Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Potrebna pomoc pronadjenoj povredjenoj ptici!!!!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
bowas1984




Broj poruka : 2
Datum upisa : 18.05.2016

Potrebna pomoc pronadjenoj povredjenoj ptici!!!! Empty
PočaljiNaslov: Potrebna pomoc pronadjenoj povredjenoj ptici!!!!   Potrebna pomoc pronadjenoj povredjenoj ptici!!!! Icon_minitimeSre Maj 18, 2016 10:24 pm

Nasao sam pticu u Beogradu sa povredjenim krilom. Nisam siguran da li je vrana ili svraka. Crno sive je boje. Nosili smo je do veterinara i jedino sto su bili spremni da urade zabadava je da odokativno odrede prelom na krilu. Ja nisam u mogucnosti da je odrzavam, Ako poznaje neko nekog veterinara ili coveka koji bi je preuzeo da je neguje, to bi bilo najbolje. Ako ne, ja sam spreman da napravim fond, odnosno da pitam ljude koje poznajem da se prikupi novac i da joj se pomogne, Ja ponavljam da nisam u mogucnosti da se staram o njoj. Svaki savet je dobro dosao. Hvala .
Nazad na vrh Ići dole
bowas1984




Broj poruka : 2
Datum upisa : 18.05.2016

Potrebna pomoc pronadjenoj povredjenoj ptici!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Potrebna pomoc pronadjenoj povredjenoj ptici!!!!   Potrebna pomoc pronadjenoj povredjenoj ptici!!!! Icon_minitimePet Maj 20, 2016 2:29 pm

Ptica je zbrinuta, nadamo se najboljem
Nazad na vrh Ići dole
Grdana




Broj poruka : 1
Datum upisa : 14.06.2016

Potrebna pomoc pronadjenoj povredjenoj ptici!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Potrebna pomoc pronadjenoj povredjenoj ptici!!!!   Potrebna pomoc pronadjenoj povredjenoj ptici!!!! Icon_minitimeUto Jun 14, 2016 9:36 pm

Kako ste je zbrinuli, imam sličnu situaciju, kod mene je vrana već više od tri meseca, imala je neku infekciju od koje smo je izlečili kapima, međutim, kad se uspravila, ispalo je da je možda krilo takođe bilo povređeno. ona živi u transporteru za mačke a retko je puštam iz kaveza jer imam tri mačke i jednostavno mislim da je to nikakav kvalitet života za jednu divlju pticu. kad je izvedem, deca pokušavaju da je šutnu, druge vrane je napadaju, i odustala sam od toga. pokušala sam da nađem nekog ko se bavi rehabilitacijom ptica, ili je jednostavno u mogućnosti da joj pruži nešto bolje, ali ništa za sada. ako neko voli ptice ili zna gde možemo da je smestimo ili da joj nekako pomognemo, neka se javi, ja sigurno neću da je izbacim napolje posle tri meseca, ali ovo je za nju zatvor. jako je poslušna i pametna, pa mi je još više žao.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Potrebna pomoc pronadjenoj povredjenoj ptici!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Potrebna pomoc pronadjenoj povredjenoj ptici!!!!   Potrebna pomoc pronadjenoj povredjenoj ptici!!!! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Potrebna pomoc pronadjenoj povredjenoj ptici!!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Hitno potrebna pomoc u vezi tekuti
» Pomoc!
» Nimfe (Nymphicus hollandicus)
» Sta da radim?
» Pomoć za multivitamin

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Odrzavanje :: Nega i zaštita ptica-
Skoči na: