Avikultura
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za ljubitelje ptica
 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Pravila foruma
1. Zabranjeno je vredjanje po bilo kom osnovu
2. Zabranjeno je slati privatne poruke i poruke na forumu u vidu spamova i reklamiranja
3. Zabranjeno je postavljati autorske tekstove a da ne ostavite i link odakle je preuzet
4. Lazno predstavljanje i koriscenje tudjih identiteta kao i dupli nalozi
5. Koristiti vulgarne izraze
6. Krsenje privatnosti tj postavljati podatke trecih lica bez njihove dozvole
7. Mogucnost slanja privatnih poruka dobijate posle 20te poruke na forumu
8. Oglasavanje na forumu je strogo zabranjeno, osim u delu predvidjenom za to (za oglasavanje morate da ispunite uslov od 20 poruka na forumu a onda se javite administratoru foruma)
Sekcija pticara Subotica
Od skora smo postali oficijelni forum sajta sekcije pticara Subotice pa sve ujedno pozivam da posete sajt

 

 Tehničko pitanje....

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Alex




Broj poruka : 67
Datum upisa : 26.03.2010
Lokacija : Pancevo

Tehničko pitanje.... Empty
PočaljiNaslov: Tehničko pitanje....   Tehničko pitanje.... Icon_minitimeSre Avg 24, 2011 8:40 pm

Evo šta me muči
do ove godine sam bio član udruženja iz Pančeva, od njih sam i dobio alkice za ovu godinu, u međuvremenu se udruženje ugasilo ( prilikom preregistracije), i ja sam se učlanio u novo udruženje koje je član SOF-a. Alkice za ovu godinu nisam mogao da dobijem od novog udruženja, pa sam sve mlade alkirao sa alkicama od starog udruženja koje više ne postoji.
Imam li ja prava da ilažem ove ptice i da se takmičim na izložbama?
Hvala
Nazad na vrh Ići dole
dr.nenad86
ministar bez fotelje
dr.nenad86


Broj poruka : 2501
Datum upisa : 21.12.2009
Godina : 37
Lokacija : Niš

Tehničko pitanje.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tehničko pitanje....   Tehničko pitanje.... Icon_minitimeČet Avg 25, 2011 3:16 am

Pozdrav Aleks,

Dobro ti je ovo pitanje koje si postavio.

Koliko sam ja razumeo ti si presao iz udruzenja koje je prestalo da postoji u udruzenje koje je aktivno u savezu i sada si redovan clan aktivnog drustva u SOF-u u kome placas clanarinu a tvoje sadasnje drustvo izmiruje sve obaveze prema SOF-u. Moje licno misljenje je da ti mozes izlagati na redovnim izlozbama sa vazecim alkicama koje si platio i dobio preko saveza za odredjenu sekciju izlozbenih ptica.


Pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
Srdjan

Srdjan


Broj poruka : 287
Datum upisa : 02.02.2010
Godina : 49
Lokacija : Niš

Tehničko pitanje.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tehničko pitanje....   Tehničko pitanje.... Icon_minitimeČet Avg 25, 2011 9:51 am

I ja sam istog mišljenja da imaš pravo da izlažeš ptice pod uslovom da su alkice za 2010 godinu a to što je udruženje prestalo sa radom nema neku bitnu težinu za učešće.
Nazad na vrh Ići dole
Alex




Broj poruka : 67
Datum upisa : 26.03.2010
Lokacija : Pancevo

Tehničko pitanje.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tehničko pitanje....   Tehničko pitanje.... Icon_minitimeČet Avg 25, 2011 12:13 pm

To bi bilo super, baš imam želju da izložim svoje standarde na takmičenju.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tehničko pitanje.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tehničko pitanje....   Tehničko pitanje.... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Tehničko pitanje....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Nagradno pitanje!
» Pitanje? Nimfe
» Pitanje za iskusnije
» Pitanje za radoznale avikulturiste!
» Za uzgajivace tigrica pitanje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avikultura :: Udruženja SOF-a-
Skoči na: