Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Izlozbene Tigrice

Ići dole 
+25
sasam
mime30
pikasovl
Laza
ado
Banjalucanin
Dalibor Vasic
Tomaz Grajzar
TomazGrajzar
Rea
Milena
fuz80
slobodan
Jugoslav
dr.nenad86
Bruno Čebulj
SrdjanKG
Alex
szigics
Saša vr
haralampijexxl
ZQKY
rtomek
Luckyboy
igorsand
29 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
ado




Broj poruka : 37
Datum upisa : 20.03.2011
Lokacija : austrija

Izlozbene Tigrice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbene Tigrice   Izlozbene Tigrice - Page 7 Icon_minitimeČet Maj 19, 2011 7:42 pm

znam al htio da pokazem pocetnik a izgleda pogrijesio naslov! nemoj te se ljutiti!!
Nazad na vrh Ići dole
Banjalucanin




Broj poruka : 60
Datum upisa : 07.02.2011
Godina : 51
Lokacija : Banja Luka

Izlozbene Tigrice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbene Tigrice   Izlozbene Tigrice - Page 7 Icon_minitimeČet Maj 19, 2011 10:28 pm

Nemam razloga da se ljutim.Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Banjalucanin




Broj poruka : 60
Datum upisa : 07.02.2011
Godina : 51
Lokacija : Banja Luka

Izlozbene Tigrice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbene Tigrice   Izlozbene Tigrice - Page 7 Icon_minitimePon Avg 15, 2011 9:44 pm

[img]Izlozbene Tigrice - Page 7 Ranko-008[/img]
Nazad na vrh Ići dole
Banjalucanin




Broj poruka : 60
Datum upisa : 07.02.2011
Godina : 51
Lokacija : Banja Luka

Izlozbene Tigrice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbene Tigrice   Izlozbene Tigrice - Page 7 Icon_minitimePon Avg 15, 2011 9:46 pm

[img]Izlozbene Tigrice - Page 7 Ranko-012[/img]
Nazad na vrh Ići dole
Banjalucanin




Broj poruka : 60
Datum upisa : 07.02.2011
Godina : 51
Lokacija : Banja Luka

Izlozbene Tigrice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbene Tigrice   Izlozbene Tigrice - Page 7 Icon_minitimePon Avg 15, 2011 9:47 pm

[img]Izlozbene Tigrice - Page 7 Ranko-010[/img] [img]Izlozbene Tigrice - Page 7 Ranko-018[/img] [img]Izlozbene Tigrice - Page 7 Ranko-019[/img]
Nazad na vrh Ići dole
Banjalucanin




Broj poruka : 60
Datum upisa : 07.02.2011
Godina : 51
Lokacija : Banja Luka

Izlozbene Tigrice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbene Tigrice   Izlozbene Tigrice - Page 7 Icon_minitimePon Avg 15, 2011 9:57 pm

[img]Izlozbene Tigrice - Page 7 Ranko-023[/img] Izlozbene Tigrice - Page 7 Ranko-015 Izlozbene Tigrice - Page 7 Ranko-026 Izlozbene Tigrice - Page 7 Ranko-028 Izlozbene Tigrice - Page 7 Ranko-029 Izlozbene Tigrice - Page 7 Ranko-030 Izlozbene Tigrice - Page 7 Ranko-031 Izlozbene Tigrice - Page 7 Ranko-032
Nazad na vrh Ići dole
Banjalucanin




Broj poruka : 60
Datum upisa : 07.02.2011
Godina : 51
Lokacija : Banja Luka

Izlozbene Tigrice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbene Tigrice   Izlozbene Tigrice - Page 7 Icon_minitimePon Avg 15, 2011 9:58 pm

Malo slika mojih tigrica sa malim zakašnjenjem.Za dan - dva biće slike mladih od ove godine. Sezona je bila relativno uspješna u odgoju mladih.
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Izlozbene Tigrice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbene Tigrice   Izlozbene Tigrice - Page 7 Icon_minitimePon Avg 15, 2011 10:11 pm

Lepe ptice nema sta vidi se briga i nega cheers Moje misljenje je da si trebao otvoriti post gde ces stavljati fotografije i novosti vezane za sebe i ptice .
Nista zlonamerno
Nazad na vrh Ići dole
Banjalucanin




Broj poruka : 60
Datum upisa : 07.02.2011
Godina : 51
Lokacija : Banja Luka

Izlozbene Tigrice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbene Tigrice   Izlozbene Tigrice - Page 7 Icon_minitimePon Avg 15, 2011 11:15 pm

Nemam namjeru da promovisem ni svoje ptice ni sebe,zato sam slike stavio u postojeci post,kad vec ima ta tema.
Nazad na vrh Ići dole
haralampijexxl

haralampijexxl


Broj poruka : 57
Datum upisa : 24.03.2010
Lokacija : Beograd

Izlozbene Tigrice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbene Tigrice   Izlozbene Tigrice - Page 7 Icon_minitimeSre Dec 21, 2011 10:11 pm

igorsand ::
Nikakvih novina na polju izlozbenih/standard tigrica? Haralampije? Ostali?


nazalost drugari, ja sam morao da odustanem od ptica za sada. odselio sam se u nemacku, nasao tamo posao, pa... trbuhom za kruhom! sta sam imao od ptica, ispoklanjao... eto... samo da se javim...

sve najbolje i pozz
Nazad na vrh Ići dole
Laza

Laza


Broj poruka : 1208
Datum upisa : 20.12.2009
Godina : 36
Lokacija : Svilajnac

Izlozbene Tigrice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbene Tigrice   Izlozbene Tigrice - Page 7 Icon_minitimeSre Dec 21, 2011 10:22 pm

Pa trebao si da se javis pre, kad si poklanjao Smile

Glavu gore, bice vremena...
Nazad na vrh Ići dole
Luckyboy
General
General
Luckyboy


Broj poruka : 1626
Datum upisa : 20.12.2009
Lokacija : Smed.Palanka Šumadija

Izlozbene Tigrice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbene Tigrice   Izlozbene Tigrice - Page 7 Icon_minitimeSre Jan 30, 2013 5:32 pm

Nazad na vrh Ići dole
pikasovl

pikasovl


Broj poruka : 11
Datum upisa : 26.10.2011
Godina : 52
Lokacija : vrnjacka banja

Izlozbene Tigrice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbene Tigrice   Izlozbene Tigrice - Page 7 Icon_minitimeNed Mar 24, 2013 11:24 pm

Imam jedan problem sto se tice jednog para tigrica(napominjem da je par sam u kavezu) naime zenka je pocela da nosi jaja normalno,snela je 4 jaja u kucicu za piljenje,peto jaje je snela ven kucice u kavezu na stajalici i normalno da se razbilo.Jutros pogledam u kucicu od 4 jajeta sto je biloi u njoj jedno je potpuno smrskano i ne vidim ga,vidim samo da je piljevina ulepljena,drugo je malo naceto,kao da je kljunuto,ostala dva su za sada dobro.Ono kljunuto sam izbacio iz kucice.Tri puta sam danas ulazio u tu prostoriju gde su mi kavezi i sva tri puta je zenka bila van kucice,sa muzjakom na stajalici,nesto se mazi ili ljubi non stop.Jajcanu hranu nisam prestajao da im dajem kada je zenka pocela da nosi i dajem im svaki drugi dan pomesano sa mlevenim plazma keksom,svaki 3-4 dan im dajem i naklijalu psenicu.Napominjem da na dnu kucice nemam udubljenje jel je ona napravljena od lesonita,ubacio sam im malo piljevina ali je zenka razgrnula piljevinu u kraj.Pitam iskusnije odgajivace sta moze da bude razlog stoi mi se ovo desilo i sta da radim sa dva preostala jaja?Hvala i pozdrav od Vladana iz Vrnjacke banje.
Nazad na vrh Ići dole
mime30

mime30


Broj poruka : 445
Datum upisa : 10.04.2010
Lokacija : Srbobran

Izlozbene Tigrice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbene Tigrice   Izlozbene Tigrice - Page 7 Icon_minitimeNed Mar 24, 2013 11:49 pm

Skloni jaja,očisti gnezdo i stavi novu piljevinu,ako se opet ponovi pokloni nekom ženku za ljubimca i traži drugu ženku..
Nazad na vrh Ići dole
sasam




Broj poruka : 8
Datum upisa : 13.02.2013
Godina : 56
Lokacija : Nis

Izlozbene Tigrice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbene Tigrice   Izlozbene Tigrice - Page 7 Icon_minitimeUto Jul 16, 2013 6:53 pm

Pozdrav hitno mi je potrebna pomoc ,imam tri para standarda,jedna zenka je snela jaje ali sam nasao jutros muzjaka mrtvog pored vrata volijere.Parovi su odvojeni i nije bilo nikakvih agresivnosti parili se tri puta koliko sam ja video.Sad me interesuje dali zenka moze sama da iznese leglo ili da jaja podmetnem ispod pevajuce,dali da sacekam da zenka snese sva jaja ili da uzimam jedno po jedno.Napominjem da zenka se normalno ponasa izlazi iz gnezdo samo da jede-
Nazad na vrh Ići dole
Vlado1




Broj poruka : 10
Datum upisa : 10.11.2013
Godina : 52
Lokacija : Beograd

Izlozbene Tigrice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbene Tigrice   Izlozbene Tigrice - Page 7 Icon_minitimeNed Dec 01, 2013 2:37 pm

Ko ima kvalitetne standarde kod nas.
Nazad na vrh Ići dole
Vlado1




Broj poruka : 10
Datum upisa : 10.11.2013
Godina : 52
Lokacija : Beograd

Izlozbene Tigrice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbene Tigrice   Izlozbene Tigrice - Page 7 Icon_minitimeNed Dec 01, 2013 2:37 pm

I koja je trenutna cena .
Nazad na vrh Ići dole
Luckyboy
General
General
Luckyboy


Broj poruka : 1626
Datum upisa : 20.12.2009
Lokacija : Smed.Palanka Šumadija

Izlozbene Tigrice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbene Tigrice   Izlozbene Tigrice - Page 7 Icon_minitimeNed Dec 01, 2013 3:29 pm

Niko ih nema.
Nazad na vrh Ići dole
Vlado1




Broj poruka : 10
Datum upisa : 10.11.2013
Godina : 52
Lokacija : Beograd

Izlozbene Tigrice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbene Tigrice   Izlozbene Tigrice - Page 7 Icon_minitimeNed Dec 01, 2013 4:34 pm

Ja sam lepo pitao.!

Nazad na vrh Ići dole
Luckyboy
General
General
Luckyboy


Broj poruka : 1626
Datum upisa : 20.12.2009
Lokacija : Smed.Palanka Šumadija

Izlozbene Tigrice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbene Tigrice   Izlozbene Tigrice - Page 7 Icon_minitimeNed Dec 01, 2013 4:58 pm

Neznam u čemu je problem sa odgovorom koji si dobio?
Nazad na vrh Ići dole
Vlado1




Broj poruka : 10
Datum upisa : 10.11.2013
Godina : 52
Lokacija : Beograd

Izlozbene Tigrice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbene Tigrice   Izlozbene Tigrice - Page 7 Icon_minitimeNed Dec 01, 2013 5:17 pm

Kolko sam video u ovoj temi pojavlju se 5 do 6 odgajivaca. A dobijam odgovor nema ih niko.Znam i sam da ima na berzama po ceni od 10 do 15 evra. Ali kolko su cisti standardi .
Nazad na vrh Ići dole
Luckyboy
General
General
Luckyboy


Broj poruka : 1626
Datum upisa : 20.12.2009
Lokacija : Smed.Palanka Šumadija

Izlozbene Tigrice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbene Tigrice   Izlozbene Tigrice - Page 7 Icon_minitimeNed Dec 01, 2013 5:32 pm

Kvalitetne ptice niko nema,ima ptica koje se samo zovu standard tigrice,ali one ne mogu da prismrde standardu.
Nazad na vrh Ići dole
Vlado1




Broj poruka : 10
Datum upisa : 10.11.2013
Godina : 52
Lokacija : Beograd

Izlozbene Tigrice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbene Tigrice   Izlozbene Tigrice - Page 7 Icon_minitimeNed Dec 01, 2013 7:12 pm

Hvala na informaciji.
Nazad na vrh Ići dole
Nidzo




Broj poruka : 120
Datum upisa : 08.01.2012
Godina : 26

Izlozbene Tigrice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbene Tigrice   Izlozbene Tigrice - Page 7 Icon_minitimeSre Jan 15, 2014 7:39 pm

Evo samo nekih od mojih standard tigrica. Izvinjavam se unapred ako slike nisu dobre vidljivosti. Wink
[img]Izlozbene Tigrice - Page 7 1[/img]
[img]Izlozbene Tigrice - Page 7 2[/img]
[img]Izlozbene Tigrice - Page 7 3[/img]
[img]Izlozbene Tigrice - Page 7 4[/img]
Nazad na vrh Ići dole
Nidzo




Broj poruka : 120
Datum upisa : 08.01.2012
Godina : 26

Izlozbene Tigrice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbene Tigrice   Izlozbene Tigrice - Page 7 Icon_minitimeSre Jan 15, 2014 7:40 pm

[img]Izlozbene Tigrice - Page 7 5[/img]
[img]Izlozbene Tigrice - Page 7 6[/img]
[img]Izlozbene Tigrice - Page 7 7[/img]

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Izlozbene Tigrice - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlozbene Tigrice   Izlozbene Tigrice - Page 7 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Izlozbene Tigrice
Nazad na vrh 
Strana 7 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» vitamini za tigrice
» ponasanje zenke tigrice
» Par pitanja vezano za Tigrice
» Moja gnezda za izolžbene tigrice
» tigrice-muzijak i zenka starost za parenje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Ptice :: Papagaji :: Mali papagaji-
Skoči na: