Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!

Ići dole 
+11
srxa
Laza
Nidzo
Damir
Matija95
Marjan
Alexandar
Iwan97
Luckyboy
Sale77-Nis
rtomek
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Iwan97

Iwan97


Broj poruka : 550
Datum upisa : 03.05.2011
Godina : 26
Lokacija : Sabac

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 11, 2012 7:29 pm

Nidzo,meni se cini da sam ove slike vec negde video,ali ako gresim,stvarno izvini,u svakom slucaju bravo Smile
Nazad na vrh Ići dole
Nidzo




Broj poruka : 120
Datum upisa : 08.01.2012
Godina : 26

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 11, 2012 7:54 pm

Kad bi video moje promrzline po rukama od cekanja sve bi ti bilo jasno,A i vremena izgubljenog
Nazad na vrh Ići dole
Matija95

Matija95


Broj poruka : 643
Datum upisa : 12.12.2011
Godina : 28
Lokacija : Indjija

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 11, 2012 8:03 pm

Nidzo ::
Evo malo nekih slika uslikanih pored i blizu moje kuce! Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 81715c3eeba625899abf2807 Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 300084240131502699108240 Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Img0078ot4 Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Sojka-na-kosarici-6p
Nidzo ove ptice na hranilicama se nalaze na forumu sapice-ostali ljubimci-kako napraviti kucicu za ptice (ne znam postaviti link)
Nazad na vrh Ići dole
Nidzo




Broj poruka : 120
Datum upisa : 08.01.2012
Godina : 26

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 11, 2012 8:04 pm

Pa da!Sto jel nije moguce da sam ja stavio tamo!?
Nazad na vrh Ići dole
Nidzo




Broj poruka : 120
Datum upisa : 08.01.2012
Godina : 26

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 11, 2012 8:05 pm

Ove prve slike sto sam slikao sam slikao danas a one poslednje sto sma stavio slikane su pre dosta vremena
Nazad na vrh Ići dole
Matija95

Matija95


Broj poruka : 643
Datum upisa : 12.12.2011
Godina : 28
Lokacija : Indjija

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 11, 2012 8:06 pm

pa moguce 21.1.2009
Nazad na vrh Ići dole
Nidzo




Broj poruka : 120
Datum upisa : 08.01.2012
Godina : 26

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 11, 2012 8:10 pm

PA joj ne mogu se raspravljati ako sam ja pre 2-3 godine stavio slike negde na net ili na fb i ko zna odakle je taj vec neko preuzeo te slike i stavio tamo!I sad ja ispadoh lopov kao da nisu moje majko moja majko moja! Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Marjan

Marjan


Broj poruka : 1557
Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 45
Lokacija : Pirot, R. Srbija.

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 11, 2012 8:10 pm

Nidzo na pretposlednjoj slici su tri ženke
- američke zlatne cajzle-cardelis tristis.
Zar ih ima i kodnas?
Zadnja slika tri američke cajzle -spinus pinus
Ili....


Poslednji izmenio marjan pirot dana Sub Feb 11, 2012 8:46 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Nidzo




Broj poruka : 120
Datum upisa : 08.01.2012
Godina : 26

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 11, 2012 8:14 pm

Marijane ja sam te slike LICNO slikao a vi mislite sta ocete otkud znam odakle ona ali sam Ja slikao!Ljudi ostavite me na miru!Videcete da cu narednih dana opravdati vase poverenje!
Nazad na vrh Ići dole
Laza

Laza


Broj poruka : 1208
Datum upisa : 20.12.2009
Godina : 36
Lokacija : Svilajnac

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 11, 2012 8:16 pm

Nidzo ako si ti licno postavio te slike, posalji mi u punoj rezoluciji na lazarankovic@yahoo.com u suprotnom bices diskvalifikovan i banovan sa foruma.

Napomena : Nidzo banovan sa foruma zbog pokusaja prevare.
Nazad na vrh Ići dole
rtomek

rtomek


Broj poruka : 721
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 49
Lokacija : SU-V-SRB

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 11, 2012 11:22 pm

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Tel-2012-1-002
Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Tel-2012-1-001
Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Tel-2012-1-006
Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Tel-2012-1-005
Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Tel-2012-1-007
Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Tel-2012-1-009
evo nekoliko i od mene ..naravno van konkurencije !!
pozdrav ROBY
Nazad na vrh Ići dole
Iwan97

Iwan97


Broj poruka : 550
Datum upisa : 03.05.2011
Godina : 26
Lokacija : Sabac

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 11, 2012 11:25 pm

Prelepo,svaka cast,koja je ptica na zadnjoj slici,vidjao sam ih kod mene ali ne znam koja je vrsta u pitanju Smile
Nazad na vrh Ići dole
Damir

Damir


Broj poruka : 40
Datum upisa : 24.01.2012
Godina : 29
Lokacija : Krusevac

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 12, 2012 1:36 am

na zadnjoj slici mislim da je kringlov,nadam se da ne gresim
Nazad na vrh Ići dole
Marjan

Marjan


Broj poruka : 1557
Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 45
Lokacija : Pirot, R. Srbija.

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 12, 2012 6:55 am

1. slika - Veliki šareni detlić(dendrocopos major),
2. slika - svraka (pica pica),
3. slika - ćubasta ševa (galerida cristata),
4. slika - Obična zeba (fringilla coelebs),
5. slika - Močvarna strnadica (Emberiza schoeniclus)
6. slika - Zelentarka(kringlov)-carduelis hloris!
Nazad na vrh Ići dole
srxa




Broj poruka : 161
Datum upisa : 27.10.2011
Godina : 46
Lokacija : Novi Sad

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 12, 2012 11:20 am

Da nije na 5.-oj carduelis canabina, konopljarka.?
Nazad na vrh Ići dole
Matija95

Matija95


Broj poruka : 643
Datum upisa : 12.12.2011
Godina : 28
Lokacija : Indjija

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 12, 2012 11:34 am

Danas sam stavio stare ucavurene crvice za pecanje nestali su za pet minuta Very Happy Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Dscn1072edNagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Dscn1073iNagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Rscn1061Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Rscn1062Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Rscn1065
Nazad na vrh Ići dole
Dusko




Broj poruka : 230
Datum upisa : 21.11.2011
Godina : 61
Lokacija : Republika Srpska

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 12, 2012 12:58 pm

Kako prici slikati, cim se ja pojavim sve do jedne odlete jedino ih gledam na miru dvogledom.
Nazad na vrh Ići dole
Matija95

Matija95


Broj poruka : 643
Datum upisa : 12.12.2011
Godina : 28
Lokacija : Indjija

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 12, 2012 1:01 pm

Ja sam postavio 5 metara od prozora i slikam kroz prozor!
Nazad na vrh Ići dole
Dusko




Broj poruka : 230
Datum upisa : 21.11.2011
Godina : 61
Lokacija : Republika Srpska

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 12, 2012 1:12 pm

Ma da, kod mene je to udaljeno 20tak metara od prozora, i cim krenem prema njima to je ludilo.
Nazad na vrh Ići dole
Iwan97

Iwan97


Broj poruka : 550
Datum upisa : 03.05.2011
Godina : 26
Lokacija : Sabac

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Icon_minitimePon Feb 13, 2012 3:10 pm

Evo jos malo od mene,danas sam uspeo da uslikam batokljuna,konopljarke,kringlove jos finkova,severnih zeba,senica i tako dalje

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Sam4967
Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Sam4977
Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Sam4998
Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Sam5001
Nazad na vrh Ići dole
Iwan97

Iwan97


Broj poruka : 550
Datum upisa : 03.05.2011
Godina : 26
Lokacija : Sabac

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Icon_minitimePon Feb 13, 2012 3:11 pm

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Sam5004
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Icon_minitimeUto Feb 14, 2012 12:49 pm

Evo malo ptica i s moje hranilice.

Zeba
Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Zeba


Velika i Crnoglava sjenica
Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Velika-sjenica-i-crnogla


Brgljez i Crvendač
Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Brgljez-i-crvendac


Velika sjenica i Brgljez
Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Velika-sjenica-i-brgljez


Kos
Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Kos


Šojka
Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Sojka


Ovo ne znam koja je ptica, a dolje lijevo je Djetlić i dolje desno je Šojka
Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Ovo-ne-znam-sto-je--a-do



Nazad na vrh Ići dole
Iwan97

Iwan97


Broj poruka : 550
Datum upisa : 03.05.2011
Godina : 26
Lokacija : Sabac

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Icon_minitimeUto Feb 14, 2012 2:36 pm

za ovo zadnju nisam siguran ali rekao bi da je neki drozd u pitanju
Nazad na vrh Ići dole
Nelle333




Broj poruka : 4
Datum upisa : 13.02.2012
Godina : 29
Lokacija : Beograd

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Icon_minitimeUto Feb 14, 2012 2:47 pm

Vrabci
Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Imag0022ry
Crvendac
Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Img2244f
Nazad na vrh Ići dole
Matija95

Matija95


Broj poruka : 643
Datum upisa : 12.12.2011
Godina : 28
Lokacija : Indjija

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Icon_minitimePet Feb 17, 2012 9:42 pm

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Dscn1078gNagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Dscn1083wNagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Dscn1084qNagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Dscn1085iNagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Dscn1086evNagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Rscn1087
Do sada sam uslikao-Severne zebe,Batokljuna,Finkove,Belokrilu zebu,Senicu,Gugutku,Stiglica samo jednog,Konopljara,Vrapce,Patke,Caplje,Vrane,Gucke bilo je jos nekih ptica koje ne prepoznajem Very Happy


Poslednji izmenio Matija95 dana Sub Feb 18, 2012 9:23 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Konkurs Ptice na mojoj hranilici
» Divlja patka na mojoj terasi
» Direktan striming na hranilici negde u Engleskoj
» Ptice Australije
» Buve i ptice

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Jubileji i pokloni foruma-
Skoči na: