Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 UPOZORENJE-PREVARA

Ići dole 
+23
silwert
Tihomir
ticar
pedja cb
Alexandar
mime30
tatjanasd
fuz80
nebojsa
MILAN
Herkules
milos0205
salle55
sasaznas
Luckyboy
Laza
vrscanin
Rea
papayajamaica
Sale77-Nis
Danijel
dr.nenad86
Vasa
27 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Herkules

Herkules


Broj poruka : 36
Datum upisa : 15.12.2010
Lokacija : Pozarevac

UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 16, 2010 8:44 am

Doticni Legija kako se predstavio meni na telefonu, pokusao pre mesec dana da me prevari za ptice..Njegov broj telefona i dalje posedujem,ako nekom treba vise informacije moze me kontaktirati....veliki pozdrav svim ljubiteljima ptica...
Nazad na vrh Ići dole
MILAN

MILAN


Broj poruka : 320
Datum upisa : 26.08.2010
Godina : 32
Lokacija : BEZDAN

UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 16, 2010 9:27 am

Pitanje za sve u ovoj temi: Da li je taj prevarant nekom spominjao " da uzgaja " žakoe i patagonce ... ?????

Nazad na vrh Ići dole
vrscanin




Broj poruka : 41
Datum upisa : 19.09.2010
Lokacija : Vrsac

UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 16, 2010 9:36 am

Meni je rekao puno ime i prezime ali neverujem da je tacno.a i broj mob.nije vise u funkciji.sad ce da se primiri pa ce kasnije opet nekog da navuce na neku pricu.MILANE- meni je spominjao samo bastarde i PPFE u mutacijama uvezene iz italije i nemacke.koje su mu *oduzeli* a meni ponudio zenke ahatnog mozaika.
Nazad na vrh Ići dole
Laza

Laza


Broj poruka : 1208
Datum upisa : 20.12.2009
Godina : 36
Lokacija : Svilajnac

UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 16, 2010 10:19 am

Ma on moze da nudi sve sto vama treba...
Nazad na vrh Ići dole
Vasa
YA HABIBI YA AEINI
Vasa


Broj poruka : 1395
Datum upisa : 28.03.2010
Godina : 38
Lokacija : Srbija-Vranje RS 7-64

UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 16, 2010 10:33 am

ima i patke mandarinke, visokog kvaliteta Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa

nebojsa


Broj poruka : 108
Datum upisa : 06.06.2010
Godina : 46
Lokacija : Kruševac

UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 16, 2010 10:53 am

Da nije to ovaj lik stalno daje oglase po netu i redovno menja gradove te je iz Subotice, Šabca... zatim iz čas je iz srbije, čas iz
BiH. Upao mi je u oči kada sam ga zvao da se raspitam za ptice koje nudi i tek reda radi pitam odakle je (pošto sam već u oglasu video da je iz subotice) on mi reče Kragujevac odmah bio sumnjiv, posle pitam jel ptica prstenovana odmah je promenio ton, postao drzak i počeo da mi objašnjava kako on svoje ptice ne prstenuje i kako je to glupost... dalje nisam hteo da pričam lokacija sumnjiva, ptica bez prstena... cena za divlju pticu ko za ručno hranjenu. Hvala doviđenja!?

link 1.
link 2.
link 3.
link 4.
Nazad na vrh Ići dole
MILAN

MILAN


Broj poruka : 320
Datum upisa : 26.08.2010
Godina : 32
Lokacija : BEZDAN

UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 16, 2010 12:42 pm

Mene je zvao lik iz okoline NS sa ponudom da menjamo patagonce za pevajuće, sto mi je van svake pameti, u tom razgovoru spomenuo je da ima jedan par žakoa, a da je njihove mlade poklonio, drugi put sam ja njega zvao i tad je spomenuo 4 para žakoa, i 2 para patagonaca koji rade četvrtu turu!!!! Posle tih informacija sto sam čuo od njega sve mi je bilo jasno.....
Voleo bih da vidim te patagonce koji rade 4 ture i žakoe koji se dele za dzabe.......kriminal !!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
fuz80
egzoticar u usponu



Broj poruka : 532
Datum upisa : 18.06.2010

UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 16, 2010 12:54 pm

evo sta sam ja nasao:

obrisao sam post zbog laznih informacija!!!


moje izvinjenje adminima (zbog brisanja posta) i coveku u koga sam posumnjao!!!!


Poslednji put izmenio fuz80 dana Čet Mar 03, 2011 12:45 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
fuz80
egzoticar u usponu



Broj poruka : 532
Datum upisa : 18.06.2010

UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 16, 2010 1:14 pm

zao mi je ako sam pogresio u vezi ovoga ali broj telefona se poklapa sa onim oglasima iz zooberze !!!

neka administratori provere sve ove podatke pa cemo videti sta se desava!?
Nazad na vrh Ići dole
tatjanasd




Broj poruka : 25
Datum upisa : 05.12.2010

UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 16, 2010 2:18 pm

Meni se neki lik iz BIH javljao i pitao da li mogu da mu posaljem autobusu Arsenija i ja sam ga odbila. Ne zato sto sam mislila da je prevara, nego mi bilo zao da se Arsa pati u kutiji u autobusu.
Nazad na vrh Ići dole
Luckyboy
General
General
Luckyboy


Broj poruka : 1626
Datum upisa : 20.12.2009
Lokacija : Smed.Palanka Šumadija

UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 16, 2010 4:42 pm

nebojsa (Čet Dec 16, 2010 10.53 am) ::
Da nije to ovaj lik stalno daje oglase po netu i redovno menja gradove te je iz Subotice, Šabca... zatim iz čas je iz srbije, čas iz
BiH. Upao mi je u oči kada sam ga zvao da se raspitam za ptice koje nudi i tek reda radi pitam odakle je (pošto sam već u oglasu video da je iz subotice) on mi reče Kragujevac odmah bio sumnjiv, posle pitam jel ptica prstenovana odmah je promenio ton, postao drzak i počeo da mi objašnjava kako on svoje ptice ne prstenuje i kako je to glupost... dalje nisam hteo da pričam lokacija sumnjiva, ptica bez prstena... cena za divlju pticu ko za ručno hranjenu. Hvala doviđenja!?

link 1.
link 2.
link 3.
link 4.

fuz80 (Čet Dec 16, 2010 12.54 pm) ::
evo sta sam ja nasao:

[You must be registered and logged in to see this link.]

ima i njegova vizit karta na kraju stranice!!

tamo je postavljen oglas slican ovima sa zooberze sa istim konktekt telefonom a predstavio se kao salle55.
scratch scratch scratch
To nije taj Smile ,posumnjali ste na pogrešnog čoveka,a što se prebivališta tiče,isuviše je komplikovano i forum nije mesto za to objašnjenje.
Dakle da ponovim nije taj,poznajem čoveka lično Cool
Nazad na vrh Ići dole
Sale77-Nis

Sale77-Nis


Broj poruka : 939
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Nis -Srbija

UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 16, 2010 5:48 pm

SALE 55 je ok covek sto rece laki posumljali ste u pogresnog coveka nema sanse da bi SALE 55 nekog prevario i ja se znam sa njim ali ako lucky boy kaze onda je tako znaci SALE 55 ispada iz igre osumnjicenih!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
fuz80
egzoticar u usponu



Broj poruka : 532
Datum upisa : 18.06.2010

UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 16, 2010 6:28 pm

ja se izvinjavam salletu ! Nisam ni sumnjao na njega nego
sam mislio da neko hoce da mu smesti celu ovu pricu sa prevarom!!
ipak da je salle55 prevarant ne bi postavio svoju sliku na avatar sto je i logicno!

jos jednom se izvinjavam saletu!

pozz od Nikole alien
Nazad na vrh Ići dole
Laza

Laza


Broj poruka : 1208
Datum upisa : 20.12.2009
Godina : 36
Lokacija : Svilajnac

UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 16, 2010 6:39 pm

Vasa ::
ima i patke mandarinke, visokog kvaliteta Very Happy

Cuo sam da ima i dobre kaveze geek
Nazad na vrh Ići dole
mime30

mime30


Broj poruka : 445
Datum upisa : 10.04.2010
Lokacija : Srbobran

UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 16, 2010 6:41 pm

Ako kažete da čoveka lično poznajete i da je ok onda je to to ali čovek zvuči sumnjivo i odbija ljude u samom startu za trgovinu,te je odavde te odande,traži pare unapred da bi uvezao neke ptice,u oglasu mu piše ptice EXTRA POVOLJNO!!!!a cena je ustvari skuplja od neke srednje cene...
Nazad na vrh Ići dole
Laza

Laza


Broj poruka : 1208
Datum upisa : 20.12.2009
Godina : 36
Lokacija : Svilajnac

UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 16, 2010 6:44 pm

@mime30 zvuci sumnjivo i zajebao ljude nije isto, sto se tice salle55 tu je prica cista on je odgajivac i svi ga znamo. A sto su mu cene skuplje... to je mozda jer ima kvalitet... nemojte da pretvorimo ovu temu u pljuvanje po svim oglasima
Nazad na vrh Ići dole
mime30

mime30


Broj poruka : 445
Datum upisa : 10.04.2010
Lokacija : Srbobran

UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 16, 2010 6:55 pm

Nije isto,nisam ni rekao da je nekog prevario...
I da je to onaj lik sa poternice...
Nazad na vrh Ići dole
Vasa
YA HABIBI YA AEINI
Vasa


Broj poruka : 1395
Datum upisa : 28.03.2010
Godina : 38
Lokacija : Srbija-Vranje RS 7-64

UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 16, 2010 6:59 pm

Ovaj lik je mene prevario , nadjen je po IP adresi

Bojan Milankovic
14.05. 1982.Pobrdje, Banja Luka
prebivalište:
Novi Sad

Ima i brata rodjenog Dejana obojica su porevaranti.

Nazad na vrh Ići dole
Laza

Laza


Broj poruka : 1208
Datum upisa : 20.12.2009
Godina : 36
Lokacija : Svilajnac

UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 16, 2010 7:08 pm

Vaso telefon u sake i panduracija ! Nema cekanja
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa

nebojsa


Broj poruka : 108
Datum upisa : 06.06.2010
Godina : 46
Lokacija : Kruševac

UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 16, 2010 7:34 pm

Ako je tako ko što administracija kaže i ja se izvinjavam čoveku što sam posumnjao u njega! No stvarno mi je bilo sumnjivo te jedan, drugi, treći grad... jedna druga država u oglasima a sve isti čovek.

Nazad na vrh Ići dole
papayajamaica

papayajamaica


Broj poruka : 200
Datum upisa : 10.04.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd

UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 16, 2010 8:21 pm

Ja mislim da jos uvek imam br moba tog lika iz NS, ne znam da li je jos u funkciji. Ako je neko zainteresovan mogu mu poslati broj na pp
Nazad na vrh Ići dole
milos0205

milos0205


Broj poruka : 253
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 56
Lokacija : Beograd

UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 16, 2010 10:06 pm

Mene niko nije do sada prevario ali po IP adresi je najlakse da se pronadje prevarant, zelim vam uspeh u potrazi i ako uspete da ga nadjete javno treba objaviti ime i prezime i sliku mu cak okaciti da se drugi posteni ljudi ne bi upecali na njegovu pricu.
Nazad na vrh Ići dole
Alexandar

Alexandar


Broj poruka : 724
Datum upisa : 23.12.2009
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac

UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 16, 2010 10:16 pm

milos0205 ::
Mene niko nije do sada prevario ali po IP adresi je najlakse da se pronadje prevarant, zelim vam uspeh u potrazi i ako uspete da ga nadjete javno treba objaviti ime i prezime i sliku mu cak okaciti da se drugi posteni ljudi ne bi upecali na njegovu pricu.

Tacno tako zmiju treba gadjati u glavu
Nazad na vrh Ići dole
pedja cb

pedja cb


Broj poruka : 353
Datum upisa : 02.09.2010
Godina : 48
Lokacija : Indjija

UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 16, 2010 10:52 pm

Sale55 je ekstra lik i uzgaivac ptica. Mnogo mi je pomogao u pocetku kad sam ulazio u ovaj svet. Vaso pusti mi privatnom porukom tvoj broj telefona,mislim da znam tog lika i gde mu je kuca.Papayajamaica pusti mi pp taj broj da uporedim ja imam 4 njegova broja ako je to taj lik.
Nazad na vrh Ići dole
ticar

ticar


Broj poruka : 432
Datum upisa : 31.12.2009
Godina : 39
Lokacija : Zadar,hr

UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 19, 2010 8:06 pm

moj savjet,može zamjena ptica,može kupovina preko autobusa,ali kad šeljete ptice autobusom onda tražite ptice ili novac da vam donese vozač busa,znaći uzmeš ptice daš ptice,ili novac nije bitno.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: UPOZORENJE-PREVARA   UPOZORENJE-PREVARA - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
UPOZORENJE-PREVARA
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Razno-
Skoči na: