Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva

Ići dole 
+70
Marcus1
coja
sasa.kg
vladogouldovi
Alek 69
markan
viktorija
Bakarac
vlajko
Miloš Stalać
Markoni
suljaga
Pepikg
Matija95
lepotica cana
Igorche81
Luckyboy
makimk
skorkovic
vit
phaeo92
dusan dragan
border
srxa
madnesstears
ivan79
Damir
Nidzo
sasaznas
ivan83
Dalibor Vasic
bastard kv
Rale
Džoni
mica vasic
DUblitz
ocultis
dalibor
veki
grujo
ATOS
farmacy
fuz80
nikola j
mimo
jecham
holsten
Vasa
Bogdanik
vrscanin
Dacha
ticar
braneOS
corvus corax
BORA
Бане
Milan Nis
Boban
IGOR 72
Siskin
Danijel
Ivica
Ivan_NIsh
Steva
Alexandar
Laza
Loker
malinois
sestoperac
dr.nenad86
74 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 13, 14, 15
AutorPoruka
pedjacure




Broj poruka : 44
Datum upisa : 23.05.2013

Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva   Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva - Page 15 Icon_minitimeČet Maj 15, 2014 2:53 pm

kanarika slavujaraka danas je snela 1 jajae ali jos uvek vidim ne zaleze da dizem i cekam trece pa da je nasadim ili da je pustim mozda sama ceka da snese jos neko pa da zalegne unapred hvala Smile 
Nazad na vrh Ići dole
johnny94




Broj poruka : 2
Datum upisa : 21.11.2013
Godina : 30
Lokacija : Vlasotince

Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva   Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva - Page 15 Icon_minitimePet Maj 16, 2014 6:19 pm

drugari imam jedno pitanje,nisam nasao bolju temu za to pa ajde ovde ako nije problem...kanarinka mi lezi na tri jajeta vec 7-8 dana.Pokusao sam da lampiram ali nisam bas strucan u tome. Kada osvetlim jaje i pomeram ga u njem se nesto krece,da li je to jaje plodno ili se tako zumanac vidi kad nije plodno..?
Nazad na vrh Ići dole
pedjacure




Broj poruka : 44
Datum upisa : 23.05.2013

Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva   Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva - Page 15 Icon_minitimePet Maj 16, 2014 10:15 pm

AKO JE PROVIDNO JAJA SU PRAZNA VEC BI TRBALO DA SE ZATAMNE
Nazad na vrh Ići dole
johnny94




Broj poruka : 2
Datum upisa : 21.11.2013
Godina : 30
Lokacija : Vlasotince

Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva   Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva - Page 15 Icon_minitimeSub Maj 17, 2014 6:33 pm

ok hvala,znaci nista od ovog pokusaja... Sad(
Nazad na vrh Ići dole
pedjacure




Broj poruka : 44
Datum upisa : 23.05.2013

Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva   Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva - Page 15 Icon_minitimeNed Maj 18, 2014 1:36 pm

ponovi i ja sam tako jbg bice polako samo
Nazad na vrh Ići dole
markan




Broj poruka : 36
Datum upisa : 27.05.2013
Godina : 46
Lokacija : Zagreb

Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva   Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva - Page 15 Icon_minitimePon Maj 19, 2014 8:00 am

šta kad se počnu mitariti, jeli sigurno da nisu plodni,čuo sam nekakve druge teorije!!???Smile
Nazad na vrh Ići dole
Бане

Бане


Broj poruka : 326
Datum upisa : 02.01.2010
Godina : 43
Lokacija : Loznica-RS

Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva   Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva - Page 15 Icon_minitimeSre Maj 21, 2014 9:37 pm

nemoj ni pokusavati da paris ptice kad mitare  Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
Igorche81

Igorche81


Broj poruka : 109
Datum upisa : 19.09.2011
Godina : 43
Lokacija : Leskovac, Srbija

Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva   Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva - Page 15 Icon_minitimeSub Dec 06, 2014 8:12 pm

Jeli momci pari li neko od vas ptice sad? U jesen. Moj komšija izveo već 3 pileta od jedne kanarinke a još 3 mu leže na jajima. Pario ih je proletos i znam da će da upropasti ptice ali šta ćeš. Tvrdoglav. Elem. Ja proletos nisam uspeo da usilim ženke. Koji je razlog ne znam, pa me zanima mogu li da probam sada ili da čekam proleće?
Nazad na vrh Ići dole
Бане

Бане


Broj poruka : 326
Datum upisa : 02.01.2010
Godina : 43
Lokacija : Loznica-RS

Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva   Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva - Page 15 Icon_minitimeSub Dec 06, 2014 8:16 pm

Igorche81 ::
Jeli momci pari li neko od vas ptice sad? U jesen. Moj komšija izveo već 3 pileta od jedne kanarinke a još 3 mu leže na jajima. Pario ih je proletos i znam da će da upropasti ptice ali šta ćeš. Tvrdoglav. Elem. Ja proletos nisam uspeo da usilim ženke. Koji je razlog ne znam, pa me zanima mogu li da probam sada ili da čekam proleće?
pocni da pripremas muzjake pa za 20-ak dana zenke...ja nestrpljivo cekam da se usile muzjaci i da konacno krene sezona...starije ptice parim sad,a mlade zenke ce biti jos malo na stendbaju,neke su iz juna pa su premlade....
Nazad na vrh Ići dole
Igorche81

Igorche81


Broj poruka : 109
Datum upisa : 19.09.2011
Godina : 43
Lokacija : Leskovac, Srbija

Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva   Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva - Page 15 Icon_minitimeNed Dec 07, 2014 12:35 pm

Znači može:-D Super. Odmah krećem. Hvala na brzom odgovoru.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva   Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva - Page 15 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sezona parenja- uopsteno, licna iskustva
Nazad na vrh 
Strana 15 od 15Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 13, 14, 15
 Similar topics
-
» Rezultati parenja....
» problemi kod parenja
» ISKUSTVA IZ SOPSTVENOG UZGOJA PTICA KOJE DRŽIM!
» Uopsteno o zebama...
» Uopsteno o papagajima

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Ptice :: Kanarinci-
Skoči na: