Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Ukrasni fazani - opste teme

Ići dole 
+3
itan
Vasa
SrdjanKG
7 posters
AutorPoruka
SrdjanKG

SrdjanKG


Broj poruka : 442
Datum upisa : 18.02.2010
Godina : 52
Lokacija : Resnik,KG - SRB 10 2

Ukrasni fazani - opste teme Empty
PočaljiNaslov: Ukrasni fazani - opste teme   Ukrasni fazani - opste teme Icon_minitimeUto Apr 13, 2010 6:14 pm

Ovde mozete pisati i postavljati sve vezano za ukrasne fazane,a kao i u slicnim temama na ovom forumu,ako se u ovoj temi nakupi vise o nekoj vrsti,otvoricemo temu samo za nju!
Nazad na vrh Ići dole
Vasa
YA HABIBI YA AEINI
Vasa


Broj poruka : 1395
Datum upisa : 28.03.2010
Godina : 38
Lokacija : Srbija-Vranje RS 7-64

Ukrasni fazani - opste teme Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrasni fazani - opste teme   Ukrasni fazani - opste teme Icon_minitimeUto Apr 13, 2010 7:04 pm

Na ovoj stranici možete videti, kako većina fazana izgleda i njihove podele.

http://www.wpadeutschland.de/
Nazad na vrh Ići dole
itan

itan


Broj poruka : 106
Datum upisa : 23.11.2010
Lokacija : Beograd

Ukrasni fazani - opste teme Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrasni fazani - opste teme   Ukrasni fazani - opste teme Icon_minitimeSub Nov 27, 2010 12:04 am

nisam uspeo da nadjem na formu ovu vrstu pod imenom glanz fazan prelep mi je ima li ga ko u Srbiji ?[img]itan1 at 2010-11-26[/img]https://2img.net/r/ihimizer/img221/2627/glanzfazan.jpg


nasao sam latinski naziv Lophophorus impejanus Shocked Shocked Shocked I love you I love you I love you ili himalayan monal pheasant
Nazad na vrh Ići dole
MILAN

MILAN


Broj poruka : 320
Datum upisa : 26.08.2010
Godina : 32
Lokacija : BEZDAN

Ukrasni fazani - opste teme Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrasni fazani - opste teme   Ukrasni fazani - opste teme Icon_minitimeSub Nov 27, 2010 5:27 pm

Ima tih fazana kod nas, ima ih u Subotici,a imas i kod Mikija u Kolutu(privatni zoo vrt).... Cena im je oko 150 e za par.Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
itan

itan


Broj poruka : 106
Datum upisa : 23.11.2010
Lokacija : Beograd

Ukrasni fazani - opste teme Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrasni fazani - opste teme   Ukrasni fazani - opste teme Icon_minitimeSub Nov 27, 2010 5:36 pm

hvala Milane Smile
Nazad na vrh Ići dole
vladimir




Broj poruka : 25
Datum upisa : 26.04.2010

Ukrasni fazani - opste teme Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrasni fazani - opste teme   Ukrasni fazani - opste teme Icon_minitimeČet Sep 08, 2011 1:11 pm

pomoc kolege.kako iz bugarske da uvezem u srbije dva zlatna fazana i dva pauna starih ok dva meseca?vadio sam nekakav sertifikat u veterinarskoj stanici da su ptice pregledane vakcinirane i da mogu da ih prenesem.ali na nasoj granici su mi rekli da nemam pravo da unosim u srbiju bilu kakvu ptici zamalo da ih uznu.sad je doslo vreme ponovo da nosim dva dijamantena fazana i dva pauna na koji nacin mogu da ih unesem u srbiji a da nemam problemamhvala puno poz.
Nazad na vrh Ići dole
MILAN

MILAN


Broj poruka : 320
Datum upisa : 26.08.2010
Godina : 32
Lokacija : BEZDAN

Ukrasni fazani - opste teme Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrasni fazani - opste teme   Ukrasni fazani - opste teme Icon_minitimeČet Sep 08, 2011 7:42 pm

Te ptice možes kod nas da nabavis, tako da nemas potrebe da se zamaras sa granicom. A te iste fazane, paunove, plovke i ostalo Bugari nabavljaju iz Srbije.
Nazad na vrh Ići dole
dusan dragan

dusan dragan


Broj poruka : 325
Datum upisa : 27.09.2010
Godina : 53
Lokacija : Nis

Ukrasni fazani - opste teme Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrasni fazani - opste teme   Ukrasni fazani - opste teme Icon_minitimeČet Sep 08, 2011 7:45 pm

Mozes jaja da nabavis, a zivinu tesko. Kao sto kaze Milan sve te ptice imas i kod nas u velikom broju. Odakle si pa da sredimo za neku pticu. Pozz
Nazad na vrh Ići dole
vladimir




Broj poruka : 25
Datum upisa : 26.04.2010

Ukrasni fazani - opste teme Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrasni fazani - opste teme   Ukrasni fazani - opste teme Icon_minitimeČet Sep 08, 2011 11:25 pm

MILAN ::
Te ptice možes kod nas da nabavis, tako da nemas potrebe da se zamaras sa granicom. A te iste fazane, paunove, plovke i ostalo Bugari nabavljaju iz Srbije.
//////////u hotelu gde radim imam po jedan par zlatnih dijamantenih fazana i crnokrile paune pa sam izveo i uzeobih posto su djabe.a mozes li da mi kazes cenu zelenih pauna kod nastakodje .izvodim i stiglice i bastarde volim ptice pa jednu po jednu prenosim u leskovcu da imam da nebi kupovao kad se budem vratio
Nazad na vrh Ići dole
dejan-limar

dejan-limar


Broj poruka : 9
Datum upisa : 30.12.2011
Lokacija : Subotica

Ukrasni fazani - opste teme Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrasni fazani - opste teme   Ukrasni fazani - opste teme Icon_minitimePon Jan 21, 2013 1:45 pm

pozdrav! neznam da li je ovo pravo mesto na forumu za ovo pitanje!!! voalijer mi je dimenzije otprilike 6x6 imam par običnih fazana koji su se kod mene izlegli ispod kokinkina. letos slučajno neplanski dobijam par zrelih srebrnih fazana. i jedno vreme sam ih odvojio u kavez kućicu koji je na sredini voalijera. posle nekog vremena otvaram im vrata i čekam reakciju....sve je ok lepo se obilaze niko nikog nedira ni nevija tu su našli mesto i jedna kokinkina (žrtva napada ostalih kokinkina) 2 goluba koje je nevreme srušilo(oporavili se i neće dalje)....sad sam izgnjavio a pitanje je : da li će ovo njihovo slaganje i tolerancija ostati i sad kad krenu parenja? volim ih sve ali nebi ni sačekao da neko nekog ošteti. ako neko može da mi pomogne sa odgovorom bio bi mu zahvalan
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ukrasni fazani - opste teme Empty
PočaljiNaslov: Re: Ukrasni fazani - opste teme   Ukrasni fazani - opste teme Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ukrasni fazani - opste teme
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kanarinci-opste teme
» Golub-opste teme
» Sultan - opste teme
» Ukrasna Zivina
» Definicija opste genetike

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Ptice :: Ukrasna Zivina :: Ukrasni fazani-
Skoči na: