Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Časopis Avifauna

Ići dole 
+12
Vasa
MILAN
byrkomi
Rea
salle55
pedja cb
Alex
dr.nenad86
Dalibor Vasic
Luckyboy
Laza
DjordjeVet
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Dalibor Vasic

Dalibor Vasic


Broj poruka : 531
Datum upisa : 03.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Cicevac, Srbija

Časopis Avifauna - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Časopis Avifauna   Časopis Avifauna - Page 2 Icon_minitimeČet Sep 29, 2011 7:18 pm

Aaaa tako znači, ok hvala, ali zašto bi onda imala ona opcija na sajtu da se naruči i to, ja sam kao ,,naručio,, po onom što već ima na sajtu Shocked važi onda, hvala još jednom, pratiću događanja na sajtu pa ću da uradim to kad se pojavi uplatnica.....



Pozdrav! cheers
Nazad na vrh Ići dole
Aleksa

Aleksa


Broj poruka : 207
Datum upisa : 22.03.2010
Godina : 48
Lokacija : Beograd

Časopis Avifauna - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Časopis Avifauna   Časopis Avifauna - Page 2 Icon_minitimePet Sep 30, 2011 1:43 pm

Ona opcija na sajtu za porucivanje AviFaune postoji jer je u trenutku kada je sajt morao da bude postavljen, bila jedna od opcija za porucivanje.
Trebalo je onda da UO da predlog kako ce se porucivanje vrstiti i zato sada postoje korekcije, ali sve to ce biti brzo u funkciji.
Raspitacu se koliko je postarina, pa ako postoji objedinjena cena, postavicemo je tamo kao propratni tekst, za Srbiju i inostranstvo.
Nazad na vrh Ići dole
Dalibor Vasic

Dalibor Vasic


Broj poruka : 531
Datum upisa : 03.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Cicevac, Srbija

Časopis Avifauna - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Časopis Avifauna   Časopis Avifauna - Page 2 Icon_minitimePet Sep 30, 2011 2:12 pm

Ok onda, koliko sam ja shvatio, znači ono što sam kao ,,naručio,, ne znači ništa, je l' tako ?



Pozdrav! cheers
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Časopis Avifauna - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Časopis Avifauna   Časopis Avifauna - Page 2 Icon_minitimePet Sep 30, 2011 2:17 pm

Jel si uplatio za te brojeve koje si narucio????


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Dalibor Vasic

Dalibor Vasic


Broj poruka : 531
Datum upisa : 03.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Cicevac, Srbija

Časopis Avifauna - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Časopis Avifauna   Časopis Avifauna - Page 2 Icon_minitimePet Sep 30, 2011 4:50 pm

Ma naručio sam samo za ovaj zadnji broj, ne nisam uplatio, jer sam pre neki dan tu pročitao od Alekse da treba da se popuni nekakva uplatnica a ona je ni nema tamo na sajtu tako da nisam uplatio, jer nisam ni znao da treba da se preko uplatnice to radi, bio sam ubeđen da novac dajem poštaru.....


Pozdrav! cheers
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Časopis Avifauna - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Časopis Avifauna   Časopis Avifauna - Page 2 Icon_minitimePet Sep 30, 2011 4:54 pm

Sve od pocetka kad uplatnica bude na sajtu.


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Dalibor Vasic

Dalibor Vasic


Broj poruka : 531
Datum upisa : 03.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Cicevac, Srbija

Časopis Avifauna - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Časopis Avifauna   Časopis Avifauna - Page 2 Icon_minitimePet Sep 30, 2011 4:57 pm

U redu onda, hvala lepo.


Pozdrav! cheers
Nazad na vrh Ići dole
Aleksa

Aleksa


Broj poruka : 207
Datum upisa : 22.03.2010
Godina : 48
Lokacija : Beograd

Časopis Avifauna - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Časopis Avifauna   Časopis Avifauna - Page 2 Icon_minitimePet Sep 30, 2011 10:29 pm

Dalibor Vasic ::
Ma naručio sam samo za ovaj zadnji broj, ne nisam uplatio, jer sam pre neki dan tu pročitao od Alekse da treba da se popuni nekakva uplatnica a ona je ni nema tamo na sajtu tako da nisam uplatio, jer nisam ni znao da treba da se preko uplatnice to radi, bio sam ubeđen da novac dajem poštaru.....

Trebalo je tako da bude, pouzecem, ali je doneta odluka da se najpre izvrvsi uplata pa onda slanje. Takav je princip porucivanja nekih casopisa iz drugih zemalja.
Veceras ce ta uplatnica biti na sajtu.

Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Dalibor Vasic

Dalibor Vasic


Broj poruka : 531
Datum upisa : 03.01.2011
Godina : 29
Lokacija : Cicevac, Srbija

Časopis Avifauna - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Časopis Avifauna   Časopis Avifauna - Page 2 Icon_minitimeSub Okt 01, 2011 9:29 am

U redu, nema problema onda. Došlo je verovatno do neke zabune, sad je sve jasno Wink


Pozdrav! cheers
Nazad na vrh Ići dole
Nidzo




Broj poruka : 120
Datum upisa : 08.01.2012
Godina : 26

Časopis Avifauna - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Časopis Avifauna   Časopis Avifauna - Page 2 Icon_minitimePon Apr 16, 2012 6:56 pm

Interesuje me na koliko izlazi ovaj casopis i koliko kosta?Da li mogu da ga narucim preko drustva iako nisam clan ili na koji drugi nacin?
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Časopis Avifauna - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Časopis Avifauna   Časopis Avifauna - Page 2 Icon_minitimePon Apr 16, 2012 6:59 pm

Ovaj casopis izlazi dva puta godisnje ali ove godine ce izaci cetiri puta. Sada na avifaunu se moze pretplatiti preko udruzenja u SOF-u . A cena ce biti oko 200-300 dinara sto i nije skupo ako imamo u vidu kvalitet tekstova i one koji u njima pisu.

Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Nidzo




Broj poruka : 120
Datum upisa : 08.01.2012
Godina : 26

Časopis Avifauna - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Časopis Avifauna   Časopis Avifauna - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 17, 2012 12:43 am

Znaci samo telefonom zovnem sof iako nisam clan niijednog drustva i sa njima se dogovorim da mi posalju neke prethodne i buduce brojeve casopisa
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Časopis Avifauna - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Časopis Avifauna   Časopis Avifauna - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 17, 2012 1:41 am

Vidi sa blagajnikom SOF-a, imas na sajtu SOF-a potrebne informacije.


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Srdjan

Srdjan


Broj poruka : 287
Datum upisa : 02.02.2010
Godina : 49
Lokacija : Niš

Časopis Avifauna - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Časopis Avifauna   Časopis Avifauna - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 17, 2012 1:21 pm

Kad će da izađe sledeći broj ?
Zna li se od prilike makar.
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Časopis Avifauna - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Časopis Avifauna   Časopis Avifauna - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 17, 2012 1:49 pm

Vec je izasao i u procesu je slanja drustvima, a sledeci broj po dogovoru na UO SOF-a izacice za Skupstinu SOF-a.


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Srdjan

Srdjan


Broj poruka : 287
Datum upisa : 02.02.2010
Godina : 49
Lokacija : Niš

Časopis Avifauna - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Časopis Avifauna   Časopis Avifauna - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 17, 2012 5:44 pm

Konačno cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Časopis Avifauna - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Časopis Avifauna   Časopis Avifauna - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Časopis Avifauna
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Razno :: Članci iz novina-
Skoči na: