Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Berza u Novome Sadu

Ići dole 
+42
Aleksa
itan
mokijam
Lale
smeshko lepushko
koss
igorsand
psittacula
žako
ocultis
grujo
rade
dusan dragan
momoks
Laza
Rea
GoranKac
salle55
mime30
slavishab
Vasa
ATOS
papayajamaica
pedja cb
Gasa NS
Alex
goran092
nebojsa
ipapige
Gagic
sasaznas
Nikolasbc
dalibor
Luckyboy
MILAN
fuz80
vrscanin
Nemanja
anamarija77
Rale
rtomek
Zika
46 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Vasa
YA HABIBI YA AEINI
Vasa


Broj poruka : 1395
Datum upisa : 28.03.2010
Godina : 38
Lokacija : Srbija-Vranje RS 7-64

Berza u Novome Sadu - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 5 Icon_minitimeČet Mar 24, 2011 3:40 pm

U nedelju najavljuju kisu
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Berza u Novome Sadu - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 5 Icon_minitimeNed Apr 10, 2011 9:13 am

Gdje se točno održava berza u NS 17.04.? Došao bih i ja iz Osijeka. Berza u Novome Sadu - Page 5 10470
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Berza u Novome Sadu - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 5 Icon_minitimeNed Apr 10, 2011 9:55 am

Na NSadskom sajmistu . Pratis putokaz za sajam .
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Berza u Novome Sadu - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 5 Icon_minitimeNed Apr 10, 2011 12:27 pm

Hvala Rea. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Berza u Novome Sadu - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 5 Icon_minitimePon Apr 11, 2011 10:40 pm

GoranKac ::

Bude svega grujo (papagaja,kokosaka,pataka,golubova,pauna,fazana ,kanarinaca).
Ja sam se samo tako izrazio da je Berza papagaja posto mene to najvise zanima posto ih drzim. Ali kao sto je drug rale rekao pocela je sezona lezenja vec tako da sta bude na berzi neznam ni sam,ali mislim da ce biti ok berza.

Ja nazalost necu biti posto mi je ovo radni vikend pa radim.

Svima koji u Nedelju dolaze u nas lepi grad na berzu zelim lep provod i druzenje a i trgovine..

zzz Very Happy


Šteta što nećeš biti na berzi u NS. Ja dolazim 95 %. Bilo bi mi drago da te upoznam. Još nemam 20 poruka na forumu pa ti ne mogu poslati privatnu poruku. Hvala na savjetu, ali kod Vas se može naći puno jeftinije žakoi nego kod nas. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
GoranKac

GoranKac


Broj poruka : 87
Datum upisa : 20.12.2010
Godina : 37
Lokacija : Vojvodina, Kac

Berza u Novome Sadu - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 12, 2011 8:57 am

žako ::
GoranKac ::

Bude svega grujo (papagaja,kokosaka,pataka,golubova,pauna,fazana ,kanarinaca).
Ja sam se samo tako izrazio da je Berza papagaja posto mene to najvise zanima posto ih drzim. Ali kao sto je drug rale rekao pocela je sezona lezenja vec tako da sta bude na berzi neznam ni sam,ali mislim da ce biti ok berza.

Ja nazalost necu biti posto mi je ovo radni vikend pa radim.

Svima koji u Nedelju dolaze u nas lepi grad na berzu zelim lep provod i druzenje a i trgovine..

zzz Very Happy


Šteta što nećeš biti na berzi u NS. Ja dolazim 95 %. Bilo bi mi drago da te upoznam. Još nemam 20 poruka na forumu pa ti ne mogu poslati privatnu poruku. Hvala na savjetu, ali kod Vas se može naći puno jeftinije žakoi nego kod nas. Very Happy

Pozdrav drug.

To sto sam bio pisao da nemogu da dodjem to je za berzu u Novom Sadu koja se odrzavala u Martu. A ova berza sto se odrzava sada za vikend na tu dolazim sigurno posto sam na godisnjem odmoru. Tako da ce mo se vec nekako pronaci i upoznati druze.
Na berzi u N. S retko ko ima da proda zakoa, jel kupovina i prodaja vecih papagaja se obavlja kod samih odgajivaca kuci a retko na berzama.

zzz
Nazad na vrh Ići dole
rade

rade


Broj poruka : 175
Datum upisa : 07.01.2011

Berza u Novome Sadu - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 12, 2011 9:32 am

Goran je upravu, sto se tice velikih papagaja mozda po neki rucno hranjen da se nadje na berzi ali je sigurno kada kupis pticu od kuce kod odgajivaca pogotovu zakoa . Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Berza u Novome Sadu - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 12, 2011 9:45 am

Sada je suvisno polemisati sta je bolje i sta nije . Berza kao berza nosi dobru stranu sto se na njoj mogu stvoriti dobri kontakti , naci dobri odgajivaci i samim tim sticete kontakte i saradju , koju koristite u daljem radu .I na berzi se mogu naci dobre i kvalitetne ptice samo treba znati od koga se i kako kupuje .
Nazad na vrh Ići dole
GoranKac

GoranKac


Broj poruka : 87
Datum upisa : 20.12.2010
Godina : 37
Lokacija : Vojvodina, Kac

Berza u Novome Sadu - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 12, 2011 10:29 am



Upravo tako kako je rekla Rea. Na berzi se mogu naci lepi primerci ptica samo sto treba znati od koga pazariti. I da je uvek dobro ici na berza jel se svasta novo vidi i cuje a i upoznaju se drugi odgajivaci i naucis nesto novo. A ako ne nesto i od toga onda bar se nadjes sa svojim poznanicima i ispricas se.

zzz svima i vidimo se na berzi Berza u Novome Sadu - Page 5 10470 !
Nazad na vrh Ići dole
Alex




Broj poruka : 67
Datum upisa : 26.03.2010
Lokacija : Pancevo

Berza u Novome Sadu - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 5 Icon_minitimePet Apr 15, 2011 5:24 pm

Jel ko od clanova foruma iznosi vrapcolike na prodaju u nedelju u Novi Sad?
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Berza u Novome Sadu - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 5 Icon_minitimeSub Apr 16, 2011 7:50 am

Momci oni koji ce na berzu lep dan im zelim ! ako pazarite dobar posao dobre cene , i naj vaznije dobre ptice ! Vreme je lose , nazalost priroda sta da se radi . Ako neko ide obavezno da nam postavi koju slikicu da vidimo sta je bilo i sta se desavalo .
Pozdrav i srecan put berzasima !
Nazad na vrh Ići dole
psittacula




Broj poruka : 100
Datum upisa : 11.04.2011
Godina : 37
Lokacija : Zvornik

Berza u Novome Sadu - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 5 Icon_minitimeSub Apr 16, 2011 3:48 pm

Vidimo se sutra na berzi...
Nadam se da necu dzabe 160km preci.
Nazad na vrh Ići dole
rade

rade


Broj poruka : 175
Datum upisa : 07.01.2011

Berza u Novome Sadu - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 5 Icon_minitimeNed Apr 17, 2011 3:17 pm

Jel ko bio na berzi,imali neka slicica.... Smile
Nazad na vrh Ići dole
psittacula




Broj poruka : 100
Datum upisa : 11.04.2011
Godina : 37
Lokacija : Zvornik

Berza u Novome Sadu - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 5 Icon_minitimeNed Apr 17, 2011 3:52 pm

Evo ja se upravo vratio za BiH.Nemam slicica ali mogu nabrojati sta je bilo i cijene ,ako je to dozvoljeno, a mislim da jeste.
Ovako:
tigrice na jednom mjestu 500din a na svim drugim po 250din-300din;
rozenkolisi samo par komada po 1000din;
kozice od 700 do 1000din;
pevajuci po 1000din;
ninfe 1000din;
rozele obicne 1500din;
mali aleksandri od 5000 pa do 7000din zavisno od mutacije jeftinije nije bilo;
sljivoglavi jedan je bio 7000din;
bila je jedna jako fina zenka kina aleksandra 15000.
To sam pitao i pazario nesto a evo sta je bilo a sto nisam pitao:
penanti,rubino rozele,fiseri,albino pevajuci,crvenocele aratinge i naravno raznih kanarinaca,bastarda,egzota...

A od hrane ovako:
proso od 70 do 90 din/kg;
muhar 70 din/kg;
bijeli suncokret od 50 do 70 din/kg;
crni suncokret od 50 do 70 din/kg;
bilo je finog grita 5 kg 200din;
sipina kost lomljena 500din kesica;

To je uglavnom to.Bilo je jos raznih zeceva,ukrasne zivine i golubova.
Nazad na vrh Ići dole
igorsand




Broj poruka : 201
Datum upisa : 11.03.2010
Lokacija : Zrenjanin

Berza u Novome Sadu - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 5 Icon_minitimeNed Apr 17, 2011 7:22 pm

Svetlo seme od 95 do 165 dinara 1 kg.
Nazad na vrh Ići dole
Alex




Broj poruka : 67
Datum upisa : 26.03.2010
Lokacija : Pancevo

Berza u Novome Sadu - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 5 Icon_minitimeNed Apr 17, 2011 7:36 pm

Evo da dopunim
Dijamantski golubici 600- 1000 zavisno od boje i prodavca
Zebraste zebe od 250 za obicne do cak 450 za crnoobrazne
ringel astrilde 60 evra par (samo jedan par sam video koji je odmah i prodat
guld amadine 10 evra za mlade i 15 za malo starije koje su vec mitarile
spic amadine po 1000 dinara

pazario sam svega 2 golubica, a posebno mi se svideo beli par pevajucih koji je cenjen 50 evra

toliko od mene, slika nemam, no imam par klipova koji ce biti postovani kada ih prebacim sa kamerice na komp i na youtube.
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Berza u Novome Sadu - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 5 Icon_minitimeNed Apr 17, 2011 8:34 pm

Bio sam i ja na berzi. Bilo je ok. Nije nešto veliko, ali u ova teška vremena sasvim ok. Cijene papagaja su nešto manje nego kod nas u RH. Jako mi se svijeo jedan par standard rozela. Da imam gdje s njima, sigurno bi bile kupljene po cijeni od 5000 din (50 €). Žakoa nisam našao zbog čega sam prvenstveno išao, ali sam uspostavio neke kontakte pa će se možda i pronaći neka ženka za mog Kikija.
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Berza u Novome Sadu - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 5 Icon_minitimePon Apr 18, 2011 10:26 am

Što je, zar nema nitko više komentara na jučerašnju berzu ili smo sve rekli nas četvorica?
Nazad na vrh Ići dole
GoranKac

GoranKac


Broj poruka : 87
Datum upisa : 20.12.2010
Godina : 37
Lokacija : Vojvodina, Kac

Berza u Novome Sadu - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 5 Icon_minitimePon Apr 18, 2011 9:45 pm


I ja sam takodje bio na Berzi u Nedelju pa evo moje neko vidjenje.

Ja sam stigao vec oko 7 i bio sam samo na berzi do 9 ujutru pokupovao sta sam hteo i kuci jel sam imao obaveza. Pazario sam 2 muzjaka Crvene Rozele za moje Cimet zenke posto nije bilo Cimet muzjaka pa ce mo videti sta ce biti.
Prvog muzjaka sam kupio od jednog coveka iz Sapca i kroz pricu sam svatio da se mi znamo da je to nas kolega sa sajta sale55,koga pozdravljem jos jednom i drago mi je da smo se upoznali. A drugog sam pazario od jednog coveka iz Muzda kod Zrenjanina jako lep primerak Crvene rozele.

Po meni berza je bila dosta slaba kako sa izlagacima tako i sa kupcima. Nadao sam se boljoj berzi ali sta je tu je. Izlagaca predpostavljam nije bilo mnogo zato sto je vec dosta ptica pocelo da radi ili spremase da radi pa ih nisu ogdgajivaci hteli da iznose kada ih dotad nisu prodali. A kupaca zasto nije bilo to se vec moze predpostaviti.

Jos mi je jako zao sto se nisam uspeo upoznati sa jos kojim kolegom sa sajta iz BiH i Hr sto su bili na berzi ali bice jos dosta berza za druze i sklapanje novih poznanstva i prijateljstva.

psitaculla taj covek sto je prodavao te crvenocele aratinge vec par berza ih donosi na ali nikako da ih proda. Inace bio sam trgovao jednom sa njim i nije mi ostavio dobar utisak.

Zako taj par Rozela sto ti se svideo predpostavljam da si video kod gosp. Majlat Tibora sa Palica. Nemoj se nervirati sto nisi ih pazario jel ce sigurno kada napravis mesta za njih pronaci dosta slicnih ptica cak mozda i jeftinije.

zzz svima Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
psittacula




Broj poruka : 100
Datum upisa : 11.04.2011
Godina : 37
Lokacija : Zvornik

Berza u Novome Sadu - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 5 Icon_minitimePon Apr 18, 2011 10:35 pm

Hahahhahaha...Bio je jedan decko Gorane od koga sam pomislio da si ti.Prodavao je jako lijepe rubino rozele.A meni je ovo inace prva berza na koju sam dosao direktno iz bosne da pazarim.Isao sam jos samo 1 dok sam studirao u Novom Sadu.
A slucajno sam upoznao Atilu(Atosa) na berzi,sa kojim se znam samo preko neta.
Nazad na vrh Ići dole
psittacula




Broj poruka : 100
Datum upisa : 11.04.2011
Godina : 37
Lokacija : Zvornik

Berza u Novome Sadu - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 5 Icon_minitimePon Apr 18, 2011 10:37 pm

Pomisli sam da si ti iz razloga zato sto si ti jedan od rijetkih na forumu sa svojom slikom!!!
Nazad na vrh Ići dole
GoranKac

GoranKac


Broj poruka : 87
Datum upisa : 20.12.2010
Godina : 37
Lokacija : Vojvodina, Kac

Berza u Novome Sadu - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 5 Icon_minitimePon Apr 18, 2011 10:48 pm

Kada smo se sale55 i ja najzad skontali da se znamo kaze meni sale55: izgledas dosta mladje na slici to neka stara slika Smile. Inace ta slika je slikana pre mesec ipo dana. I sada i ti druze mislis da sam neko drugi. Vidim ja da cu morati da menjam sliku ili do sledece berze da napravim majicu da pise velikim slovima Avikultura Berza u Novome Sadu - Page 5 739841 !!
Nazad na vrh Ići dole
psittacula




Broj poruka : 100
Datum upisa : 11.04.2011
Godina : 37
Lokacija : Zvornik

Berza u Novome Sadu - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 5 Icon_minitimePon Apr 18, 2011 10:59 pm

Hahhahahahaha...To bi trebali svi valjda da stavimo svoje slike pa da se ko ljudi gledamo, al ajde prvi sam ja neodgovoran po tom pitanju.
A tek sam sad skontao da smo isto godiste.Ja sam ziveo 3 god. u Novom Sadu za vrijeme studiranja.
A AVIKULTURA neka odradi sito stampu na majice i neka ih prodaje na forumu, po nekoj minimalnoj cijeni i da svi kupimo.
Evo ja se dobrovoljno nudim za dizajn majice posto mi je to struka.
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Berza u Novome Sadu - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 19, 2011 12:30 am

E, ja sam bio tamo negdje oko 10 sati. GoranKac, točno si pogodio.... rozele sam vidjeo kod gospodina Majlat Tibora iz Palića. Taj par možda nije jeftin za kod vas u Srbiji, ali ja takav lijep par u RH ne mogu naći ispod 70 €. Možda se i varam, neka me netko ispravi ako griješim. Taj gospodin mi je nudio par žakoa za 700 €, ali meni treba samo ženka, tako da od te kupovine ništa. Bio je tamo još jedan gospodin Pike iz Đurđeva s dosta papagaja i dogovorili smo se da ga nazovem za par dana i da će mi provjeriti za jednu ženku žakoa. Sve u svemu barem poneki kontakt, pa ćemo vidjeti dalje.
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Berza u Novome Sadu - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 19, 2011 2:40 am

Svaka vam cast vidim ja da ste se vi ipak dobro proveli . Neka i treba ps hvala za cene ! ja sam na zalost taj dan imala neodloznog posla ali sta da se radi . Zako imas post gde mozes postaviti svoju sliku pa da te vidimo kako nam izgledas .
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Berza u Novome Sadu - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Berza u Novome Sadu   Berza u Novome Sadu - Page 5 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Berza u Novome Sadu
Nazad na vrh 
Strana 5 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» Berza u Novom Sadu
» Berza u Novom Sadu 2011
» Izlozba I Berza U Novom Sadu Od 13 Do 16 Decembra 2012
» Berza u Pancevu
» Berza Požarevac

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Razno :: Berze i izlozbe-
Skoči na: