Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Istine o PPFE

Ići dole 
+34
rade
milannish
Ninoslav84
Luckyboy
MILAN
drozd
Džoni
milos0205
pedja cb
ticar
salle55
slavishab
Aleksa
klokkende
nebojsa
Rale
Srdjan
Marjan
mime30
bastard kv
Rea
Bogdanik
KUM
Lale
Gasa NS
grujo
Vasa
Danijel
szigics
Laza
rtomek
vlada nish
dr.nenad86
Sale77-Nis
38 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
vlada nish




Broj poruka : 21
Datum upisa : 31.12.2009

Istine o PPFE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 2 Icon_minitimeSre Avg 18, 2010 2:07 am

dr.nenad86 ::


Ja sam citao jedan post odavno, gde si ti napsiao jednom svetskom prvaku i medjunarodnom sudiji, da nije dovoljno upucen i da otprilike ne zna tematiku tj. genetiku... O cemu mi dalje da pricamo............... i opet ti ponavaljm, ti imss pravo na svoje misljenje i to je to, ovde ga slobodno mozes iskazati...



Kakve veze to sada ima sa ovim sada, ja Acu Arsica cenim i postujem i na kraju krajeva zasto ne bih diskutovao sa njim o tome, a lepo procitaj tu temu , nemoj da se prisecas i da pricas neke stvari koje nisu istinite, jel treba sada ja da se smejem, o cemu mi pricamo???

Mozes pisati kako god zelis o ppfe ,vise me ne interesuje jer krijete informacije sa tog sastanka ko zmija noge i Nenade kad se sa vatrom igras budes opecen, zbog toga si ti izgleda malo i ogorcen.


Polako Nenade , mlad si , naucices, nemoj da si nestrpljiv...........
Nazad na vrh Ići dole
Danijel

Danijel


Broj poruka : 939
Datum upisa : 29.12.2009
Godina : 43
Lokacija : Srbija-Vranje

Istine o PPFE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 2 Icon_minitimeSre Avg 18, 2010 12:14 pm

Vlado ovde se jasno vidi da imas neku naklonost prema tamo nekom nepostojacem udruzenju iz kog razloga neznam i nezanima me, a i ti si mlad covek i trebaces dosta da ucis ali hocu posto sam koju godinu stariji od tebe da te posavetujem da se bolje ti latis posla oko svojih golubova mozda tu i uspes, a ppfe kolko ja mogu da zakljucim su sirok pojam za tebe, i nemoj da se brines o nekim stvarima jer pravi ljudi koji su zapoceli mnogo pre svih oni ce i da zavrse proces legalizacije u to nesumnjaj. Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
Vasa
YA HABIBI YA AEINI
Vasa


Broj poruka : 1395
Datum upisa : 28.03.2010
Godina : 38
Lokacija : Srbija-Vranje RS 7-64

Istine o PPFE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 2 Icon_minitimeSre Avg 18, 2010 1:30 pm

dr.nenad86 ::

Pozdrav, a sto se jela tice , ne podgrevam ni ja, vegetalijanac sam...... pig cheers


Neso sledeci put kad dodjes na goste ima da ti skuvam BROKULE i supu od celera

pozdrav Wink
Nazad na vrh Ići dole
Vasa
YA HABIBI YA AEINI
Vasa


Broj poruka : 1395
Datum upisa : 28.03.2010
Godina : 38
Lokacija : Srbija-Vranje RS 7-64

Istine o PPFE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 2 Icon_minitimeSre Avg 18, 2010 1:39 pm

Sto laze Very Happy

Reko da se nasmejemo malo jer ovi kako poceli ima se pokolju zbog taj ppfe, da ide u ...... vise mi je muka da slusam o tom drustvu i o ovoj legalizaciji kad ce vise da se zavrsi , i neka kazu ili cuvajte ili sve u p.....m.....

Veliki pozdrav sa juga
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 2 Icon_minitimeSre Avg 18, 2010 2:02 pm

vlada nish ::
dr.nenad86 ::


Ja sam citao jedan post odavno, gde si ti napsiao jednom svetskom prvaku i medjunarodnom sudiji, da nije dovoljno upucen i da otprilike ne zna tematiku tj. genetiku... O cemu mi dalje da pricamo............... i opet ti ponavaljm, ti imss pravo na svoje misljenje i to je to, ovde ga slobodno mozes iskazati...



Kakve veze to sada ima sa ovim sada, ja Acu Arsica cenim i postujem i na kraju krajeva zasto ne bih diskutovao sa njim o tome, a lepo procitaj tu temu , nemoj da se prisecas i da pricas neke stvari koje nisu istinite, jel treba sada ja da se smejem, o cemu mi pricamo???

Mozes pisati kako god zelis o ppfe ,vise me ne interesuje jer krijete informacije sa tog sastanka ko zmija noge i Nenade kad se sa vatrom igras budes opecen, zbog toga si ti izgleda malo i ogorcen.


Polako Nenade , mlad si , naucices, nemoj da si nestrpljiv...........

Ne krijemo bre bata Vlado nista, svaki nas clan je obavesten o tom sastanku sta je i kako bilo, i svi znaju ste se desava, a da kucam sada ovde nekoliko strana, ne mogu. To kad ostarim i odem u penziju mozda cu i mocu, sada me vise zanimaju zenske , izlasci, ptice i na kraju fax.....
A sto se tice vatre, ja sam palio vatru, niko drugi, i nisam ja opecen nit cu biti, lose si informisan kolega i to mnogo od samog starta, samo ne znam odake ti te sulude ideje da neko mene moze da opece, malo si se zeznuo, ali ajd, to je isto kako i ono kad si reko da znas da i ja imam clansku kartu PPFE, to sto si ti volis ppfe to je tvoje, imas pravo na to i niko ti ga ne uskracuje, ovde moze da se cuje slobodno misljenje slobodnih gradjana....... affraid

A sto se mladosti tice, nisma ja mlad vec premlad za sve ono sto sam postigo u zivotu i pticarstvu..

Otvori kataloge sa drzavnih, pogledaj tamo gde se nalazi moje ime i prezime, otvori avifaunu vidi ima li nekog teksta od mene - ima naravno, pogledaj u adresaru tamo gde se nalaze sudije dal slucajno ima i mog imena, ima naravnoooooooooooo naravno i tamo, a sve to postigo sa svojih 23 godina.
Stvarno si u pravu , trebam da stanem, da dam i drugima sansu... Lepo zboris............. king


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
rtomek

rtomek


Broj poruka : 721
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 49
Lokacija : SU-V-SRB

Istine o PPFE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 2 Icon_minitimeSre Avg 18, 2010 10:40 pm

pozdrav

Bobane žao mi je što redko pišeš uvek jedva čekam da pročitam tvoje tekstove i na forumu i u svim časopisima gde ih objavjuju !!!

Mislim momci da je diskusija otišla pomalo u neki pogrešan smer , Vlado drago mi je da si malo probudio ljude pa se malo razmenjuju stavovi to je vrlo pozitivno..jedino je problem da je u mnogim postovima više nego jasno da se tu mnogo štošta bazira na rekla, kazala, pričaju itd.

moram da ponovim - stvari koje se dešavaju na nekom sastanku neke organizacije to se odnosi na njihovo članstvo a veći broj udruženja je imao prisutnog delegata pa je mogao da to prenese u svom matičnom klubu ...svojim članovima ..to tako ide ..a dobili i zapisnike sa skupštine, i izveštaje razne ..aktivirajte se ljudi i ako imate volju ideje i ambicije sve možete ostvariti ..ali ako kući sedite nema valjde
a saopštenja moći ćete uskoro da čitate tamo gde mu je i mesto ..malo strpjenja
Wink
pozdrav ROBY
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 2 Icon_minitimeSre Avg 18, 2010 10:46 pm

Daco, ne zameri mu, decko ej mad jos i neiskusan, polako ce vremenom nauciti i sve ce biti ok, nadam se.... Malo smo razmenili misljenja, kuckali, smejali se i to je to, i malo i provocirali ali to je izgleda neizbezno, ko radi taj cuti, ko ne radi on samo kritikuje.... A za golubove... Vlado lepi su......


Roby ne otkrivaj poziciju, ali to ce svakako uskoro biti.......... Rece mi prezident da moze kad mi hocemo , on dao blagoslov kao vrhovni poglavr nase organizacije....



Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 2 Icon_minitimeSre Avg 18, 2010 11:15 pm

Kako bre nisi vlado, bio si sa nama, nemoj sada da se vadis.....

Jal si pomagao kod menen na drzavnom, jel si nosio vodu malinoima i pomagao kod njih tamo oko toga???

Mi to cenimo................

Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 2 Icon_minitimeSre Avg 18, 2010 11:37 pm

Znaci ipak jesi, razlog nebitan u zacaranom si krugu s nama......

Organizacija je bila takva kakva je, bolje nije moglo, ali mogu ti reci medju jacim u srbiji, jbg, ali se niko nije zalio, ljudi su imali obzira i to je to....



Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
grujo

grujo


Broj poruka : 146
Datum upisa : 13.04.2010
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo

Istine o PPFE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 08, 2010 10:41 am

Sta se radi u Pirotu,danas u Blicu osvanula vest o oduzimanju ptica (stiglic),koje su hvatane pomocu lepka,hm znaci pojedinci i dalje ne prestaju.

Nazad na vrh Ići dole
Gasa NS

Gasa NS


Broj poruka : 137
Datum upisa : 12.11.2010
Lokacija : NOVI SAD

Istine o PPFE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 08, 2010 11:03 am

http://www.kurir-info.rs/vesti/drustvo/oduzete-zasticene-vrste-ptica-63569.php
Nazad na vrh Ići dole
Lale

Lale


Broj poruka : 35
Datum upisa : 01.12.2010

Istine o PPFE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 08, 2010 2:37 pm

Sta se zbiva i sta ne zbiva na njihovom forumu nikada nije dosadno , nazalost bave se sa cula kazala mesto da spasavaju svoje glave kad nemogu po sluzbenom , moze i po privatnom , a toliko su nesvesni i plitki da sebe jos vise potapaju u mulj .Sve prijave poticu od samih njih pa ne prezaju ni svoje da zrtvuju , namestajuci kao nekavka spasavanja .
zao mi ove nase lepe Srbije ! Nije jih blam da pominju savez o cemu oni pricaju kad se u njemu i ne nalaze !

Pozdrav za iskrene ljubitelje i odgajivace , ne obazirite se mnogo na koje koga jer njima je stolica vec klimava !
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 09, 2011 4:52 pm

KUM ::
Bogdanik ::
Mozes ti prijaviti za dozvolu, ali samo uvezene ptice su legalne u Srbiji , pa ako nemas takve dzaba ti dozvola. Lose tumacite taj zakon, po vama ko god bude hteo da posle 10.3.2011 bude hteo da cuva faunu i da dobije dozvolu KASNO SE JE SETIO. Neka prijavljuje ko sta hoce, ja cu sacekati uputstvo saveza.


Druze to sto te neko stavlja u zabludu je tvoj problem, moja namera je bila dobronamerna da podsetim na rokove koje propisuje Zakon. To sto neko umislja da je iznad Zakona i da ce se zakon primenjivati onako kako pojedincima odgovara je u najmanju ruku neozbiljno.

Uopste nije tacno da su kako kazes samo uvezene ptice u srbiji legalne, mozda je to bila namera pojedinaca da tako predstave zakon zarad ostvarivanja licne koristi tako sto bi uvezli ptice i nama prodavali "jedino legalne ptice"

Члан 87.
Поједини примерци строго заштићених и заштићених дивљих врста могу
се држати у заточеништву ради сопствених потреба или приказивања јавности
у зоолошким вртовима, акваријумима, тераријумима или сличним просторима,
узгајати, продавати и куповати, под условом да власник има доказ о пореклу, и
да се ради о:
1) примерцима који су законито увезени;
2) примерцима који су законито стечени пре него што је врста законом
заштићена;

3) примерцима одгајеним у за то регистрованим фармама,
плантажама, центрима за размножавање;
4) примерцима за које власник има други доказ о законитом стицању,
односно пореклу примерака.

Под доказом о пореклу из става 1. овог члана подразумева се потврда,
уверење, сертификат, увозна или извозна дозвола, и/или мишљење стручне
или научне организације о пореклу врста.


Kao ovlascene i strucne organizacije navedeni su Zavod za zstitu prirode Srbije, Prirodnjacki muzej... koje mogu da izdaju potvrdu ,misljenje sertifikat koje bi potkrepile stav 2 i 4 clana87. Zakona ozastiti prirode, to mi je licno i potvrdio jedno ovlasceno lice ovih organizacija.
Veoma je glupo biti neobavesten i neinformisan kada su u danasnje vreme sve informacije jako dostupne, sve ovo mozes i sam da proveris kontaktirajuci ove ljude brojeve telefona imas na oficijalnim sajtovima ovih organizacija pa izvoli.

Pozdrav cheers


Molio bi te da ovde na ovom pticarskom mestu ne iznosis stavove vaseg "nadri udruzenja"
koje za 500 dinara sigura ljuidima da mogu da budu legalni, i da rade sta hoce sa faunom Evrope, morate biti pazljivi kad obanjujete ljude, jer to kasnije moze da vas skupo kosta.....
Zna se ko pregovara sa ministarstvima i ko je zaduzen za ptice.......

p.s jos jednom te molim da misljenje tog udruzenja zadrzis za sebe, samo toliko od mene......


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
KUM

KUM


Broj poruka : 170
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 45
Lokacija : Krusevac

Istine o PPFE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 09, 2011 5:02 pm

Dragi kolega ni u jednom slovu svoga pisanja nisam spomenuo niti jedno udruzenje, nisam iznosio ovde nicije stavove iznosio sam samo CINJENICE.

Ko obmanjuje ljude pokazace vreme.

Posto vidim da vam smeta da ljudi budu informisani i upoznati sa problemom odgoja zasticenih vrsta,

prihvaticu tvoju molbu i vise o ovome necu pisati.

Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 09, 2011 5:36 pm

Ovom recenicom si sve rekao, i svima je jasno, zato te molim da ne kreces sa tim stvarima, mnogo bolje ce biti po vas.....
Druze to sto te neko stavlja u zabludu je tvoj problem

E odlicno, bas mi se svidja sto si prihvatio moju molbu. Volim kad hocete i da poslusate i uvazite , neku primedbu, cinjenicu i istinu...


P.s hvala na razumevanju....... Very Happy


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 2 Icon_minitimePon Apr 18, 2011 7:36 pm

Ma znam ja o cemu on prica, o tome da ce ljudi iz ministartstva i inspektori kao drumski razbojnici ici po kucama i pljackati one koji nisu u njihovom udruzenju PPFE, koje za jednu zelenu nudi legalnosti oslobadjanje od svih krivicnih dela koje su nacinili u prethodnom periodu. Time samo nanose stetu sami sebi, i ministarstvu, jer pogresno tumace zakone.
Do sada ih nismo uzimali u penkala i u sredstvima javnog informisanja, ja bi sve te iz tog nadri udruzenja jos jednom zamolio da ne govore neistine, da se ne sluze polu i neproverenim informacijama, i da ne plase narod, nece nista dobiti time...

Ispod casti mi je daih komentarisem, ali.........
Nastavi li se u buducnosti takva njihova zla namera, antipticarsko raspolozenje i krivo tumacenje zakona u njihovu korist, cuce cela Srbija putem svih elektornskih medija i stampanih glasila za njih, o njihovim delima, krivolovima, krsenju zakona, izvrsenju krivicnih dela, to im zdusno obecavam. Prevrslili su svaku meru.


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
KUM

KUM


Broj poruka : 170
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 45
Lokacija : Krusevac

Istine o PPFE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 2 Icon_minitimePon Apr 18, 2011 7:51 pm

Лицима која поднесу пријаву до 1. јуна 2011. године, може се одобрити држање пријављених примерака под прописаним условима, а за свако даље располагање биће потребна потврда или други акт који издаје министарство.

neshvatam sta je ovde nejasno!

DR procitaj unazad postove i videces da sam na sve ovo upozoravao pre nego sto su rokovi isticali a ti me zamolio da o tome nepisem jer ce neki tvoj "General" sve to da sredi, lagao si ti ne ja!

Ukoliko imas dokaze da je neko vrsio neko krivicno delo a to prikrivas i sam cinis krivicno delo zato imas moju podrsku za raskrikavanje SVIH kriminalnih radnji i obmana!

Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 2 Icon_minitimePon Apr 18, 2011 7:59 pm

KUM ::
Лицима која поднесу пријаву до 1. јуна 2011. године, може се одобрити држање пријављених примерака под прописаним условима, а за свако даље располагање биће потребна потврда или други акт који издаје министарство.

neshvatam sta je ovde nejasno!

DR procitaj unazad postove i videces da sam na sve ovo upozoravao pre nego sto su rokovi isticali a ti me zamolio da o tome nepisem jer ce neki tvoj "General" sve to da sredi, lagao si ti ne ja!

Ukoliko imas dokaze da je neko vrsio neko krivicno delo a to prikrivas i sam cinis krivicno delo zato imas moju podrsku za raskrikavanje SVIH kriminalnih radnji i obmana!


Nejasno je to sto lazete narod, ne lazem ja zeznuo si se ti Kume koji nemas ni ime nego se krijes po foprumu u ime raznih ljudi sumnjivog morala, oduzimanjem ptica, haracom i ostalim glupostima. Sa tobom nemam sta da pricam , ako hoces o pticama mozemo, predstavi se u datoj temi, pa da te vidimo u praksi, zakone ostavi pravnicima..

Odi tamo na tom mestu kojem necu ni iem dasp[ominjem, pa procitaj sta je Dr pisao pre godinu, dve, pa se uveri sta je sada uradjeno, ili pitaj ove tvoje recice ti oni vse.

Sto se tice legalizacije, zamene je SOF sve i svja i taj koji vodi proces u ime svih postenih odjaivaca, svidjalo se to tebi i tvojima u drustvu ili ne. Znam odlicno vasu strukturu i ispod cati mi je i da trosim dirke na tastaturi....

Rado cu sa tobom diskutovati o uzgoju i izlozbama u odgovarajucim temama, ovde nemam sta u ovom delu sa tobom da diskutujem.

Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
KUM

KUM


Broj poruka : 170
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 45
Lokacija : Krusevac

Istine o PPFE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 2 Icon_minitimePon Apr 18, 2011 11:07 pm

Da je postojalo prekopotrebno jedinstvo izmedju pticara u Srbiji stvari bi bile povoljnije za sve, medjutim svako je vukao na svoju stranu a ispastaju obicni ljudi. Neki su za sebe umislili da su nekakva velicina i faktor a nisu zeleli da stvari sagledaju realno.
Drustva pri SOF-u su medju jedinima u zemlji koja nisu za svoje clanove podnela zahtev za izdavanje dozvole.
Mesecima slusamo nekakve price tipa to ce nasi"generali" da odrade sa ministarstvom te mi smo partneri....
Zakoni nisu donoseni u tajnosti oni kojih se ticu morali su da budu upoznati sa njima sve informacije i zakoni svo ovo vreme bili su javni i dostupni svima, pa nemozemo ocekivati sad da Dulic ide od kuce do kuce i obavestava narod da je Zakon donesen, to je bila obaveza saveza i predstavnika maticnih udruzenja.
Slazem se sa vecinom da sve ovo nije idealno ali ovo je prvi put da su u Srbiji bila pruzena sansa odgajivacima da budu legalni i da uzivaju u svom hobiju a ne da strepe od raznih inspekcija ,prijava...
Nazalost za veliki broj odgajivaca to ce biti propustena prilika zbog nemara ljudi koji su ih predstavljali.
Nazad na vrh Ići dole
Bogdanik

Bogdanik


Broj poruka : 691
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 35
Lokacija : Leskovac

Istine o PPFE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 2 Icon_minitimePon Apr 18, 2011 11:13 pm

Kume a sto se ti sekiras za nas jadne, ti si lepo podneo zahtev i sad nakrivi kapu i nemoj da ispravljas krive drine lol!
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 19, 2011 12:27 am

KUM ::
Da je postojalo prekopotrebno jedinstvo izmedju pticara u Srbiji stvari bi bile povoljnije za sve, medjutim svako je vukao na svoju stranu a ispastaju obicni ljudi. Neki su za sebe umislili da su nekakva velicina i faktor a nisu zeleli da stvari sagledaju realno.
Drustva pri SOF-u su medju jedinima u zemlji koja nisu za svoje clanove podnela zahtev za izdavanje dozvole.
Mesecima slusamo nekakve price tipa to ce nasi"generali" da odrade sa ministarstvom te mi smo partneri....
Zakoni nisu donoseni u tajnosti oni kojih se ticu morali su da budu upoznati sa njima sve informacije i zakoni svo ovo vreme bili su javni i dostupni svima, pa nemozemo ocekivati sad da Dulic ide od kuce do kuce i obavestava narod da je Zakon donesen, to je bila obaveza saveza i predstavnika maticnih udruzenja.
Slazem se sa vecinom da sve ovo nije idealno ali ovo je prvi put da su u Srbiji bila pruzena sansa odgajivacima da budu legalni i da uzivaju u svom hobiju a ne da strepe od raznih inspekcija ,prijava...
Nazalost za veliki broj odgajivaca to ce biti propustena prilika zbog nemara ljudi koji su ih predstavljali.



Kume nas vodi general, a ne neki prasinar, taj nas general je cenjen u svetu i ovde , i nemoj ti da brines brigu za nas, ako nek nas jure inspektopri koje cete vi opet da saljete i mi cemo opet biti cisti i legalni i odzavati izlozbe kao i do sada, zato te molim, ako imas dozvolu da radis sta hoces, ostavi nas bez dozvole na miru da se na miru branimo od vasih prijava kao i do sada i da se druzimo na izlozbama kako u Srbiji tako i po celom svetu.......

Pticarski pozdrav od naseg generala i mene.........
Istine o PPFE - Page 2 18168016034757401445710


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Istine o PPFE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 19, 2011 2:49 am

Lako je nekom da se k.... o tudjem trosku i kiti tudjim perjem . Uznemiravaju narod kao da su oni kupovali ptice a svi znaju da su do juce razvlacili mreze da bi napunili svoje kavezcice .
Svaka cast Nenade !!
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Istine o PPFE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 19, 2011 1:06 pm

Rea ::
Lako je nekom da se k.... o tudjem trosku i kiti tudjim perjem . Uznemiravaju narod kao da su oni kupovali ptice a svi znaju da su do juce razvlacili mreze da bi napunili svoje kavezcice .
Svaka cast Nenade !!


Svi mi znamo kako su oni dolazili do ptica, i to istaknuti i visoki funkcioneri, svi smo svedoci nekih snimaka koji kruze kako su se mreze razvlacile i hvalatale po stotinak ptica, unistavala fauna zemlje Srbije vrsio zlocin i genocid, neki drugi su hvatani u krivolovu, bile sudske musterije i takvi da mi sole pamet i da vode politiku, da budu glavni u nekim "udruzenjima", hvala Vam od srca, ali ja nisam za tako nesto.
Ovih dana, tacnije posle praznika cu posedovati sav materijal koji je dosta dugo pripreman o njima, i sve pikanterije iz njihovog proslog zivota tj. iz skorije proslosti sa terena, kako se unistava fauna zemlje Srbije, pa ih samo cekam da i dalje uznemiravaju ljude i javnost raznim lazima, obmanama i prevarama. A napadaju druge ljude casne i postene, nekim sliciama, nekim lazima i glupostima, ali dzaba im sve, jadni su da jadniji ne mogu biti. Opet ce oni doci na skupstinu SOF-a da mole kao i njihov delegat prosle godine koji je javno poreko sve ono sto je pisano na forumu, mnogo fino i drugacije je govorio u prostorijama saveza nego na forumu. Ali svi onu su samo to i nista vise. Drago mi je da su ti pojedini izbaceni iz njihovih drustvava pri SOF-u, drago mi je da se SOF ocistio od takvih krivolovaca, i drago mi je da su oni na jednoj strani a mi na drugoj.


Vise necu ucestvovati u ovim raspravama sa doticnom gospodom, izvolte pokazite vase ptice pa da pricamo o pticama i da diskutujemo, u ovoj temi sam sa vama gospodo zavrsio.........



Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
bastard kv




Broj poruka : 24
Datum upisa : 03.10.2010
Godina : 52
Lokacija : kraljevo

Istine o PPFE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 19, 2011 1:39 pm

bravo nele svaka cas
Nazad na vrh Ići dole
KUM

KUM


Broj poruka : 170
Datum upisa : 27.10.2010
Godina : 45
Lokacija : Krusevac

Istine o PPFE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 19, 2011 3:59 pm

Gospodo ko nije podneo zahtev za izdavanje dozvole po clanu 131. Zakona o zastiti prirode, nece moci da cuva zivotinje koje sad prijavljuje to kaze slovo zakona a ne tamo neko...

Umesto sto vodite politiku ko je sta radio bolje objasni ljudima zasto nisi odradio posao!

Zivotinje ce biti oduzimane posle popisa to nekazem ja vec Zakon, nemoze onaj ko neposeduje dozvolu da poseduje te zivotinje to kaze Zakon.


Vreme ce pokazati ko obmanjuje ljude! Ali svi imaju pravo da znaju svoja prava i da su uskraceni za nesto zbog nemara drugih!

Pozdrav za sve pticare koji rade po Zakonu!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Istine o PPFE - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Istine o PPFE   Istine o PPFE - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Istine o PPFE
Nazad na vrh 
Strana 2 od 21Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Razno :: Zabava-
Skoči na: