Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Polna zrelost kod Pauna

Ići dole 
AutorPoruka
ernest1965

ernest1965


Broj poruka : 1
Datum upisa : 19.11.2012
Godina : 58
Lokacija : Slovenija

Polna zrelost kod Pauna Empty
PočaljiNaslov: Polna zrelost kod Pauna   Polna zrelost kod Pauna Icon_minitimeNed Maj 12, 2013 7:40 am

Pozdrav svima !

Tražim vašu pomoč.Imam 2 pauna koje sam kupio,a 2 sam dobio na poklon .Stari su godino i po i prije nekoliko dana mi je jedna paunica počela nesti jaja . Dali je to normalno .Dosada jih ima 3.A najviše me zanima kojeg su pola paunovi. za jedno koje je počela nesti jaja sam siguran ,da je ženka ali neznam za ostale tri pa bi vas molio za pomoč.Slike ob svih paunova su na sledečem linku:
http://www.mojalbum.com/ernest2011/paunovi
Nazad na vrh Ići dole
 
Polna zrelost kod Pauna
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Ptice :: Ukrasna Zivina :: Paunovi i divlje morke-
Skoči na: