Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 pomoc oko kupanja

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
ZARKOTEKICA

ZARKOTEKICA


Broj poruka : 148
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : beograd

pomoc oko kupanja  Empty
PočaljiNaslov: pomoc oko kupanja    pomoc oko kupanja  Icon_minitimeSub Apr 04, 2015 9:25 am

pozdrav evo i nas posle neke pauze. ogi je super odlican papagaj malo tvrdoglav i dostojanstveno drzi do svoje licnosti i svog karaktera. Sada je poceo da pere noge u svojoj ciniji za vodu,stavio sam mu zemljano tavce u kavezu sa vodom ali nikako da pocene kupati se u njega,kako da ga sprovedem da se okupa u njoj
Nazad na vrh Ići dole
Banjex




Broj poruka : 19
Datum upisa : 27.01.2015

pomoc oko kupanja  Empty
PočaljiNaslov: Re: pomoc oko kupanja    pomoc oko kupanja  Icon_minitimeUto Apr 07, 2015 6:06 pm

Evo, i ja malo da pomognem... Isti problem sam imao... Probaj da mu sklonis ciniju, pa posle nekoliko dana da mu je vratis, da bi mu skrenuo paznju, posto je mozda trenutno nije prihvatio... Ja sam tako uradio, i moj se kupao... Pozdrav...
Nazad na vrh Ići dole
ZARKOTEKICA

ZARKOTEKICA


Broj poruka : 148
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : beograd

pomoc oko kupanja  Empty
PočaljiNaslov: Re: pomoc oko kupanja    pomoc oko kupanja  Icon_minitimeUto Apr 07, 2015 10:56 pm

sklanjao sam mu ja i tu ciniju i opet nece,moracu da probam da mu sklonim vodu da ga nateram da pije iz nje i onda ce shvatiti da se moze i kupati u njoj
Nazad na vrh Ići dole
Banjex




Broj poruka : 19
Datum upisa : 27.01.2015

pomoc oko kupanja  Empty
PočaljiNaslov: Re: pomoc oko kupanja    pomoc oko kupanja  Icon_minitimeUto Apr 07, 2015 10:59 pm

Probaj... Mozda se malo uplasio, posto mu je predmet mozda nepoznat, pa dok se ne navikne... Nemoj samo puno da ga drzis bez vode, ipak nek bude zdravlje na prvom mestu... :-)
Nazad na vrh Ići dole
ZARKOTEKICA

ZARKOTEKICA


Broj poruka : 148
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : beograd

pomoc oko kupanja  Empty
PočaljiNaslov: Re: pomoc oko kupanja    pomoc oko kupanja  Icon_minitimeUto Apr 07, 2015 11:32 pm

MA DA NARAVNO ON STOJI NA TOJ CINIJU MUVA KLJUN U NJOJ ALI NECE SA SIDJE I OKVASI NOGE
Nazad na vrh Ići dole
Banjex




Broj poruka : 19
Datum upisa : 27.01.2015

pomoc oko kupanja  Empty
PočaljiNaslov: Re: pomoc oko kupanja    pomoc oko kupanja  Icon_minitimeUto Apr 07, 2015 11:38 pm

Polako samo, budi strpljiv, kupace se on...
Nazad na vrh Ići dole
Giovanni

Giovanni


Broj poruka : 14
Datum upisa : 05.04.2014

pomoc oko kupanja  Empty
PočaljiNaslov: Re: pomoc oko kupanja    pomoc oko kupanja  Icon_minitimeUto Apr 07, 2015 11:58 pm

ZARKOTEKICA ::
pozdrav evo i nas posle neke pauze. ogi je super odlican papagaj malo tvrdoglav i dostojanstveno drzi do svoje licnosti i svog karaktera. Sada je poceo da pere noge u svojoj ciniji za vodu,stavio sam mu zemljano tavce u kavezu sa vodom ali nikako da pocene kupati se u njega,kako da ga sprovedem da se okupa u njoj
ti ga tako kupaš?ajjoooj.

pa zar ne mozes lepo sa tušem da ga kupaš?u ciniji,strašno.
jednostavno odnesi ga do kupatila i postepeno.neka prvo vidi tebe,tako sto ces da nakvasiš lice...polako,videces kako ce i on.neka ti bude na ramenu.napravi neku stajalicu i preko kade.kakva crna činija.razbolece se tako.

ja mog kupam tako 3 puta nedeljno.


Poslednji put izmenio Giovanni dana Sre Apr 08, 2015 12:15 am, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
Banjex




Broj poruka : 19
Datum upisa : 27.01.2015

pomoc oko kupanja  Empty
PočaljiNaslov: Re: pomoc oko kupanja    pomoc oko kupanja  Icon_minitimeUto Apr 07, 2015 11:59 pm

Znaju papagaji sami da se kupaju.
Nazad na vrh Ići dole
Giovanni

Giovanni


Broj poruka : 14
Datum upisa : 05.04.2014

pomoc oko kupanja  Empty
PočaljiNaslov: Re: pomoc oko kupanja    pomoc oko kupanja  Icon_minitimeSre Apr 08, 2015 12:03 am

Banjex ::
Polako samo, budi strpljiv, kupace se on...

i da popije tu vodu gde su mu bile noge Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Giovanni

Giovanni


Broj poruka : 14
Datum upisa : 05.04.2014

pomoc oko kupanja  Empty
PočaljiNaslov: Re: pomoc oko kupanja    pomoc oko kupanja  Icon_minitimeSre Apr 08, 2015 12:05 am

Banjex ::
Znaju papagaji sami da se kupaju.
ma sta kazes...radi i tako dalje

Nazad na vrh Ići dole
ZARKOTEKICA

ZARKOTEKICA


Broj poruka : 148
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : beograd

pomoc oko kupanja  Empty
PočaljiNaslov: Re: pomoc oko kupanja    pomoc oko kupanja  Icon_minitimeSre Apr 08, 2015 6:25 am

Giovanni kupamo se mi i pod tusem nebrini se , vec odgovori na pitanje ako znas ako neznao ok,ogi se kupa tusem ali vidim da je poceo kada mu stavim ciniju sa vodom dapokusava cucnuti u njoj,zato sam mislio da mu postavim ciniju vecu da se sasm probrcka. zajebano mi je nositi ga u kupatilo jer se vec jednom uplasio i sve polupao po istom
Nazad na vrh Ići dole
Banjex




Broj poruka : 19
Datum upisa : 27.01.2015

pomoc oko kupanja  Empty
PočaljiNaslov: Re: pomoc oko kupanja    pomoc oko kupanja  Icon_minitimeSre Apr 08, 2015 8:13 am

Upravo zbog toga je najbolje da se sam kupa.
Nazad na vrh Ići dole
Giovanni

Giovanni


Broj poruka : 14
Datum upisa : 05.04.2014

pomoc oko kupanja  Empty
PočaljiNaslov: Re: pomoc oko kupanja    pomoc oko kupanja  Icon_minitimeSre Apr 08, 2015 1:13 pm

ZARKOTEKICA ::
Giovanni kupamo se mi i pod tusem nebrini se , vec odgovori na pitanje ako znas ako neznao ok,ogi se kupa tusem ali vidim da je poceo kada mu stavim ciniju sa vodom dapokusava cucnuti u njoj,zato sam mislio da mu postavim ciniju vecu da se sasm probrcka. zajebano mi je nositi ga u kupatilo jer se vec jednom uplasio i sve polupao po istom




najbolje uzmi neki lavor kada je napolju i polako.stavi ga na stolicu i polako...

vezbaj sa njim malo vise.jel ga pustas nekoliko puta dnevno po pola sata,sve ukupno 2 do 3 sata dnevno?








Nazad na vrh Ići dole
ZARKOTEKICA

ZARKOTEKICA


Broj poruka : 148
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : beograd

pomoc oko kupanja  Empty
PočaljiNaslov: Re: pomoc oko kupanja    pomoc oko kupanja  Icon_minitimeSre Apr 08, 2015 6:19 pm

ne pustam ga pola sata dnevno
Nazad na vrh Ići dole
Giovanni

Giovanni


Broj poruka : 14
Datum upisa : 05.04.2014

pomoc oko kupanja  Empty
PočaljiNaslov: Re: pomoc oko kupanja    pomoc oko kupanja  Icon_minitimeSre Apr 08, 2015 10:05 pm

ZARKOTEKICA ::
ne pustam ga pola sata dnevno
pola sata!?

drzi ga i dalje pola sata dnevno.

daleko ces da doguras sa tih pola sata.

moras ga pustati napolju malo cesce.2 sata ukupno.po 20 -ak minuta..sat vremena,rasporedi vreme.sve ukupno po 2 sata dnevno.
žalosno je da pustas pticu po pola sata!sta mozes da uradis sa njim pola sata?
Nazad na vrh Ići dole
DjordjeW

DjordjeW


Broj poruka : 40
Datum upisa : 11.04.2015
Godina : 21
Lokacija : Šabac

pomoc oko kupanja  Empty
PočaljiNaslov: Re: pomoc oko kupanja    pomoc oko kupanja  Icon_minitimeSub Apr 11, 2015 10:11 pm

Sigurno jos nije ispitao za sta mu sluzi to,ali posle nekog vremena mora uci i okupati se Wink
Nazad na vrh Ići dole
ZARKOTEKICA

ZARKOTEKICA


Broj poruka : 148
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : beograd

pomoc oko kupanja  Empty
PočaljiNaslov: Re: pomoc oko kupanja    pomoc oko kupanja  Icon_minitimeSub Apr 11, 2015 10:55 pm

dada ispituje svakodnevno kljunom ali nogicama jos nije nadam se dace uskoro
Nazad na vrh Ići dole
Matija95

Matija95


Broj poruka : 643
Datum upisa : 12.12.2011
Godina : 28
Lokacija : Indjija

pomoc oko kupanja  Empty
PočaljiNaslov: Re: pomoc oko kupanja    pomoc oko kupanja  Icon_minitimePet Apr 17, 2015 11:53 pm

Pripazite na pisanje i ponasanje neki od vas su bili vec banovani!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





pomoc oko kupanja  Empty
PočaljiNaslov: Re: pomoc oko kupanja    pomoc oko kupanja  Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
pomoc oko kupanja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sta da radim?
» Pomoc!
» pomoc oko zakoa
» Mala pomoc
» Mala pomoc

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Ptice :: Papagaji :: Veliki papagaji-
Skoči na: