Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!

Ići dole 
+11
srxa
Laza
Nidzo
Damir
Matija95
Marjan
Alexandar
Iwan97
Luckyboy
Sale77-Nis
rtomek
15 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
rtomek

rtomek


Broj poruka : 721
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 49
Lokacija : SU-V-SRB

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Empty
PočaljiNaslov: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Icon_minitimePon Feb 06, 2012 8:12 pm

Poštovani forumaši , pozivam vas da postavite slike -fotke sa vaših hranilica , ko bude imao najviše vrsta ptica uslikanih na svojoj hranilici biće dobitnik nagrade koje obezbeđuje administracija foruma
P.S. konkurs će biti otvoren do 20.02.2012 a slike treba da budu takve da nedvosmisleno ukazuju da su sačinjene kod vas , na jednoj slici može da bude i više vrsa što treba naznačiti !!!

ovom nagradnom igrom želimo doprineti da što više istinskih ljubitelja ptica postavi hranilicu i pored toga što vrši humano delo može da se uključi u nagradnu igru !!
[c[/color]

pozdrav ROBY


Poslednji put izmenio rtomek dana Uto Feb 07, 2012 9:25 pm, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sale77-Nis

Sale77-Nis


Broj poruka : 939
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Nis -Srbija

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Icon_minitimePon Feb 06, 2012 10:50 pm

Nidzo ::
A jel ja mogu da slikam moje papagaje npr.mojih 15 tigrica na jednoj hranilici ili moram da slikam hranilicu napolju na kojoj su vanjske ptice(vrapci,kos....)da bi osvojio nagradu
Kolega ovom akcijom su obuhvacene divlje ptice dakle ptice iz prirode a ne ptice koje drzimo po volijerama i koje imaju uvek sta da jedu, znaci ovm akcijom pomazemo divljim pticama da prezive ovo surovo vreme koje je ubitacno za njih, svaki odgajivac svakod dana sto ocisti kod ptica moze da iznese napolje i prosipa i mnogo ce time pomoci!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Luckyboy
General
General
Luckyboy


Broj poruka : 1626
Datum upisa : 20.12.2009
Lokacija : Smed.Palanka Šumadija

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Icon_minitimePon Feb 06, 2012 11:08 pm

Svaki off topic biće brisan,hvala na razumevanju.
Nazad na vrh Ići dole
Iwan97

Iwan97


Broj poruka : 550
Datum upisa : 03.05.2011
Godina : 26
Lokacija : Sabac

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Icon_minitimeUto Feb 07, 2012 1:56 pm

Moja hranilica na kojoj sam vidjao cinkavce,cajzlice,senice,vrapce,i jos par vrsta za koje ne znam nazive.Ovih dana cu se potruditi da sve to uslikam.
Za pocetak evo hranilice i cinkavaca na susednom drvetu.

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Sam4902
Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Sam4903
Nazad na vrh Ići dole
Alexandar

Alexandar


Broj poruka : 724
Datum upisa : 23.12.2009
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Icon_minitimeUto Feb 07, 2012 8:39 pm

dobra tema a i motivacija da se napravi sto vise hranilista cheers
Nazad na vrh Ići dole
Marjan

Marjan


Broj poruka : 1557
Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 45
Lokacija : Pirot, R. Srbija.

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Icon_minitimeUto Feb 07, 2012 9:58 pm

Primer!

Nazad na vrh Ići dole
Matija95

Matija95


Broj poruka : 643
Datum upisa : 12.12.2011
Godina : 28
Lokacija : Indjija

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Icon_minitimeČet Feb 09, 2012 9:04 pm

Slike su malo losijeg kvaliteta slikane su mobilnim ,a vrste ne prepoznajem Smile Embarassed
Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Rscn1001Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Rscn1004Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Rscn1011
Nazad na vrh Ići dole
Damir

Damir


Broj poruka : 40
Datum upisa : 24.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Krusevac

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Icon_minitimeČet Feb 09, 2012 9:16 pm

na prvoj slici ti je senica,na drugoj koliko vidim severne zebe i na trecoj belokrilka zenka
Nazad na vrh Ići dole
Marjan

Marjan


Broj poruka : 1557
Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 45
Lokacija : Pirot, R. Srbija.

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Icon_minitimeČet Feb 09, 2012 9:20 pm

Druga slika-konopljarka (carduelis canabina)
Nazad na vrh Ići dole
Matija95

Matija95


Broj poruka : 643
Datum upisa : 12.12.2011
Godina : 28
Lokacija : Indjija

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Icon_minitimeČet Feb 09, 2012 9:29 pm

Hvala na pomoci oko raspoznavanja vrsta ovih dana na hranilicu su dolazili samo gugutke i vrapci a danas cela jata divljih ptica.
Nazad na vrh Ići dole
Iwan97

Iwan97


Broj poruka : 550
Datum upisa : 03.05.2011
Godina : 26
Lokacija : Sabac

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Icon_minitimeČet Feb 09, 2012 10:30 pm


Evo i od mene po koja slika

Drozd borovnjak
Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Sam4954

Na ostalim fotografijama su severne zebe,finkovi,velika senica
Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Sam4948emNagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Sam4951
Nazad na vrh Ići dole
Damir

Damir


Broj poruka : 40
Datum upisa : 24.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Krusevac

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Icon_minitimeČet Feb 09, 2012 11:11 pm

Drozd borovnjak,u mom vicnjaku ih ima stalno jednom prilikom sam video da jede jabuke i sad sam postavio neoliko jabuka po vocnjaku,zanimljiva ptica
Nazad na vrh Ići dole
Damir

Damir


Broj poruka : 40
Datum upisa : 24.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Krusevac

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Icon_minitimeČet Feb 09, 2012 11:14 pm

http://tinypic.com/r/2ep62U nasem kraju ih zovemo zutajke,celo jato je palo na orah,ja sam slikao jedan deo jata
Nazad na vrh Ići dole
Damir

Damir


Broj poruka : 40
Datum upisa : 24.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Krusevac

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Icon_minitimeČet Feb 09, 2012 11:17 pm

doslo je do neke greske ewo slike
Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! P2030132
Nazad na vrh Ići dole
Nidzo




Broj poruka : 120
Datum upisa : 08.01.2012
Godina : 26

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Icon_minitimePet Feb 10, 2012 12:51 pm

Evo nesto od mojih slika za ovu nagradnu igru Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Fotografija0010 Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Fotografija0011 Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Fotografija0012
Nazad na vrh Ići dole
Matija95

Matija95


Broj poruka : 643
Datum upisa : 12.12.2011
Godina : 28
Lokacija : Indjija

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Icon_minitimePet Feb 10, 2012 1:31 pm

Jos nesto od mene
Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Rscn1017Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Rscn1015
Nazad na vrh Ići dole
Matija95

Matija95


Broj poruka : 643
Datum upisa : 12.12.2011
Godina : 28
Lokacija : Indjija

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Icon_minitimePet Feb 10, 2012 6:56 pm

Moze neko reci koje su ovo vrste?
Nazad na vrh Ići dole
Damir

Damir


Broj poruka : 40
Datum upisa : 24.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Krusevac

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Icon_minitimePet Feb 10, 2012 7:03 pm

na prwoj slici milim da je , zeba belokrilka muzijak,a na drugoj slici levo zenka a desno muzijak isto belokrilke
Nazad na vrh Ići dole
Marjan

Marjan


Broj poruka : 1557
Datum upisa : 25.02.2011
Godina : 45
Lokacija : Pirot, R. Srbija.

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Icon_minitimePet Feb 10, 2012 7:03 pm

Obična zeba (fringilla coelebs)!
Smatra se da je najbrojnija vrsta na svetu!
Nazad na vrh Ići dole
Matija95

Matija95


Broj poruka : 643
Datum upisa : 12.12.2011
Godina : 28
Lokacija : Indjija

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Icon_minitimePet Feb 10, 2012 7:05 pm

Hvala Damire i Marijane moram malo da poradim na poznavanju faune Srbije Smile
Nazad na vrh Ići dole
Iwan97

Iwan97


Broj poruka : 550
Datum upisa : 03.05.2011
Godina : 26
Lokacija : Sabac

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Icon_minitimePet Feb 10, 2012 10:52 pm

Finkovi cine 75% ptica koje dolaze na moju hranilicu,ja iskreno njih nikad nisam video do ove zime haha,posle njih najbrojnije su severne zebe,zatim velika i plava senica,ponekad dodje cajzlic,stan cajzla,drozd borovnjak i tako dalje.Jedna stvar koja me cudi je to da vrabaca uopste nema,svremena na vreme se nadje po koji ali retko.
Nazad na vrh Ići dole
Matija95

Matija95


Broj poruka : 643
Datum upisa : 12.12.2011
Godina : 28
Lokacija : Indjija

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Icon_minitimeSub Feb 11, 2012 5:08 pm

Jos nesto od mene Very Happy Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Dscn1021pNagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Dscn1026cNagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Dscn1028gyNagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Dscn1044sa
Ove slike sam danas uslikao prepoznao sam gugutke,vrapce,konopljare,severne zebe,stiglice bilo je jos nekih ptica koje ne poznajem.
Nazad na vrh Ići dole
Nidzo




Broj poruka : 120
Datum upisa : 08.01.2012
Godina : 26

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Icon_minitimeSub Feb 11, 2012 6:04 pm

Evo malo nekih slika uslikanih pored i blizu moje kuce! Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! 81715c3eeba625899abf2807 Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! 300084240131502699108240 Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Img0078ot4 Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Sojka-na-kosarici-6p
Nazad na vrh Ići dole
Nidzo




Broj poruka : 120
Datum upisa : 08.01.2012
Godina : 26

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Icon_minitimeSub Feb 11, 2012 7:10 pm

E ovo sam slikao juce ali nisam stigao da postavim evo nekih vrsta zbog kojih sam dobijo promrzline na rukama zbog cekanja da se pojave Very Happy Na ovog crvendaca sam sasvim slucajno naleteo Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Dscf9600 Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Housefinches1226086 Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Pine-siskin-and-amgo-rg E za ovu sliku sam se namestao sliako vise puta dok lepo nisam priblizio Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Siskin1 Toliko od mene za danas!Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Alexandar

Alexandar


Broj poruka : 724
Datum upisa : 23.12.2009
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac

Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Icon_minitimeSub Feb 11, 2012 7:20 pm

ljudi moje hranilice ni jedna ptica ne posecuje cudno za ovo doba godine Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!   Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Nagradni konkurs "PTICE NA MOJOJ HRANILICI" !!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Konkurs Ptice na mojoj hranilici
» Divlja patka na mojoj terasi
» Direktan striming na hranilici negde u Engleskoj
» Ptice Australije
» Buve i ptice

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Jubileji i pokloni foruma-
Skoči na: