Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Zrenjaninska berza Jul 2015

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
dobrivoj_zr




Broj poruka : 16
Datum upisa : 30.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Zrenjanin

Zrenjaninska berza Jul 2015 Empty
PočaljiNaslov: Zrenjaninska berza Jul 2015   Zrenjaninska berza Jul 2015 Icon_minitimeNed Jul 26, 2015 11:45 am

Danas je od strane drustva za odgoj rasne zivine, kunica, golubova i ptica iz Zrenjanina organizovalo julsku berzu. Berza je odrzana ispred prostorije kluba u Makedonskoj ulici pored srednje tehnicke polj. skole.

Zrenjaninska berza Jul 2015 10o4hh2


Od ponude je bilo papagaja, zivine, kunica, golubova, egzota. Na jednom mestu je bila ponuda fazancica i piladi paunova. Ponuda papagaja je bila standardna, tigrice, nimfe, rozenkolinsi, rozele, naleteo sam na jedan par fisera, i na jednom mestu na 3 kozice (covek je trazio 25000 din za sve tri). Cene nisam mogao nikako da pohvatam posto sam vodio sincica sa sobom pa sam morao na njega da obracam paznju. Na jednom mestu sam nacuo da za mlade nimfe covek trazi 1000 din. Sto se tice egzota najzastupljenije su bile australijske zebe, bilo jos po nekih egzota ali sam slab sto se tice poznavanja vrsta pa tako nikako ne bih mogao napisati sta je sve bilo u ponudi. Uglavnom mrsavo. Zivina isto tako mrsavo nista posebno sto me je bas privuklo, bilo je nesto prepelica, guski i belih morki. Ukrasna zivina isto. Od golubova najvise je bilo kingova i lepezana u ponudi, bilo je jos nekih vrsta ali sam i sa golubovima slab. Slikao sam nesto od ponuda pa da vam docaram kako je bilo

Zrenjaninska berza Jul 2015 16kruxj Zrenjaninska berza Jul 2015 30mmpev Zrenjaninska berza Jul 2015 68rhcp Zrenjaninska berza Jul 2015 Qyy6tl
Zrenjaninska berza Jul 2015 33vf2vc Zrenjaninska berza Jul 2015 2yyxi6x
Zrenjaninska berza Jul 2015 Otgmrk Zrenjaninska berza Jul 2015 15x7as0
Zrenjaninska berza Jul 2015 23uzpyf Zrenjaninska berza Jul 2015 Fda9og
Zrenjaninska berza Jul 2015 2yowpll Zrenjaninska berza Jul 2015 Qp2nmp

Sledeca berza ce biti odrzana 30.08.2015

Nazad na vrh Ići dole
NikolaVit99

NikolaVit99


Broj poruka : 62
Datum upisa : 03.01.2014
Godina : 24
Lokacija : Uzice

Zrenjaninska berza Jul 2015 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zrenjaninska berza Jul 2015   Zrenjaninska berza Jul 2015 Icon_minitimeČet Avg 13, 2015 9:19 pm

Dobar dan,
Da li neko zna raspored berzi do kraja 2015?
Hvala Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
dobrivoj_zr




Broj poruka : 16
Datum upisa : 30.04.2013
Godina : 40
Lokacija : Zrenjanin

Zrenjaninska berza Jul 2015 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zrenjaninska berza Jul 2015   Zrenjaninska berza Jul 2015 Icon_minitimeČet Avg 13, 2015 11:11 pm

30. Avgust
27. Septembar
25. Oktobar

Ovo su datumi sto se tice zrenjaninske berze. Prva sledeca berza je zadnji vikend (nedelja) marta 2016 .god

I zaboravio sam da dodam, krajem novembra ce biti jos jedna berza u sklopu izlozbe koje organizuje Društvo za odgoj rasne živine, zečeva, golubova i ptica iz Zrenjanina
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zrenjaninska berza Jul 2015 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zrenjaninska berza Jul 2015   Zrenjaninska berza Jul 2015 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Zrenjaninska berza Jul 2015
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sombor - berza 2015
» Berza u Kovačici
» Reggio Emilia 2015
» Osijek 2015 - državna izložba
» Berza - Novi Sad

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Razno :: Berze i izlozbe-
Skoči na: