Forum za ljubitelje ptica

PrijemGalerijaRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
www.sekcija-pticara.rs
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt
http://www.sof.rs/
Zvaničan sajt SOF-a

Delite | 

Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 13, 14, 15
AutorPoruka
pedjacure

Broj poruka : 44
Datum upisa : 23.05.2013

PočaljiNaslov: Re: Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva   Čet Maj 15, 2014 2:53 pm

kanarika slavujaraka danas je snela 1 jajae ali jos uvek vidim ne zaleze da dizem i cekam trece pa da je nasadim ili da je pustim mozda sama ceka da snese jos neko pa da zalegne unapred hvala Smile 
Nazad na vrh Ići dole
johnny94

Broj poruka : 2
Datum upisa : 21.11.2013
Godina : 23

PočaljiNaslov: Re: Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva   Pet Maj 16, 2014 6:19 pm

drugari imam jedno pitanje,nisam nasao bolju temu za to pa ajde ovde ako nije problem...kanarinka mi lezi na tri jajeta vec 7-8 dana.Pokusao sam da lampiram ali nisam bas strucan u tome. Kada osvetlim jaje i pomeram ga u njem se nesto krece,da li je to jaje plodno ili se tako zumanac vidi kad nije plodno..?
Nazad na vrh Ići dole
pedjacure

PočaljiNaslov: Re: Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva   Pet Maj 16, 2014 10:15 pm

AKO JE PROVIDNO JAJA SU PRAZNA VEC BI TRBALO DA SE ZATAMNE
Nazad na vrh Ići dole
johnny94

Broj poruka : 2
Datum upisa : 21.11.2013
Godina : 23

PočaljiNaslov: Re: Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva   Sub Maj 17, 2014 6:33 pm

ok hvala,znaci nista od ovog pokusaja... Sad(
Nazad na vrh Ići dole
pedjacure

PočaljiNaslov: Re: Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva   Ned Maj 18, 2014 1:36 pm

ponovi i ja sam tako jbg bice polako samo
Nazad na vrh Ići dole
markan

Broj poruka : 36
Datum upisa : 27.05.2013
Godina : 39

PočaljiNaslov: Re: Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva   Pon Maj 19, 2014 8:00 am

šta kad se počnu mitariti, jeli sigurno da nisu plodni,čuo sam nekakve druge teorije!!???Smile
Nazad na vrh Ići dole
Бане

Broj poruka : 326
Datum upisa : 02.01.2010
Godina : 37

PočaljiNaslov: Re: Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva   Sre Maj 21, 2014 9:37 pm

nemoj ni pokusavati da paris ptice kad mitare  Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
Igorche81

Broj poruka : 109
Datum upisa : 19.09.2011
Godina : 36

PočaljiNaslov: Re: Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva   Sub Dec 06, 2014 8:12 pm

Jeli momci pari li neko od vas ptice sad? U jesen. Moj komšija izveo već 3 pileta od jedne kanarinke a još 3 mu leže na jajima. Pario ih je proletos i znam da će da upropasti ptice ali šta ćeš. Tvrdoglav. Elem. Ja proletos nisam uspeo da usilim ženke. Koji je razlog ne znam, pa me zanima mogu li da probam sada ili da čekam proleće?
Nazad na vrh Ići dole
Бане

Broj poruka : 326
Datum upisa : 02.01.2010
Godina : 37

PočaljiNaslov: Re: Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva   Sub Dec 06, 2014 8:16 pm

Igorche81 ::
Jeli momci pari li neko od vas ptice sad? U jesen. Moj komšija izveo već 3 pileta od jedne kanarinke a još 3 mu leže na jajima. Pario ih je proletos i znam da će da upropasti ptice ali šta ćeš. Tvrdoglav. Elem. Ja proletos nisam uspeo da usilim ženke. Koji je razlog ne znam, pa me zanima mogu li da probam sada ili da čekam proleće?
pocni da pripremas muzjake pa za 20-ak dana zenke...ja nestrpljivo cekam da se usile muzjaci i da konacno krene sezona...starije ptice parim sad,a mlade zenke ce biti jos malo na stendbaju,neke su iz juna pa su premlade....
Nazad na vrh Ići dole
Igorche81

Broj poruka : 109
Datum upisa : 19.09.2011
Godina : 36

PočaljiNaslov: Re: Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva   Ned Dec 07, 2014 12:35 pm

Znači može:-D Super. Odmah krećem. Hvala na brzom odgovoru.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva   

Nazad na vrh Ići dole

Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 15 od 15Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 13, 14, 15
 Similar topics
-
» Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva
» JOSERA hrana, za i protiv, iskustva...
» CIBAU hrana za pse-iskustva!!!
» Kuja krvarila nakon parenja
» ISKUSTVA IZ SOPSTVENOG UZGOJA PTICA KOJE DRŽIM!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Ptice :: Kanarinci-
Skoči na: