Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri...

Ići dole 
+4
milos0205
srdjan vr
Pash031
paja
8 posters
AutorPoruka
paja




Broj poruka : 10
Datum upisa : 08.02.2013

Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Empty
PočaljiNaslov: Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri...   Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Icon_minitimeSub Feb 16, 2013 12:58 pm

Sobzirom da je ovo naj poseceniji forum u Srbiji otvorio sam ovu temu kako bih kolege pticare upozorio sa namerom da im se ne desi ista stvar kao i meni.Naime pre tri meseca sam porucio kaveze kod doticnog gospodina Antuna Brcic-a iz Pacira i sam dogovor prilikom porudzbine istih je bio da se kavezi zavrse za 15 dana gde naravno nista od toga nije ispostovano,zvao sam ga milijardu puta odgovor vec znate....nejavlja se na telefon,pa mu se javi zena kaze otiso u madjarsku,pa u kafani je,pa nedolazikuci danima i tako iz nedelje u nedelju niko nezna gde je svi se prave tose....a meni gori pod nogama zenke cekaju,muzjake usilio i preusilio jer sam po narudzbini poceo da ih polako pripremam u nadi da ce kavezi biti gotovi kroz petnaestak dana ali uzalud sam se nadao.Kada sam trazio kontakt od kolega pticara za nekoga ko izradjuje kaveze i prednjice po meri svi su me na njega upucivali,medjutim juce sam igrom slucaja imao priiku da vidim njegovu izradu kaveza kod jednog kolege i donekle mi je i laknulo sto se nista nije desilo od saradnje sa doticnim jer kaveze koje je uradio pre samo goinu dana vec su poceli da rdjaju zica se otpunktovala sa vise mesta sva je tanka i nekvalitetna svaka zica na koju se kace vrata gde trpi opterecenje pri zatvaranju i otvaranju se otpuntovala i morao je da vezuje zicu ceo kavez je neutegnut kvalitet izrade uzas poprecne zice i zice kaveza su mu maltene iste debljine dok bi poprecne trebale da budu dosta deblje.Kako kazu ko neplati na mostu plati na cupriji,izgleda da sam ja platio na mostu.Sada sam od Matije uzeo kontakt od Marka jer sam na forumu procitao da je on zadovoljan i ono sto sam video mi lepo izgleda.U nadi da ce ovo sto sam napisao pomoci bar jednom od kolega pticara da svoje vreme i novac netrosi uzalud vec ga ulozi kod pravog majstora i zavrsi sve uspesno.Pozdrav kolege
Nazad na vrh Ići dole
Pash031

Pash031


Broj poruka : 58
Datum upisa : 17.01.2012
Godina : 58
Lokacija : Čepin/Hrvatska

Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri...   Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Icon_minitimeSub Feb 16, 2013 2:04 pm

Jedno ružno iskustvo...dobro je upoznati ljude s takvim prevarantima...
Nazad na vrh Ići dole
srdjan vr

srdjan vr


Broj poruka : 68
Datum upisa : 26.03.2010
Godina : 61
Lokacija : Vranje

Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri...   Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Icon_minitimeSub Feb 16, 2013 7:36 pm

Mene je taj Antun lagao dva meseca,onda sam se obratio Karlosu iz Stare moravice covek uradio za tri dana i poslao prednjice su fantazija.
Nazad na vrh Ići dole
paja




Broj poruka : 10
Datum upisa : 08.02.2013

Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri...   Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Icon_minitimeSub Feb 16, 2013 10:21 pm

Pash031,bas tako...nadam se da ce drugima ovo biti od koristi zbog toga sam ovo i napisao.
Nazad na vrh Ići dole
paja




Broj poruka : 10
Datum upisa : 08.02.2013

Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri...   Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Icon_minitimeSub Feb 16, 2013 10:26 pm

Srdjane vr,verovatno nismo jedini,prijavice se jos ljudi videces.Cuo sam za Karlosa da lepo radi ali je bilo kasno u to vreme sam vec imao porudzbinu kod Antuna.Drago mi je da si naveo nekog sa kim si imao saradnju i da si zadovoljan.
Nazad na vrh Ići dole
milos0205

milos0205


Broj poruka : 253
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 56
Lokacija : Beograd

Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri...   Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Icon_minitimePon Feb 18, 2013 6:54 pm

Moram da kazem da sam mnogima najiskrenije preporucivao doticnog gospodina koji je meni dosta toga radio i sve do prosle godine bio sam zadovoljan izradom i kaveza i prednjica sve do momenta kad sam se odlucio da pravim regal sa 8 velikih prednjica i isto toliko podova. Tada je poceo fuseraj koji sad ni sam ne znam kako da ispravim, zica puca na varovima rdja i to sve posle ne punih godinu dana. Sad mi treba preporuka nekog ko je zadovoljan izradom kvalitetom i cenom prednjica i kaveza, hvala!
Nazad na vrh Ići dole
korbach




Broj poruka : 26
Datum upisa : 26.10.2011

Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri...   Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Icon_minitimeČet Mar 21, 2013 1:35 pm

Karlo je no1, kazem iz licnog iskustva. Napravice vam sta god vam treba, ja sam malo cak i preterao u izvoljevanju oko prednjica ali je bilo uradjeno profi i brzo.
Nazad na vrh Ići dole
poTTa20

poTTa20


Broj poruka : 29
Datum upisa : 24.09.2013
Godina : 42

Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri...   Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Icon_minitimeUto Sep 24, 2013 10:24 pm

Moze li mi neko dati kontakt Karla?
Nazad na vrh Ići dole
gaborka




Broj poruka : 43
Datum upisa : 16.04.2012

Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri...   Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Icon_minitimeSre Sep 25, 2013 12:51 pm

poTTa20 ::
Moze li mi neko dati kontakt Karla?
http://karlos.co.rs/
Nazad na vrh Ići dole
poTTa20

poTTa20


Broj poruka : 29
Datum upisa : 24.09.2013
Godina : 42

Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri...   Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Icon_minitimeSre Sep 25, 2013 1:12 pm

Hvala, dvostruko Wink
Nazad na vrh Ići dole
TheAca

TheAca


Broj poruka : 5
Datum upisa : 25.10.2013

Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri...   Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Icon_minitimePet Okt 25, 2013 6:49 pm

Interesantna prica,
ja sa Antunom saradjujem pa preko 10-12 godina i nikada nisam imao slican problem, cak sta vise za razliku od ostalih uvek mogu da kazem za njega da je roba iz prve ruke. Ako mu ja nisma izvoljevao sa katalozima i kojekakvim krivinama niko nije uvek me je ispostovao i plus odusevio sa nekom svojom inovacijom. Ruku na srce saradjujem sa jos nekim proizvodjacima, ali nikada mi nije tesko da zapucam do Pacura ako hocu bas kvalitet. Iskreno zalim cika Paju i Srdjana VR ili je po sredi neka zabuna ili neki ne izmiren dug, jer ja takvo iskustvo nemam.
Nazad na vrh Ići dole
paja




Broj poruka : 10
Datum upisa : 08.02.2013

Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri...   Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Icon_minitimePet Okt 25, 2013 8:45 pm

Poznat govor,reci,recenice...ovo mora da se Antun petvorio u duha i sam za sebe pisao.
Ili ovo neko pise o drugom Antunu kog ja nisam upoznao!!!Question 
Nazad na vrh Ići dole
TheAca

TheAca


Broj poruka : 5
Datum upisa : 25.10.2013

Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri...   Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Icon_minitimePet Okt 25, 2013 9:58 pm

Jel imas ti neki telefon ?
Nazad na vrh Ići dole
milos0205

milos0205


Broj poruka : 253
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 56
Lokacija : Beograd

Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri...   Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Icon_minitimePet Okt 25, 2013 10:30 pm

Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
TheAca

TheAca


Broj poruka : 5
Datum upisa : 25.10.2013

Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri...   Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Icon_minitimePet Okt 25, 2013 10:38 pm

Pa i ti se Losmi javi, nema te Smile
Nazad na vrh Ići dole
milos0205

milos0205


Broj poruka : 253
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 56
Lokacija : Beograd

Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri...   Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Icon_minitimePet Okt 25, 2013 11:29 pm

Javicu se samo kome, predstavi se:D 
Nazad na vrh Ići dole
TheAca

TheAca


Broj poruka : 5
Datum upisa : 25.10.2013

Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri...   Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Icon_minitimePet Okt 25, 2013 11:59 pm

Mozes Antunu umesto sto ovde pricas pricu,pa ako imas neki problem pozali mu se,a ne ovako iza ledja. A ja....ja ti dodjem borac za pravdu i istinu,kao neki Robin Hud. I kao sto rekoh ja sa njim uvek dobar odnos, sto se kaze parce leba mi u ruku daje, te nemogu da dozvolim da neko ga pljuje i to ne osnovano,ili je to neki drugi problem,al to licno zavrsi ne preko foruma,nije mesto.
Nazad na vrh Ići dole
poTTa20

poTTa20


Broj poruka : 29
Datum upisa : 24.09.2013
Godina : 42

Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri...   Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Icon_minitimeSub Okt 26, 2013 11:25 am

Evo i mog svezeg iskustva sa Antunom.
U kvalitet se ne razumem, meni to izgleda skroz ok, kavez je kod mene nekih mesec dana. Ja sam se Antunu u cetvrtak najavio da cu po kavez doci u nedelju. Odmah mi je rekao da mu limar nije tu i da tacna nece biti gotova nekih jos nekih 10-15 dana. U nedelju sam otisao po kavez koji je bio gotov po dogovoru. Dobio sam 4 hranilice (2 za odmah + dve rezervne) i granu. Antun mi je dao improvizovanu tacnu od kartona za prvu pomoc i rekao da ce tacnu poslati cim bude gotova, o svom trosku.

Posto je ptica "prvoj pomoci" vrlo brzo dosla glave i izgrickala je, a proslo je nekih 15 dana, pozvao sam Antuna vec pomalo iznerviran. Covek mi je rekao da limar jos uvek nije stigao i da mi se javlja cim bude gotovo. Nazalost, limar se nije pojavio jos nekih 10ak dana, i kada je dosao, trebalo je vremena dok on to napravi, pa da mi Antun to posalje. Evo, pre nekih sat vremena, tacna je stigla, mesec dana nakon kaveza.

Sto se Antunovog dela tice sve je ok, kavez je bio na vreme i tacna je bila poslata o njegovom trosku. Samo ne razumem da se nesto ceka mesec dana (doduse 2 nedelje posle zakazanog vremena). To sam i njemu rekao: sta bi se desilo da se coveku (limaru) nesto desi? Onda bih ostao bez tacne? Ovako je zbog limara Antun ispao neodgovoran a ja to naravno moram da zamerim njemu, jer ja tog limara niti znam, niti sam se dogovarao sa njim.

POD HITNO PORAZMISLITI O PROMENI LIMARA!!!
Nazad na vrh Ići dole
milos0205

milos0205


Broj poruka : 253
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 56
Lokacija : Beograd

Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri...   Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Icon_minitimeSub Okt 26, 2013 6:20 pm

Pre bi rekao da si ti drveni advokat a Robin Hud, drugo ne petljaj se gde ti nije mesto gledaj svoja posla i uzivaj. Da umes citati pazljivo sad ne bi pisao da li ja pisem osnovano ili ne. Pozz
Nazad na vrh Ići dole
milos0205

milos0205


Broj poruka : 253
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 56
Lokacija : Beograd

Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri...   Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Icon_minitimeSub Okt 26, 2013 6:24 pm

Ne dolazi ispred Robina, potkrala mi se greska
Nazad na vrh Ići dole
TheAca

TheAca


Broj poruka : 5
Datum upisa : 25.10.2013

Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri...   Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Icon_minitimeSub Okt 26, 2013 11:27 pm

poTTa20 opravdano nema sta ne branim ja nikoga ovde lepo si obrazlozio problem i tacno da kad je vise babica su kilava deca. Ja sam iziritiran pocetkom price gde "paja" pljuje gore nemoze biti, a ponavljam imam lepu saradju sa Antunom gde nevidim sve te optuzbe.
Milose, nema potrebe da ti meni govoris sta su moja posla a sta nisu. Citao sam i tvoj komentar paziljivo ja kaveze njegove imam neke  okruglo 12 godina to ne rdja. Neg ti saljes posle mog komentara neke smajlije to sad nema veze sa Antunom neg samnom, sta ti nije jasno ?

E da i da znas svaku poruku (post)koju posaljes mozes da prepravis, ne moras drugu da pises sa ispravkom. Klikni na ono malo crveno dugmence u gornjem desnom cosku tvoje poruke EDIT i eto. Posle kazi da nisam pravi Robin Hud !
Nazad na vrh Ići dole
milos0205

milos0205


Broj poruka : 253
Datum upisa : 01.01.2010
Godina : 56
Lokacija : Beograd

Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri...   Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Icon_minitimeNed Okt 27, 2013 12:02 am

Odlicno poznajem kako sta funkcionise na forumu Robine i koje dugme cemu sluzi, uzgred i ja imam kaveze nekih 8 godina i to nekih 40 komada i na njih nemam ama bas nikakve zamerke ali na prednjice imam i to velike jer su posle mesec dana pocele da rdjaju pucaju a ako mislis da ne govorim istinu slikacu ti pa onda javno i posteno reci ko ovde govori neosnovano a to sam i Antunu rekao da nista ne valja da su lose. Ubuduce zovem Karlosa za prednjice.

Sto se tebe tice sve mi je jasno tako da ne zelim vise da trosim ni reci a ni vreme :Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... 936724
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Empty
PočaljiNaslov: Re: Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri...   Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prevara!!!!prednjice,kavzi i letelice po meri...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» prednjice za letelice i boksove
» Volijere i letilice
» Prednjice za bokseve za parenje.
» drveni kavezi,boksovi i letelice

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Odrzavanje :: Smestaj i oprema-
Skoči na: