Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Moje volijere - žako

Ići dole 
+47
makica
dragoSG
dobrivoj_zr
jat32
tihomir111
Rale
Bogi
misko01
Browningbar
ikkacc
Danijel
Pepikg
acafbatocina
jomabo
Dusko
sgrubi
ZARKOTEKICA
Dragomir
Zeljko 99
Alexandar
goranpirot
zaharije
Milos993
ATOS
mime30
rado7rado
Ondrej
makimk
David96
predin
Ivan/Rex
Marjan
rtomek
Rea
vladogouldovi
jecham
srdjan vr
GoranKac
Iwan97
fuz80
dobermanbubi
gogagrizli
Dalibor Vasic
Džoni
Sale77-Nis
psittacula
žako
51 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
rado7rado




Broj poruka : 62
Datum upisa : 07.05.2012
Lokacija : Slovenija

Moje volijere - žako - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje volijere - žako   Moje volijere - žako - Page 4 Icon_minitimePon Jun 18, 2012 4:52 pm

He he dobra ti je ta sa 4 godine Smile .Nadam se da ču ja tad več imat svojih mladih ako bog da.A za otprilike 1-2 tjedna značu šta ja imam il je par il su obije muško ili žensko.DO tada se nadam najboljemu ali sam počeo lagano sumnjati da su obojica istog spola kao što si več ti predpostavio.A tebi je nek dalje sa srečom kod uzgoja tih divnih papiga.
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Moje volijere - žako - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje volijere - žako   Moje volijere - žako - Page 4 Icon_minitimePon Jun 18, 2012 8:42 pm

Za četiri godine ćemo možda međusobno mijenjati papige zbog krvi. Tko zna.
Nazad na vrh Ići dole
rado7rado




Broj poruka : 62
Datum upisa : 07.05.2012
Lokacija : Slovenija

Moje volijere - žako - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje volijere - žako   Moje volijere - žako - Page 4 Icon_minitimeUto Jun 19, 2012 4:03 pm

Nikad se nezna.Ali ako ču imat sreče da imam mlade nema poblema.
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Moje volijere - žako - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje volijere - žako   Moje volijere - žako - Page 4 Icon_minitimePet Jun 29, 2012 10:03 pm

Nisam ništa dugo stavio pa evo malo novina i kod mene. Druga tura i za sada dva malca, mada mislim da će to biti i krajnji rezultat ove ture.

Moje volijere - žako - Page 4 29062012
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Moje volijere - žako - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje volijere - žako   Moje volijere - žako - Page 4 Icon_minitimeUto Jul 03, 2012 11:15 am

Danas sam stigao s posla i kod mene se situacija popravila. Imam tri malca Moje volijere - žako - Page 4 265488 i još jedno jaje......

Moje volijere - žako - Page 4 02
Nazad na vrh Ići dole
fuz80
egzoticar u usponu



Broj poruka : 532
Datum upisa : 18.06.2010

Moje volijere - žako - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje volijere - žako   Moje volijere - žako - Page 4 Icon_minitimeUto Jul 03, 2012 11:20 am

kolega kojeg mi poklanjaš .......

šalim se naravno... sve čestitke i puno sreće u daljem radu ...
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Moje volijere - žako - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje volijere - žako   Moje volijere - žako - Page 4 Icon_minitimeUto Jul 03, 2012 12:28 pm

Poklonio bih ja, al se bojim da ne bude problema preko granice. Hahahahaha Hvala na čestitkama.
Nazad na vrh Ići dole
rado7rado




Broj poruka : 62
Datum upisa : 07.05.2012
Lokacija : Slovenija

Moje volijere - žako - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje volijere - žako   Moje volijere - žako - Page 4 Icon_minitimeUto Jul 03, 2012 1:19 pm

Žako @ onda možeš poklonit meni.Za prelaz granice nema problema Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Moje volijere - žako - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje volijere - žako   Moje volijere - žako - Page 4 Icon_minitimeUto Jul 03, 2012 4:49 pm

Možda na godinu kada i mi uđemo u EU. Rekao sam ja da ćemo mjenjati krv. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Moje volijere - žako - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje volijere - žako   Moje volijere - žako - Page 4 Icon_minitimeČet Jul 12, 2012 1:40 pm

Jedan je još mali, ali je danas dan prstenovanja za starija dva, prema mojim procjenama, brata.

Moje volijere - žako - Page 4 03

Moje volijere - žako - Page 4 04

Ovo je pokušaj da mlade s prstenjem vratim u gnijezdno.

Moje volijere - žako - Page 4 05

Hoće li ih roditelji prihvatiti ili možda čak i ubiti? Konačni ishod ćemo vidjeti kroz nekoliko dana.
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Moje volijere - žako - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje volijere - žako   Moje volijere - žako - Page 4 Icon_minitimeNed Jul 15, 2012 9:43 pm

Danas sam pregledao prstenje na mojim malcima. Rezultat je sljedeći........ Jedan je s prstenom, a drugi je ostao bez prstena. Kako su ga skinuli, ne znam, a prstena nigdje. Vjerojatno je negdje u piljevini. Stavio sam mu drugi pa ćemo sada vidjeti daljni tijek događanja. Treći malac još uvijek nije spreman za prstenovanje. Nogice su mu male i tanašne. Vidjet ćemo kroz par dana. Vjerojatno se radi o ženki.
Bitno da su malci živi i zdravi.
Nazad na vrh Ići dole
mime30

mime30


Broj poruka : 445
Datum upisa : 10.04.2010
Lokacija : Srbobran

Moje volijere - žako - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje volijere - žako   Moje volijere - žako - Page 4 Icon_minitimeNed Jul 15, 2012 11:02 pm

Bravo!!!!
Nazad na vrh Ići dole
ATOS

ATOS


Broj poruka : 200
Datum upisa : 12.02.2011
Godina : 50
Lokacija : tu i tamo

Moje volijere - žako - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje volijere - žako   Moje volijere - žako - Page 4 Icon_minitimePon Jul 16, 2012 11:30 am

poz!
veoma me raduje da si se odlucio da poslusas moj savet od pre par nedelja sa nekog drugog foruma! cheers

ako dosad nisu pobacali mlade , ima velike sanse da prezive i da budu zdravi napustili gnezdo!!!!
svaka cast na trudu, sve pohvale od menei zelim ti mnogo pozitivnih uspeha , nestrpljivo cekam daljnji ishod mladih ,pa makar i na pm ako nije za javnost.
kao sto sam rekao i ranije ,drzim ti palceve da uspes da izvedes ove mlade.
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Moje volijere - žako - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje volijere - žako   Moje volijere - žako - Page 4 Icon_minitimeUto Jul 17, 2012 12:02 am

Evo sam večeras bio u kontroli i sve je OK. Onaj treći je još uvijek mal za prstenovanje. Sutra idem raditi i vraćam se u četvrtak. Onda ćemo vidjeti kakvo je stanje. Mislim da ne bi trebalo biti problema. Danas sam vadio malce dva puta i roditelji reže, ali ne stvaraju neke velike probleme. Sada idem golom rukom u gnijezdo i nisu me ugrizli. Što bi rekli....pametniji popušta. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Moje volijere - žako - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje volijere - žako   Moje volijere - žako - Page 4 Icon_minitimeUto Sep 18, 2012 6:19 pm

Radovi se nastavljaju........

Uveo sam vodu i kanalizaciju.
Moje volijere - žako - Page 4 23

Izbetonirao ploču na kojoj ću napraviti vanjske volijere
Moje volijere - žako - Page 4 24

A ovo su veseli stanari
Moje volijere - žako - Page 4 25
Nazad na vrh Ići dole
Milos993

Milos993


Broj poruka : 53
Datum upisa : 18.09.2012

Moje volijere - žako - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje volijere - žako   Moje volijere - žako - Page 4 Icon_minitimeSre Sep 19, 2012 5:49 pm

Svaka cast. Sve pohvale!
Nazad na vrh Ići dole
makimk




Broj poruka : 132
Datum upisa : 13.04.2012
Lokacija : skopje

Moje volijere - žako - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje volijere - žako   Moje volijere - žako - Page 4 Icon_minitimeSre Sep 19, 2012 8:18 pm

Zako koliko parova imas sada. Sve ovo izgleda odlicno svi mi ptice cuvamo zato sto to volimo ali ovo je prilicna investicija svaka cast.Koliko te kostalo do sada i jesi li vratio nesto od ulozenog ili i dalje samo ulazes.
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Moje volijere - žako - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje volijere - žako   Moje volijere - žako - Page 4 Icon_minitimeSre Sep 19, 2012 9:40 pm

Za sada imam dva para. Trebam nabaviti još jedan. Investicija je stvarno velika, pogotovo u današnja vremena. Volijere će me u konačnici koštati oko 3000 € plus matični parovi.
Imao sam šest mladih ove godine i nešto se već počelo vraćati.
Još jedno dvije godine ovako i onda bi moglo biti na nuli.
U svakom slučaju sam zadovoljan, a i veliki je to gušt kada možeš gledati i pratiti njihovo ponašanje i sve aktivnosti uopće. Na oko, sve su to žako papige i neki misle.............to je to, ali.............. za sada ih imam četiri i svaki je na svoj način drugačiji.......svaki ima neki svoj karakter i obilježje.
Ma jednostavno........UŽIVANCIJA I ODMOR ZA DUŠU.
Nazad na vrh Ići dole
makimk




Broj poruka : 132
Datum upisa : 13.04.2012
Lokacija : skopje

Moje volijere - žako - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje volijere - žako   Moje volijere - žako - Page 4 Icon_minitimeSre Sep 19, 2012 10:50 pm

jos jednom svaka cast uzivanje u uzgoj svojih ptica je to sto nas motivise a ako nam se vrati investicija onda jos bolje.ovo si lepo zamislio i napravio zelim ti puno uspeha i uzivancije pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
žako

žako


Broj poruka : 701
Datum upisa : 07.04.2011
Godina : 55
Lokacija : Osijek,HR

Moje volijere - žako - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje volijere - žako   Moje volijere - žako - Page 4 Icon_minitimeNed Sep 30, 2012 7:34 pm

Ovo više nije novost............, ovo je za knjigu rekorda.
Moje koke nesilice (par žakoa) krenuli su i u treću turu ove godine. Danas sam u gnijezdu našao i drugo jaje. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Iwan97

Iwan97


Broj poruka : 550
Datum upisa : 03.05.2011
Godina : 26
Lokacija : Sabac

Moje volijere - žako - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje volijere - žako   Moje volijere - žako - Page 4 Icon_minitimeNed Sep 30, 2012 7:51 pm

Hahahaa,svaka cast!!!
Nazad na vrh Ići dole
makimk




Broj poruka : 132
Datum upisa : 13.04.2012
Lokacija : skopje

Moje volijere - žako - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje volijere - žako   Moje volijere - žako - Page 4 Icon_minitimeNed Sep 30, 2012 11:02 pm

lol! eto ti sad kada je krenulo krenulo je
Nazad na vrh Ići dole
Sale77-Nis

Sale77-Nis


Broj poruka : 939
Datum upisa : 28.12.2009
Godina : 46
Lokacija : Nis -Srbija

Moje volijere - žako - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje volijere - žako   Moje volijere - žako - Page 4 Icon_minitimePon Okt 01, 2012 6:29 am

žako ::
Ovo više nije novost............, ovo je za knjigu rekorda.
Moje koke nesilice (par žakoa) krenuli su i u treću turu ove godine. Danas sam u gnijezdu našao i drugo jaje. Very Happy
Sve cestitke njima i pohvala tebi jer su u odlicnoj formi cim rade i trecu turu,a toga nebi bilo da ti nisi tu!!
Nazad na vrh Ići dole
mime30

mime30


Broj poruka : 445
Datum upisa : 10.04.2010
Lokacija : Srbobran

Moje volijere - žako - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje volijere - žako   Moje volijere - žako - Page 4 Icon_minitimePon Okt 01, 2012 2:14 pm

Verovatno su slučajno načeli džačić za koke nosilje koji je drži u ptičarniku....
Nazad na vrh Ići dole
zaharije




Broj poruka : 47
Datum upisa : 11.03.2012
Lokacija : Beograd

Moje volijere - žako - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje volijere - žako   Moje volijere - žako - Page 4 Icon_minitimePon Okt 01, 2012 5:13 pm

Sve je to super ali ja se plasim da se ne iscrpe previse od toliko mladih u tako kratkom periodu.Ipak treba sacuvati radne parove.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Moje volijere - žako - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje volijere - žako   Moje volijere - žako - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Moje volijere - žako
Nazad na vrh 
Strana 4 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Sledeći
 Similar topics
-
» Moje volijere
» Volijere i letilice
» farbanje volijere
» Bebica zako
» Zako problem sa disanjem

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Odrzavanje :: Smestaj i oprema-
Skoči na: