Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Zanimljivosti o papagajima

Ići dole 
+17
n.ekv
MILAN
momoks
Vasa
tatjanasd
Srdjan
Rea
SasaVR
mime30
Zika
Guli
Grumpy
Luckyboy
SrdjanKG
Rale
szigics
Sale77-Nis
21 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
tatjanasd




Broj poruka : 25
Datum upisa : 05.12.2010

Zanimljivosti o papagajima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti o papagajima   Zanimljivosti o papagajima - Page 2 Icon_minitimePon Dec 27, 2010 6:58 pm

Ne znam za cenu, i ne znam da li smem da kazem ali meni se ne doadaju. Kad sam kupovala Peru (žako) videla sam ih u Jagodini. Kad sam rekla da su mi ružni čovek je ,,pao u nesvest,,. Ja ne kupujem ptice tako što uključim mozak, nego kao dete od 5 godina, što mi je lepo na oko. I Arsa (sunačana aratinga) je meni bio lep a sad me izluđuje. Svaka 2 dana ,,čvrsto,, odlučim da ga prodam, ali mi ne ide od ruke. Kada sam videla da si kandidat za najforumaša prvo mi je palo na pamet ,,a da joj poklonim,, Arsu kao nagradu.
Nazad na vrh Ići dole
Vasa
YA HABIBI YA AEINI
Vasa


Broj poruka : 1395
Datum upisa : 28.03.2010
Godina : 38
Lokacija : Srbija-Vranje RS 7-64

Zanimljivosti o papagajima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti o papagajima   Zanimljivosti o papagajima - Page 2 Icon_minitimePon Dec 27, 2010 7:23 pm

Koliko ja vidim Rea ce doci do novog ljubimca, Arsu... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
momoks

momoks


Broj poruka : 191
Datum upisa : 22.04.2010
Godina : 55
Lokacija : Svilajnac

Zanimljivosti o papagajima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti o papagajima   Zanimljivosti o papagajima - Page 2 Icon_minitimePon Dec 27, 2010 7:46 pm

Ako govorite o Edelima da kazem koju. Rea, obrnuto je vise se izvodi zenki nego muzjaka. U rangu su zakoa po inteligenciji ali su nesto slabiji govornici sto nadoknadjujuizuzetnim koloritom .
Ishrana im je specificna posto im se bazira na vocu a dodatak je semenska hrana.
Nazad na vrh Ići dole
MILAN

MILAN


Broj poruka : 320
Datum upisa : 26.08.2010
Godina : 32
Lokacija : BEZDAN

Zanimljivosti o papagajima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti o papagajima   Zanimljivosti o papagajima - Page 2 Icon_minitimePon Dec 27, 2010 8:57 pm

Edeli su koliko ja znam 1000-1200 e par...a gore navedene cene više nisu u " funkciji "
Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Zanimljivosti o papagajima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti o papagajima   Zanimljivosti o papagajima - Page 2 Icon_minitimePon Dec 27, 2010 9:32 pm

Ovih dana idem do kolege koji ih ima i drzi pa cu bas da saznam tacnu cenu . Sto se tice Arse bounce nebunim se ja nikad ja sam vec i onako kao humanitarna ustanova haha samo jos da pocnem da licim na sabirni centar hahah . Hvala vam na glasovima za naj forumasa uskorocemo odrzati glasanje za naj administratora.
Nazad na vrh Ići dole
momoks

momoks


Broj poruka : 191
Datum upisa : 22.04.2010
Godina : 55
Lokacija : Svilajnac

Zanimljivosti o papagajima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti o papagajima   Zanimljivosti o papagajima - Page 2 Icon_minitimePon Dec 27, 2010 10:52 pm

Zavisi koja su podvrsta, ali ako ubodes pticu ispod 500 e smatraj se srecnim ili joj nesto fali. Znaci ide od 500 pa na gore po komadu.
Nazad na vrh Ići dole
MILAN

MILAN


Broj poruka : 320
Datum upisa : 26.08.2010
Godina : 32
Lokacija : BEZDAN

Zanimljivosti o papagajima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti o papagajima   Zanimljivosti o papagajima - Page 2 Icon_minitimePon Dec 27, 2010 11:17 pm

Svaki odgajivač ima svoju cenu...tako da ima svakakvih cena kao i odgajivača...ali sam čuo od kolega da se odlične ptice mogu naći za 1000 e...naravno reč je o edelima...
Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
momoks

momoks


Broj poruka : 191
Datum upisa : 22.04.2010
Godina : 55
Lokacija : Svilajnac

Zanimljivosti o papagajima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti o papagajima   Zanimljivosti o papagajima - Page 2 Icon_minitimeUto Dec 28, 2010 5:18 pm

Mozda se ne razumemo ja pricam o komadu a ti mozda pricas o paru. Inace i sam imam edele tako da nisam cuo od kolega nego ti kazem iz prve ruke.
Nazad na vrh Ići dole
MILAN

MILAN


Broj poruka : 320
Datum upisa : 26.08.2010
Godina : 32
Lokacija : BEZDAN

Zanimljivosti o papagajima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti o papagajima   Zanimljivosti o papagajima - Page 2 Icon_minitimeUto Dec 28, 2010 6:10 pm

Ma OK nije problem, samo sam hteo reći ono sto mnogi znaju da su ptice dosta jeftinije nego pre, čak kad uporedim sa proslom godinom razlika se i vidi i oseti po dzepu Very Happy
Inače sam mislio na par ptica u prethodnom postu...
Nazad na vrh Ići dole
n.ekv

n.ekv


Broj poruka : 156
Datum upisa : 09.08.2010

Zanimljivosti o papagajima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti o papagajima   Zanimljivosti o papagajima - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 01, 2011 5:51 pm

1000-1200e za par je cena po kojoj se mogu naci kod odgajivaca, kada su u pitanju r.hranjene ptice za ljubimce koje se prodaju, nesto su skuplje. Zenke umeju biti malo naopake naravi.
Nazad na vrh Ići dole
nebojsa

nebojsa


Broj poruka : 108
Datum upisa : 06.06.2010
Godina : 46
Lokacija : Kruševac

Zanimljivosti o papagajima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti o papagajima   Zanimljivosti o papagajima - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 31, 2011 11:13 am

Zatvorenici za rehabilitaciju imaju zadatak da odgajaju papagaje!

http://www.blic.rs/galerija/Svet/2126/Okoreli-kriminalci-uzgajaju-papagaje
Nazad na vrh Ići dole
Abc




Broj poruka : 16
Datum upisa : 13.11.2011

Zanimljivosti o papagajima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti o papagajima   Zanimljivosti o papagajima - Page 2 Icon_minitimePon Mar 19, 2012 9:55 pm

Novozelandski papagaj kakapu - koji zaboravlja da ne ume da leti, pari se jednom u dve godine i to ako ima sreće da ženku ne pomeša sa nekom od grabljivica : )

http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Zanimljivosti/308578/Upoznajte-papagaja-koji-vodi-ljubav-na-svake-dve-godine
Nazad na vrh Ići dole
Rea

Rea


Broj poruka : 760
Datum upisa : 31.10.2010
Godina : 50
Lokacija : Indjija

Zanimljivosti o papagajima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti o papagajima   Zanimljivosti o papagajima - Page 2 Icon_minitimePon Mar 19, 2012 11:14 pm

nebojsa ::
Zatvorenici za rehabilitaciju imaju zadatak da odgajaju papagaje!

http://www.blic.rs/galerija/Svet/2126/Okoreli-kriminalci-uzgajaju-papagaje

Hahah dobra stvar kada ce ovako nesto uvesti kod nas bicu prva rehabilitacija uzivancija topao krevet klopa i hobi koji volis sta vise da pozelis ?
Nazad na vrh Ići dole
Dragomir

Dragomir


Broj poruka : 259
Datum upisa : 20.03.2012
Godina : 36
Lokacija : Kraljevo

Zanimljivosti o papagajima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti o papagajima   Zanimljivosti o papagajima - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 02, 2012 8:29 pm

papagaj koji je pobegao iz stana svog vlasnika, rekao kvart i tacnu adresu vlasnika Smile http://www.kurir-info.rs/papagaj-policiji-rekao-gde-stanuje-clanak-206240
Nazad na vrh Ići dole
Nikola24




Broj poruka : 24
Datum upisa : 21.02.2012

Zanimljivosti o papagajima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti o papagajima   Zanimljivosti o papagajima - Page 2 Icon_minitimeUto Maj 29, 2012 8:21 pm

Od malih i srednjih papagaja koji su najmanje bucni? Koji papagaj je najjeftiniji?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zanimljivosti o papagajima - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljivosti o papagajima   Zanimljivosti o papagajima - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Zanimljivosti o papagajima
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Uopsteno o papagajima
» Mozda niste znali da ...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Ptice :: Papagaji-
Skoči na: