Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus)

Ići dole 
+90
palermo
Giovanni
Duska
Djole
whitesuga
sasazako
levic88
Marjan
tanjasd
boske
Strumpf
marijavel
ZARKOTEKICA
tutti
karlo28
rosoft85
border
ivan79
daweed
aska
northstar
zaharije
gaborka
Poli
rakac
makimk
rado7rado
Miks
gogagrizli
Ondrej
Matija95
Nidzo
bosko
Laouni
srxa
GoranKac
dr.nenad86
predin
Mistiq
slobo
Iwan97
Abc
Dusko
milan istra
anita75love
dijana ostojic
MILAN
skorkovic
markoub
florida
Don Salinas
JanjaSaMeseca
mijnica
kokica56
tina
rade
pticar
žako
ATOS
n.ekv
suzy
Laza
Slobodan Kragujevac
fuz80
salle55
Dare
Bogdanik
tatjanasd
dino
Rea
nebojsa
Jocom
mime30
momoks
anamarija77
papayajamaica
ipapige
Caba-Su
jaran
Sale77-Nis
lakigtb
haralampijexxl
Luckyboy
Alex
goran092
rtomek
SrdjanKG
zoran ptice pjevice
Rale
Zika
94 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30
AutorPoruka
mime30

mime30


Broj poruka : 445
Datum upisa : 10.04.2010
Lokacija : Srbobran

Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus)   Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Icon_minitimeČet Jul 03, 2014 10:36 pm

Srećno!Vitamin C, vitamin E, cink..bla,bla,bla..Se daju pticama da ne bi došlo do bakterija,gljivica..Da bi organizam bio što više branjen...Radi kako misliš,tvoja ptica je tvoja briga i tvoja odluka...Imunitet mu je pao i prvo treba da suzbiješ problem pa onda mu povratiti imunitet vitaminima...
Nazad na vrh Ići dole
ZARKOTEKICA

ZARKOTEKICA


Broj poruka : 148
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : beograd

Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus)   Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Icon_minitimePet Jul 04, 2014 7:38 am

mime ja ti kazem kako su mi rekli veterinari a ne kako ja mislim sta treba davati po tebi
Nazad na vrh Ići dole
sasazako

sasazako


Broj poruka : 9
Datum upisa : 01.03.2014

Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus)   Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Icon_minitimePon Nov 17, 2014 10:39 pm

Ljudi da vas pitam nesto kupio sam neki suncokret beli i sareni ali u njima sam viseo neke bubice i po koje busno zrno a u prostoriji gde sam to smestio pojavili se mali leptirici. Da li smem to da dajem papagajima konkretno zakou.
Nazad na vrh Ići dole
ZARKOTEKICA

ZARKOTEKICA


Broj poruka : 148
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : beograd

Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus)   Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Icon_minitimePon Nov 17, 2014 10:51 pm

pravac to u djubre,nemojte kupovati na merenje hranu koja stoji ko zna koliko,ako imate da date 500--700 e za pticu imate i 5000 din za hranu koja ce vam trajati brat bratu 8 mes ako ne i vise,ja imam 2 drugara koji imaju zakoa i kupimo 15 kg dzak i podelimo po 5 kg i uvek je taze odpakovana
Nazad na vrh Ići dole
momoks

momoks


Broj poruka : 191
Datum upisa : 22.04.2010
Godina : 55
Lokacija : Svilajnac

Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus)   Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Icon_minitimeSre Nov 19, 2014 8:04 am

sasazako ::
Ljudi da vas pitam nesto kupio sam neki suncokret beli i sareni ali u njima sam viseo neke bubice i po koje busno zrno a u prostoriji gde sam to smestio pojavili se mali leptirici. Da li smem to da dajem papagajima konkretno zakou.

Ja sam to vidjao u zitu i ovsu. Mislimda se zove gagrica, ne moze da steti tvojoj ptici ali hrana nema pravu vrdednost posto ta buba pojede srce zrna.
Baci to i uzmi drugu hranu.
Nazad na vrh Ići dole
ZARKOTEKICA

ZARKOTEKICA


Broj poruka : 148
Datum upisa : 04.03.2013
Lokacija : beograd

Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus)   Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Icon_minitimeSre Nov 19, 2014 4:38 pm

tako je momoks,medjutim te bube prenose razne bakterije
Nazad na vrh Ići dole
Giovanni

Giovanni


Broj poruka : 14
Datum upisa : 05.04.2014

Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus)   Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Icon_minitimeČet Dec 25, 2014 8:10 pm

ZARKOTEKICA ::
tako je momoks,medjutim te bube prenose razne bakterije
Nazad na vrh Ići dole
MAKI13




Broj poruka : 1
Datum upisa : 03.09.2015

Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus)   Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Icon_minitimeČet Sep 03, 2015 3:38 pm

mime 30, molim Vas, javite mi se na pp, mama ima africkog sivog, razboleo se, pa mi treba pomoc, vidim da imate puno iskustva. Unapred hvala
Nazad na vrh Ići dole
crnatackica

crnatackica


Broj poruka : 5
Datum upisa : 02.12.2015
Lokacija : Beograd

Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus)   Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Icon_minitimeSre Dec 02, 2015 4:10 pm

Pozdrav drustvo, molim za mali (veliki) savet. Naime, nasa Mica nakazica je jako ljubomorna... Moj dragi ima africkog zakoa (Micu), stara je 30 godina i jako je pametna, zvizdi, prica svasta i bas je zabavna <3 Medjutim, otkako sam joj ja usla u teritoriju ona muci i sebe i mene. Tri meseca kad god prodjem pored kaveza ona se zaleti iz sve snage da me ujede, ili ako me dragi zagrli ona se sva usplahiri i podivlja...u istoj prostoriji kada je pustena ne smem da budem inace se odmah na mene ustremi.. Samnom ne prica, a sa njim ne zatvara po ceo dan! Nista joj nisam uradila, cak naprotiv volim ptice, i ona je tako lepa ne moze covek da je ne voli... Kako da joj se priblizim? Sta da radim? Gledamo se sa metar razdaljine i to kad je u kavezu. Bas sam ocajna Sad Pomozite.. Drugi problem je sto se ona ocupala mukica valjda od stresa odkako sam se doselila, imala je i proliv i bila je u depresiji (stvarno u depresiji)...sad je "bolje" ali i dalje je po grudima skroooz celava. Sad Sta da radim? Kupila sam joj i hranu i vitamine i sve sto sam znala i umela... Dragi kaze da joj treba vremena da se navikne na mene ali ja ne mogu da sedim skrstenih ruku. Dajte neki predlog sta da radim? Hvala unapred Smile
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus)   Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Icon_minitimeSre Dec 02, 2015 5:11 pm

Tako mora biti. Teško da će te ikada u potpunosti prihvatiti.
Imam 6 žakoa i svaki je drugačiji, svaki ima svoju narav. Među njima i jednog blesana koji i nakon dvije godine od kada je kod mene vreba svaku priliku da me ugrize, a grize kao pas. Kada uhvati ne pušta, moram ga jednostavno nekako otepsti i ostaje ožiljak za sva vremena. Isto tako imam jednu ženku koju sam kupio ljetos, a bila je kod jednog čovjeka 22 godine i s njom mogu raditi što hoću. Nekad, kada je kao ljuta na mene, samo mi viče marš i onako me kao odgurava s kljunom, ali ništa više, mogu je uzet u ruke i izvoditi s njom što hoću.
Što se Mice tiče, predugo je bila s njim samim i možda te nikada ne prihvati kao prijatelja.....čista ljubomora.
Samo puno strpljenja, a krajnji ishod će zauvijek biti neizvjestan.


Poslednji izmenio žako dana Sre Dec 02, 2015 6:32 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
crnatackica

crnatackica


Broj poruka : 5
Datum upisa : 02.12.2015
Lokacija : Beograd

Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus)   Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Icon_minitimeSre Dec 02, 2015 5:44 pm

Znaci tako...steta, bas zelim da se druzim sa njom, mozda se navikne kroz koju godinu...ja cu bas da se potrudim...pitam se kako li ce biti kada budemo imali i dete u stanu, onda ce tek da bude ljubomorna i agresivna.
Ali komicno je kad nas vidi da se poljubimo onda ona vice "budalo, budalo" hahah mi umremo od smeha Very Happy
Valjda je tako kao sto ste rekli, svaka ptica ima svoju narav, Mica je vezana za njega od rodjenja su zajedno, a ja izgleda moram da se pomirim s tim da je nikad necu hraniti i ceskati..

Hvala na odgovoru Smile
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus)   Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Icon_minitimeSre Dec 02, 2015 6:39 pm

Bez obzira na sve, ipak ima i zanimljivih i smiješnih situacija, pa Vam i to mora biti utjeha i zadovoljstvo.
Mica viče "budalo, budalo", a moja meni viče "marš, marš" i s obzirom da je iz Dalmacije, zna reći "biž-ća", kao bježi.
Kao što sam i rekao o Vašem trenutnom odnosu.......puno više od toga vjerojatno neće biti nikada........nažalost.
Nazad na vrh Ići dole
crnatackica

crnatackica


Broj poruka : 5
Datum upisa : 02.12.2015
Lokacija : Beograd

Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus)   Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Icon_minitimePon Dec 21, 2015 9:16 pm

Pozdrav, opet ja u vezi Mice nakazice Smile
Zanima me da li postoji limit do kada papagaji mogu da se pare? Da li se pare u odredjeno doba godine?
I najvaznije pitanje - kako da nadjem muzjaka za nju? Gde vi nalazite? Prevrnula sam sve oglase nigde nema Sad
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus)   Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Icon_minitimePon Dec 21, 2015 10:01 pm

Sada je njihovo prirodno vrijeme, ali može tijekom cijele godine. Da te utješim, ženku je uvijek teže pronaći. Kupiš mladu pticu i onda čekaš 4-5 godina da bude spolno zrela. Teško ćeš pronaći spolno zrelu pticu da se prodaje.
Nazad na vrh Ići dole
crnatackica

crnatackica


Broj poruka : 5
Datum upisa : 02.12.2015
Lokacija : Beograd

Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus)   Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Icon_minitimePon Dec 21, 2015 10:20 pm

I jaaaooo pa to uopste nije lepa vest! Ja bih da se ona odmah pari. Mislila sam da to ide tako sto nadjem nekog ko ima muzjaka pa odnesem Micu ili on donese njega. Moracu malo bolje da istrazim tu oblast...i sve vezano za parenje izgleda da nije tako jednostavno.
Svakako ne bi smo kupovali jos jednog papagaja, em sto su skupi, em sto bi mi poludeli u stanu od vriske, dreke, zvizdanja i pricanja non stop. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus)   Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Icon_minitimePon Dec 21, 2015 10:33 pm

Eeee, to ne ide tako. Nisu to psi. Trebaju biti skupa i po par mjeseci pa da vidis jel ima nade. Može se lako desiti da nema šanse. Jednostavno si nisu simpatični.
Nazad na vrh Ići dole
crnatackica

crnatackica


Broj poruka : 5
Datum upisa : 02.12.2015
Lokacija : Beograd

Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus)   Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Icon_minitimePon Dec 21, 2015 11:33 pm

Tuga me hvata kad pomislim da ova predivna ptica nece imati bar mogucnost da se pari. Od miloste je zovemo nakazica ali je ustvari p r e l e p a Smile Sad kad ste mi rekli kako to funkcionise kod njih i kada pogledam nasu trenutnu situaciju prilicno mi je jasno da ce ipak ostati sama do kraja. Sad

Hvala Vam puno na odgovorima! Ako budem imala jos koju nejasnocu pitacu ovde. Pozdrav Smile
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus)   Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Icon_minitimeUto Dec 22, 2015 12:22 am

Slobodno pitaj.
Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
VladaNS




Broj poruka : 1
Datum upisa : 29.08.2016

Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus)   Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Icon_minitimePon Avg 29, 2016 8:11 pm

Pozdrav svima . Pre nedelju dana smo uvezli jedan par zakoa,zenka 3,5god,muzjak 3god,zive zajedno nepune dve godine.Ona divan karakter dok je on rezervisan,nema strah od ljudi ali se drzi po strani.Ono sto mene konkretno interesuje je sta im davati od zelenisa ?Puno toga sam iscitao tako da vise nisam pametan...Nadam se da ce neko ko ima iskustva i volje posetiti ovu temu i pomoci mi u nedoumici oko izbora zelenisa.Veliki pozdrav svima,Vladimir .
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus)   Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Icon_minitimePon Sep 05, 2016 8:42 pm

Jabuke, Banane, Narandže, Jagode, Višnje, Trešnje, Ljubenice, Dinje, Kajsije, Breskve, ma sve živo voće koje ti je dostupno.
Od povrća Paprika, Feferonke, Luk, Mrkva, Peršin, Celer, Rajčica, Kupus, Karfiol, ma također sve što možeš pronaći u vrtu, a i u trgovini.
Mijenjaj, pa ćeš vidjeti što najbolje vole. Vidjet ćeš da točno znaju i koja vrsta jabuka im odgovara.
Nazad na vrh Ići dole
Giovanni

Giovanni


Broj poruka : 14
Datum upisa : 05.04.2014

Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus)   Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Icon_minitimeČet Mar 23, 2017 8:54 pm

žako ::
Jabuke, Banane, Narandže, Jagode, Višnje, Trešnje, Ljubenice, Dinje, Kajsije, Breskve,  ma sve živo voće koje ti je dostupno.
Od povrća Paprika, Feferonke, Luk, Mrkva, Peršin, Celer, Rajčica, Kupus, Karfiol, ma također sve što možeš pronaći u vrtu, a i u trgovini.
Mijenjaj, pa ćeš vidjeti što najbolje vole. Vidjet ćeš da točno znaju i koja vrsta jabuka im odgovara.
nikako kupus,paradajz takodje,zato sto mogu da dobiju čir od njega. luk nikako zbog krvi-stvara se anemija kod njih,banane isto ne dati,sadrzi jednu supstancu koja je toksicna za njih i dolazi do opstipacije.

evo link sta jos ne sme,pa ko razume engleski neka procita ili neka prevede.




https://www.google.rs/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwitju_Ks-3SAhWrAJoKHf0xDi4QFggiMAE&url=http%3A%2F%2Fwww.african-grey-parrot.com%2FAfrican-Grey-Toxic-Foods.aspx&usg=AFQjCNHP7qC2uCoMT0ANyo7_OM8BoKQCSw&sig2=-LV_meJa0F3PB-Sz0iXF7w


Poslednji izmenio Giovanni dana Čet Mar 23, 2017 11:46 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus)   Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Icon_minitimeČet Mar 23, 2017 10:25 pm

Ja svojima sve dajem po malo i još su uvijek živi i zdravi.
Oslanjam se na iskustva gospodina Josipa Uzelca koji je uzgajao žakoe još osamdesetih godina prošlog stoljeća i sve je lijepo napisao u knjizi ŽAKO - AFRIČKA SIVA PAPIGA.
Nazad na vrh Ići dole
Giovanni

Giovanni


Broj poruka : 14
Datum upisa : 05.04.2014

Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus)   Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Icon_minitimeČet Mar 23, 2017 11:49 pm

žako ::
Ja svojima sve dajem po malo i još su uvijek živi i zdravi.
Oslanjam se na iskustva gospodina Josipa Uzelca koji je uzgajao žakoe još osamdesetih godina prošlog stoljeća i sve je lijepo napisao u knjizi ŽAKO - AFRIČKA SIVA PAPIGA.
Josip Uzelac nije naucnik.
to je bilo osamdesetih.nauka je mnogo napredovala otada.ako zelis da ti ptice žive dugo,ne daj im vise to povrce.
sve najbolje.
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus)   Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Icon_minitimePet Mar 24, 2017 12:08 am

A zašto u mješavini za žakoe ima sušene banane?
Nazad na vrh Ići dole
Giovanni

Giovanni


Broj poruka : 14
Datum upisa : 05.04.2014

Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus)   Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Icon_minitimePet Mar 24, 2017 12:44 pm

žako ::
A zašto u mješavini za žakoe ima sušene banane?

ne dati u svezem stanju
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus)   Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus) - Page 30 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Africki sivi papagaj-Zako(Psittacus erithacus)
Nazad na vrh 
Strana 30 od 30Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30
 Similar topics
-
» Mutacije boje Zako (Psittacus erithacus)
» Cockey, CAG, Kongo africki sivi ...
» amazonac ili zako - pomoc
» Crvendac(Erithacus rubecula)
» Bebica zako

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Ptice :: Papagaji :: Veliki papagaji-
Skoči na: