Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Berza u Novome Sadu

Ići dole 
+42
Aleksa
itan
mokijam
Lale
smeshko lepushko
koss
igorsand
psittacula
žako
ocultis
grujo
rade
dusan dragan
momoks
Laza
Rea
GoranKac
salle55
mime30
slavishab
Vasa
ATOS
papayajamaica
pedja cb
Gasa NS
Alex
goran092
nebojsa
ipapige
Gagic
sasaznas
Nikolasbc
dalibor
Luckyboy
MILAN
fuz80
vrscanin
Nemanja
anamarija77
Rale
rtomek
Zika
46 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Sale77-Nis

Sale77-Nis


Broj poruka : 939
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Nis -Srbija

Berza u Novome Sadu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 8 Icon_minitimeUto Maj 24, 2011 8:23 am

Drugari jer bio neko na berzi, ako je bio ja bi ga zamolio da okaci koju sliku, da nam docara atmosveru!!!!!!!!!11
Nazad na vrh Ići dole
papayajamaica

papayajamaica


Broj poruka : 200
Datum upisa : 10.04.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Berza u Novome Sadu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 8 Icon_minitimeUto Maj 24, 2011 9:27 am

Sale,berza je otkazana tako da je nije ni bilo. Isao sam do Indjije kod Ree da uzmem par guldova. pozdrav druze!
Nazad na vrh Ići dole
Sale77-Nis

Sale77-Nis


Broj poruka : 939
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Nis -Srbija

Berza u Novome Sadu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 8 Icon_minitimeUto Maj 24, 2011 9:41 pm

papayajamaica ::
Sale,berza je otkazana tako da je nije ni bilo. Isao sam do Indjije kod Ree da uzmem par guldova. pozdrav druze!
Srdjo brate hvala ti na informaciji svako dobro i nek je sa srecu gajenje guldova!!
Nazad na vrh Ići dole
papayajamaica

papayajamaica


Broj poruka : 200
Datum upisa : 10.04.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Berza u Novome Sadu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 8 Icon_minitimeUto Maj 24, 2011 10:06 pm

Hvala Sale brate,dacu sve od sebe Smile
Nazad na vrh Ići dole
salle55

salle55


Broj poruka : 259
Datum upisa : 27.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Rača

Berza u Novome Sadu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 8 Icon_minitimePet Jun 03, 2011 11:57 pm

Ne znam da li jeneko upoznat da je u nedelju 05.06.2011-e berza u Ns,takvu sam informaciju dobio od pticara iz NS,istih onih koji su mi rekli da nema berze prosli put...
Nazad na vrh Ići dole
papayajamaica

papayajamaica


Broj poruka : 200
Datum upisa : 10.04.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Berza u Novome Sadu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 8 Icon_minitimeSub Jun 04, 2011 7:25 am

Sale,jel to na istom mestu kao i do sad?
Nazad na vrh Ići dole
GoranKac

GoranKac


Broj poruka : 87
Datum upisa : 20.12.2010
Godina : 37
Lokacija : Vojvodina, Kac

Berza u Novome Sadu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 8 Icon_minitimeSub Jun 04, 2011 8:12 am

salle55 ::
Ne znam da li jeneko upoznat da je u nedelju 05.06.2011-e berza u Ns,takvu sam informaciju dobio od pticara iz NS,istih onih koji su mi rekli da nema berze prosli put...

Pozdrav salle55!

Odrzava se berza sada u nedelju 05.06.2011 u dvoristu Novosadskog Sajma. Ja sam iz okoline NS i znam da je to sigurno.

Jedino me brine kolko ce biti ljudi zbog ovih blokada poljoprivrednika dali ce ljudi uopste uspeti da udju u Novi Sad a i dali ce krenuti kada je ludnica na putevima.

zzz Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
salle55

salle55


Broj poruka : 259
Datum upisa : 27.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Rača

Berza u Novome Sadu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 8 Icon_minitimeSub Jun 04, 2011 10:17 am

Da Srdjane na Sajmistu je berza.Putevi su odblokirani jos sinoc...
Nazad na vrh Ići dole
papayajamaica

papayajamaica


Broj poruka : 200
Datum upisa : 10.04.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Berza u Novome Sadu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 8 Icon_minitimeSub Jun 04, 2011 10:24 am

Ok,razmislicu jos malo, izvrnuti dzepove da se preracunam, pa mozda i odem na berzu Smile
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Berza u Novome Sadu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 8 Icon_minitimeSub Jun 04, 2011 10:47 am

Ja bih isla ali neznam dali vredi , jer ono sto me jedino zanima to su one vrste sa CITEsa . Pitanje sta ce biti iz te ponude a nama kako kupiti kako prijaviti . tako da videcu jos sta da delam .
Nazad na vrh Ići dole
itan

itan


Broj poruka : 106
Datum upisa : 23.11.2010
Lokacija : Beograd

Berza u Novome Sadu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 8 Icon_minitimeSub Jun 04, 2011 11:25 am

i ja bi dosao samo ko bi mogao kontaktirati neke odgajivace da se vidi oce li biti ponude ?
Nazad na vrh Ići dole
salle55

salle55


Broj poruka : 259
Datum upisa : 27.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Rača

Berza u Novome Sadu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 8 Icon_minitimeSub Jun 04, 2011 5:38 pm

Ponude uvek ima e sad sta to je pitanje.Ja kad bih o tome razmisljao nebih ni isao nikad na berzu jer to sto mene interesuje retko kad ima...
Nazad na vrh Ići dole
papayajamaica

papayajamaica


Broj poruka : 200
Datum upisa : 10.04.2010
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Berza u Novome Sadu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 8 Icon_minitimeSub Jun 04, 2011 11:03 pm

Ja ipak necu ici, neki drugi put...
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Berza u Novome Sadu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 8 Icon_minitimePon Jun 06, 2011 6:36 pm

Nitko ništa ne piše.....
Kako je bilo jučer na berzi u Novom Sadu i da li je u opće bilo?
Nazad na vrh Ići dole
salle55

salle55


Broj poruka : 259
Datum upisa : 27.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Rača

Berza u Novome Sadu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 8 Icon_minitimePon Jun 06, 2011 11:23 pm

Berza je bila ali izuzetno slaba...
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Berza u Novome Sadu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 8 Icon_minitimePon Jun 06, 2011 11:34 pm

Očito, nije vrijeme. Ljudi su uglavnom sve sparili i sada očekuju, ili već imaju mlade, a ti mladi još nisu za prodaju i to je to.
Više sreće drugi put.
Nazad na vrh Ići dole
itan

itan


Broj poruka : 106
Datum upisa : 23.11.2010
Lokacija : Beograd

Berza u Novome Sadu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: novi sad    Berza u Novome Sadu - Page 8 Icon_minitimeUto Jun 07, 2011 5:33 am

nisam stigao na izlozbu kazu bio je rano i jako malo izlagaca ..tako da sam lepo prosetao kroz novi sad onako turisticki Arrow i mogu vam reci da mi je jako lep daan bio Smile [img]Berza u Novome Sadu - Page 8 Ns1m.th [/img][img]Berza u Novome Sadu - Page 8 Lnsj.th [/img][img]Berza u Novome Sadu - Page 8 Jnss.th [/img][img]Berza u Novome Sadu - Page 8 Tnsr.th [/img] pozdrav do sledeceg puta pirat
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Berza u Novome Sadu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 8 Icon_minitimeUto Jun 07, 2011 9:01 am

itan ::
nisam stigao na izlozbu kazu bio je rano i jako malo izlagaca ..tako da sam lepo prosetao kroz novi sad onako turisticki Arrow i mogu vam reci da mi je jako lep daan bio Smile [img]Berza u Novome Sadu - Page 8 Ns1m.th [/img][img]Berza u Novome Sadu - Page 8 Lnsj.th [/img][img]Berza u Novome Sadu - Page 8 Jnss.th [/img][img]Berza u Novome Sadu - Page 8 Tnsr.th [/img] pozdrav do sledeceg puta pirat

pa vazno da si se ti proveo a sto nisi svratio onda i do mene malo posto si verovatno prosao kroz Indjiju pa i pored moje kuce . ja nisam bila jer nikako nemogu da se odlucim sta kupovati i kako a zanimaju me tice sa Citesa.
Nazad na vrh Ići dole
itan

itan


Broj poruka : 106
Datum upisa : 23.11.2010
Lokacija : Beograd

Berza u Novome Sadu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 8 Icon_minitimeUto Jun 07, 2011 8:18 pm

Rea ,planiram ali moram prvo da se najavim i pripremim nisam isao kolima ,kod tebe moram ,sigurno necu otici praznih ruku heheh

pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Berza u Novome Sadu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 8 Icon_minitimeSre Jun 08, 2011 12:04 am

itan ::
Rea ,planiram ali moram prvo da se najavim i pripremim nisam isao kolima ,kod tebe moram ,sigurno necu otici praznih ruku heheh

pozdrav
Hhahaha nemoj da K.... znam da si razumeo i meni dobro dosao !!
Nazad na vrh Ići dole
Miks

Miks


Broj poruka : 85
Datum upisa : 21.05.2011
Godina : 58
Lokacija : ZR

Berza u Novome Sadu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 8 Icon_minitimePon Jun 13, 2011 7:00 pm

Ima li ovde novosadjana?
Zanima me da li neko zna, ranije je bilo svake nedelje na onoj maloj pijaci u Temerinskoj ulici, ptica i sitnih zivotinja.
Postoji li jos uvek teko nesto?
Nazad na vrh Ići dole
pedja cb

pedja cb


Broj poruka : 353
Datum upisa : 02.09.2010
Godina : 48
Lokacija : Indjija

Berza u Novome Sadu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 8 Icon_minitimeUto Jun 14, 2011 9:49 pm

Postoji i dalje samo je slaba jaci je najlon
Nazad na vrh Ići dole
salle55

salle55


Broj poruka : 259
Datum upisa : 27.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Rača

Berza u Novome Sadu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 8 Icon_minitimeSub Sep 10, 2011 8:34 pm

Upravo sam dobio informaciju da je sutra berza u NS i u Dbeljaci kod Panceva...
Nazad na vrh Ići dole
silwert




Broj poruka : 34
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 41
Lokacija : Petrovaradin

Berza u Novome Sadu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 8 Icon_minitimeSub Sep 10, 2011 8:59 pm

jeste berza ce biti odrzana sutra na novosadskom sajmu

jel dolazi neko Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
salle55

salle55


Broj poruka : 259
Datum upisa : 27.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Rača

Berza u Novome Sadu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 8 Icon_minitimeSub Sep 10, 2011 9:04 pm

Ja mozda svratim jer sam sutra u ns a kasno sam cuo za berzu...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Berza u Novome Sadu - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 8 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Berza u Novome Sadu
Nazad na vrh 
Strana 8 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» Berza u Novom Sadu
» Berza u Novom Sadu 2011
» Izlozba I Berza U Novom Sadu Od 13 Do 16 Decembra 2012
» Berza u Monoru
» Berza u Pozarevcu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Razno :: Berze i izlozbe-
Skoči na: