Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Nabaviti Zakoa??? molim pomozite

Ići dole 
+2
Danijel
Jocom
6 posters
AutorPoruka
Jocom

Jocom


Broj poruka : 26
Datum upisa : 13.02.2010
Godina : 37
Lokacija : Trebinje, BiH

Nabaviti Zakoa??? molim pomozite Empty
PočaljiNaslov: Nabaviti Zakoa??? molim pomozite   Nabaviti Zakoa??? molim pomozite Icon_minitimePet Okt 22, 2010 6:22 am

Pozdrav svima... nakon duzeg vremena evo me nazad na "pticije" stranice, samo se sada javljam sa druge lokacije sada sam u USA i tu cu i ostati duze vremena tako da sada nastavljam sa svojom strascu ovdje a to su svakako ptice...
Medjutim u nevidjenoj sam dilemi... sta nabaviti???? ranije sam imao stiglice, kanarince, tigrice, nimfe, rozele, ... i naravno oduvjek sanjao o Zakou i sada imam realne sanse da ga nabavim, u tom slucaju bi nabavio samo jedan muski primjerak, al nemam iskustva sa njim nikako niti sam poznavao ikoga ko ih je imao...
Interesuje me posto cu ovje imati vise obaveza i posla a manje vremena za ptice kolika paznja treba da mu se poklanja? sta bi se desavalo sa tom pticom ako bi ostajala sama veci dio dana (naravno tu mislim samo na samocu, jer bi uvjek imala obezbjedjenu svjezu hramu i vodu)? koliko su te ptice bucne i koliko cesto? dal je bolje da uzmem rucno hranjenu pticu il obicnu i sl...
molim sve ljude koji imaju iskustva sa ovim pticama i koji znaju o njima da mi pomognu... Unaprijed hvala svima...
Nazad na vrh Ići dole
Danijel

Danijel


Broj poruka : 939
Datum upisa : 29.12.2009
Godina : 43
Lokacija : Srbija-Vranje

Nabaviti Zakoa??? molim pomozite Empty
PočaljiNaslov: Re: Nabaviti Zakoa??? molim pomozite   Nabaviti Zakoa??? molim pomozite Icon_minitimePet Okt 22, 2010 10:32 am

Joco sto nam ode toliko daleko?
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Nabaviti Zakoa??? molim pomozite Empty
PočaljiNaslov: Re: Nabaviti Zakoa??? molim pomozite   Nabaviti Zakoa??? molim pomozite Icon_minitimePet Okt 22, 2010 1:54 pm

Jocom ::
Pozdrav svima... nakon duzeg vremena evo me nazad na "pticije" stranice, samo se sada javljam sa druge lokacije sada sam u USA i tu cu i ostati duze vremena tako da sada nastavljam sa svojom strascu ovdje a to su svakako ptice...
Medjutim u nevidjenoj sam dilemi... sta nabaviti???? ranije sam imao stiglice, kanarince, tigrice, nimfe, rozele, ... i naravno oduvjek sanjao o Zakou i sada imam realne sanse da ga nabavim, u tom slucaju bi nabavio samo jedan muski primjerak, al nemam iskustva sa njim nikako niti sam poznavao ikoga ko ih je imao...
Interesuje me posto cu ovje imati vise obaveza i posla a manje vremena za ptice kolika paznja treba da mu se poklanja? sta bi se desavalo sa tom pticom ako bi ostajala sama veci dio dana (naravno tu mislim samo na samocu, jer bi uvjek imala obezbjedjenu svjezu hramu i vodu)? koliko su te ptice bucne i koliko cesto? dal je bolje da uzmem rucno hranjenu pticu il obicnu i sl...
molim sve ljude koji imaju iskustva sa ovim pticama i koji znaju o njima da mi pomognu... Unaprijed hvala svima...


Moja preporuka ti je da ako uzimas zakoa uzmes iskljucivo rucno hranjenog inace, kad ti odsustvujes iz stana za to vreme on ima da ti demolira ceo stan, da ti unisti komplet namestaj.... Moze da se i on malo smiri, ali da bude kao rucno hranjeni, nece da moze....


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Siskin

Siskin


Broj poruka : 35
Datum upisa : 30.03.2010
Godina : 37
Lokacija : BiH

Nabaviti Zakoa??? molim pomozite Empty
PočaljiNaslov: Re: Nabaviti Zakoa??? molim pomozite   Nabaviti Zakoa??? molim pomozite Icon_minitimePet Okt 22, 2010 8:07 pm

Gdje si Joca, bivši susjedu.. nadam se da si se fino snašao u SAD.. Evo i jedan stih od Azre za tebe:

Amerika nije rad i znoj
postoje Holivud i Frenki boj
Diznilend bejzbol i rock and roll
Vrijeme ocaja vrijeme nade
jedni ruse a drugi grade
prolaze ratovi padaju vlade
Pitove ruke vise nisu mlade
od Aljaske do Meksika
to je ona druga slika
Pit ... i to je Amerika

Pozdrav i javi se nekad Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Jocom

Jocom


Broj poruka : 26
Datum upisa : 13.02.2010
Godina : 37
Lokacija : Trebinje, BiH

Nabaviti Zakoa??? molim pomozite Empty
PočaljiNaslov: Re: Nabaviti Zakoa??? molim pomozite   Nabaviti Zakoa??? molim pomozite Icon_minitimePet Okt 22, 2010 10:16 pm

Siskin ::
Gdje si Joca, bivši susjedu.. nadam se da si se fino snašao u SAD.. Evo i jedan stih od Azre za tebe:

Amerika nije rad i znoj
postoje Holivud i Frenki boj
Diznilend bejzbol i rock and roll
Vrijeme ocaja vrijeme nade
jedni ruse a drugi grade
prolaze ratovi padaju vlade
Pitove ruke vise nisu mlade
od Aljaske do Meksika
to je ona druga slika
Pit ... i to je Amerika

Pozdrav i javi se nekad Very Happy
Cao covjece sta se radi? bas mi je drago da si se javio... hvala za stihove... kako ptice? jesi uspjeo sa mladima? cujemo se ovdje a i na msn ako ti je jos uvjek ona ista adresa... puno pozzz
Nazad na vrh Ići dole
Jocom

Jocom


Broj poruka : 26
Datum upisa : 13.02.2010
Godina : 37
Lokacija : Trebinje, BiH

Nabaviti Zakoa??? molim pomozite Empty
PočaljiNaslov: Re: Nabaviti Zakoa??? molim pomozite   Nabaviti Zakoa??? molim pomozite Icon_minitimePet Okt 22, 2010 10:36 pm

Danijel ::
Joco sto nam ode toliko daleko?
E Danijele jbg tako ti je to, mladost ludost, ljubav i sl Wink
Nazad na vrh Ići dole
Danijel

Danijel


Broj poruka : 939
Datum upisa : 29.12.2009
Godina : 43
Lokacija : Srbija-Vranje

Nabaviti Zakoa??? molim pomozite Empty
PočaljiNaslov: Re: Nabaviti Zakoa??? molim pomozite   Nabaviti Zakoa??? molim pomozite Icon_minitimeSub Okt 23, 2010 9:44 pm

Dobro je Joco, samo ti nama budi srecan,a brata po pticama necemo da zaboravimo... cheers
Nazad na vrh Ići dole
Jocom

Jocom


Broj poruka : 26
Datum upisa : 13.02.2010
Godina : 37
Lokacija : Trebinje, BiH

Nabaviti Zakoa??? molim pomozite Empty
PočaljiNaslov: Re: Nabaviti Zakoa??? molim pomozite   Nabaviti Zakoa??? molim pomozite Icon_minitimePon Okt 25, 2010 5:01 am

Danijel ::
Dobro je Joco, samo ti nama budi srecan,a brata po pticama necemo da zaboravimo... cheers
veliko hvala...
Nazad na vrh Ići dole
Milos993

Milos993


Broj poruka : 53
Datum upisa : 18.09.2012

Nabaviti Zakoa??? molim pomozite Empty
PočaljiNaslov: Re: Nabaviti Zakoa??? molim pomozite   Nabaviti Zakoa??? molim pomozite Icon_minitimeČet Sep 20, 2012 5:44 pm

Potrazi na Internetu siguran sam da ima neko ko prodaje, raspitaj se po pet shopovima. A za drugo pitanje, pa svaka ptica trazi bar malo vremena i da joj posvetis malo ljubavi. Ako vec neces biti dugo sa njom onda joj bar nadji para ako ne istog onda neku drugu vrstu koja moze da podnese zakoa i zako nju. Srecno ti tamo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Laza

Laza


Broj poruka : 1208
Datum upisa : 20.12.2009
Godina : 36
Lokacija : Svilajnac

Nabaviti Zakoa??? molim pomozite Empty
PočaljiNaslov: Re: Nabaviti Zakoa??? molim pomozite   Nabaviti Zakoa??? molim pomozite Icon_minitimeČet Sep 20, 2012 7:42 pm

Milos993, pogledaj datum kada je postavljeno pitanje... mislim da se snasao do sada.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nabaviti Zakoa??? molim pomozite Empty
PočaljiNaslov: Re: Nabaviti Zakoa??? molim pomozite   Nabaviti Zakoa??? molim pomozite Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Nabaviti Zakoa??? molim pomozite
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Ptice :: Papagaji-
Skoči na: