Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Četri godine foruma Avikultura

Ići dole 
+4
lepotica cana
žako
Iwan97
Luckyboy
8 posters
AutorPoruka
Luckyboy
General
General
Luckyboy


Broj poruka : 1626
Datum upisa : 20.12.2009
Lokacija : Smed.Palanka Šumadija

Četri godine foruma Avikultura Empty
PočaljiNaslov: Četri godine foruma Avikultura   Četri godine foruma Avikultura Icon_minitimeNed Dec 15, 2013 10:57 pm

Bliži nam se jubilej,pune četri godine kako postojimo.
Kako i priliči,biće nagrada,darodavac je Matija95.
Za prvo mesto par špiceva,drugo par ćubastih zeba i treće par galebića.
Za nagradu isključivo konkurišu članovi foruma,bez administracije.
Izvolite glasajte za vaše favorite na forumu,ocenjujte kvalitet postova,aktivnost ...
Dajte po 5 predloga,do 20 decembra u ponoć,kada se glasanje završava i sabiraju glasovi.
Nazad na vrh Ići dole
Iwan97

Iwan97


Broj poruka : 550
Datum upisa : 03.05.2011
Godina : 26
Lokacija : Sabac

Četri godine foruma Avikultura Empty
PočaljiNaslov: Re: Četri godine foruma Avikultura   Četri godine foruma Avikultura Icon_minitimeNed Dec 15, 2013 11:10 pm

Ako bih posmatrao aktivnost, ne bih mogao ni za koga da se opredelim jer je po mom mišljenju celokupna aktivnost forumaša u odnosu na prošlu godinu znatno opala. Ja ću da navedem člana @karlo28 jer je "aktivan" u temama vezano za egzote, a nagrade se odnose na njih. Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Četri godine foruma Avikultura Empty
PočaljiNaslov: Re: Četri godine foruma Avikultura   Četri godine foruma Avikultura Icon_minitimeNed Dec 15, 2013 11:14 pm

I ja kažem da aktivnost drastično opala, a za prijedlog stvarno ne znam.
Nazad na vrh Ići dole
Luckyboy
General
General
Luckyboy


Broj poruka : 1626
Datum upisa : 20.12.2009
Lokacija : Smed.Palanka Šumadija

Četri godine foruma Avikultura Empty
PočaljiNaslov: Re: Četri godine foruma Avikultura   Četri godine foruma Avikultura Icon_minitimePet Dec 20, 2013 9:06 pm

Godina je za nama,kakva-takva je,nažalost mnogi ljudi više i nemaju ptica,kriza je svuda.
U dogovoru sa darodavcem,nagrade idu onim ljudima koji su skoro svaki dan na forumu.
Par špiceva dobija Iwan97
par zeba žako
par galebića lepotica cana
Čestitke nagrađenima,i da nam naredna godina svima bude bolja.
Nazad na vrh Ići dole
lepotica cana

lepotica cana


Broj poruka : 134
Datum upisa : 30.03.2011
Godina : 55
Lokacija : Leskovac

Četri godine foruma Avikultura Empty
PočaljiNaslov: Re: Četri godine foruma Avikultura   Četri godine foruma Avikultura Icon_minitimePet Dec 20, 2013 9:10 pm

Hvala na nagradi  Very Happy kako ih mogu podici?
Nazad na vrh Ići dole
Iwan97

Iwan97


Broj poruka : 550
Datum upisa : 03.05.2011
Godina : 26
Lokacija : Sabac

Četri godine foruma Avikultura Empty
PočaljiNaslov: Re: Četri godine foruma Avikultura   Četri godine foruma Avikultura Icon_minitimePet Dec 20, 2013 11:28 pm

Hvala puno iako iskreno nisam zaslužio da budem ovako počastvovan! Nažalost, ove godine je aktivnost forumaša bila veoma loša u odnosu na prošlu. Nadam se da će iduća biti mnogo bolja, jer ne bih voleo da se ovaj forum ugasi. Ptice sam počeo da gajim isključivo zahvaljujući Avikulturi i članovima koji su uvek bili tu da me upute i posavetuju oko svega vezano za ovaj hobi. Puno pozdrava za sve i hvala još jednom! Smile
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 38
Lokacija : Niš

Četri godine foruma Avikultura Empty
PočaljiNaslov: Re: Četri godine foruma Avikultura   Četri godine foruma Avikultura Icon_minitimePet Dec 20, 2013 11:49 pm

Svaka cast za podeljene nagrade, secam se kako je sve krenulo pre nekih 4. god, bas oko Svetog Nikole, i sa kojom idejom je napravljen ovaj forum, tako da ovaj forum je tesko da se ugasi ili da nestane, jer kad nije ugasen u startu, kada smo prolazili kroz svakojake muke pojedinih koje poznajemo svi, nece ni sada. A sto se tice posecenosti i aktivnosti pojedinih clanova, dodje do zasicenja, ljudi se zasite, pa ih neko vreme nema, pa se onda opet aktiviraju, tako je to sa svim forumima.


Pozdrav  cheers 
Nazad na vrh Ići dole
Sale77-Nis

Sale77-Nis


Broj poruka : 939
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Nis -Srbija

Četri godine foruma Avikultura Empty
PočaljiNaslov: Re: Četri godine foruma Avikultura   Četri godine foruma Avikultura Icon_minitimeSub Dec 21, 2013 9:24 am

sve cestitke nagradjenima!!a i darodavcima!!
Nazad na vrh Ići dole
lepotica cana

lepotica cana


Broj poruka : 134
Datum upisa : 30.03.2011
Godina : 55
Lokacija : Leskovac

Četri godine foruma Avikultura Empty
PočaljiNaslov: Re: Četri godine foruma Avikultura   Četri godine foruma Avikultura Icon_minitimeSub Dec 21, 2013 6:17 pm

Zbog daljine Indjija-Leskovac,zbog nedostatka direktne linije iste,svoju nagradu par galebica ustupam nekome drugom te bih zamolio moderatore da nagradu dodele nekome blize Indjiji gde i zivi darodavac.
Nazad na vrh Ići dole
Бамбус

Бамбус


Broj poruka : 60
Datum upisa : 29.10.2012
Godina : 56
Lokacija : Лесковац

Četri godine foruma Avikultura Empty
PočaljiNaslov: Re: Četri godine foruma Avikultura   Četri godine foruma Avikultura Icon_minitimeSub Dec 21, 2013 7:11 pm

Bravo Z..... (Lepotica cana).Svaka čast za ovaj gest...to je pravi forumaš.
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Četri godine foruma Avikultura Empty
PočaljiNaslov: Re: Četri godine foruma Avikultura   Četri godine foruma Avikultura Icon_minitimeUto Dec 24, 2013 8:08 am

Hvala na nagradi.
Ove godine i nisam imao baš puno za pokazati, te se moja aktivnost u odnosu na prošlu dosta smanjila. Više sam bio, Vaš putujući reporter, te ste imali prilike vidjeti slike s raznih prodajnih sajmova. Nadam se da će na godinu biti bolje. Upravo sam u fazi registracije još nekih vrsta ptica FE. Ptica ima dosta, tu su žakoi, rozele, štiglići, žutarice, cajzle i zelenduri te bi trebalo biti uspjeha u idućoj uzgojnoj sezoni, a onda će biti nešto i za pokazati.
Hvala još jednom na nagradi i ukazanom povjerenju.
Nazad na vrh Ići dole
DjordjeW

DjordjeW


Broj poruka : 40
Datum upisa : 11.04.2015
Godina : 21
Lokacija : Šabac

Četri godine foruma Avikultura Empty
PočaljiNaslov: Re: Četri godine foruma Avikultura   Četri godine foruma Avikultura Icon_minitimeNed Apr 12, 2015 8:27 pm

Kaka su opet ove dodele nagrada? Very Happy Evo ja sam se juce reg pa vec imam vise od 30 postova.Samo steta potrosio sam toliko vremena dzabe na fauni evrope forumu a totalno su neaktivni svaki dan sam bio na forumu i aktivnost je nikakva.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Četri godine foruma Avikultura Empty
PočaljiNaslov: Re: Četri godine foruma Avikultura   Četri godine foruma Avikultura Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Četri godine foruma Avikultura
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Jubileji i pokloni foruma-
Skoči na: