011 8:35 am

Imam jednu primedbu u vezi formulara za naručivanje prstenova koji je postavljen na sajtu SOF-a. Isti je u pdf formatu čiji se sadržaj ne može menjati pa je procedura da se štampa pa rucno popunjava. Ne bi bilo zgoreg ko je već odgovoran za taj deo posla, da okaci tu tabelu ili u woru ili pdf čiji se sadržaj može menjati , tako da jednostavno ljudi mogu samo popuniti tabelu na računaru i onda lepo odštampati, u budućnosti možda i elektronski proslediti licu koje prima porudžbine. Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Icon_minitimePon Avg 22, 2011 3:32 pm

Za sada je tabela za narudbu prstenova odradjena tako da ne moze da se menja, ( nju popunjava blagajnik drustva ili drugo odgovorno lice u drustvu.) U buducnosti cemo videti......... To nije neki veliki posao , nekih 5 do 6 minuta popunjavanja......


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
micko

micko


Broj poruka : 47
Datum upisa : 10.08.2010
Godina : 49
Lokacija : Sombor

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 23, 2011 9:11 am

Nešo, sve je to u redu ali mi nema logike da u 21. veku nesto skidam sa interneta da bih odstampao na racunaru, a potom moram RUČNO popunjavati tabelu za 20-tak porudžbina, gde uvek može doći do greske prilikom citanja necijeg rukopisa. Nema potrebe za menjanjem formulara , nego je najnormalnije da se u tabelu unesu podaci i kao takva štampa.
Veruj mi ovo sve pisem iz najbolje namere da se poboljša funkcionisanje na relaciji Klub - SOF, i to licno iz mog stava pošto sam sekretar u našem Klubu i znam svu problematiku papirologije, naročito u ovim vremenima legalizacije, prijava, takmičarskih grupa ...
Pozdrav iz Sombora.
Nazad na vrh Ići dole
gorany82

gorany82


Broj poruka : 83
Datum upisa : 29.09.2010
Godina : 41
Lokacija : Kruševac-Srbija

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 23, 2011 10:16 am

pa i ne moras kazi u cemu je to da ti pomognem ako mogu posto ne mora sve da se popunjava rucno.
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa

nebojsa


Broj poruka : 108
Datum upisa : 06.06.2010
Godina : 46
Lokacija : Kruševac

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 23, 2011 3:19 pm

Probaj da otvoriš fajl u Neo PDF editoru, ili nekom sličnom PDF editoru!

Slažem se da je logičnije i preglednije popunjavati formulare na računaru, a zatim štampati, slati na e-mail... Što bi rekli lakša je manipulacija podatcima!

Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 23, 2011 3:37 pm

micko ::
Nešo, sve je to u redu ali mi nema logike da u 21. veku nesto skidam sa interneta da bih odstampao na racunaru, a potom moram RUČNO popunjavati tabelu za 20-tak porudžbina, gde uvek može doći do greske prilikom citanja necijeg rukopisa. Nema potrebe za menjanjem formulara , nego je najnormalnije da se u tabelu unesu podaci i kao takva štampa.
Veruj mi ovo sve pisem iz najbolje namere da se poboljša funkcionisanje na relaciji Klub - SOF, i to licno iz mog stava pošto sam sekretar u našem Klubu i znam svu problematiku papirologije, naročito u ovim vremenima legalizacije, prijava, takmičarskih grupa ...
Pozdrav iz Sombora.


Pozdrav Micko,
znam da pises iz najbolje namere i da si upoznat oko papirologije kao sekretar drustva jer svima nama je bitno da odnos clanice - SOF bude sto bolji i komunikacija sto brza.

Onaj formular koji je na sajtu SOF-a a koji je u pdf-u je moguce promeniti. Ja sa minimalnim znanjem oko racunara sam to jutros uradio, popunio tabelu kuci, odneo malopre i odspampao i popodne tu popunjenu tabelu nosim kao primer u udruzenju kako se treba popuniti narudzbina. A blagajnik drustva kasnije pravi jedinstvenu tabelu sa svim narudzbenicama koje su stigle u udruzenju koju on salje blagajniku saveza, to tako funkcionise.


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Aleksa

Aleksa


Broj poruka : 207
Datum upisa : 22.03.2010
Godina : 48
Lokacija : Beograd

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 23, 2011 11:03 pm

dr.nenad86 ::
micko ::
Nešo, sve je to u redu ali mi nema logike da u 21. veku nesto skidam sa interneta da bih odstampao na racunaru, a potom moram RUČNO popunjavati tabelu za 20-tak porudžbina, gde uvek može doći do greske prilikom citanja necijeg rukopisa. Nema potrebe za menjanjem formulara , nego je najnormalnije da se u tabelu unesu podaci i kao takva štampa.
Veruj mi ovo sve pisem iz najbolje namere da se poboljša funkcionisanje na relaciji Klub - SOF, i to licno iz mog stava pošto sam sekretar u našem Klubu i znam svu problematiku papirologije, naročito u ovim vremenima legalizacije, prijava, takmičarskih grupa ...
Pozdrav iz Sombora.

Pozdrav Micko,
znam da pises iz najbolje namere i da si upoznat oko papirologije kao sekretar drustva jer svima nama je bitno da odnos clanice - SOF bude sto bolji i komunikacija sto brza.

Onaj formular koji je na sajtu SOF-a a koji je u pdf-u je moguce promeniti. Ja sa minimalnim znanjem oko racunara sam to jutros uradio, popunio tabelu kuci, odneo malopre i odspampao i popodne tu popunjenu tabelu nosim kao primer u udruzenju kako se treba popuniti narudzbina. A blagajnik drustva kasnije pravi jedinstvenu tabelu sa svim narudzbenicama koje su stigle u udruzenju koju on salje blagajniku saveza, to tako funkcionise.


Pozdrav cheers



Pozdrav!

Formular je u PDF formatu zato što je to najpouzdaniji način poručivanja bez mogućnosti promene unutar samog formulara (namerne ili slučajne). To nije ničiji hir ili slučajnost, već preporuka tima operatera koji rade na izradi novog sajta.
Nazad na vrh Ići dole
Aleksa

Aleksa


Broj poruka : 207
Datum upisa : 22.03.2010
Godina : 48
Lokacija : Beograd

ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 23, 2011 11:07 pm

...na novom sajtu će stajati PDF verzija koja će moći da se popuni online i tako odštampa
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!   ZVANIČNI SAJT SOF-a !!! - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ZVANIČNI SAJT SOF-a !!!
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» NOVI ZVANICNI SAJT S.O.F-a
» Koristan sajt - Uradi sam

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Sajt SOF-a-
Skoči na: