Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Plastične alke za obeležavanje

Ići dole 
+4
djuro123
darko91
Srdjan
goranpirot
8 posters
AutorPoruka
goranpirot




Broj poruka : 49
Datum upisa : 15.04.2012
Godina : 54
Lokacija : Pirot

Plastične alke za obeležavanje Empty
PočaljiNaslov: Plastične alke za obeležavanje   Plastične alke za obeležavanje Icon_minitimePet Okt 12, 2012 2:48 pm

Može li neko da mi pošalje kontakt od ljudi koji proizvode plastične(ili metalne)markirne alke na kopčanje.Potrebno mi je za tigrice i nimfe.
Nazad na vrh Ići dole
Srdjan

Srdjan


Broj poruka : 287
Datum upisa : 02.02.2010
Godina : 49
Lokacija : Niš

Plastične alke za obeležavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastične alke za obeležavanje   Plastične alke za obeležavanje Icon_minitimePet Okt 12, 2012 5:17 pm

Koluko ja znam obeležavajuće alkice ne proizvodi niko u Srbiji. Njih uvozi par firmi iz Italije uglavnom. Ako te takve interesuju kontaktiraj me na pm da ti dam telefon direktnog uvoznika ili odi na sledeću berzu i tamo ćeš ih naći sigurno Veća konkurencija - manja cena.
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
goranpirot




Broj poruka : 49
Datum upisa : 15.04.2012
Godina : 54
Lokacija : Pirot

Plastične alke za obeležavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastične alke za obeležavanje   Plastične alke za obeležavanje Icon_minitimePet Okt 12, 2012 6:41 pm

Zemljače već sam dobio kontakt i razgovarao sa čovekom.Barem petorica,kako mi je on rekao prizvode obeležavajuće prstene samo iz Jagodine odakle je on.Po želji može ti izraditi i metalne sa tvojim imenom i drugim podacima...A takođe radi i plastične za tigrice,nimfe,rozele.....To može biti od jako velike pomoći da u onoj gužvi greškom ne uhvatiš neku pticu od matičnih parova,jer mladi kad malo odrastu postanu jako slični roditeljima.Pozdrav i hvala na javljanju,sada ako mogu ja tebi biti od pomoći samo javni
Nazad na vrh Ići dole
Srdjan

Srdjan


Broj poruka : 287
Datum upisa : 02.02.2010
Godina : 49
Lokacija : Niš

Plastične alke za obeležavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastične alke za obeležavanje   Plastične alke za obeležavanje Icon_minitimePet Okt 12, 2012 8:04 pm

Ja sam teo da ti pomognem jer sam isprobao sto vrste do sada a od tih alkica koje sam hteo da ti preporučim nemam baš nikakvu korist .
Pa kolko se ja razumem a razumemse poprilično ,rezultati od zadnjih par godina govore o tome. Ja koristim alkice od 2.7 ,3.0 i 4.0 ako znaš za koje ptice da ne nabrajam šta sve držim. Objasni mi kako na tom promeru može da napiše "broj telefona"?
Veliki pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
goranpirot




Broj poruka : 49
Datum upisa : 15.04.2012
Godina : 54
Lokacija : Pirot

Plastične alke za obeležavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastične alke za obeležavanje   Plastične alke za obeležavanje Icon_minitimePet Okt 12, 2012 11:22 pm

Hvala ti Srđane na javljanju i pomoći.Nisam nikada rekao da si ti hteo imati koristi od ponuđene mi pomoći.Naravno da može da napiše tvoj broj telefona,može da napiše čak i JMBG(ha,ha,ha).Na tako malim alkama baš i ne verujem da bi mogao baš puno toga da napiše,ali sam video da je radio alke za srednje papagaje(vel.5,5-7)sa imenom i br.telefona.Pozdrav i svako dobro.
Nazad na vrh Ići dole
Srdjan

Srdjan


Broj poruka : 287
Datum upisa : 02.02.2010
Godina : 49
Lokacija : Niš

Plastične alke za obeležavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastične alke za obeležavanje   Plastične alke za obeležavanje Icon_minitimePet Okt 12, 2012 11:31 pm

Nema problema , samo da ti kažem sa tim našim alkicama (obeležavajućim )imam takvo iskustvo da je nikad više nebi stavio ni KONJU a kamo li ptici. U pitanju je finalna obrada.
Nazad na vrh Ići dole
darko91




Broj poruka : 1
Datum upisa : 20.11.2012

Plastične alke za obeležavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastične alke za obeležavanje   Plastične alke za obeležavanje Icon_minitimeUto Nov 20, 2012 4:44 pm

Ako je tema jos uvek aktivna da li postoje plastične alkice za tigrice? Unapred hvala!


Poslednji izmenio marjan pirot dana Uto Nov 20, 2012 4:53 pm, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Pročitajte pravila foruma! Oglas nije dozvoljeno postavljati bez odobrenje administratora!)
Nazad na vrh Ići dole
djuro123

djuro123


Broj poruka : 18
Datum upisa : 24.10.2012
Godina : 34

Plastične alke za obeležavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastične alke za obeležavanje   Plastične alke za obeležavanje Icon_minitimeČet Apr 11, 2013 8:22 pm

goranpirot ::
Zemljače već sam dobio kontakt i razgovarao sa čovekom.Barem petorica,kako mi je on rekao prizvode obeležavajuće prstene samo iz Jagodine odakle je on.Po želji može ti izraditi i metalne sa tvojim imenom i drugim podacima...A takođe radi i plastične za tigrice,nimfe,rozele.....To može biti od jako velike pomoći da u onoj gužvi greškom ne uhvatiš neku pticu od matičnih parova,jer mladi kad malo odrastu postanu jako slični roditeljima.Pozdrav i hvala na javljanju,sada ako mogu ja tebi biti od pomoći samo javni

mozes mi dati broj od tog sto pravi alkice za obelezavanje tigrica i nimfa
Nazad na vrh Ići dole
kasper

kasper


Broj poruka : 90
Datum upisa : 20.05.2010
Godina : 43
Lokacija : Kikinda

Plastične alke za obeležavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastične alke za obeležavanje   Plastične alke za obeležavanje Icon_minitimeČet Sep 26, 2013 7:40 pm

moze li neko da mi posalje broj od ljudi koji prave alkice ,ubih se trazeci
Nazad na vrh Ići dole
goranpirot




Broj poruka : 49
Datum upisa : 15.04.2012
Godina : 54
Lokacija : Pirot

Plastične alke za obeležavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastične alke za obeležavanje   Plastične alke za obeležavanje Icon_minitimeSub Sep 28, 2013 11:04 pm

Drugari ne posećujem redovno forum pa se izvinjavam što niste ranije dobili informacije.Nadam se da nije protiv pravila foruma,ne bih rekao da je ovo reklama samo, želim da pomognem.Dakle čovek se zove Branko iz Jagodine je a telefon 063 241 48 42 radi te plastične obeležavajuće alke na kopčanje,morate uzeti minimalno 100 komada(u deset boja) a cena je bila 1,5 dinar.
Nazad na vrh Ići dole
dragoSG




Broj poruka : 41
Datum upisa : 29.09.2012
Lokacija : vukovar

Plastične alke za obeležavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastične alke za obeležavanje   Plastične alke za obeležavanje Icon_minitimeNed Sep 29, 2013 9:34 am

pozdrav
jel radi sve mjere.trebalo bi mi 4 ili 4,5
Nazad na vrh Ići dole
goranpirot




Broj poruka : 49
Datum upisa : 15.04.2012
Godina : 54
Lokacija : Pirot

Plastične alke za obeležavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastične alke za obeležavanje   Plastične alke za obeležavanje Icon_minitimeNed Sep 29, 2013 11:12 pm

Radi sve mere samo se ponekad desi da nema na lageru pa se mora sačekati neki dan dok se uradi.Čovek šalje poštom....
Nazad na vrh Ići dole
dragoSG




Broj poruka : 41
Datum upisa : 29.09.2012
Lokacija : vukovar

Plastične alke za obeležavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastične alke za obeležavanje   Plastične alke za obeležavanje Icon_minitimeNed Sep 29, 2013 11:50 pm

hvala puno
Nazad na vrh Ići dole
Browningbar

Browningbar


Broj poruka : 10
Datum upisa : 26.03.2014
Godina : 37
Lokacija : Trstenik, Srbija

Plastične alke za obeležavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastične alke za obeležavanje   Plastične alke za obeležavanje Icon_minitimeSre Jul 16, 2014 8:46 pm

Ima li neko kontakt telefon nekog proizvodjaca obelezavajucih alki?
Hvala
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Plastične alke za obeležavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastične alke za obeležavanje   Plastične alke za obeležavanje Icon_minitimeSre Jul 16, 2014 11:34 pm

063/7323-207
Nazad na vrh Ići dole
Browningbar

Browningbar


Broj poruka : 10
Datum upisa : 26.03.2014
Godina : 37
Lokacija : Trstenik, Srbija

Plastične alke za obeležavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastične alke za obeležavanje   Plastične alke za obeležavanje Icon_minitimeČet Jul 17, 2014 4:04 pm

Hvala Zako  Smile 
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Plastične alke za obeležavanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Plastične alke za obeležavanje   Plastične alke za obeležavanje Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Plastične alke za obeležavanje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Alkice za obelezavanje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Odrzavanje :: Smestaj i oprema-
Skoči na: