Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Harcel roler

Ići dole 
+2
Laza
rtomek
6 posters
AutorPoruka
rtomek

rtomek


Broj poruka : 721
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 49
Lokacija : SU-V-SRB

Harcel roler Empty
PočaljiNaslov: Harcel roler   Harcel roler Icon_minitimeUto Dec 29, 2009 12:10 am

Pozdrav
Eto otvorio sam ovu temu u nadi da će se naći neko ko će da nas upozna sa odgojem ovih divnih ptica po meni sa najlepšom pesmom među kanarincima !!
Želim još reći da sam pozvan u ime udruženja da prisustvujem 03.01.2010 na državnom prvenstvu Harcer roler kanarinaca u Mađarsku, gde ća se u Segedinu održati ovo takmičenje od 02.01. do 03.01.2010 , prijavjeno je oko 15 kolekcija i 15-tak pojedinačnih pevača a ocenjivaće naš sudija , sudija SOF-a Tibor Varga , koji je jedan od redkih koji u srbiji gaje ovu vrstu kanarinaca!
Pa kad se vratim podeliću sa vama utiske ..
pozzzz ROBY
Nazad na vrh Ići dole
Laza

Laza


Broj poruka : 1208
Datum upisa : 20.12.2009
Godina : 36
Lokacija : Svilajnac

Harcel roler Empty
PočaljiNaslov: Re: Harcel roler   Harcel roler Icon_minitimeUto Dec 29, 2009 12:15 am

I slike obavezno da okacis Smile mozda i neki klip pesme
Nazad na vrh Ići dole
rtomek

rtomek


Broj poruka : 721
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 49
Lokacija : SU-V-SRB

Harcel roler Empty
PočaljiNaslov: Re: Harcel roler   Harcel roler Icon_minitimeNed Jan 03, 2010 11:26 pm

pozdrav svima
danas smo bili u gostima u susednoj Mađarskoj na državnom prvenstvu kanarinaca pesme Harcer roler ! Bilo nam je jako lepo divno druženje , zanimljive ptice , fantastični pevači , za mene nešto novo sve u svemu super .
evo nekoliko slika sa ovog dogažaja
slušanje pesme rolera i stručni komentar gospodina Maroti Bele Jedanajstostrukog prvaka mađarske !!
Harcel roler 444mester21.th
novi prvak posle 11 godinaHarcel roler Szeged2010027.th
sudio sudija SOF-a gospodin VARG TIBOR koji je i prokomentarisao šampionat Harcel roler Szeged2010037.th
eto i nas ..i dobili dali trofej za dalju uspešnu saradnju Harcel roler Szeged2010044.th
i na kraju naravno RIBJI PAPRIKAŠ Wink cheers
pozdrav ROBY
Nazad na vrh Ići dole
Zika
Sumadinac
Sumadinac
Zika


Broj poruka : 1122
Datum upisa : 20.12.2009
Lokacija : Kragujevac

Harcel roler Empty
PočaljiNaslov: Re: Harcel roler   Harcel roler Icon_minitimeUto Jan 26, 2010 9:18 pm

harzer roller canary
Nazad na vrh Ići dole
Dean Ninkovich Ozi




Broj poruka : 14
Datum upisa : 30.10.2012
Godina : 56
Lokacija : Novi Sad i Perth WA

Harcel roler Empty
PočaljiNaslov: Re: Harcel roler   Harcel roler Icon_minitimePet Nov 02, 2012 11:39 pm

Sta se desava sa rolerima u Srbiji?koliko ima registorvnih odgaivaca? Sudija?Pozdrav od Aussieroller
Nazad na vrh Ići dole
Alexandar

Alexandar


Broj poruka : 724
Datum upisa : 23.12.2009
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac

Harcel roler Empty
PočaljiNaslov: Re: Harcel roler   Harcel roler Icon_minitimeSre Okt 02, 2013 12:40 am

ima li odgajivaca rolera kod nas Question 
Nazad na vrh Ići dole
sasaznas

sasaznas


Broj poruka : 105
Datum upisa : 27.12.2009
Godina : 53
Lokacija : Bijeljina RS BiH

Harcel roler Empty
PočaljiNaslov: Re: Harcel roler   Harcel roler Icon_minitimeSre Okt 02, 2013 8:09 pm

ima zika pokusaj preko fejsa da ga kontaktiras
Nazad na vrh Ići dole
Dean Ninkovich Ozi




Broj poruka : 14
Datum upisa : 30.10.2012
Godina : 56
Lokacija : Novi Sad i Perth WA

Harcel roler Empty
PočaljiNaslov: Re: Harcel roler   Harcel roler Icon_minitimeČet Okt 03, 2013 5:43 pm

Alexandar ::
ima li odgajivaca rolera kod nas Question 
Ima druze. Ja glavom i bradom Dejan Ninkovic Ozi .Odgaivac i sudija.
Nazad na vrh Ići dole
Dean Ninkovich Ozi




Broj poruka : 14
Datum upisa : 30.10.2012
Godina : 56
Lokacija : Novi Sad i Perth WA

Harcel roler Empty
PočaljiNaslov: Re: Harcel roler   Harcel roler Icon_minitimeČet Okt 03, 2013 5:47 pm

Zika ::
harzer roller canary
Odgovorno tvrdim da je snimak usporen.Zvuk ne prirodan i neko ko prvi put cuje rolera imace potpuno pogresnu sliku. Zato sto je snimak usporen zvuk je izoblicen.
Nazad na vrh Ići dole
Dean Ninkovich Ozi




Broj poruka : 14
Datum upisa : 30.10.2012
Godina : 56
Lokacija : Novi Sad i Perth WA

Harcel roler Empty
PočaljiNaslov: Re: Harcel roler   Harcel roler Icon_minitimeSre Okt 09, 2013 10:39 pm

Alexandar ::
ima li odgajivaca rolera kod nas Question 
Ozi 0649643167
Nazad na vrh Ići dole
Dean Ninkovich Ozi




Broj poruka : 14
Datum upisa : 30.10.2012
Godina : 56
Lokacija : Novi Sad i Perth WA

Harcel roler Empty
PočaljiNaslov: Re: Harcel roler   Harcel roler Icon_minitimeSre Okt 09, 2013 10:51 pm

Ima li neko stare brojeve Avifaune.Pisao sam u nekoliko navrata o rolerima ali nemam te brojeve i ne znam o cemu sam pisao.Bilo je prilicno davno i pisao sam gos Kulicu i Zeljku Aleksicu i oni su to objavljivali.Ako ima zainteresovanih za rolere mogli bi krenuti od tih clanaka a ja cu posle da se nadovezem i napisem jos ponesto.
Ja trenutno skolujem mlade muzijake iako se ove godine necu takmiciti.Jako sam zadovoljan pesmom mladih za sad.Inace moje ptice su Nemacko-Austriskog porekla. imao sam srece da sam upoznao Karla Oberhammera,a ko prati rolere zna da je bio vicesampion sveta prosle godine,treci pre tri godine itd,uglavnom svetski vrh.Posetio sam ga prosle jeseni.On zivi u jednom selu pored Linca i uziva penzionerske dane uz svoje ptice.Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Harcel roler Empty
PočaljiNaslov: Re: Harcel roler   Harcel roler Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Harcel roler
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Ptice :: Kanarinci :: Kanarinci pesme-
Skoči na: