Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Nepoznata bolest

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Jovo13

Jovo13


Broj poruka : 179
Datum upisa : 05.09.2010
Godina : 31
Lokacija : Vitkovac-Kraljevo

Nepoznata bolest Empty
PočaljiNaslov: Nepoznata bolest   Nepoznata bolest Icon_minitimeNed Sep 05, 2010 11:05 am

Hteo sam da pitam koja je to bolest pri kojoj kokoskama dzigerica,srce,bubac i creva dobiju neke bele tackice i onda tako kute sve dok ne uginu ili dok ih ne zakoljem,ni jedna mi se kokoska do sada od toga nije oporavila
Nazad na vrh Ići dole
Srdjan

Srdjan


Broj poruka : 287
Datum upisa : 02.02.2010
Godina : 49
Lokacija : Niš

Nepoznata bolest Empty
PočaljiNaslov: Re: Nepoznata bolest   Nepoznata bolest Icon_minitimePon Sep 06, 2010 12:47 pm

Meni se to desilo pre par godina,nemogu da se setim kako se zove ali znam da mi je veterinar reko da moram kera da izolujem od živine jer se rad o nekoj bakteriji koju prenosi pas.
Nazad na vrh Ići dole
Jovo13

Jovo13


Broj poruka : 179
Datum upisa : 05.09.2010
Godina : 31
Lokacija : Vitkovac-Kraljevo

Nepoznata bolest Empty
PočaljiNaslov: Re: Nepoznata bolest   Nepoznata bolest Icon_minitimePon Sep 06, 2010 9:35 pm

Stvarno???
Ja imam psa tek od prosle godine ali su mi kokoske od toga obolevale i pre,jedino mi od toga kokoske propadaju,imam utisak da bi mi bas dugo zivele da nije te bolesti jer mi jedna koka koja od toga nije obolela ima 5 godina,a sve ostale su mi uginule ili sam ih zaklao upravo zbog te bolesti.Jer ima neki lek ili nesto za preventivu za tu bolest?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nepoznata bolest Empty
PočaljiNaslov: Re: Nepoznata bolest   Nepoznata bolest Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Nepoznata bolest
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sorna bolest
» bolest jetre
» Bolest zivine
» Bolest stiglica
» tigrica bolest

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Odrzavanje :: Nega i zaštita ptica :: Bolesti ptica-
Skoči na: