Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Ko sta gaji od zivine ?

Ići dole 
+41
markotiki123
goranpirot
djurasin stipan
peca
lovcanin.sm
MarkoKV
misko
Angel
filip kam.
perazr
Koka
antwerpen
szrtoma
Bojan_ManUtd
Banjalucanin
Marjan
vlada.s
Beca272
VladaLE
dino
janika
Mirko
boban18
bobimarinko
dusan dragan
MILAN
bozen
milosfox
Jovo13
lakiKG
Dijamant
Laza
SALE KV
mladenbp
marconi
nikola93
Sale77-Nis
dalibor
markom_le
sasar_le
SrdjanKG
45 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Marjan

Marjan


Broj poruka : 1557
Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 45
Lokacija : Pirot, R. Srbija.

Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Icon_minitimeNed Feb 27, 2011 5:19 pm

Čuvam i sa uspehom razmnožavam: patuljastu kokinkinu u dve boje crnu i tigrastu. Plave paunove .
Nazad na vrh Ići dole
Banjalucanin




Broj poruka : 60
Datum upisa : 07.02.2011
Godina : 51
Lokacija : Banja Luka

Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Icon_minitimePon Mar 14, 2011 10:16 pm

Uzgajam,razmnozavam i izlazem :Australorpe,Orpingtone,Saseks,Talijanke ,Araukane,Somborsku Kaporku.Dali neko ima Velsumer.pozz
Nazad na vrh Ići dole
dusan dragan

dusan dragan


Broj poruka : 325
Datum upisa : 27.09.2010
Godina : 53
Lokacija : Nis

Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Icon_minitimePon Mar 14, 2011 10:24 pm

"Banjalucanin" jel moze koja slika orpingtona i somborskih kaporki ? Mislim da na forumu niko ne gaji Velsumere iako su to jedna predivna vrsta kokosi, pogotovo sto nose i braon jaja. Interesuje me da li pitas za patuljaste ili velike velsumere ? Pozdrav Smile
Nazad na vrh Ići dole
Bojan_ManUtd

Bojan_ManUtd


Broj poruka : 23
Datum upisa : 06.04.2011
Godina : 41
Lokacija : Uzice

Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Icon_minitimePon Apr 11, 2011 9:54 am

Pozdrav drugari, da li neko zna gde se mogu nabaviti Belgiski Bradati Bantami, hteo bih da ih nabavim Pozz Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
dusan dragan

dusan dragan


Broj poruka : 325
Datum upisa : 27.09.2010
Godina : 53
Lokacija : Nis

Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Icon_minitimePon Apr 11, 2011 10:52 am

Kod nas tesko mozes da ih nabavis zato sto su veoma retki, mozda u drugim drzavama (makedonija, bugarska, hrvatska). Pozdrav !!!
Nazad na vrh Ići dole
Bojan_ManUtd

Bojan_ManUtd


Broj poruka : 23
Datum upisa : 06.04.2011
Godina : 41
Lokacija : Uzice

Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Icon_minitimePon Apr 18, 2011 9:12 am

Da li neko zna kakva je procedura oko prelaska granice sa kokama? Nasao sam neki par u bosni pa me interesuje da li se placa carina i da li ima problema oko prelaska
Nazad na vrh Ići dole
szrtoma




Broj poruka : 9
Datum upisa : 12.05.2011
Lokacija : Pirot

Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Icon_minitimeSub Maj 21, 2011 2:47 pm

pozdrav svima.Ja sam od skoro na ovom forumu a gajim japanske prepelice i talijanke a nameravam da nabavim i lepe patuljaste,sto manje po velicini.Imam i inkubatore.
Nazad na vrh Ići dole
antwerpen




Broj poruka : 6
Datum upisa : 23.05.2010

Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Icon_minitimeSub Maj 28, 2011 11:50 pm

Dalibor iz Kikinde. Belgijski bradati bantami- Antwerpen,Daruma i Engleski moderni borac.
Nazad na vrh Ići dole
Bojan_ManUtd

Bojan_ManUtd


Broj poruka : 23
Datum upisa : 06.04.2011
Godina : 41
Lokacija : Uzice

Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Icon_minitimeNed Maj 29, 2011 8:01 pm

Pozdrav ANTWERPEN, imas li neku sliku od belgijskih bradatih bantama, kada ces imati pilica. Pozz
Nazad na vrh Ići dole
Koka

Koka


Broj poruka : 10
Datum upisa : 28.05.2011
Lokacija : Beograd-Zrenjanin

Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Icon_minitimePon Maj 30, 2011 10:47 pm


Za sada imam 13 svetlih bramica i 10 orpingtona.pilići stari 25 dana i 8 pilica starih 14 dana ali neznam šta su,dobila sam 10 jaja od komšije,inkubirala i izleglo se 8 kao munja brzih malaca. Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Marjan

Marjan


Broj poruka : 1557
Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 45
Lokacija : Pirot, R. Srbija.

Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Icon_minitimeUto Jun 21, 2011 6:10 am

markos87



Broj poruka: 5
Datum upisa: 17.06.2011
Godina: 24
Lokacija: Aleksinac


Naslov: Re: Svilene kokice... Danas u 1:30 am
Zdravo druze! Ma ja sam tek od skoro poceo da se zanimam za ukrasnu zivinu i za sada imam samo povece jato belih brama za koje mi svi kazu da su dobrog kvaliteta. Zivim gore kod Sportske hale, nzm koliko dobro poznajes Aleksinac...

ovaj post je prebačen iz svilene kokice ,jer nije odgovarao za tu temu. Izmenio marjan pirot!
Nazad na vrh Ići dole
perazr




Broj poruka : 2
Datum upisa : 27.06.2011

Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Icon_minitimeUto Jun 28, 2011 1:05 am

Pozdrav svima. Ja sam novi stari odgajivac. imao sam sampionskw brame, alizbog nemogucstvs drzanja 10 godina nisam gaio zivinu. Sad sam kupio kucu i odma sam zapato orpingtone. INTERESUJE ME DA LI NEKO ZNA KO GAJI LEGHORNE NEVEZANO ZA SOJ.
Nazad na vrh Ići dole
filip kam.

filip kam.


Broj poruka : 22
Datum upisa : 28.06.2011
Godina : 35
Lokacija : Kraljevo - Srbija

Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Icon_minitimeSre Jun 29, 2011 11:59 pm

ja gajim obicne domace koke i domace patke.
ali bih zeleo da nabavim i neke kokoske plave boje ali da budu krupnije rase kokoski ne bih neku patuljastu rasu. Very Happy


Poslednji izmenio Luckyboy dana Čet Jun 30, 2011 12:04 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Pročitaj pravila foruma)
Nazad na vrh Ići dole
perazr




Broj poruka : 2
Datum upisa : 27.06.2011

Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Icon_minitimePet Jul 01, 2011 12:48 am

Pozdrav svima

Gaji li neko leghorna?
Nazad na vrh Ići dole
Bojan_ManUtd

Bojan_ManUtd


Broj poruka : 23
Datum upisa : 06.04.2011
Godina : 41
Lokacija : Uzice

Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Icon_minitimeSre Jul 13, 2011 11:27 am

Par federfista, porcelan i zuti sa belim tackicama
Nazad na vrh Ići dole
Angel

Angel


Broj poruka : 30
Datum upisa : 11.07.2011
Godina : 27
Lokacija : Kać

Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Icon_minitimeSub Jul 16, 2011 3:24 pm

Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Dscn1939e
Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Dscn1920x
Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Dscn1940y
Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Dscn1918z
Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Dscn1936l

ja imam ovo, možete li mi reći kako se stručno zovu?
ja ih znam pod nazivom ''cverglani'', još uvek imamo prve koji sad već imaju 5-6 godina, vremenom promenila im se boja, sad su pilići sve svetliji, pa da pitam, ako bih zatvorio zajedno jednog ovog crnog petla, i tamnu, staru kokicu, da li bi dobio takve piliće Question
Nazad na vrh Ići dole
dusan dragan

dusan dragan


Broj poruka : 325
Datum upisa : 27.09.2010
Godina : 53
Lokacija : Nis

Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Icon_minitimePon Okt 24, 2011 9:23 am

Pozdrav Angel, ovi petlovi su mesanci, a ovo drugo su ti Morke-Misirke-Biserke-Dukat a latinski naziv im je Numida meleagris.

Angel ::

Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Dscn1918z

ja imam ovo, možete li mi reći kako se stručno zovu?
ja ih znam pod nazivom ''cverglani'', još uvek imamo prve koji sad već imaju 5-6 godina, vremenom promenila im se boja, sad su pilići sve svetliji, pa da pitam, ako bih zatvorio zajedno jednog ovog crnog petla, i tamnu, staru kokicu, da li bi dobio takve piliće Question
Nazad na vrh Ići dole
vlada.s




Broj poruka : 16
Datum upisa : 05.02.2011

Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Icon_minitimeUto Nov 01, 2011 9:31 pm

Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Picture215zj
Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Picture203d
Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Picture201s
Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Picture214av
Nazad na vrh Ići dole
vlada.s




Broj poruka : 16
Datum upisa : 05.02.2011

Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Icon_minitimeNed Nov 06, 2011 6:31 pm

Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Picture139s

Nazad na vrh Ići dole
vlada.s




Broj poruka : 16
Datum upisa : 05.02.2011

Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Icon_minitimeNed Nov 06, 2011 6:36 pm

Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Picture140o

Nazad na vrh Ići dole
vlada.s




Broj poruka : 16
Datum upisa : 05.02.2011

Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Icon_minitimeNed Nov 06, 2011 7:01 pm

Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Picture145i

Nazad na vrh Ići dole
vlada.s




Broj poruka : 16
Datum upisa : 05.02.2011

Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Icon_minitimeNed Nov 06, 2011 7:07 pm

Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Picture153s

Nazad na vrh Ići dole
Jovo13

Jovo13


Broj poruka : 179
Datum upisa : 05.09.2010
Godina : 31
Lokacija : Vitkovac-Kraljevo

Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Icon_minitimeNed Nov 06, 2011 7:25 pm

Vlado gde si nabavio leghorne?Ja nisam mogao nigde da nadjem,tj jesam u banatu ali nisu bili odvojeni pa nisam hteo da uzimam jaja.Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
vlada.s




Broj poruka : 16
Datum upisa : 05.02.2011

Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Icon_minitimeSre Nov 09, 2011 10:38 am

jovo ono pitanje je pravo što si postavio u vezi veličini jaja sve rase koje sam čuvao do sada nosile su osrednja jaja kad dajem koncetrat druga priča ali na prirodnu hranu ništa naročito najveće jaje mi snose kosovci pričao sam i s drugim odgajivačima isti problem e sad ima izuzetaka ali u suštini generalni problem
Nazad na vrh Ići dole
misko




Broj poruka : 47
Datum upisa : 19.11.2011
Godina : 49
Lokacija : despotovac

Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Icon_minitimePon Dec 05, 2011 5:15 pm

bojane pitao si za belgiske bradfate bantame mozes da ih nadjes kod nikole u krusevcu ima exra klasu mislim da su uvezeni on je ovde mislim da je pod imenom nikola93 potrazi ga po forumu ima ga i ovde u ovoj rublici ko sta gaji negde na pocetku mislim pozzz

jeste ovde je na prvoj strani

ej drustvo ako neko gaji njuhemsura velikog ili patuljastog ili ako neko zna da ga neko gaji neka javi
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko sta gaji od zivine ?   Ko sta gaji od zivine ? - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ko sta gaji od zivine ?
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
»  Šta ko gaji od egzota?
» Bolest zivine
» Slaba nosivost zivine!
» Ko sta gaji od papagaja ?
» Priprema živine za izložbe!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Ptice :: Ukrasna Zivina-
Skoči na: