Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Ko sta gaji od zivine ?

Ići dole 
+41
markotiki123
goranpirot
djurasin stipan
peca
lovcanin.sm
MarkoKV
misko
Angel
filip kam.
perazr
Koka
antwerpen
szrtoma
Bojan_ManUtd
Banjalucanin
Marjan
vlada.s
Beca272
VladaLE
dino
janika
Mirko
boban18
bobimarinko
dusan dragan
MILAN
bozen
milosfox
Jovo13
lakiKG
Dijamant
Laza
SALE KV
mladenbp
marconi
nikola93
Sale77-Nis
dalibor
markom_le
sasar_le
SrdjanKG
45 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
MarkoKV

MarkoKV


Broj poruka : 79
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 38
Lokacija : Kraljevo

Ko sta gaji od zivine ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 5 Icon_minitimeČet Dec 29, 2011 10:12 pm

Evo Jovo odgvaram ovde,imao sam italijanke ali sam ih bataio jer su divljaci ali su mi ostali melezi od njih koji su ukrstani sa domacim kokama.Za sada imam samo domace setajuce ali zelim da nabavim neku rasu pa bih ti bio zahvalan da nekako stupimo u kontakt da dodjem do tebe po neki savet posto smo jako blizu.Interesuje me jos da li ima neko drustvo kod nas i oko izlozbi informacija mi dosta treba:)
Nazad na vrh Ići dole
Jovo13

Jovo13


Broj poruka : 179
Datum upisa : 05.09.2010
Godina : 31
Lokacija : Vitkovac-Kraljevo

Ko sta gaji od zivine ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 5 Icon_minitimeČet Dec 29, 2011 10:30 pm

Vazi Marko,dogovoricemo se kad prodju ovi praznici i kad budem imao vremena pa da dodjes do mene.Meni je isto za izlozbe problem jer toga u Kraljevu nema,a ne saznam ni u Kragujevcu kad imaju pa nikad ne odem,a ove godine je i odlozeno kad sam saznao da ima,nece me Laughing Za neke druge gradove u blizini ne znam ni da li toga ima,slabo je to kod nas zastupljeno Wink
Nazad na vrh Ići dole
MarkoKV

MarkoKV


Broj poruka : 79
Datum upisa : 22.12.2011
Godina : 38
Lokacija : Kraljevo

Ko sta gaji od zivine ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 5 Icon_minitimePon Jan 02, 2012 9:40 pm

Ja za izlozbe saznam preko revije Zov pa odem na berze da pogledam cene i posetim izlozbu da vidim sta sve ima.Lepo bi bilo kada bi neko stavljao kalendar izlozbi redovno ovde ili bar neke informacije o tome.Ako saznas nesto za neko drustvo sitnih zivotinja u Kv javi ili ako ima u okolini.E reci mi samo sa kolko tvoje italijanke pronose?Koju hranu im dajes i jel imas neki period kada im menjas hranu u odredjenom uzrastu?
Nazad na vrh Ići dole
markom_le




Broj poruka : 78
Datum upisa : 04.04.2010
Godina : 44
Lokacija : leskovac

Ko sta gaji od zivine ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 5 Icon_minitimeČet Feb 23, 2012 4:27 pm

gaim bramu u 4 boje (srebrno trakastu,crnu ,plavu i belo-crno kolumbija),sultana(bela),kokinkinu u 3 boje ( plavu ,tigrastu i crnu.glatke i kovrdzave)feniksa (zlatnog i srebrnog),holandsku belocubastu(plavu i crnu)japansku svilenu(belu)
Nazad na vrh Ići dole
lovcanin.sm




Broj poruka : 33
Datum upisa : 24.01.2012
Godina : 57
Lokacija : S. Mitrovica

Ko sta gaji od zivine ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 5 Icon_minitimeČet Feb 23, 2012 4:48 pm

Sabo zuti (4+12), rodasto crni (1+3), pat.vijandota bela(1+6) ,graorasta (1+6), paduaner (1+3) golubovi nemacki izlozbeni ,satinete stari tip , am.dzinov.postar.
Nazad na vrh Ići dole
peca




Broj poruka : 78
Datum upisa : 21.02.2012
Lokacija : Beograd

Ko sta gaji od zivine ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 5 Icon_minitimePon Feb 27, 2012 2:14 pm

Pozdrav svima. Za sad imampar koka i petla Australorp,
ali planiram da nabavim i sasex-e i orpington-e.
Narucio sam jaja iz Engleske , pa se nadam da se nece mnogo "istruckati" u prevozu. Ako inkuabacija uspe dodacu ih na spisak zivine koju gajim.
Nazad na vrh Ići dole
djurasin stipan




Broj poruka : 5
Datum upisa : 21.03.2012
Lokacija : Bački Monoštor

Ko sta gaji od zivine ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 5 Icon_minitimeSre Mar 21, 2012 11:17 pm

Trenutno imam bele brame australop i faverol zivinu,zlatnu srebrnu i crno belu vijandotu,srnu bramu,jarebicastu bramu,bilenfeldera,arakuanu



8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)


Poslednji izmenio Luckyboy dana Sre Mar 21, 2012 11:26 pm, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Isključi caps lock na tastaturi,ne piši velikim slovima)
Nazad na vrh Ići dole
djurasin stipan




Broj poruka : 5
Datum upisa : 21.03.2012
Lokacija : Bački Monoštor

Ko sta gaji od zivine ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 5 Icon_minitimePon Apr 02, 2012 9:00 pm

pozdrav svima, da li mi neko moze reci za piliice u maju mesecu da li nisu dobri od majski jaja ili da se izlezu u maju
Nazad na vrh Ići dole
peca




Broj poruka : 78
Datum upisa : 21.02.2012
Lokacija : Beograd

Ko sta gaji od zivine ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 5 Icon_minitimeČet Avg 02, 2012 2:10 pm

Samo da se javim da prosirim spisak zivine koju gajim
-Australorp
-Svetli Susex
-Prskani Susex
-Plavi i Crni Orpington
-Rodajland
I malo slika mojih pilica starosti 3 i 4 meseca i proslogodisnjih koka.Pozdrav svima

Ko sta gaji od zivine ? - Page 5 1005552
Ko sta gaji od zivine ? - Page 5 1005557
Ko sta gaji od zivine ? - Page 5 1005549
Ko sta gaji od zivine ? - Page 5 1005550
Ko sta gaji od zivine ? - Page 5 1005561
Ko sta gaji od zivine ? - Page 5 1005562
Nazad na vrh Ići dole
goranpirot




Broj poruka : 49
Datum upisa : 15.04.2012
Godina : 54
Lokacija : Pirot

Ko sta gaji od zivine ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 5 Icon_minitimeNed Okt 28, 2012 10:07 pm

Hteo sam da postavim pitanje ali pošto ne znam u koju temu da to bude,ovde ću.Držim najobičnije koke nosilje imam 6 kom. ali hteo bih da povećam da to bude minimalno 10 kokoši.One nisu smeštene u kaveze već su kao na polu-ispustu.....(nebitno).Dakle moje pitanje je sledeće:Šta bi se desilo da ovoj grupici pridodam još 4 kokoši.Hoće li biti krvoprolića??
Nazad na vrh Ići dole
dusan dragan

dusan dragan


Broj poruka : 325
Datum upisa : 27.09.2010
Godina : 53
Lokacija : Nis

Ko sta gaji od zivine ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 5 Icon_minitimePon Dec 03, 2012 3:55 pm

Od kad sam doso na forum pa do sada zivinu sam mnogo puta izmenjao, zato cu opet napisti sta gajim.
-Pat. Kokinkina (plava, bela, crna)
-Pat. Belocubasta (plava, crna)
-Minorka (crna)
-Sultan (bela)
-Fazani: zlatni, dijamantski, srebrni, divlji (lovni)
Nazad na vrh Ići dole
markotiki123

markotiki123


Broj poruka : 18
Datum upisa : 17.11.2012
Godina : 38
Lokacija : Pukovac, Nis

Ko sta gaji od zivine ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 5 Icon_minitimeUto Jan 15, 2013 7:37 pm

Pozdrav, ja gajim sledece:
- Pat. faverole
- Paunove
- Hamburgere
- Jerebicaste italijanke
- Austrolorpe
- Zute orpingtone
- Feniksa ( belog, crvenovratog i zutovratog )
- mandarinke
- karolinke
- morke
- sabo
- leghorn
- obicne patke
Nazad na vrh Ići dole
Joks




Broj poruka : 25
Datum upisa : 23.07.2012
Godina : 38
Lokacija : Zabljane, Leskovac

Ko sta gaji od zivine ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 5 Icon_minitimePet Jan 18, 2013 1:00 am

Trenutno gajim: Leghorne, srebrne vijandote, orpingtone, morke, zebice. A uskoro se nadam da krenem sa engleskim i japanskim prepelicama.
Nazad na vrh Ići dole
Milos-shomy




Broj poruka : 17
Datum upisa : 12.01.2013
Lokacija : Topola kod Oplenca

Ko sta gaji od zivine ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 5 Icon_minitimeNed Jan 20, 2013 10:53 pm

Ja gajim:
italijanke (srebrne i jarebicaste),
labudaste guske,
kalifornijske bronzane curke,
ruanske patke,
domace kikireze i kokoske,
jednu kokicu bele brame,
i 2 muzjaka morke (zenke pokrala lisica) Mad
Nazad na vrh Ići dole
ringeee




Broj poruka : 39
Datum upisa : 05.07.2013
Lokacija : Kursumlija

Ko sta gaji od zivine ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 5 Icon_minitimePon Avg 19, 2013 9:55 pm

Imam samo domace koke, Amrok jos male, i svilene, male i velike.
Nazad na vrh Ići dole
Anarchy

Anarchy


Broj poruka : 2
Datum upisa : 03.11.2013

Ko sta gaji od zivine ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 5 Icon_minitimeSub Jan 11, 2014 12:09 am

Pozdrav iz Lazarevca.
Gajim:
Bantame(plave,jarebicaste,crne)
Kokinkine(za sad samo crne imam)
Sabo(bele i plave)
Lepezane(raznih boja tu ima)
Italijanke(jarebicaste)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ko sta gaji od zivine ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 5 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ko sta gaji od zivine ?
Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
»  Šta ko gaji od egzota?
» Bolest zivine
» Sta ko gaji od kanarinaca?
» Slaba nosivost zivine!
» Lepljiva: Šta ko gaji od Avifaune Evrope?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Ptice :: Ukrasna Zivina-
Skoči na: